The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من دی وی دی تکین رو گرفتم نزدیگ 8 تا پچ داره این کدومشه؟
راستی به من بگید چجوری و از کجا خونه بخرم؟
ممنون
هر کدوم از پچ ها رو خواستی نصب کن..
ولی اگر دنبال اون گیلد جدید هستی باید پچی به نام knight of nine رو نصب کنی
خونه هم باید بگردی ببینی کی میخاد خونه بفروشه.... تا اونجا که من یادم میاد یک مغازه تو امپیریال سیتی خونه میفروشه.. اول باید مخ یارو بزنی تا خونه رو بهت بفروشه

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
راستی به من بگید چجوری و از کجا خونه بخرم؟

تو هر شهری یه خونه پیدا میشه برای اینکه بفهمی کجاست باید با مردم در مورد شایعه ها صحبت کنی تا بهت بگن بعد هم صاحب خونه رو بزن و ...
ولی بگم که خونه خریدن زیاد به صرفه نیست چون به غیر از خونه ای که تو ایمپریال سیتی هست بقیشون خیلی گرونن اگه خونه رو برای گذاشتن لوازمت میخوای برو توی یکی از گیلدا عضو شو تا هم یه جا برای گذاشتن وسایلت داشته باشی هم یه جا برای خواب.

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
از طریق Rumor ها فقط به یه خونه تو بازی خواهید رسید که توش جن داره!!!
برای خرید خونه باید به Count یا Countess شهر ها مراجعه کنید! که معمولا هم They don't trust you enough to talk about that!!!!! :-"

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
از طریق Rumor ها فقط به یه خونه تو بازی خواهید رسید که توش جن داره!!!
کجاست این خونه که ما بریم یه حالی باهاش بکنیم
84.gif

من الان حدود 8 ساعت گیم پلی مفید دارم و تو arena الان grand champion هستم. ولانم level من 5 هست... خوبه؟؟؟
الانم درگیر dark brother hood هستم..... الان این یارو بهم گفته باید تمام اعضا سنچوئری رو بکشم///
167.gif

دفعه قبل که بازی رو تموم کرده بودم دنبال این کوئست های فرعی نرفته بودم... ولی خداییش چه حالی میده
39.gif

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
الانم درگیر dark brother hood هستم..... الان این یارو بهم گفته باید تمام اعضا سنچوئری رو بکشم

من تو اون مرحله بدون کشتن اون دختره (آدمه نه الفه) کوئستو تموم کردم!! شمام یه امتحانی بکن ببین همچین چیزی میشه؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من تو اون مرحله بدون کشتن اون دختره (آدمه نه الفه) کوئستو تموم کردم!! شمام یه امتحانی بکن ببین همچین چیزی میشه؟
من فقط یه دختر الف اونجا دیدم.... بذار برم دوباره نگاه کنم ببینم هست یا نه؟؟؟

تو Anvil. قیمتش هم 5000 تا بیشتر نیست.
حالا تو این خونه بری کوئست داره یا نه؟؟؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
آقایون لطفا یه راهنمایی بکنید من در یکی از ماموریتها به درون آبلیویون رفتم وقتی که در آبلیویون رو بستم در کوستم انگار گفته باید برم با کسی صحبت کنم میشه لطفا بگید چیکار باید کنم . یه عکس از کوست گرفتم لطفا به این عکس یه نگاه بندازید ممنون
47jbv38.jpg

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
آقا ما هم بازی رو گرفتیم و شروع کردیم به بازی کردن(جالبه که مال تکین بود و جالب تر ار اون اینه که کار کرد:)):) اول کار هم تنظیمات رو پایین ترین حالت گزاشتم که بازی رو راحت انجام بدم.....اول از همه که بای رو شروع میکنی میشه مثل Sims :) چه میدونم چش و ابرو و از این حرفها:) نژاد رو از اونجایی که دیدم Imperial از همه انعطافش بیشتره همون رو انتخاب کردم اما یه کمی که بازی کردم دیدم جادوگری از هر چیزی کیفش بیشتره :evil: واسه هممین هم نشان تولد همون اولی رو انتخاب کردیم که 100+ به جادو و 100- به تحمل جادو اضافه شد....کار رو هم یه چیزی تو مایه های جادوگری انتخاب کردم....به هر حال بعد از بیرون اومدن از اون جا متوجه شدم که راه باز و جاده دراز!! هر طرفی کیفت کشید برو !!! متاسفانه من هم یه راهی رو انتخاب کردم و بعد از چند ساعت راهپیمایی به هیچ جایی نرسیدم!!
وقتی از اون جا در اومدیم بهتره کدوم طرف برم؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
وقتی از اونجا بیرون اومدی روبروت یه پل هستش برو اونور آب تو نقشه یه علامت قرمز هست اونور آب با استفاده از نقشه یه در رو پیدا کن.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
آقایون لطفا یه راهنمایی بکنید من در یکی از ماموریتها به درون آبلیویون رفتم وقتی که در آبلیویون رو بستم در کوستم انگار گفته باید برم با کسی صحبت کنم میشه لطفا بگید چیکار باید کنم . یه عکس از کوست گرفتم لطفا به این عکس یه نگاه بندازید ممنون
47jbv38.jpg

دمتون گرم یکی کار من رو راه بندازه برم بازی رو ادامه بدم:((

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج

باید بری با کنتس شهر Chorrol که دروازه ابلیوینش رو بستی صحبت کنی تا به Bruma کمک بفرسته.(این کار رو توی تمام شهر ها باید بکنی)

حالا تو این خونه بری کوئست داره یا نه؟؟؟

داره.
توی زیرزمین اون خونه یه در سنگی داره که برای باز کردنش باید بری سراغ فروشنده خونه و ...

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
وحید جون مشه بیشتر در مورد این اکستنشن توضیح بدی؟؟؟
تو این dvd جدیده هست این اکستنشن؟؟؟

همونطوری که گفتم بعد از امتحانات کاملا با عکس توضیح میدم. ;)

بعضی از شرکتها اون رو با بازی اصلی در یک DVD عرضه کرده اند اما خود اون تو یک CD هم جا میشه که البته تشکیل شده از خود Knight of the Nine و چند مرحله جدید .

واقعا برام عجیبه !
خیلی خیلی عجیبه ! :eek:
من این سی دی تکین رو که خریدم کل محتویاتش یعنی پچ 1.1 و Knights Of Nine و بقیه ی اکسپنشن ها ، کلا روی هم 200 مگ بودن.
همه هم کامل نصب میشدن.

بعد شما چجوری نسخه ی دی وی دی رو خریدید ؟

میشه کسانی که نسخه ی دی وی دی رو خریدن یک عکس از محتویات DVD در حالتی که views رو در حالت details قرار دادن بگیرن ؟

کجاست این خونه که ما بریم یه حالی باهاش بکنیم

توی Anvil با مردم در مورد شایعات صحبت کن ، آدرس یه نفر رو بهت میدن که توی یک مسافرخونه ایه.
برو اونجا خونه رو ازش بخر. بعد برو توی خونه. یه چند ساعت توی تخت بخواب ، بعد بیدار میشی میبینی جن ها حمله کردن.
بعد برو دم در ، سمت راست در (از داخل ) یه قفسه ای هست که یه چیزی از توش افتاده شکسته .
اونو بردار و بعد دوباره برو پیش همون یارو.
بهت میگن رفته Imperial City . برو دنبالش بعد دوباره بیا Anvil یارو باهات میاد زیر زمین.
اونجا یه دری هست که فقط با دست افرادی که خون صاحب اصلی خونه (بابای این پسره که خونه رو بهت میفروشه) در رگ هاشون جریان داره باز میشه اگه اشتباه نکنم.
بعد یارو در اونجا رو برات باز میکنه و فرار میکنه.
تو برو یه اسکلتی روی تخته ، استخون دستش گم شده.
برو ور دار بیار (همونی که افتاده بود کنار در) بیا بذار روی جسدش و بقیش هم که تابلوئه . ;)

وقتی از اون جا در اومدیم بهتره کدوم طرف برم؟
البته توی اون راهنمایی که قراره بنویسم به این نکات اشاره خواهم کرد.
ولی فعلا :
F4 رو بزن . برو توی TAB (لبه ) ی دوم.
یه نقشه هست.

از تب های همون جا هم میتونی کوئست هات رو انتخاب بکنی که کدومو انجام بدی. ;)

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
واقعا برام عجیبه !
خیلی خیلی عجیبه ! :eek:
من این سی دی تکین رو که خریدم کل محتویاتش یعنی پچ 1.1 و Knights Of Nine و بقیه ی اکسپنشن ها ، کلا روی هم 200 مگ بودن.
همه هم کامل نصب میشدن.

بعد شما چجوری نسخه ی دی وی دی رو خریدید ؟

میشه کسانی که نسخه ی دی وی دی رو خریدن یک عکس از محتویات DVD در حالتی که views رو در حالت details قرار دادن بگیرن ؟

عزیزم اگه مطلب من رو درست می خوندی می دیدی که من نوشتم همراه با خود بازی آبلیویون در 1 دی وی دی عرضه شده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر