The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

ببنید من این جادوها رو روی یه کاغد نوشتم ولی موجودیم از اونا فقط یکی بود... شاید من درست نفهمیدم... میشه اسم اون چند تا جادو که باید بزنیم بنویسید؟
منم اونجا موندم... آخرشم نفهمیدم که چه جوری ردش کرم :cheesygri

من یه جایی گیر کردم به اسم Blood of the Daedra تو نقشه میگه برو یه جایی که یه مجسمه ی زن هست که تو یه دستش ستاره تو اون یکی ماه باید چه کار بکنم؟:confused:
(اگه قبلا پرسیدند ببخشید چون وقت ندارم این همه صفحه رو بخونم:blushing: )

ببنید من این جادوها رو روی یه کاغد نوشتم ولی موجودیم از اونا فقط یکی بود... شاید من درست نفهمیدم... میشه اسم اون چند تا جادو که باید بزنیم بنویسید؟ :blushing:

از چپ به راست در جهت عقربه های ساعت این پلاک ها رو بخون .. هر کدوم رو به اون طرف میگی برات ترجمه میکنه.. یک جعبه اونجاست که یک سری scroll توش هست که این جادوهای مورد نیازه هم جزوشونه.

حالا .. به ترتیب این جادو ها رو روی اون ستون ها بزن .. با هر جادوی درست یک مقدار پایین تر میان اگه غلط بزنی که همه چیز خراب میشه .. قبلش یک save کن ..

Fire
Frost
Damage magicka = فکر کنم توی جعبه scroll بود به اسم Severe Magicka . فقط حواست باشه که این یکی touch هه یعنی باید بچسبی به ستون و فعالش کنی
Fortify Magicka = فکر کنم توی جعبه scroll به اسم Elevate Magicka یا یک همچین چیزی بود.

خلاصه اگه spell های مربوط به همین قضیه رو خودت داشتی که میتونی دستی بزنی وگرنه از scroll ها استفاده کن.

پ.ن : Save اونجا رو ندارم برم نگاه کنم که اسم ها دقیقا چی بود.

من یه جایی گیر کردم به اسم Blood of the Daedra تو نقشه میگه برو یه جایی که یه مجسمه ی زن هست که تو یه دستش ستاره تو اون یکی ماه باید چه کار بکنم؟:confused:
(اگه قبلا پرسیدند ببخشید چون وقت ندارم این همه صفحه رو بخونم:blushing: )

میری Wisp میکشی .. همون ورها یک چند تا هستند. گلوله های نورانی .. وقنی مردند Glow Dust رو بر میداری .. یا برو Imperial City - Market District - The Main Ingredient اونجا میتونی بخری .
بین ساعت 6 شب و 6 صبح برو سراغ مجسمه . Quest بهت میده که بری یک سری vampire رو توی یک معدن همون نزدیکی بکشی .

دوستان سلام يه مشكلي دارم 1 هفتست گير كردم چطور ميشه با مجسمه azura shrine صحبت كرد؟

شما دو تا پست بالاتر رو میخوندید بد نبود .. به هر حال
میری Wisp میکشی .. همون ورها یک چند تا هستند. گلوله های نورانی .. وقنی مردند Glow Dust رو بر میداری .. یا برو Imperial City - Market District - The Main Ingredient اونجا میتونی بخری .
بین ساعت 6 شب و 6 صبح برو سراغ مجسمه . Quest بهت میده که بری یک سری vampire رو توی یک معدن همون نزدیکی بکشی .

ممنون ولی این frost هرچی میگردم هیچجا نیست... چیکار کنم؟!

هر چیزی که یخ داشته باشه .. چمیدونم Ice Spikes - Hail یا هر چیزی توی همین مایه ها.
توی Scroll هایی که از توی جعبه همون جا پیدا میکنی بگرد ببین جلوی کدومشون نوشته مثلا
Frost Damage xx points ....

سلام دوستان

ببخشید تو بازی gary fox رو چطوری میشه گیر اورد زد لح کرد گذاشت اونجا وبعد از کجا میشه لباس جلیقه و شمشیر خفن خرید

اول میری با گدا ها حرف میزنی .. مخشون رو میزنی یا پول میدی و در مورد Gray Fox سوال میکنی.
ساعت 12 نصفه شب میری Imperial City - Waterfront District .. اونجا Armand با مشعل وایساده .. بهت Quest میده و ادامه ماجرا.
Gray Fox رو میخوای له کنی ؟!!! :eek:

جنس ها هم level ات که میره بالاتر خودبخود بهتر میشن . اول بازی چیز خفن زیادی وجود نداره.

سلام.:love:
تورو خدا كمك كنين.بعد كلي بدبختي بالآخره يه DVD shivering isles رو گير آوردم ولي وقتي ميخواد نصب كنه اين error رو ميده
unable to find your oblivion instalation.please reinstall oblivion
ولي من كه oblivion رو رو سيستمم دارم هنوزم دارم بازي ميكنم:((:((:((:((
بازي رو توي درايو F نصب كردم.ويندوزم هم توي درايو D هست.مشكل از اين جا نيست؟
لطفآ كمك كنيد::((:(:((
مرسي:love::love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or