The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

ماموریتی که توی لیست ماموریتهاباشکل خورشیدنشان داده زمانی که بامردسیاه پوست میری داخل فاضلاب و بعدازپیداکردن 4تاکتاب زمانی که ازفاضلاب میای بیرون ومیری پیش یه نفرباهم صحبت میکنیم دیگه علامت روی نقشه نمیزنه.چیکارکنم؟کجابرم؟

چگونه میشه توبازیoblivionکسانی که بالای سرشون علامت تاج زده روکشت؟؟؟کسی هست شماره موبایلشوبزاره اینجاتاازطریق smsبه من کمک کنه؟اخه من خیلی به اینترنت دسترسی ندارم.ممنون میشم اگه یه نفرشماره موبایلشوبزاره:blushing:

بازی با پخش یک فیلم در آخر تموم میشه و بعد اون فیلم باز هم بازی رو میشه ادامه داد چون ماموریت های فرعی خیلی زیاد هستند و تا تموم بشه مدت زمان زیادی طول میکشه . فکر نکنم بازی هیچ پایان کلی داشته باشه .

چراهیچ کسی به من کمک نمیکنه؟؟؟:((
اونایی رو که بالای سرشون تاج هست رو به هیچ عنوان نمی تونی بکشی چون تو بازی به اونا بالاخره احتیاج خواهی داشت و اینکه اونا تو روند بازی تاثیر گذارن

یکی هم پرسید کتابارو دادم به اون سوسماره باید چیکار کنم؟
شما باید 24 ساعت الی 48 ساعت بعد دوباره بری پیشش تا اون موارد کشف شده از کتابو بهت بگه در ضمن همه کتابارو بهش بدها یعنی کتابارو نفروشی

وسط جنگل یه مجسمه زن هست که چهارتادست داره.دوتادستاشوبازکرده ودوتاشوجمع کرده.به من یه ماموریت میده.بایدبرم تو یه دهکده.تودهکده نقشه علامت میزنه برم وسط دهکده.بعد2نفرباهم صحبت میکنند.بایکی ازاونها که صحبت میکنم نقشه روی همون دونفرعلامت میزنه.اینجانمیدونم چیکارکنم؟؟؟:confused:

خوب من خیلی وقته بازی نکردم....ولی این Quest خیلی واسم آشناس...ولی هر چی فشار میارم هیچی یادم نمیاد :دی
ولی یحتمل باید مخ عزیزان رو بزنی تا یه چیزی بگن :دی

وسط جنگل یه مجسمه زن هست که چهارتادست داره.دوتادستاشوبازکرده ودوتاشوجمع کرده.به من یه ماموریت میده.بایدبرم تو یه دهکده.تودهکده نقشه علامت میزنه برم وسط دهکده.بعد2نفرباهم صحبت میکنند.بایکی ازاونها که صحبت میکنم نقشه روی همون دونفرعلامت میزنه.اینجانمیدونم چیکارکنم؟؟؟:confused:
بهتر بود اسم Quest رو می نوشتی. به نظر منم خیلی آشنا اومد.
راهنماش اینجا هست. ظاهرا باید از خونه اون دو نفر یه چیزایی بدزدی. عجب پیچیده میزنه!

بعد دیدم من این Quest رو نرفتم. نمی دونم چرا با Quest مربوط به Nocturnal Shrine قاطی کردم! به نظرم اونم مجسمه زنی با مشخصاتی باشه که نوشتی، اما اون یکی دیگست!

سلام
1-یه فیلمی درست کردن به اسمه The Making of The Elder Scrolls IV Oblivion خواستم ببینم کسی اینو داره که ازش بخرم (کپیش رو) یا میدونه از کجا میشه دانلودش کرد؟ (اگه تورنت میدین یه چی باشه که seed داشته باشه)

تریلرش رو اینجا میتونین ببینین

2-دنبال Official Guide میگشتم واسه این, چنتایی پیدا شد, میخواستم ببینم کدومش از بقیه بهتره.

سلام
1-یه فیلمی درست کردن به اسمه The Making of The Elder Scrolls IV Oblivion خواستم ببینم کسی اینو داره که ازش بخرم (کپیش رو) یا میدونه از کجا میشه دانلودش کرد؟ (اگه تورنت میدین یه چی باشه که seed داشته باشه)

تریلرش رو اینجا میتونین ببینین

2-دنبال Official Guide میگشتم واسه این, چنتایی پیدا شد, میخواستم ببینم کدومش از بقیه بهتره.
سلام
1- واسه اینطور فیلما معمولا باید نسخه collectors edition رو گیر بیاری. یه نسخه هست که الان لینکی ازش پیدا نمیکنم. داخلش یه فایل هست به اسم qim-oblivion.avi حدود 350 مگابایت. باید دنبال این avi بگردی.
2- تا اونجائی که من میدونم دو جور guide رسمی داره. یکی یه کتابچه است که همراه نسخه collectors edition بوده یه اسکن از گروه TEDOX ازش موجوده و یکی هم مال prima ست. یه اسکن خوب از نسخه prima موجوده که حجمش 643 مگه. یه نسخه OCR هم هست که حجمش حدود 70 مگه. اونم اگه بتونی گیر بیاری خوبه.

سلام
1- واسه اینطور فیلما معمولا باید نسخه collectors edition رو گیر بیاری. یه نسخه هست که الان لینکی ازش پیدا نمیکنم. داخلش یه فایل هست به اسم qim-oblivion.avi حدود 350 مگابایت. باید دنبال این avi بگردی.
2- تا اونجائی که من میدونم دو جور guide رسمی داره. یکی یه کتابچه است که همراه نسخه collectors edition بوده یه اسکن از گروه TEDOX ازش موجوده و یکی هم مال prima ست. یه اسکن خوب از نسخه prima موجوده که حجمش 643 مگه. یه نسخه OCR هم هست که حجمش حدود 70 مگه. اونم اگه بتونی گیر بیاری خوبه.
مرسی عزیز
1- لامصب تورنتاش یدونه seed هم ندارن, مشکل اینه.
2- آره, سوالم این بود که کدومش بهتره.

تشکر از پاسخت.

.1این سایت که رفتم همش انگلیسی نوشته.من که چیزی نفهمیدم.اگه میشه خودت توضیح بده درباره این مرحله.
2.اون مجسمه که یه لیوان دست گرفته ویه جمجمه زیرپاشه چطوری مرحله شوردکنم؟؟؟بایکی ازاون سه نفرکه صحبت میکنم علامت نزدیک مجسمه میزنه.چه کاری باید انجام بدم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or