The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

کوئست بعدی : توی کوئست درمان خوناشامی زنی به اسم melisande می گه که باید یه سری چیز هارو تهیه کنی که من دوتاشون رو به نام های Argonain Blood و cure of vampirism پیدا کنی که من این دو قلم جنس رو نتونستم پیدا کنم می خواستم ببینم کسی می دونه ای
cure of vampirism که از ت نمیخاد عزیزم ...این رو اخر سر خودش با اون وسایلی که بهش دادی واست درست میکنه بهت میده بخوری خوب بشی....
فکر کنم شما منظورت vampire ashes باشه!!!! تو لیست کانورستیشن باید در مورد یه خوناشام قوی از نه بپرسی که اونم بهت آدرس میده میری مکشی از جسدش ashes رو بر میداری

Argonain Blood که به وفور یافت میشه تو شهر ها ...همون موجود هاییکه شبیه اژدها هستن.... یه گدا تو شهر لیاوین هست که میتونی اون رو بکشی.....

کوئست بعدی اسمش هست A mage,s staff که یکی از بچه ها به من گفت باید برم توی یه غار . من نمیدونم غار کجاست می حوام جاش رو رو نقشه عکس بگیرن و برام لینک بزارن

بابا شما کوئست رو فعال کن جا رو نقشه مشخص میشه ...

و در اخر می خواستم بدونم کجا می شه nirnroot پیدا کرد ؟
یکی از کمیاب ترین گیاه های توی این بازی همین هست..اکثرا کنار آب در جوار صخره ها رشد میکنه!! بعضی از کارکتر های بازی هم در خونشون یا محل کارشون از ان نوع گیاه دارن

اسم کوئست : Path of The DAWN مشکل من توی این کوئست اینه که کتابی که Tar meena که توی دانشکده هست میگه تهیه کن من کتاب رو گرفتم صد بار هم پیشش رفتم ولی نمیدونم چه کار کنم ؟
چند صفحه قبل رو بخون;)
کوئست بعدی با نام ::fّingers of the mountain part 2 لوی این کوئست من باید کتابی رو به اسم 1 fّingers of the mountain part رو پیدا میکردم که پیدا کردم حالا طرفی که این ماموریت رو بهم داده میگه باید جلد دوم کتاب رو هم بیاری اما ادرسی نمیده
من راهنمایی می خوام در مورد پیداکردن جلد دوم کتاب ؟؟؟
جلد دومی درکار نیست !
باید یک روز صبر کنی که کتاب رو ترجمه کنی بعد میری پیشش و یه چیزی بهت میده بعد برمی گردی به جایی که کتابو پیدا کردی و یک جادو فکر کنم از نوع shock به اون ستونه می زنی بعد یه جادو بهت میده.
و دیگه این که شربتی به اسم shadow banish رو کجا می شه یافت ؟
خیلی جاها می تونی پیدا کنی می تونی بخری می تونی از قلعه ها پیدا کنی و...

با سلام

من در این قسمت گیر کردم خواهش میکنم کمک کنید این هم از عکسها

1171135463.jpg
1171104221.jpg

1171167912.jpg

من باید چکار کنم

من می خواهم یک خونه توی شهر skingrad بخرم میرم پیش یک نفر به اسم sham gro-yarag
مخش را هم تا جایی که شده زدم ولی میگه شما آدم معروفی نیستی و نمیتونم بهت خونه بفروشم باید چه کار کنم
کسی نمی تونه کمکی کنه؟؟

من باید چکار کنم
باید بری تو یه مکان خاص که جلوی اون مجسمه است و بتونی Arrow of Extrication رو Equip کنی .
یه سیو بده و بعد به سمت مجسمه شلیکش کن. اگه بهش نخورد دوباره از قبل از سیو امتحان کن.

باید بری تو یه مکان خاص که جلوی اون مجسمه است و بتونی Arrow of Extrication رو Equip کنی .
یه سیو بده و بعد به سمت مجسمه شلیکش کن. اگه بهش نخورد دوباره از قبل از سیو امتحان کن.

با سلام من اون قسمتی که ایستادم مجسمه میچرخه و قسمت سینه آن باز میشه که شبیه الماسه من شاید 100 تیر بهش زدم هیچ اتفاقی نمی افته آیا باید با تیر مخصوص اونو بزنم

از اینجا هم که خارج بشم وبه طرف مجسمه میرم مجسمه دوباره میچرخه وبه حالت اولیه بر میگرده
حالا باید چکارکنم

منظورت از بتونی Arrow of Extrication رو Equip کنی چیه

آخرین ویرایش:
منظورت از بتونی Arrow of Extrication رو Equip کنی چی
یعنی باید با Arrow of Extrication بهش تیر بزنی.
و برای اینکه وقت زیادی واسه پیدا کردن تیرت (اگه به مجسمه نخورد ) نکنی قبلش سیو بده.

من می خواهم یک خونه توی شهر skingrad بخرم میرم پیش یک نفر به اسم sham gro-yarag
مخش را هم تا جایی که شده زدم ولی میگه شما آدم معروفی نیستی و نمیتونم بهت خونه بفروشم باید چه کار کنم
آیا راهی هست که به صورت رایگان بشه از سایت http://www.fileplanet.com دانلود کرد؟
fameت باید 20 باشه.;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or