The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
دوست عزیز {مختار} فارسی تایپ کن.
اینجا چند نفر خوره ی آبلیویون هستن که اگه فارسی تایپ نکنی اصلا پستتو نمی خونن که بخوان جواب بدن.
بر خلاف فوانین سایت هم هست. ;)
با تشکر/.

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
سلام اینم فارسی من در مرحلی گیر کاردم که اسم یارو thoronir مخش زدم حرف زدم با زنی حرف زدم که اسم مغارش godnews فکر کنم علامت رز thoronir سبز ولی نمیدونم چی کار کنم کمک لطفان بعد جلوی مجسمه ها باید چی کار کنم این summom the daedra چی

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
سلام
اقا ما هر كاري ميكنيم اين خريدار/فروشنده ها هزينه خريدو بالا نميبرن يا اينكه اينكار به كندي انجام ميشه
چند وقت پيش تو همين تاپيك درمورد همين مساله راهنمايي خواستم
يكي گفت بايد merchantile ببري بالا
ما هم هر level كه بالاتر ميرفتيم از 5 بار خريدي كه ميتوني براي افزايش مهارتها با رسيدن به level بالاتر انجام بدي 4 تاشو صرف خريد merchantile ميكردم اما هيچ تفاوتي تو خريد و فروش انجام نميشد يا خريدار/فروشنده ها تو بازي با افزايش خيلي خيلي كم چيزايي كه داشتم ازم بر ميدارن
يه مثال ميزنم
مثلا الان دارم تو bravil به يكي، چيزايي كه دارمو ميفروشم كه محدوديت خريدش 800 تا سكه هست مثلا يه شمشير كه ارزش خريدش 1200 سكه هست رو الان تا محدوده 70 درصد "چانه زني" با قيمت "مثلا" 700 تا سكه ازم بر ميداره(تو level 18) وقتي اومدم level 19 از 5 تا خريد افزايش مهارتهاي شخصي 4 تا شو merchantile خريدم و رفتم پيش همون خريدار تو bravil ديدم"چانه زني" از 70 با فقط يك پله افزايش اومد به 71!!
جالب اينجا بود كه ديگه خيلي اينور اونور كردم بعد از بستن oblivion gate منطقه bravil خريداره يه پله ديگه "چانه زني" رو اضافه كرد و تا 72 كنار اومد
ميخواستم ببينم راه حل بهتري برا معالمه يا خريد بالاتر چيزايي كه دارم هست يا نه؟
من الان كلي خرتو پرت مسه كلي لباس، لوازم جنگي و ... دارم كه بخاطر قيمت بالاشون الان ارزش نداره با اين قيمتي كه ازم بر ميدارن بفروشم...
اميدوارم منظورمو درست رسونده باشم

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستانی که Knight og the Nine رو گرفتند لطفا حواب من رو بدند .
من این بازی رو گرفتم و نصب کردم که البته چندین کوئیست اضافه شد اما کوئیستی با نام همین Knight of the Nine اضافه نشد . این چه جوریه ؟ آیا مرحله ای خاصه و یا نه چیز دیگه ایی ؟

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
سلام اینم فارسی من در مرحلی گیر کاردم که اسم یارو thoronir مخش زدم حرف زدم با زنی حرف زدم که اسم مغارش godnews فکر کنم علامت رز thoronir سبز ولی نمیدونم چی کار کنم کمک لطفان بعد جلوی مجسمه ها باید چی کار کنم این summom the daedra چی

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
شما میری تو ترونیر باهاش حرف میزنی،بعد اون بهت میگه که نمیتونه بگه رابطاش کین،بعد میای بیرونٌصبر کنین تا شب مغازه ها رو ببندن(ساعت 8 یا 9 میبندن) بعد ترونیر رو تعقیب میکنی،بعد تروینر میره یکم میچرخه اخر سر با یه بابایی با اسم آگامیر حرف میزنه،از اونجا به بعد آگامیر رو تعقیب میکنی و خونشو پیدا میکنی.بعد یه وقتی که آگامیر خونه نیست میری تو خونش،زیرزمینشو میگردی،بعد رو نقشت یه قبر رو علامت میزنه،بعد میری تو اون قبره،با دو نفر میجنگی(یکم سخته)،بعد بیل آگامیر رو از قبر ورمیداری میری پوش تورونیر(شمشیر یکیشون خیلی خوبه حتما وردار)بعدشم دوباره میری پیش اون زنه و حایزه تو میگیری،در ضمن خونه آگامیر هم از اون به بعد همیشه باز و بی صاحابه!

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
من دی وی دی جدید شرکت ... رو گرفتم که Knights of the Nine هستش و نزدیک 10 تا پچ دیگه هم توش هست میخوام بدونم با ریختن Knights of the Nine بازی تغییری میکنه یا نه راستی من از این بازی خوشم اومده یه مدت هست که دارم بازیش میکنم با کارت گرافیک 6200 رو رزولیشن 800 . 600 بازی اصلا گیر نداره به نظرتون ارزش داره بازی رو ادامه بدم یا نه اگه میشه بگید تو اون ظرف ها چجوری پوتیون بسازم . یه سوال دیگه هر وقت دزدی میکنم کسی متوجه میشه یا هر وقت یار های خودمون رو میزنم آدم ها دنبالم میفتن و من رو میزنن چی کار کنم که کاریم نداشته باشن .

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
سلام
اقا ما هر كاري ميكنيم اين خريدار/فروشنده ها هزينه خريدو بالا نميبرن يا اينكه اينكار به كندي انجام ميشه
ما هم هر level كه بالاتر ميرفتيم از 5 بار خريدي كه ميتوني براي افزايش مهارتها با رسيدن به level بالاتر انجام بدي 4 تاشو صرف خريد merchantile ميكردم اما هيچ تفاوتي تو خريد و فروش انجام نميشد يا خريدار/فروشنده ها تو بازي با افزايش خيلي خيلي كم چيزايي كه داشتم ازم بر ميدارن
يه مثال ميزنم
مثلا الان دارم تو bravil به يكي، چيزايي كه دارمو ميفروشم كه محدوديت خريدش 800 تا سكه هست مثلا يه شمشير كه ارزش خريدش 1200 سكه هست رو الان تا محدوده 70 درصد "چانه زني" با قيمت "مثلا" 700 تا سكه ازم بر ميداره(تو level 18) وقتي اومدم level 19 از 5 تا خريد افزايش مهارتهاي شخصي 4 تا شو merchantile خريدم و رفتم پيش همون خريدار تو bravil ديدم"چانه زني" از 70 با فقط يك پله افزايش اومد به 71!!
جالب اينجا بود كه ديگه خيلي اينور اونور كردم بعد از بستن oblivion gate منطقه bravil خريداره يه پله ديگه "چانه زني" رو اضافه كرد و تا 72 كنار اومد
من الان كلي خرتو پرت مسه كلي لباس، لوازم جنگي و ... دارم كه بخاطر قيمت بالاشون الان ارزش نداره با اين قيمتي كه ازم بر ميدارن بفروشم...

يعني هيچ كي اينجا نبود مارو راهنمايي كنه يا من سوالمو خيلي بد مطرح كردم يا اصلا اينايي كه نوشتم كلي چرتو پرته يا...:(

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
سلام
Xenos جان
من فکر کنم یه کم داری اشتباه می کنی. من خودم merchantile رو خیلی خیلی بالا نبردم اما تا اونجایی که می دونم وسایل این بازی اونقدر که شما فکر می کنی سود ده نیستند. من خودم تقریبا آخرهای بازی بوده که یه دفعه هر چی تو جنگ ها به دست آورده بودم رو فروختم و باهاش خونه و لوازم پرقدرت خریدم. پس بهت پیشنهاد می کنم همین طوری بفروشیشون، همان طور که خودت گفتی یه دونه یه دونه بالا می ره، پس بعد از کلی تلاش فوقش 5 درصد بیشتر می شه که شاید ارزش تلاشش رو نداشته باشه. والا این تا اون جایی بود که من می دونستم.:)

موفق باشی
NIK(امیر)

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام
يه مثال ميزنم

سلام

اول این نکته رو بگم که توی حدود 70-160 ساعت Game Play یی که خودم داشتم و توش هزاران Item رو به ده ها Merchant و Fence و ... غالب کردم، ندیدم که هیچ خریداری حاضر بشه اجناس رو با 85% از Haggling به بالا بخره (تازه اونی هم که 85% می خرید حدش 300 سکه بودش)
نتیجه اینکه خیلی دنبال درآمد از طریق اجناس گرون قیمت، و ساز و برگ جنگی NPC ها مثل سلاح های گرون قیمت Daedric ها نباش، چون مثلاً یه Mace با قمیت 5000 تا رو نمی تونی بیشتر از 3000 سکه غالب کنی (چون من تا جایی که یادمه آخرین حدی که دیدم 3000 سکه بودش، یه یارویی بود که بین راهی دیدمش و دیگه هم پیداش نکردم) ولی معمول حد 1500 الی 2000 سکه ست که خوب صرف نمی کنه ... البته به همین شکل آخرای بازی پول من به نزدیک 800.000 واحد رسیدش و دیگه ولش کردم ...

حالا یه راهنمایی:
بهترین راه درآمد، همانا تهیه و فروش انواع و اقسام معجون هاست
همون طوری هم که در زمان فعال بودن این تاپیک بارها اشاره کردم، بهترین و جذاب ترین Skill در این بازی Alchemy هستش که اگه Major باشه، مثل جت Level Up ت می کنه، همچنین معجون هاشم جیبتو پر می کنه

حالا چه جوری ؟؟؟
اولاً توی دشت و صحرا که ول می گردی، برا خودت گل و بوته و هرچی دستت رسید جمع می کنی
بعدشم اینا رو هم جمع که شدن میری و معجونشون می کنی
بعد این معجونا رو میری به همون دختره توی Dark Brotherhood که اسمش الان دیگه از خاطرم رفته می فروشی (توی Dark Brotherhood بعد از اینکه Listener شدی، بعد از چند مرتبه رفتن پیش اون اگه اشتباه نکنم Dark Mother، یه عضوی میاد توی Sanctuary که Fence هم هستش تا 300 سکه و چون یکی از پیروان راهته و تو رو مرجع و اسوه ی خودش می بینه و بهت ارادت خاصی داره، تا 85% ازت هرچی ببری می خره
و این یعنی یه معجون ساده ی 40 سکه ای رو ازت 34 سکه می خره که خوب وقتی معجون ریادی داشته باشی به سرعت پولات هم زیاد میشن ...

مورد دوم هم اینکه هرچه Fame بیشتری داشته باشی، و خریدار ها هم بشناسنت، ارادتشون بهت بیشتر میشه و ازت جنس رو بهتر می خرن (مثل مثال بالا) ولی خوب این راه اومدنشونم یه حدی داره ...
بنابراین توصیه می کنم حتماً توی Arena برو Champion شو و یا کارهایی از این قبیل تا ملت خوب بشناسنت ... ;)

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
راستش رو بخواهید من کلا RPGیم خوب نیست!! یعنی قدیما به غیر از بازی Vampire با چیز دیگه ای حال نکردم! اما خاصیتی که دارم اینه که بازی های دراز رو کنه هستم!! واسه همین هم زیاد استراتژیک بازی میکنم....یادمه این Rome:Total Wars رو با این که سیستم نمیکشید(ببین چه سیستم ذغالی بوده:)) حدود 2 سال بازی کردم تا آخر تونستم تمام کشورها رو بگیرم و جالبه که دوباره از اون وقت شروع کردم که با ایران بازی رو انجام بدم:) ولی برای اولین بار بعد از اون بازی که نام بردم این بازی که شما گفتید نظرم رو خیلی جلب کرده ...مخصوصا آزادی در انجام هر کار که من این رو خیلی دوست دارم:)میخواستم تورنت رو بگیرم یکی زد تو کلم که آدم .... چه طوری میخوای 4 و خورده ای گیگ رو دانلود کنی؟ انشاالله از یکی بازی کپی رو گیر میارم!
در ضمن قول میدم که بازی رو حداقل 100 ساعت بازی کنم!! (اگه همه چی بر وفق مراد پیش بره!)
کارت گرافیک من Geforce Go 6400 هست ...حداکثر رزولوشنی که میتونم بازی رو بیارم چنده ..؟ برایم AA و از این چیز های دیگه اهمیتی نداره.... فقط بتونم بدون کرش بازی رو انجام بدم

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
!)
کارت گرافیک من Geforce Go 6400 هست ...حداکثر رزولوشنی که میتونم بازی رو بیارم چنده ..؟ برایم AA و از این چیز های دیگه اهمیتی نداره.... فقط بتونم بدون کرش بازی رو انجام بدم

توی این سایت میتونی هر بازیی رو ببینی رو سیستمت چطوری اجرا میشه :
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
توی این سایت میتونی هر بازیی رو ببینی رو سیستمت چطوری اجرا میشه :
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
ممنون ....
Result:
4e009cm.jpg

خوب چی کار میتونم بکنم؟

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
احسان خیلی خوش اومدی ! :biggrin1:
من خودم با 6200 دارم بازی میکنم!
همه ی تنظیمات رو هم آوردم یه کم از متوسط پایین تر یا پایین ولی حدودا دارم با 10 ، 15 فریم توی محیط های باز و حدود 23 فریم توی محیط های بسته بازی میکنم.
تو احتمالا با تنظیمات مشابه ، در هر قسمت یه 3 ، 4 فریمی بیشتر از من میگیری. ;)
در کل با همون 10 فریم هم راحت میشه بازی کرد و خیلی روونه.

موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر