The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

1- ~ رو بزن و بنویس : coc testinghall . توی اتاق نوشیدنی ها برو و یه نوشیدنی مخصوصی که مربوط به درمان Vampire رو پیدا کن و بخور .
یا برو پیش Priest های کلیسا ها و باهاشون حرف بزن و... مراحلی که داره رو دنبال کن !

آخرین ویرایش:
مرسیا ولی من همه این کارا رو کردم.
راستی منظورت از نوشیدنی چه نوع نوشیدنیی هست. اگه اسمش اینه vampire cureرمزشو بزنم بهم بده یه ساعت الاف نشم.

دوستان من یه مشکلی دارم و اون اینه که هر جادویی روی کارکترم استفاده میکنم چشماش شمشیرش و کمانش به طرز ضایعی سفید میشه و برق میزنه انگار لامپه تا وقتی اثر جادو از بین بره به نظرتون باید چی کار کنم تا افکتهای جادو ها درست بشه لطفا راهنمایی کنید کارت گرافیکم 9500gt هستش اکثر گزینه های بازی هم روی high است hdr هم روشن هست عوض کرن تنظیمات گرافیکی هم کمکی نکرد لطفا کمک کنید.

مرسیا ولی من همه این کارا رو کردم.
راستی منظورت از نوشیدنی چه نوع نوشیدنیی هست. اگه اسمش اینه vampire cureرمزشو بزنم بهم بده یه ساعت الاف نشم.
نوشیدنی های صورتی :biggrin1: . اسمش هم همونیه که گفتم ، بهتره به همون روش اولی که گفتم بری و از طریق یکی از اتاق ها به Cyrodill برگردی .

چگونه گرافيكي در حد PS3 داشته باشيم:

از گرافيک اين بازي کمي خسته شديد؟! دوست داريد کمي آن را تغيير دهيد؟ پس اين متن حاضر را نگاهي بکنيد:
اين تغييرات شامل بهبود بازتاب آب ها و سايه هاي بهتر و چند چيز هاي جزيي ديگر ميشود.
انجام اين کار شامل دو مرحله است: 1-تست سيستم شما ( غير لزومي ) 2-تنظيم
توجه: براي اين کار حتمآ متن تست سيستم شما را ( مروري کنيد ) ممنون!
اين توضيح هاي زياد براي افراد مبتدي است پس لطفآ انتقاد بي مورد نكنيد و البته به سوالت پيش فرض در آخر هم سري بزنيد!

تست سيستم شما:
نرم افزار مورد نياز : Fraps
نحوه ي تست:
Fraps را اجرا كنيد سپس OblivionLauncher را از داخل محل نصب بازي اجرا کنيد و Options را انتخاب کنيد
در پنجره ظاهر شده گزينه هاي کوچکي مشخص هستند (در صورت داشتن يكي از پچ هاي TES OBLIVION )
High را انتخاب کنيد و پنجره را ببنديد و بازي را اجرا کنيد.
در کنار صفحه عدد متغيير زردي را مي بينيد؟ اين عدد FPS شماست در بازي. اين عدد را در حال بازي درون چند شهر با هم مقايسه کنيد.
اگر FPS شما پايين تر از 15 بود از ادامه ي خواندن اين مطلب خودداري کنيد چون سيستم شما براي اين کار جواب گو نيست!
FPS خود را به خاطر بسپاريد.
تنظيمات خود را به حالت اوليه برگردانيد

تنظيم:
:به مسير زير برويد
در XP
C:\Documents and Settings\Your User Name\My Documents\My Games\oblivion\Oblivion.ini
در Vista
C:\Users\Your User Name\Documents\My Games\Oblivion\Oblivion.ini
توجه:
كلمات با رنگ آبي متغير هستند.
يا به طور خلاصه:
My Documents\My Games\oblivion\Oblivion.ini
وقتي فايل Oblivion.ini را گشوديد طبق متون زير عمل کنيد:

اگر FPS شما دور و بر 20 باشد:
در قسمت هاي زير تغيير ايجاد کنيد
:
[Display]

bAllowScreenShot=1
fShadowFadeTime=0.1000
iShadow(Filt.e.r)=1
iShadowMapResolution=256
bActorSelfShadowing=1
iActorShadowCountInt=3
iActorShadowCountExt=2
[Water]
bUseWaterReflectionsStatics=1
bUseWaterReflectionsTrees=1
bUseWaterReflections=1
[Interface]
fMenuModeAnimBlend=0.3000
اگر FPS شما دور و بر 35 باشد:
:
[Display]

bAllowScreenShot=1
fShadowFadeTime=0.1000
iShadow(Filt.e.r)=2
iShadowMapResolution=512
bActorSelfShadowing=1
iActorShadowCountInt=4
iActorShadowCountExt=2
[Water]
bUseWaterReflectionsMisc=1
bUseWaterReflections=1
[Interface]
اگر FPS شما دور و بر 55 باشد:
:
[Display]
bAllowScreenShot=1
fShadowFadeTime=0.1000
iShadow(Filt.e.r)=3 ; در بازي صفحه ي تغيير گرافيک را باز نکنيد وگرنه حالت اوليه خود را از دست مي دهد
iShadowMapResolution=1024
bActorSelfShadowing=1
iActorShadowCountInt=4
iActorShadowCountExt=3
[Water]
bUseWaterReflectionsMisc=1
bUseWaterReflectionsActors=1
bUseWaterReflections=1
[Interface]
[Audio]
iMaxImpactSoundCount=64
از بازي لذت ببريد FPS حال بازي را اجرا کرده و در صورت تعادل!

چند سوال پيش فرض:
1-من مي خواهم بازي به حلت قبل برگردد؟
-اگر فايل پشتيبان از ان گرفتيد ان را جاي گزين كنيد واگر نه Oblivion.ini را حذف كنيد تا همه چيز به حالت قبلي برگردد. (نگران نباشيد اين فايل با ورود شما به بازي خود به خود ساخته مي شود.)
2-چرا اين همه سر و دست براي اين بازي مي شکنيد؟
-چون بازي خاطره انگيز و عالي است!
3-اين کار را مي توان در فال اوت 3 انجام داد ؟
-مي شود اما روش ان متفاوت است!
4-آيا من مي توانم سر خود برخي چيزها را دستکاري کنم؟
خير! چون اگر ناآگاه باشيد فقط به خود ضرر زديد! بعضي متغييرها انطور که فکر مي کنيم عمل نمي کنند و بعضي عمل بسيار نامحسوسي دارند که فقط باعث افت FPS مي شوند!
و در آخر:
من اين مطلب رو اين جا زدم که اجراش کنيد و نظري بديد نه اين که بگيد , چه ربطي داره!

00302626.png
00302617.jpg

آخرین ویرایش:
دوست عزیز من توی اینترنت یک سری پچ رو دیده بودم که جایگزین فایل های اصلی بازی میشدن و کیفیت آب .
کیفیت بافت درختان. گیاهان .اضافه کردن افکت های مختلف به آسمان . بهتر شدن بارندگی .اضافه کردن گیاهان مختلف به بازی و.... به بازی اضافه میکنن که در کل محیط بازی در فضای باز بسیا زیبا و دلچسب میشد طوری که گاهی اوقات ازدیدن مناظر سیر نمیشی

یه جست و جو کنین پیدا میکنین
توصیه میکنم اگه گرافیکتون سر تر از بازی است از این روش استفاده کنین بهتر جواب میده والا روشی که بالا گفتن بهتره

دوست عزیز من توی اینترنت یک سری پچ رو دیده بودم که جایگزین فایل های اصلی بازی میشدن و کیفیت آب .
کیفیت بافت درختان. گیاهان .اضافه کردن افکت های مختلف به آسمان . بهتر شدن بارندگی .اضافه کردن گیاهان مختلف به بازی و.... به بازی اضافه میکنن که در کل محیط بازی در فضای باز بسیا زیبا و دلچسب میشد طوری که گاهی اوقات ازدیدن مناظر سیر نمیشی

یه جست و جو کنین پیدا میکنین
توصیه میکنم اگه گرافیکتون سر تر از بازی است از این روش استفاده کنین بهتر جواب میده والا روشی که بالا گفتن بهتره
دوست عزيز! ما از TES IV CS خبر داريم؟! تو همون سايت ها برو Mod هاي PipBoy3000_v2 رو پيدا كن! نوشته منو در بالا خوندي؟ آفرين! من گفتم سايه و بازتاب آب!
تازه اين تغييرات در موتور بازي است نه نقش ها و افكت ها ! خود من هم چند تا مد آب و هوا دارم! و اين ها ربطي به موتورش نداره! داره!
تازه كار من رو اگر انجام ندادي برو انجام بده تا دير نشده تا يك موتر با پردازش اضافي ببيني! من با چند تا فان TES IV OBLIVION ملاقات كردم و با انها قرار گزاشتيم به فكر دوستان كم وسعت باشيم!
بخش تست سيستم شما براي چيست؟ حتمآ ببينش!
در همين جا اعلام ميكنم هر كسي با هر سيستمي اين رو امتحان كنه! من قول ميدم تو هيچ Mod ي اينجوريش رو پيدا نكنيد !
اگر هم از تغييرات خوشتون اومد يه عكس از تغييرات پيدا شده بفرستيد!

آخرین ویرایش:

خب ما هم به فکر بقیه هستیم که اینو گفتیم

در مورد سایه ها و بازتاب نور، تسلیم، از اولشم حرفی نداشتیم.:biggrin1:
اگر پست منو بخونی میبینی که اصلا توش از کلمه سایه در هیچ موردی استفاده نشده تاکید بیشتر بر رود کیفیت بود.
یعنی اگر کسی بتواند علاوه بر روش شما(بهبود سایه و بازتاب نور) از روش جایگزینی بافت ها هم استفاده کند بازی بسی بیشتر بهش می چسبد.

کجا میتونم که این Grand Soul Gem های لعنتی رو برای درمان Vampirism پیدا کنم؟
Sun Damage نمیشه طوری درمون کرد؟

برای پیدا کردن Grand Soul Gem میتونی بری به انجمن جادوگرها توی هر شهر و اونارو از انجمن بدزدی یا اینکه بری سراغ فروشنده ها و مغازه دارها و از اونا بخری. یا اینکه اگه دشمنی رو کشتی خوش شانس بوده ممکنه توی جنازش یه دونه پیدا کنی البته بیشتر توی جنازه کاراکترهای جادوگر پیدا میشن ولی این موضوع الزاما همیشه درست نیست.
نکته: باید Grand Soul Gemها حتما خالی باشن. ودیگه اینکه چون اینها نایابن انتظار نداشته باش بتونی همه جا و پیش هر مغازه داری پیدا کنی. باید بگردی

برای Sun Damage هم باید هر چند وقت یک بار(فکر کنم سه روز بود) مثل خون آشما شب که ملت خوابن بری و خونشونو بخوری(طرف تو تخت خوابه بلو بالا سرش و space رو بزن بعد feed رو اگه اشتباه نکرده باشم . مراقبم باش کسی نبیندت.)

کجا میتونم که این Grand Soul Gem های لعنتی رو برای درمان Vampirism پیدا کنم؟
Sun Damage نمیشه طوری درمون کرد؟
براي درمان ومپايريسم كنسول رو باز كن (~ رو بزن) و بنويس:
showracemenu
بعد Race ت رو عوض كن.
از دوباره Race قبليت رو بيار!
اين راحت ترين كار ممكن است!

آخرین ویرایش:
سلام من یه مشکلی دارم و کسایی جوابمو بدن که ماموریت های فایتر گیلدز رو کامل رد کرده باشن
اخری مرحله در fighterguild یک کلید میده که اسمش masterguils.... هست اون مکان کجاست چون تو نقشه جایی رو نزده و اشاره ای هم نکرده؟
اصلا تموم شده مراحلش . الا مقامم master هست

اخری مرحله در fighterguild یک کلید میده که اسمش masterguils.... هست اون مکان کجاست چون تو نقشه جایی رو نزده و اشاره ای هم نکرده؟
اصلا تموم شده مراحلش . الا مقامم master هست
اون كليد براي اينه كه هر هفته حقوق بگيري!
با اون دانمر (كاكاسياهه!) تو گيلد حرف بزن تا نوع حقوقت معلوم شه! مي توني اون رو صبح الي غروب آفتاب تو FG كاروول ببينيش. جعبه هم درست پشت ميز تو طبقه سوم FG كاروول (محل اصلي گيلد) هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or