The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
اقا من تازه (با کلی بد بختی) نسخه 360/پال این بازیو گیر اوردم...
میخاستم بدونم چطوری میتونم چیزای دزدی رو بفروشم؟ حتما باید عضو گیلد دزدا بشم؟
چطوری باید عضو بشم؟یه جا خوندم با گداها باید حرف بزنم و نصف شب برم یه جایی ولی یادم نیس کجا...:confused:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
اون جایی که یادتون نیست اسمش واتر فرانته برای زدن مخ گدا هم تا جاییکه میشه برایدش کن بعدم مخشو بزن تا بهت بگه البته باید قبلش یکی از پوسترهای گری فاکسو دیده باشی تابتونی در موردش از گداها سوال کنی.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
سلام
به نظرم میاد من هم تو این بازی یه کاره ای شدم ها...!:)
برای اینکه یه فردی دوستتون داشته باشه علاوه بر اون دایره یه راه دیگه هم هست.....نژادتون اگر Imperial باشه یه جادو دارید به اسم Voice of Emperor که روزانه فقط یک بار میتونید استفاده بکنید پس مواظب باشید که اگه استفاده میکنید هدر ندید ....نتیجه اش هم اینه که دوست داشتن اون طرف نسبت به شما به 100 میرسه:eek: هر کاری دارید در عرض 60 ثانیه انجام بدید

در مورد پول....من فقط برای انجام یه مرحله 1500 تا سکه گرفتم!! یعنی 2000 سکه اینقدر زیاده؟(وقتی یه دونه اسب 1000 سکه باشه آره!!:)) ...البته بماند که براش یه آدم کشتم و رفتم زندان....زاستی اصلا راهی وجود نداره بعد از اینکه کسی رو کشتی در بری و این مامورها سراغت نیان؟

[qoute]اقا من تازه (با کلی بد بختی) نسخه 360/پال این بازیو گیر اوردم...
میخاستم بدونم چطوری میتونم چیزای دزدی رو بفروشم؟ حتما باید عضو گیلد دزدا بشم؟
چطوری باید عضو بشم؟یه جا خوندم با گداها باید حرف بزنم و نصف شب برم یه جایی ولی یادم نیس کجا...[/qoute]
توی لود بازی ها نوشته که بعضی ها میگن که تعداد مشخصی از افراد گلید دزدان اشیا مسروقه رو میخرن اما بعضی ها اعتقاد دارند که اصلا یه همچین گلیدی وجود نداره :) من چون اصلا دزد نیستم ....سر راه یه نفری یخه من رو گرفت و یه کوئست به من داد که اگه میخوای با گیلد دزدان آشنا بشی برو فلان جا ....از اونجایی که هم دزدی ما خیلی خوبه :) بیخیال شدیم.....

یه چند تا سوال داشتم....بعضی کوئست ها به من داده میشن که واقعا نمیخوام انجامشون بدم...مثل همین بالایی....چجوری میشه از Current Quest پاکشون کرد؟

من خودم تو Mages Guild عضو شدم .....مثل اینکه تا همه Reccomendation (چی نوشتم:)) رو نگیری به هیچ دردی نمیخوره اما همین کار فوق العاده داره برای من سخت میشه....من فکر کنم یه چند ساعتی روی این کار وقت گزاشتم اما سر و ته کار من معلوم نیست....جالبه برای همین کار رفته بودم پیش یه استادی که فکر کنم اسمش فالکار یا یه همچین چیزی بود ....از من خواست که برم توی چاهی که پشت خونه هست و یه انگشتر از اون تو پیدا کنم .......بعدش گفت که باید کلید چاه رو از یکی از همون افرادی که اونجا کار میکنن بگیرم....رفتیم پیش این طرفه و اونهم گفت که یه نفری قبلا دقیقا همین کار رو میخواست انجام بدم اما وقتی که رفت توی چاه دیگه بر نگشت:) مواظب خودت باش....احتمالا فالکار این کار رو خودش انجام میده:) یه جادو برای زیر آب نفس کشیدن هم به ما داد که Skill لازم رو نداشتم و بلامصرف موند...رفتم تو چاه و از جنازه همون فردی که قبلا میگفتن مرده انگشتر رو پیدا کردم نکتش این بود که تقریبا 180 تا جا میگرفت و من چند بار اوور شدم:) بلاخره برگشتیم بالا....اما هر چقدر گشتم دیدم این فالکار نیست!! از همون کسی که کلید رو داده بود پرسیدم و اون گفت که ببخشید من دعوام شد با این فالکر سر اینکه چرا اجازه داده تو بری تو چاه ....مکنه تو هم بمیری و اونهم عصبانی شده و رفته!!! احتمالا اون Reccomendation رو ننوشته ....برو تو Living Quarter رو بگرد بلکه چیزی پیدا کردی...ما هم چیزی پیدا نکردیم:( .....الان این رو باید چی کار کنم؟

تو کوئست اصلی قسمت Kvatch گیر کردم....میگه که به ماتیوس کمک کنید که محاصره شهر را بشکنه ...ما هم همه رو کشتیم .....اما هیچ اتفاقی نمیافته؟:confused:

در ضمن از اونجایی که مانیتور واید دارم رزولوشن رو گزاشتم روی 1280*800 (البته دقیق یادم نمیاد یه همچین چیزی مثل این بود:)) .....به همه پیشنهاد میکنم که کامپیتورشون رو یه Defragment بکنن ...من این کار رو کردم و به وضوح دارم میبینم که فریم ریت بالا رفته و بازی خیلی کمتر گیر میکنه.....

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
با تشکر از جواب:
-خونه خریدن چه فایده داره؟
-یه جا خوندم نوشته بود سعی کنین طوری skill اصلی رو انتخاب کنید که کلاستون زود بالا نره چون کلاس دشمنا هم میره بالا و بازی سخت تر میشه. این درسته؟

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام احسان

بازی چطور بود ؟ خوشت اومد ؟

به نظرم میاد من هم تو این بازی یه کاره ای شدم ها...!
همه کسایی که کاره ای شدن 30 ، 40 ساعت بازی کردن ، بعد رفتن از اول شروع کردن! :)
(تضعیف روحیت میکنم ! ) :cheesygri

برای اینکه یه فردی دوستتون داشته باشه علاوه بر اون دایره یه راه دیگه هم هست.....نژادتون اگر Imperial باشه یه جادو دارید به اسم Voice of Emperor که روزانه فقط یک بار میتونید استفاده بکنید پس مواظب باشید که اگه استفاده میکنید هدر ندید ....نتیجه اش هم اینه که دوست داشتن اون طرف نسبت به شما به 100 میرسه هر کاری دارید در عرض 60 ثانیه انجام بدید

;)

در مورد پول....من فقط برای انجام یه مرحله 1500 تا سکه گرفتم!! یعنی 2000 سکه اینقدر زیاده؟(وقتی یه دونه اسب 1000 سکه باشه آره!!)
اوایل بازی در آوردن پول خیلی سخته . . . باید سکه سکه جمع کنی !

اگه میخوای حالی به وضع مالی و مهارتیت همزمان داده بشه ، برو اول آرنا رو تموم کن.
هم مهارت های جنگی خودت زیاد میشه ، هم مهارت های جنگی کاراکترت زیاد میشه ، هم پول خوبی در میاری ;)

زاستی اصلا راهی وجود نداره بعد از اینکه کسی رو کشتی در بری و این مامورها سراغت نیان؟
اصلا اگه یواشکی بکشی که کسی نمیفهمه .
اگر هم هر کاری در ملع عام بکنی و مردم ببینن ، bounty ت میره بالا. هر چی بره بالاتر ، نگهبانا بیشتر میخوانت ! (مشابه ستاره ها در GTA)
برای صفر کردن bounty هم اگه توی Thieves Guild عضو بشی ، افرادی هستن که صفرش میکنن.
هر بار هم نگهبانی بگیردت ، 3 تا گزینه داری :
1-Pay Gold که یه پولی میدی ، بانتیت صفر میشه. ولی قبلش میبرننت بازداشتگاه ! و میگردنت تا هرچی اشیاء دزدی داری ازت میگیرن. (اشیاء دزدی عکس یک دست قرمز کوچولو کنارشون دارن)
2-Resist Arrest یعنی اینکه نذاری دستگیرت کنن و مقابله کنی ( که بانتی ت میره بالاتر)
3- Go To Jail اینجوری هم میری زندان و همه ی داراییت رو میبرن ! که در این حالت میتونی یک دونه Lock Pick قایم کنی و ببری و اگه تونستی از زندان فرار کنی ! همچنین میتونی روی رخت خوابی که توی زندانه بخوابی تا مثلا چند روز ِبازی در چند ثانیه ی واقعی میگذره و حبست تموم میشه و میری بیرون.
بدیش به اینه که هربار بری زندان ، از یکی از مهارتهات یه کم کم میشه . ;)

مثل اینکه تا همه Reccomendation (چی نوشتم) رو نگیری به هیچ دردی نمیخوره
باید به Mages Guild هر شهری بری و یک Reccomendation از هرکدوم بگیری که برای این کار باید برای هرکدوم یه کاری انجام بدی.
اگر این کار رو بکنی ، کلید در Arcane Univecity در ایمپریال سیتی رو بهت میدن که توش دستگاههایی هستن که میتونی باهاشون هر جادویی که دوست داری رو درست کنی ، یا لباس ها و سلاح هات رو enchant کنی. (بهشون قابلیت جادویی بدی)

جالبه برای همین کار رفته بودم پیش یه استادی که فکر کنم اسمش فالکار یا یه همچین چیزی بود ....از من خواست که برم توی چاهی که پشت خونه هست و یه انگشتر از اون تو پیدا کنم .......بعدش گفت که باید کلید چاه رو از یکی از همون افرادی که اونجا کار میکنن بگیرم....رفتیم پیش این طرفه و اونهم گفت که یه نفری قبلا دقیقا همین کار رو میخواست انجام بدم اما وقتی که رفت توی چاه دیگه بر نگشت مواظب خودت باش....احتمالا فالکار این کار رو خودش انجام میده یه جادو برای زیر آب نفس کشیدن هم به ما داد که Skill لازم رو نداشتم و بلامصرف موند...رفتم تو چاه و از جنازه همون فردی که قبلا میگفتن مرده انگشتر رو پیدا کردم نکتش این بود که تقریبا 180 تا جا میگرفت و من چند بار اوور شدم بلاخره برگشتیم بالا....اما هر چقدر گشتم دیدم این فالکار نیست!! از همون کسی که کلید رو داده بود پرسیدم و اون گفت که ببخشید من دعوام شد با این فالکر سر اینکه چرا اجازه داده تو بری تو چاه ....مکنه تو هم بمیری و اونهم عصبانی شده و رفته!!! احتمالا اون Reccomendation رو ننوشته ....برو تو Living Quarter رو بگرد بلکه چیزی پیدا کردی...ما هم چیزی پیدا نکردیم .....الان این رو باید چی کار کنم؟
تا اونجایی که من یادمه ، اون مرده میخواسته تو نتونی موفق شی و برای همین اون انگشتر رو طلسم میکنه تا 180 تا جا بگیره .

چون اینا رو خیلی قدیم رفتم یادم نیست ;)
---------------
ویرایش شد

--------------
به همه پیشنهاد میکنم که کامپیتورشون رو یه Defragment بکنن ...من این کار رو کردم و به وضوح دارم میبینم که فریم ریت بالا رفته و بازی خیلی کمتر گیر میکنه.....
تا اونجایی که من میدونم Defragment روی سرعت لودینگ ها تاثیر داره ! ;)
چون هارد رو مرتب میکنه و سرعت دسترسی به اطلاعات بیشتر میشه.
دیگه به فریم ریت که ربط فکر نمیکنم داشته باشه :eek:

البته توی لودینگ ها هم اینو مینویسه .
دلیلش اینه که همیشه یک جا برای خوابیدن داری.
وسایلت هم میذاری توی خونه با خیال راحت از این که هیچکس ور نمیداره.

-یه جا خوندم نوشته بود سعی کنین طوری skill اصلی رو انتخاب کنید که کلاستون زود بالا نره چون کلاس دشمنا هم میره بالا و بازی سخت تر میشه. این درسته؟

دشمن ها به مرور که شما کاراکترت قوی تر میشه ، اونا هم قوی تر میشن.
از نوع زره و شمشیر گرفته تا معجون هایی که همراه دارن یا مهارت هاشون.
ولی این بخاطر اینه که تعادل در گیم پلی حفظ بشه.

مثلا اول بازی کشتن یک گابلین از نظر سختی متوسطه.
خوب اگه شما یه کم قوی تر شی و لولت بره بالا ، کشتن این گابلین خیلی برای شما راحت میشه.
پس بازی بی مزه میشه .
بخاطر همین که تعادل در گیم پلی حفظ شه ، سازنده ها اینکارو کردن تا وقتی شما قوی میشی ، دشمنانت هم به همون نسبت قوی میشن تا بازی مسخره نشه.

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,292
نام
احمد
سلام

نوشته شده توسط Esikhafan:
به نظرم میاد من هم تو این بازی یه کاره ای شدم ها...!
برای اینکه یه فردی دوستتون داشته باشه علاوه بر اون دایره یه راه دیگه هم هست.....نژادتون اگر Imperial باشه یه جادو دارید به اسم Voice of Emperor که روزانه فقط یک بار میتونید استفاده بکنید پس مواظب باشید که اگه استفاده میکنید هدر ندید ....نتیجه اش هم اینه که دوست داشتن اون طرف نسبت به شما به 100 میرسه هر کاری دارید در عرض 60 ثانیه انجام بدی

تمامی جادوهایی که عنوان Charm رو دارن برات همین کار Voice of Emperor رو می کنن
یعنی باعث افزایش Disposition شما نزد فرد مربوطه میشن
در مورد پول....من فقط برای انجام یه مرحله 1500 تا سکه گرفتم!! یعنی 2000 سکه اینقدر زیاده؟(وقتی یه دونه اسب 1000 سکه باشه آره!!) ...البته بماند که براش یه آدم کشتم و رفتم زندان....زاستی اصلا راهی وجود نداره بعد از اینکه کسی رو کشتی در بری و این مامورها سراغت نیان؟

هر چیزی یه قانونی داره
مثلاً فرض کن همین جا تو قوروم شما به یک نفر توهین کنی، آیا ممکنه با شما برخورد نشه ؟؟؟
البته یه راه داره
اونم اینکه توی Thief Guild بری و به نصف قیمت bounty ت رو بخری
یا هم اینکه تابلو بازی رو بزاری کنار و خیلی آروم ملت رو بکشی (یا جیبشونو یا خونشونو بزنی) که کسی خبر دار نشه

توی لود بازی ها نوشته که بعضی ها میگن که تعداد مشخصی از افراد گلید دزدان اشیا مسروقه رو میخرن اما بعضی ها اعتقاد دارند که اصلا یه همچین گلیدی وجود نداره من چون اصلا دزد نیستم ....سر راه یه نفری یخه من رو گرفت و یه کوئست به من داد که اگه میخوای با گیلد دزدان آشنا بشی برو فلان جا ....از اونجایی که هم دزدی ما خیلی خوبه بیخیال شدیم.....

همین جوری نمیشه یه نفر بیاد و یقه ی شما رو بگیره و بگه بیا جزء Guild ما بشو
یکم داستان رو سانسور کردی

اصل داستان شما اینه که یه دزدی تابلویی می کنی و گیر میفتی، می برنت زندان
بعد از تموم شدن مدت حبس، وقتی از زندان آزاد شدی ... داشتی همین جوری برا خودت چرخ می زدی که یه نفر میاد یقه ت رو می گیره و میگه : بیا جزء Guild دزدا ...

بهر حال توصیه می کنم این Guild رو حتماً برو سراغش ... Quest های جالبی داره ... همچنین امکانات خوبی رو هم بعداً در اختیارت میزاره ...

بعضی کوئست ها به من داده میشن که واقعا نمیخوام انجامشون بدم...مثل همین بالایی....چجوری میشه از Current Quest پاکشون کرد؟

تا جایی که من می دونم خیر

من خودم تو Mages Guild عضو شدم .....مثل اینکه تا همه Reccomendation (چی نوشتم) رو نگیری به هیچ دردی نمیخوره اما همین کار فوق العاده داره برای من سخت میشه....من فکر کنم یه چند ساعتی روی این کار وقت گزاشتم اما سر و ته کار من معلوم نیست....جالبه برای همین کار رفته بودم پیش یه استادی که فکر کنم اسمش فالکار یا یه همچین چیزی بود ....از من خواست که برم توی چاهی که پشت خونه هست و یه انگشتر از اون تو پیدا کنم .......بعدش گفت که باید کلید چاه رو از یکی از همون افرادی که اونجا کار میکنن بگیرم....رفتیم پیش این طرفه و اونهم گفت که یه نفری قبلا دقیقا همین کار رو میخواست انجام بدم اما وقتی که رفت توی چاه دیگه بر نگشت مواظب خودت باش....احتمالا فالکار این کار رو خودش انجام میده یه جادو برای زیر آب نفس کشیدن هم به ما داد که Skill لازم رو نداشتم و بلامصرف موند...رفتم تو چاه و از جنازه همون فردی که قبلا میگفتن مرده انگشتر رو پیدا کردم نکتش این بود که تقریبا 180 تا جا میگرفت و من چند بار اوور شدم بلاخره برگشتیم بالا....اما هر چقدر گشتم دیدم این فالکار نیست!! از همون کسی که کلید رو داده بود پرسیدم و اون گفت که ببخشید من دعوام شد با این فالکر سر اینکه چرا اجازه داده تو بری تو چاه ....مکنه تو هم بمیری و اونهم عصبانی شده و رفته!!! احتمالا اون Reccomendation رو ننوشته ....برو تو Living Quarter رو بگرد بلکه چیزی پیدا کردی...ما هم چیزی پیدا نکردیم .....الان این رو باید چی کار کنم؟

برگرد پیش همون دختره (نژادش Argonian ـه)
بهت میگه دست طرف رو شده و رسوای عالم شده ...
بعدشم بهت میگه که خودش برات Recommendation رو ردیف می کنه ...
تو کوئست اصلی قسمت Kvatch گیر کردم....میگه که به ماتیوس کمک کنید که محاصره شهر را بشکنه ...ما هم همه رو کشتیم .....اما هیچ اتفاقی نمیافته؟

باید بری به Kvatch Castle
اونجا اینقدر میری جلو تا به جنازه ی Count برسی
انگشتر جناب کنت رو بردار و برو سراغ ماتئوس
حالا دو تا انتخاب داری
یا انگشتر رو بدی به ماتئوس، و یا هم انگشتر رو پیش خودت نگه داری
انتخاب با خودته ...

-------------------------------------------------

نوشته شده توسط Catdog:
خونه خریدن چه فایده داره؟

هزاران فایده ی متفاوت
مهم ترینش اینکه یه جا داری که یتونی با خیال راحت شب ها، توش بخوابی
کلی هم کمد و گنجه و ... داری که بتونی توش وسایلت رو نگه داری

خونه ی پیشنهادی هم Benirus Manor در Anvil هستش
برا فهمین دن ماجرا برو تو خط Rumor با مردم خونگرم Anvil،تا ملت سر نخ رو بهت بدن ...
یه جا خوندم نوشته بود سعی کنین طوری skill اصلی رو انتخاب کنید که کلاستون زود بالا نره چون کلاس دشمنا هم میره بالا و بازی سخت تر میشه. این درسته؟

با بیشتر شدن Skill شما و افزایش قدرتت، دشمن ها هم به نسبت قوی تر میشن، ولی بازهم توی کشتنشون به مشکل نمی خوری
بنابراین اون حرف عملاً بی ارزشه
چون شما می تونی با افزایش Level ت به خیلی چیزا دست پیدا کتی
اصلاً RPG یعنی تعالی ...
اگه تو RPG هم قرار باشه مثل FPS لولت ثابت باشه که دیگه اون RPG نیست ...

-------------------------------------------------

نوشته شده توسط poorna:
بنفشه (nightshade)

Nightshade در فارسی به معنای تاجریزی هستش، یه گیاه از خانواده ی سیب زمینی ...

در ضمن منم خون آشام نشدم ...
ولی خوب چون نمی تونستم جلوی خودم رو بگیرم تا ببینم چه Quest ی داره بنابراین یه بار خون آشام شدم، ولی پس از پایان Quest دوباره، Reload کردم به همون جایی که بودم ... بهر حال
اون خانم در ابتدا از شما یه تعدادی (فکر کنم 5 تا) Grand Soul Gem می خواد تا زبونش باز بشه و بتونه برات در مورد دوا درمون حرف بزنه ...

این خون آشامی دو تا نکته ی جالب هم داشت:
1: اینکه تو این بازی خون آشامی رو یک توع بیماری هموفیلی (اسمش الان یادم نیست) معرفی کرده بود. قبلاً اسم این بیماری رو تو همین تاپیک نوشتم
2: در ابتدا و طی دوره های خون آشامی، خوا هایی که کارکتر می دید و بعد برا شما بصورت pop up توی صفحه توضیح می داد و کلاً داستان هایی که می گفت خیلی باحال بود
بخصوص پس از پایان دوره ی 4 خون آشامی که کاراکتر می مرد، می اومد و می گفت که خواب دیده داره تو یه جای سر سبز قدم می زنه و ... و بعدش می گفت که کاراکتر شما مرد ...
کلاً خیلی توپ بود اینجاش ...

نوشته شده توسط xdantex:
بهترین کار ممکن :
کوئست درمان رو بی خیال شو. شب قبل از خون آشام شدنتو load کن برو کلیسای اسکینگراد اونجا دعا کن شبم همون جا بمون تا شفا پیدا کنی.

یه راه ساده تر هم داره
و اونم اینه که بعد از ابتلا به بیماری (که خود بازی اطلاع میده) بسرعت طی 3 روز بعد یه Potion of Cure Disease بخوری ...

آخرین ویرایش:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین

باور کن فایده ای نداره.

کلاس دشمنا هم میره بالا و بازی سخت تر میشه. این درسته؟

خیلی درسته برای همین اگه مهارت هاتو درست تنظیم نکنی دخلت اومده.

بعضی کوئست ها به من داده میشن که واقعا نمیخوام انجامشون بدم...مثل همین بالایی....چجوری میشه از Current Quest پاکشون کرد؟

خوب اگه غیر فعال باشن دیگه مشکلی ایجاد نمیکنن.

ما هم چیزی پیدا نکردیم:( .....الان این رو باید چی کار کنم؟)

باید از توی کشوش black soul gem ها رو برداری به عنوان مدرک بدی به آرگوناته

تو کوئست اصلی قسمت Kvatch گیر کردم....میگه که به ماتیوس کمک کنید که محاصره شهر را بشکنه ...ما هم همه رو کشتیم .....اما هیچ اتفاقی نمیافته؟:confused:

باید بری توی ساختمون قصر و اونجا بری تا فرماندارو پیدا کنی وقتی میرسی میبینی مرده انگشترشو به عنوان مدرک بردار بده به ماتیوس اونم زرهشو میده که برای شروع چیز بدی نیست.

یه راه ساده تر هم داره
و اونم اینه که بعد از ابتلا به بیماری (که خود بازی اطلاع میده) بسرعت طی 3 روز بعد یه Potion of Cure Disease بخوری ...

من برای این اونجوری پیشنهاد دادم چون ممکن بود تو اون سه روز یه کارایی کرده باشه

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
احسان برای اون قضیه فالکار،اون آرگونینه بهت میگه که برو اتاقشو بگرد،تو اتاق روی میزش یه Black Suol Gem هستش،میبری دوباره میدی به اون آرگونینه این سنگه رو،اونم واست ردیف میکنه همه چیو!

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
حالا دو تا انتخاب داری
یا انگشتر رو بدی به ماتئوس، و یا هم انگشتر رو پیش خودت نگه داری
انتخاب با خودته ...
اگه بهش بگی انگشتر پیشت نیست میگه برو برش دار بیار! بیخیال نمیشه تا بهش ندی.

درضمن هرچی لولت میره بالاتر دشمنا علاوه بر اینکه لولشون میره بالا, کلا عوض میشن!
مثلا من یه کوئست رو با یه لول پایین رفتم توی یه غاری! فقط توش موش بود! بعد با یه لول بالاتر همون کوئست رو رفتم این دفعه گرگ بود بجای موش!
اگه میخواین دشمنای جدید آزاد! شن باید لول آپ کنید! اگه لول آپ نکنید فقط تو ابلیویون ها اسکمپ کوچولو میبینین! دشمنای قوی تر هم معمولا تجهیزات گرون تر و بهتری برای loot کردن دارن! :)

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
مخشو بالای 70 بزن فکر کنم حل بشه...
در ضمن ببین اگز گزینه ای تو قسمت گفتگو اگر چیزی در مورد اون دارک الف هست بهش بگو
مخ زدن یعنی اینکه یه کاری کنی بیشتر دوستت داشته باشه .
برای اینکار وقتی داری باهاش حرف میزنی ، یه آیکون پایین سمت چپ هست ، اونو بزن.
یه دایره میاد که طرز استفادشو بچه ها 300 دفعه توضیح دادن ؛ اگه بلد نیستی یه سرچ بکن پیدا می کنی.
ممنون
با كلي اينور اونور كردن از يه راه ديگه تونستم اون يه تيكه لعنتي رو رد كنم
رفتم يه مشت زدم به اون dark elf(كه يكي از قانونهاي thief's guild رو زير پا گذاشتم چون يكي از اونها رو زدم) كه از خودش دفاع نكرد و فقط غيب شد.رفتم پيش hieronymus lex به جايي كه اون حرفو ميزد رسيدم ديدم بالاخره حرفو قبول كرد!!
بهرحال بايد بهاي حمله به يكي از اعضاي thief's guild رو بدي...ظاهرا 500 تا سكه توش گير كرده بود تا اين يه تيكه رد شه

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
salam bebakhshid age kasi in nweshte bod bagti samt rast mose ba e nge darim bagti up bzanim gl mikhore bagti down bznam mlag mizane bagti samt jap mose ra nge darim left ya rast bzanim zarbe charkhshi mizane

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بچه ها من در یکی از کوست ها مشکل پیدا کردم در اون کوستی که باید به همه ی شهر ها بریم و دروازه ی آبلیویون هر شهر رو ببندیم و با کنتس اون شهر صحبت کنیم در یکی از شهر ها وقتی باکنت اون شهر صحبت میکنم یه چیزی میگه و هیچ گزینه ی انتخابی نمیاد یه عکس از صحبت هاش گرفتم لطفا راهنماییم کنید.
34snh8y.jpg

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
بچه ها من در یکی از کوست ها مشکل پیدا کردم در اون کوستی که باید به همه ی شهر ها بریم و دروازه ی آبلیویون هر شهر رو ببندیم و با کنتس اون شهر صحبت کنیم در یکی از شهر ها وقتی باکنت اون شهر صحبت میکنم یه چیزی میگه و هیچ گزینه ی انتخابی نمیاد یه عکس از صحبت هاش گرفتم لطفا راهنماییم کنید.
34snh8y.jpg
این طور که میگه باید با Amminus Gregori حرف بزنی باید یه علامتی روی نقشه ظاهر بشه اگه ظاهر نشد ممکنه اون شخص توی قلعه یا جایی باشه بعد صحبت با اون برو بیرون شهر یکم بگردی اون نزدیکا یه دروازه پیدا می کنی که بازه و چند نفر جلوش وایسادند (یا پسراش هستند یا نیروی کمکی یا هیچ کس!) به هر حال میری توی دروازه و...
درضمن باید دو تا پسراش هم سالم برگردونی !(حداقل اینجوری خوشحال تره!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر