The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
دوستان من یه مشکل اساسی دارم
وقتی یه سری از کوئست هارو فعال می کنم جاشون رو روی نقشه نشون نمیده
چیکار کنم ؟

خوب متن ِ کوئست رو بخو ن . . . شاید نیازی به نقشه نباشه . . . یا اصلا خودِ کوئست ، پیدا کردن جایی باشه . . . ;)

مثلا کنار جاده ی پایین ایمپریال سیتی ، یک Inn (مسافرخونه) هست که اگر باهاش حرف بزنید میگه برام 6 تا بطری Shadowbanish Wine پیدا کن . . .
خوب تمام جاذبه ی این کوئست اینه که خودت بگردی و این شراب ِ نایاب رو پیدا کنی . . .اگر جاش بخواد توی نقشه نشون داده بشه که هیچی دیگه . . . :)

یا کوئست پیدا کردن نیرن روت . . . یا خیلی کوئست های دیگه . . . ;)

moha

کاربر سایت
Dec 30, 2005
27
سلام خسته نباشید من در قسمتی که عکس گذاشتم گیر کردم
1171713268.jpg

من الان 32000 گلد ...چیزهای دزدی به کسی که داخل امپریال سیتی است (همونی که روی نقشه نشون داده ) فروختم ولی هیچ اتفاقی نمی افته وکوئست اپدیت نمیشه کسی میدونه مشکل کجاست

یعنی کسی این مرحله را رد نکرده

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
خوب یه سواله فنی.من کلی nirnroot دارم.ولی نمیدونم کجا باید برم کوئستو شروع کنم.اگه یه محله دقیق بدین لطف میکنین..
توی Skingard فکر کنم یه لوجی بودش که توی یه جاییش یه نفر بود! بهترین کار اینه به همه شیمیدان های میجز گیلد ها گیر بدی تا جای دقیقشو بگند.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خوب یه سواله فنی.من کلی nirnroot دارم.ولی نمیدونم کجا باید برم کوئستو شروع کنم.اگه یه محله دقیق بدین لطف میکنین..

با رفتن پیش معجون ساز ها ( به قول عباس شیمیدان ها ! ) اونا اسم یک نفر رو میگن که میری پیشش و کوئست شروع میشه. ;)

طرف هم توی یک شهریه ( یادم نیست کدوم شهر ! ) یک مسافر خونه سر نبشه ، طرف توی زیرزمین ِ مسافر خونس ! ( چقدر دقیق! ) :)

موفق باشی

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
این شرابی رو که شما گفتی کحا پیدا میشه ؟

عزیزم توی پست هم اشاره کردم که خیلی کم یابه .

شما هر 20 تا غار/مقبره/مکان های مخفی رو غارت کنید ، ممکنه 1 عدد از این شراب پیدا کنید !

با تشکر

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
1171713268.jpg

من الان 32000 گلد ...چیزهای دزدی به کسی که داخل امپریال سیتی است (همونی که روی نقشه نشون داده ) فروختم ولی هیچ اتفاقی نمی افته وکوئست اپدیت نمیشه کسی میدونه مشکل کجاست

این وسط نزدی یه آدم بیگناهو بکشی؟ شاید از گیلد انداخته باشنت بیرونا

moha

کاربر سایت
Dec 30, 2005
27
این وسط نزدی یه آدم بیگناهو بکشی؟ شاید از گیلد انداخته باشنت بیرونا

من پیش armando رفتم ولی کاری نکرده بودم که از گیلد انداخته باشنم بیرون

یک سول داشتم من در این مرحله باید از چیزهایی که داخل کیسه ها است را بدزدم وبفروشم یا اینکه فرقی نداره..........شما در این مرحله به چه کسی میفروختید ......ایا cheat cod هست که فقط(فقط) این مرحله update بشه

شد 3 تا سوال:biggrin1:

chocolate burger

کاربر سایت
Oct 7, 2006
146
نام
Siavash
1171713268.jpg

شما قبل از اینکه مرحله تمام بشه را load کنید بعد مرحله را تمام کنید.وقتی که گفت 1000 gold جمع کن,درست میشه و مشکلتون حل میشه.

moha

کاربر سایت
Dec 30, 2005
27
با سلام

شما قبل از اینکه مرحله تمام بشه را load کنید بعد مرحله را تمام کنید.وقتی که گفت 1000 gold جمع کن,درست میشه و مشکلتون حل میشه.

من این کار را هم انجام دادم نشد که نشد ....شاید 10 بار به عقب برگشتم ودوباره شروع کردم ولی نشد
دیگه دارم دیوونه میشم:confused:

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
من این کار را هم انجام دادم نشد که نشد ....شاید 10 بار به عقب برگشتم ودوباره شروع کردم ولی نشد
دیگه دارم دیوونه میشم:confused:

باید چند نفر از سردسته دزد ها را بکشی فکر کنم تو هر شهر یه نفر

وقتی میکشی کوعست update میشه بعد میری پیش armand یا s'kibra

من که این توری رد کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر