The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

moha

کاربر سایت
Dec 30, 2005
27
~Dragon's Tongue~ :
جنوب شرقی براویل یا The West Weald
~Redwort Flower~:
شمال Blackwood

دوست عزیز Dragon's Tongue و Redwort Flower چیه
Redwort Flower که فکر کنم یک نوع گله از اسمش پیداست ولی Dragon's Tongu را نمیدونم چیه

دوست عزیز من باید داخل براویل را بگردم ویا بیرون اون چون همه جا را گشتم ولی نتونستم پیداش کنم

آخرین ویرایش:

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
دوست عزیز Dragon's Tongue و Redwort Flower چیه
Redwort Flower که فکر کنم یک نوع گله از اسمش پیداست ولی Dragon's Tongu را نمیدونم چیه

دوست عزیز من باید داخل براویل را بگردم ویا بیرون اون چون همه جا را گشتم ولی نتونستم پیداش کنم
همشون گیاهند

HellBoy

کاربر سایت
Feb 26, 2006
246
منظورم بیرون شهر توی همون دشت و چمنزار هاست .(جنوب شرقی براویل)

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
1.تویه Sanguie shrine از من میخواد که Summon deadra کنم.این چیه و دقیقا منظورش چیه؟
2.تو ماموریت Lost historious رفتم تو زندانه Skingrad با یه یارو صحبت کردم بعد یه چیزی در مورد Pale lady گفت.هیچ علامتی هم دیگه رو صفحه نیست و ماموریت هم هنوز تموم نشده.باید چیکار کنم؟
3.تو ماموریت Khnife of dark رفتم تو زیرزمینه که میره پیشه برادرای سیاهپوش.بعد رو در که Space رو میزنیم هیچ اتفاقی نمی افته.تو متنه Quest هم یه چیزی در مورده گفتن کلمه Ocheeva اومده...در چه جوری باز میشه؟
اگه کمکم کنید ممنون میشم...

آخرین ویرایش:

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
من یه race میخوام که هم خوب جادو کنه هم خوب بجنگه.
Dark Elf
1.تویه Sanguie shrine از من میخواد که Summon deadra کنم.این چیه و دقیقا منظورش چیه؟
2.تو ماموریت Lost historious رفتم تو زندانه Skingrad با یه یارو صحبت کردم بعد یه چیزی در مورد Pale lady گفت.هیچ علامتی هم دیگه رو صفحه نیست و ماموریت هم هنوز تموم نشده.باید چیکار کنم؟
3.تو ماموریت Khnife of dark رفتم تو زیرزمینه که میره پیشه برادرای سیاهپوش.بعد رو در که Space رو میزنیم هیچ اتفاقی نمی افته.تو متنه Quest هم یه چیزی در مورده گفتن کلمه Ocheeva اومده...در چه جوری باز میشه؟
اگه کمکم کنید ممنون میشم...
1.منظورش اینه با همون shrine حرف بزنی!
2.تو زندان باید رد خون رو بگیری بعد می رسی به یک در مخفی (دیوار) یه شمعدون اون بقل هست با اون در مخفی رو باز کن و مسیر خون رو دنبال کن...
3.یکم بیشتر توضیح میدی؟ یا عکس از کوئست بزار

moha

کاربر سایت
Dec 30, 2005
27
با سلام

با سلام

من از کجا میتونم 5 تا EMPTY GRAND SOUL GEM پیدا کنم من در مرحله ی VAMPIRE CURE هستم
1171213903.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر