The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

دوستان یک سوال!
این عکس رو ببینید:
http://ps3media.ign.com/ps3/image/a...der-scrolls-iv-oblivion-20070206022207406.jpg
درسته شمشیر از نوع Glass Longsword هست.اما از کی تاحالا اینها رنگشون زرد شده؟
علاوه بر این زره های شیشه ای هم همچی شکلی ندارن.این یارو چی تنشه؟
تو شمشیر و زره مشکل خاصی نمی بینم!
اما شمشیره یه جوریه ! شاید سوم شخص نشون داده این طوریه
اگه بخوام توی بخشهایی از جادو خیلی سریع پیشرفت کنم باید چیکار کنم؟واسه Enchant میخوام! خیلی از جادوهای لازم برای Enchanting رو که به دردم بخوره توش وارد نیستم!
باتشکر....
فکر کنم باید مهارتت رو تو اون جادو افزایش بدی

آخرین ویرایش:
ببین جلوش نوشته Chameleon چند درصد؟ اگه 100% باشه (که خیلی نادره) قدرش رو خوب بدون.چیز بسیار ارزشمندیه....
باتشکر....
نمیدونم والا چه قدره ولی هر چه قدر که دلت بخاد میتونی با این انگشتر نامرئیی بمونی....
مثل همون انگشتری که میشه تا بینهایت زیر آب نفس کشید

دوستان یک سوال!:eek:
این عکس رو ببینید:
http://ps3media.ign.com/ps3/image/ar...6022207406.jpg
درسته شمشیر از نوع Glass Longsword هست.اما از کی تاحالا اینها رنگشون زرد شده؟
علاوه بر این زره های شیشه ای هم همچی شکلی ندارن.این یارو چی تنشه؟

این که چیز واضحیه . خوب نور ِ خورشید خورده روی شمشیر و زره ;)

نمیدونم والا چه قدره ولی هر چه قدر که دلت بخاد میتونی با این انگشتر نامرئیی بمونی....
نه منظور این نبود .
ببین وقتی ماوس رو میبری روی انگشتر ، مینویسه chamaleon x% on self
اون x چه عددیه ؟؟؟ :confused:

از Umbra بیشتره؟

این چیه ؟
من قوی ترین شمشیر انچنت نشده ای که دیدم و همیشه ازش استفاده میکنم ، Deadric Long Sword هستش.

جریان Umbra چیه ؟؟ :eek:

این چیه ؟
من قوی ترین شمشیر انچنت نشده ای که دیدم و همیشه ازش استفاده میکنم ، Deadric Long Sword هستش.

جریان Umbra چیه ؟؟ :eek:
Umbra رو ميتوني توي يكي از كوئست هايي كه Deadric Prince ها بهت ميدن بگيري:
Clavicus Vile

Clavicus Vile has one of the shorter quests in the game, albeit one of the more interesting. You can find his shrine just to the southwest of the Imperial City. If you leave via the west exit and take the roads south from the Wawnet Inn, you'll eventually run across Fort Virtue. Head into the woods to the southwest of the fort and you'll shortly stumble across Clavicus Vile's shrine. You'll need 500 gold to activate the shrine, and will have to be level 20 to start the quest here.
When you do so, Clavicus will tell you of a sword embued with the soul of a warrior named Umbra. The sword (also called Umbra) is desired by Clavicus, and he wishes you to track it down and return it to him. He'll tell you to begin your quest in Pell's Gate, a village near the shrine. You'll have to speak to a character named Irroke the Wilde who, when he feels comfortable with you (at a high Disposition, in other words) will tell you of an apprentice of his who found the sword and was possessed by the soul inside. She's to be found in Vindasel, an Ayleid Ruin just to the east of the Shrine of Clavicus Vile, near one of the bridges over the water.

Killing Umbra Now, unlike many quests of this sort, there's no way to get the sword from Umbra (as she's calling herself) without killing her. And she's hard. Quite hard. Luckily for you, if you're attempting this quest at level 20, you should have the tools required to take her on: a weapon with a 25-point magical damage enchantment, a hearty shield, plenty of health, and potions with which to heal yourself during the fight. Stealth characters will want to rely on the most powerful damage poisons you can create and attempt to evade her powerful attacks. Mages should rely on any kind of powerful staves that you might've found, or high-damage spell attacks. Any way you go, you might want to try completing Boethia's shrine quest and loot the equipment from the characters found within to give you an edge over Umbra.
Luckily, there is a little trick to taking her down without getting into range of her attacks. If you look around in her little room, you'll notice that there's a pillar that's been broken off. If you jump from the table to the pillar's midsection, you should be able to get yourself well off the ground and out of range of her attacks. This will require either a large skill number in Acrobatics, the Boots of Springheel Jak, or, if you're willing to get up there the ghetto way, you can upend the little wicker basket by the table, place it upright on top of the table, and use it as a springboard to get onto the pillar. From there, she won't be able to hit you, allowing you to fill her with arrows or spells as you like.
Alternately, you can try buying an item that'll help you take her down, like the Apotheosis staff from Rindir's Staffs in the Market District. Regardless, kill her and get the sword, which sports a permanent Soul Trap enchantment when you hit an enemy. Definitely worth using for a while, but if you're level 20, then you can likely find a Sigil Stone with the same effect, albeit without quite as lengthy a duration (120 seconds for the Umbra).
Handing It InNow, at this point, you can either return the sword to Clavicus, or just use it yourself for a while. It's worth having if you like powerful swords, if only because the Soul Trap enchantment eliminates the need for you to cast that yourself each time you want to capture a soul. The reward you get for giving up the Umbra to Clavicus Vile is a heavy armor headpiece that adds 20 points to your Personality, which isn't really worth trading in the sword for. You will need to complete this quest to attempt the quest for Hermaeus Mora, but you may be able to "complete" it by returning to the shrine and refusing to hand over the sword, which will let you retain it while still moving on to the Hermaeus Mora quest. Worth a shot, but save your game first, because the Hermaeus Mora quest will net you quite a nice reward; it'd be a shame to miss out on it.

من می خواهم یک خونه توی شهر skingrad بخرم میرم پیش یک نفر به اسم sham gro-yarag
مخش را هم تا جایی که شده زدم ولی میگه شما آدم معروفی نیستی و نمیتونم بهت خونه بفروشم باید چه کار کنم
آیا راهی هست که به صورت رایگان بشه از سایت http://www.fileplanet.com دانلود کرد؟

آخرین ویرایش:
سلام
دوستان من توی این کوئست هایی زیر مشکل دارم

اگر کسی می تونه در زمینه این کوئست ها به من کمک کنه ازش ممنون میشم

البته در مورد هر کوئست توضیح می دم که در کدوم قسمنش گیر کردم

حالا از همه خواهش می کنم که هرکی چیزی میدونه توی همین تاپیک جواب ما رو بده

راستی اگه کسی خواست عکس کوئست ها رو هم می زارم

اولین کوئست اسمش اینه : order of the virtuous blood

توی این کوئست به من فرمان دادن که به خونه ronald jenseric برم و دنبال چیزی بگردم

ولی من وقتی میرم اونجا هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم و اصلا نمیدونم دنبال چی بگردم !!! یکی منو راهنمایی کنه !!!

دومین کوئست : A venerable vintage

توی این یکی کوئست در اولین قسمت من با زنی به نام nerussa توی wawenet که اسم یه مغازه بیرون imperial city هست ملافات کردم اون یه اسم به من گفت که من نمیدونم باید باهاش چه کار کنم

و حتی ادرس هم نداد اسمه این هست : shadowbanish

یکی مارو کمک کنه

سومین کوئست : َA Mage,s staff

توی این کوئست من باید پیش یه نفر به نام delmar توی arcane university برم حالا من یارو رو پیدا کردم ولی وقتی میرم پیشش میگه باید برای من چوب بیاری تا برات یه mage,s staff درست کنم

من نمیدونم که باید چوب از کجا بیارم ؟؟؟

بچه ها من gray fox كجا ميتونم پيدا كنم بايد كجا برم؟:confused:
فکر کنم تازه بازی رو شروع کذدب و فکر کردی خیلی راحت می تونی ببینیش!:cheesygri
اول باید عضو Thieves Guild بشی و در مراحل آخرش می بینیش برای عضو شدن باید مخ یه گدا رو بزنی بعد ازش راجب گری فاکس بپرسی اونم میگه نصف شب برو توی Imperial City Waterfront و دیگه هیچی نمیگه اونجا ساعت 12 شب یه یارو با مشعل یه جا میاد و از طریق اون می تونی عضو گیلد بشی
اولین کوئست اسمش اینه : order of the virtuous blood

توی این کوئست به من فرمان دادن که به خونه ronald jenseric برم و دنبال چیزی بگردم

ولی من وقتی میرم اونجا هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم و اصلا نمیدونم دنبال چی بگردم !!! یکی منو راهنمایی کنه !!!
چقدر آشناست !
اگه اون باشه خودم هم توش گیر کردم!:cheesygri
دومین کوئست : A venerable vintage

توی این یکی کوئست در اولین قسمت من با زنی به نام nerussa توی wawenet که اسم یه مغازه بیرون imperial city هست ملافات کردم اون یه اسم به من گفت که من نمیدونم باید باهاش چه کار کنم

و حتی ادرس هم نداد اسمه این هست : shadowbanish

یکی مارو کمک کنه
اینجا برای یارو باید یک نوع نوشیدنیه خاص که اسمشم میگه رو جمع کنی و پیشش ببری
سومین کوئست : َA Mage,s staff

توی این کوئست من باید پیش یه نفر به نام delmar توی arcane university برم حالا من یارو رو پیدا کردم ولی وقتی میرم پیشش میگه باید برای من چوب بیاری تا برات یه mage,s staff درست کنم

من نمیدونم که باید چوب از کجا بیارم ؟؟؟
وقتی کوئست رو گرفتی برو اونجا به یک غار می رسی بعد تا ته غار برو اونور غار یکم جلو بری به یه اسای تکمیل نشده می رسی به اسم unfinished staff اونو بگیر و براش ببر

خوب چه ربطی به گری فاکس داره
مگه شما Thieves Guild رو تا آخر رفتین که میگین نداره؟

نقشه ی بازی Shivering Isles :
media

سلام من قسمتی از مشکلاتم توی کوئست های قبلی با کمک یکی از دوستان حل شد حالا چند تا کوئست دیگه هم هست که با اسمشون رو همراه با مشکلی که دارم مینویسم

اسم کوئست : Path of The DAWN مشکل من توی این کوئست اینه که کتابی که Tar meena که توی دانشکده هست میگه تهیه کن من کتاب رو گرفتم صد بار هم پیشش رفتم ولی نمیدونم چه کار کنم ؟

کوئست بعدی : توی کوئست درمان خوناشامی زنی به اسم melisande می گه که باید یه سری چیز هارو تهیه کنی که من دوتاشون رو به نام های Argonain Blood و cure of vampirism پیدا کنی که من این دو قلم جنس رو نتونستم پیدا کنم می خواستم ببینم کسی می دونه این

هارو بایداز کجا پیدا کنم ؟

کوئست بعدی اسمش هست A mage,s staff که یکی از بچه ها به من گفت باید برم توی یه غار . من نمیدونم غار کجاست می حوام جاش رو رو نقشه عکس بگیرن و برام لینک بزارن

کوئست بعدی با نام :tears of the savior توی این کوئست من باید یه نمک رو به اسم refined frost salts پیدا کنم من نمک رو پیدا کردم ولی نمیدونم به کی بدم یا چیکارش کنم

کوئست بعدی با نام ::fّingers of the mountain part 2 لوی این کوئست من باید کتابی رو به اسم 1 fّingers of the mountain part رو پیدا میکردم که پیدا کردم حالا طرفی که این ماموریت رو بهم داده میگه باید جلد دوم کتاب رو هم بیاری اما ادرسی نمیده

من راهنمایی می خوام در مورد پیداکردن جلد دوم کتاب ؟؟؟

و در اخر می خواستم بدونم کجا می شه nirnroot پیدا کرد ؟

و دیگه این که شربتی به اسم shadow banish رو کجا می شه یافت ؟

با تشکر از همه دوستان

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or