The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
کسی بین شما ها تا حالا تونسته گیم رو 100% تموم کنه؟

( من که کردم ).

یک خبر خوب برای شما گیمر ها نسخه اضافه کننده گیم هم وارد بازار ایران شده.

جریان بازی از این قرار می باشد که شما می خواهید افسانه 9 شوالیه رو به اتمام برساند.

( حیف که زود تموم میشه )

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
یکی بداد من برسه من دراکولا شدم و دیگه نمیتونم تو روز بیام بیرون خیلی ها هم باهام حرف نمیزنن و ازم میترسن قیافمم عوض شده و همه هم بهم میگن!
برای درمان هم خیلی سخته چیزایی میخواد که پیدا کردنش کار حضرت فیله کسی میدونه من باید چیکار کنم؟فقط شبها میتونم بیام بیرون!
من 360 دارم چیت کدی هست که نجاتم بده؟

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
یکی بداد من برسه من دراکولا شدم و دیگه نمیتونم تو روز بیام بیرون خیلی ها هم باهام حرف نمیزنن و ازم میترسن قیافمم عوض شده و همه هم بهم میگن!
برای درمان هم خیلی سخته چیزایی میخواد که پیدا کردنش کار حضرت فیله کسی میدونه من باید چیکار کنم؟فقط شبها میتونم بیام بیرون!

خوبه اگه درستش کردی که هیچی و گر نه تا چند روز دیگه قیاف آدمت دیدن نداره.

یک راهنمایی کوچک : سیر می خوای. Blood Gress . گل انگور با 2-3 چیز دیگه که من یادم زفته.:cool: :-"

HellBoy

کاربر سایت
Feb 26, 2006
246
سلام بلاخره The Elder Scrolls : The Knights of Nine بدستم رسید.
15_3_42.gif

boxshot_us_large.jpg

زیاد وقت نکردم که بازی کنم فقط بگم همینطور که تو Box-Shot میبینید نوشته Oblivion Downloadable Content Collection یه سری چیز هایی که قبلا به صورت رسمی واسه خرید و دانلود قرار گرفته بود تو این سی دی هست.
30tp56c.jpg

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.obliviondownloads.com مراجعه کنید
راستی توی سایت رسمی بازی نوشته که بازی منتشر شده ولی توی این سایت بالا نوشته 4 Dec . ولی مطمئن باشید که این ورژنی که هستش کامل چون اگه حجم ها رو باهم مقایسه کنید .... می بینید (حجم ها رو با سایت Oblivion Downloads مقایسه کنید)
منتظر عکس ها باشید.

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین

کوئست درمان خون آشامی جزو نافرم ترین کوئستاس بهترین کاری که میشه کرد اینه که از اول لود کنی یا شب قبل از اینکه خون آشام بشی رو لود کنی بعد بری کلیسای اسکینگراد دعا بخونی همون جا بخوابی ولی اگه میخوای پیگیر ماجرای درمان بشی بهتره تا تموم شدن کوئست خون بخوری تا قیافت مثل آدم شه راهشم اینه که بری وقتی ملت خوابن ازشون خون بگیری( این یه تیکه از بازی خیلی شبیه سرزمین اشباح دارن شان شده)

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
سلام بلاخره The Elder Scrolls : The Knights of Nine بدستم رسید.
15_3_42.gif

boxshot_us_large.jpg

زیاد وقت نکردم که بازی کنم فقط بگم همینطور که تو Box-Shot میبینید نوشته Oblivion Downloadable Content Collection یه سری چیز هایی که قبلا به صورت رسمی واسه خرید و دانلود قرار گرفته بود تو این سی دی هست.
30tp56c.jpg

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.obliviondownloads.com مراجعه کنید
راستی توی سایت رسمی بازی نوشته که بازی منتشر شده ولی توی این سایت بالا نوشته 4 Dec . ولی مطمئن باشید که این ورژنی که هستش کامل چون اگه حجم ها رو باهم مقایسه کنید .... می بینید (حجم ها رو با سایت Oblivion Downloads مقایسه کنید)
منتظر عکس ها باشید.

اره این ورژن از گیم در 1 DVD عرضه شده . ( که در ایران با اضافه کننده های دیگر مثل Amore Horse و ... ) وارد ایان شده.

اما یک چیز است اون هم که اگه بشینیش پاش در 4-5 ساعت این اسپرنسیو پک رو میشه تمام کرد.:cool:

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
کوئست درمان خون آشامی جزو نافرم ترین کوئستاس بهترین کاری که میشه کرد اینه که از اول لود کنی یا شب قبل از اینکه خون آشام بشی رو لود کنی بعد بری کلیسای اسکینگراد دعا بخونی همون جا بخوابی ولی اگه میخوای پیگیر ماجرای درمان بشی بهتره تا تموم شدن کوئست خون بخوری تا قیافت مثل آدم شه راهشم اینه که بری وقتی ملت خوابن ازشون خون بگیری( این یه تیکه از بازی خیلی شبیه سرزمین اشباح دارن شان شده)

نه خوب نیست این کوئست رو بیخیال بشی .

چون داستان قشنگی به بازی می بخشه و اگر الان بیخیال بشی مطمئن باش بعدا دچارش میشی.:-"

این ماموریت رو تموم کن چون یک ایتم ... یارو لرد بهت میده . ( چون از مجون خودت به زنش که دچار این بیماری شده میدی ):-" :cool:

HellBoy

کاربر سایت
Feb 26, 2006
246
اره این ورژن از گیم در 1 DVD عرضه شده . ( که در ایران با اضافه کننده های دیگر مثل Amore Horse و ... ) وارد ایان شده.

اما یک چیز است اون هم که اگه بشینیش پاش در 4-5 ساعت این اسپرنسیو پک رو میشه تمام کرد.
من ورژن یک سیدیش رو خریدم. و این پک کلا به صورت Horse pack و ... است و همه جا همینجوری ارایه شده.
اونم کاملا حق با شماست که کوست های این پک زود و آسان رد میشن.

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
من ورژن یک سیدیش رو خریدم. و این پک کلا به صورت Horse pack و ... است و همه جا همینجوری ارایه شده.
اونم کاملا حق با شماست که کوست های این پک زود و آسان رد میشن.

پس ماله شما کامل نیست.

داخل این اضافه کننده باید افسانه 9 شوالیه رو به پایان رساند.

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
برادرانه حرفه ای و عزیز از جمله احمد آقای گل.میخواستم برای ساختن یه شخصیت بهم کمک کنی.مد نظرم یه چیزیه اول آخر جادو.بعد لباسم براش میخوام همین لباسای معمولی سبک باشه همین شنلا ب مانتوهایو میگم یعنی لباس سنگین و زره نمیخوام.بقیه خصوصیات از جمله نژاد و اینا همشو خودت لطف کن بگو.اگه احمد آقا نیست استادای دیگه لطف کنن...

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
برادرانه حرفه ای و عزیز از جمله احمد آقای گل.میخواستم برای ساختن یه شخصیت بهم کمک کنی.مد نظرم یه چیزیه اول آخر جادو.بعد لباسم براش میخوام همین لباسای معمولی سبک باشه همین شنلا ب مانتوهایو میگم یعنی لباس سنگین و زره نمیخوام.بقیه خصوصیات از جمله نژاد و اینا همشو خودت لطف کن بگو.اگه احمد آقا نیست استادای دیگه لطف کنن...
نژاد تمام جادو بریتون (اگه درست نوشته باشم) هست.
ماژول اسکیل ها هم
هر چیز جادویی هست دیگه!:cheesygri
مثلا
Destruction
Alchemy
Altraintion
My..
Restoration
Security
Sneak
که بیشترش رو جادو ها تشکیل می دن
اگه جادو های خاصی از گروه های خاصی می خوای استفاده کنی فقط اونا رو بزار و بقیه رو حذف کن مثلا برای Heal و Fire Damage
Destruction و Restoration رو انتخاب کن
Security و Sneak رو اصلا حذف نکن چون حتما نیازت میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر