The Darkness

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
اينجا 2 تا سؤل مبهم هست...
1- کسانی درخواست دارکنس قبول کردن کيا بودن؟ يکيش خودم بودم..وقتی accept کردم
باز بازی ادامه پيدا کرد.الان يه 2 ساعتی هست باز دارم مأموريت هارو با دارکنس انجام میدم..
2- کسانی که درخواستشو رد کردن کيا بودن؟ و بگن آيا بازی همونجا تموم شد يا ادامه داره؟ اگر ادامه داره
اونوقت دارکنس ديگه باهاتون نيست؟

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
هر کی تمام کرده در مورد گیم پلی بازی و گرافیک بازی یک توضیح کوچک بزراه ؟با سپاس
من كه تموم نكردم، ولي تا اينجايي كه بازي كردم .
به نظر من گرافيك عالي و گيم پلي جذاب و خوبي رو داره . هركي 360 داره ولي هنوز اين بازي رو نگرفته نصف عمرش رفته !!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من تازه شروع كردم !!
موفق باشی، کار سختی رو شروع کردی;)
- کسانی درخواست دارکنس قبول کردن کيا بودن؟ يکيش خودم بودم..وقتی accept کردم
البته من بیشتر از 5 یا 6 دقیقه با اراده ای:biggrin1: راسخ و استوار:biggrin1: جلوش واستادم و مبارزه کردم ( که در نهایت به دست یکی از اون کوچولوها مردم :mad:چون تیرم تموم شده بود :((). بعد از چند دقیقه تلاش و مقاومت فهمیدم این تو بمیری از اوت تو بمیری ها نیست :biggrin1: و به جای اینکه دست بزار تو دستش، پری دم تو بغلش :biggrin1:. خلاصه من هم به او پیوستم :-"
2- کسانی که درخواستشو رد کردن کيا بودن؟ و بگن آيا بازی همونجا تموم شد يا ادامه داره؟ اگر ادامه داره
اونوقت دارکنس ديگه باهاتون نيست؟
نوچ. بازی ادامه داره ولی از قدرت دوست داشتنیه The Darkness دیگه خبری نیست :(( بیچاره میشد تا بازی تموم شه :biggrin1:
منم تمام کردم میخوام دوباره از اول شروع کنم با هاردش برم
تو دیگه کی هستی. به تو میگن مرد ;)
هر کی تمام کرده در مورد گیم پلی بازی و گرافیک بازی یک توضیح کوچک بزراه ؟با سپاس
در چند کلمه میشه گفت: از همه نظر اخرشه :cool:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
موفق باشی، کار سختی رو شروع کردی;)

البته من بیشتر از 5 یا 6 دقیقه با اراده ای:biggrin1: راسخ و استوار:biggrin1: جلوش واستادم و مبارزه کردم ( که در نهایت به دست یکی از اون کوچولوها مردم :mad:چون تیرم تموم شده بود :((). بعد از چند دقیقه تلاش و مقاومت فهمیدم این تو بمیری از اوت تو بمیری ها نیست :biggrin1: و به جای اینکه دست بزار تو دستش، پری دم تو بغلش :biggrin1:. خلاصه من هم به او پیوستم :-"

نوچ. بازی ادامه داره ولی از قدرت دوست داشتنیه The Darkness دیگه خبری نیست :(( بیچاره میشد تا بازی تموم شه :biggrin1:

تو دیگه کی هستی. به تو میگن مرد ;)

در چند کلمه میشه گفت: از همه نظر اخرشه :cool:
فریدون میشه بگی که چطور قبول نکردی که دوباره با دارکنس باشی ؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
فريدون جان شما مطمئني accept نكردي؟؟؟
توي فروم هاي گيم اسپات هم يك پايان بوده....و مطمئن باشيد كه حتما بايد دست دوستي بدين چون اگه اينجوري نميشد كه اصلا اين همه كميك ساخته نميشد!!!!!يعني منظورم اينه كه داستان تموم ميشد و نويسنده اين هم نوشته و داستان خلق كرده با داركنس ها در ادامه و يكهو توي يك بازي بياد كل داستان رو فداي يك لحظه ي رمانتيك كنه؟؟؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
The Darkness بازی ای هست که شاید الآن خیلی ها قدرشو ندونن ولی شرط میبندم چند سال دیگه به عنوان یه بازی کلاسیک و استثنایی معرفی میشه.واقعآ سایتهای بزرگ در حقش کم لطفی کردن و امتیازهایی که حقش بود رو بهش ندادن که البته دلیل اصلیش قسمت Multiplayer بازی هست که انگار خیلی ضعیفه ولی قسمت داستانی بازی واقعآ عالی بود.
--------------------------------------------
هر کسی که بازی رو تموم نکرده و هنوز نخریده , این مطلب رو نخونه.

فریدون میشه بگی که چطور قبول نکردی که دوباره با دارکنس باشی ؟
فریدون که نوشته : منم به او پیوستم !!
فریدون این چیزی که در مورد ادامه بازی بدون نیروهای Darkness گفتی رو مطمینی ؟ چون فکر نکنم همچین چیزی باشه ! رفتم توی راهنمای Game Spot ببینم در این مورد چیزی نوشته یا نه. نوشته بود ما فقط یک پایان برای بازی دیدیم و اگه پایان دیگه ای هم داشته باشه خبرتون میکنیم ! یه دلیل دیگه هم برای اینکه 100% میشه گفت یک پایان داره اینه که آخر بازی که Darkness میگه اگه عمو پاوولی رو بکشی , مال من میشی , راه دیگه ای نداری و مجبوری بکشیش.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
فقط ميتونم بگم فوق عالی بود اخرش........چقد اين بازی قشنگ بود........
من يه قوليرو همينجا به همتون میدم که اين بازی مطمئناً سری بعدی هم داره..شک نکنيد
خيلی الان ناراحتم که چرا اين بازی تموم شد و واقعاً الان نميدونم از فردا بايد چی بازی کنم!!!
در رابطه با داستان بازی هم من فقط اينو ميتونم بگم که بازيرايانه نقدو تا حدودی اشتباه
نوشته بود..امکان نداره جکی کشته شده باشه...جکی از همون اولشم زنده بود
کاشکی يه داستان کامل از بازی میخونديم
من کلاً فکر کنم همش خوابو خيال بوده..اينطور نيست؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
فقط ميتونم بگم فوق عالی بود اخرش........چقد اين بازی قشنگ بود........
من يه قوليرو همينجا به همتون میدم که اين بازی مطمئناً سری بعدی هم داره..شک نکنيد
خيلی الان ناراحتم که چرا اين بازی تموم شد و واقعاً الان نميدونم از فردا بايد چی بازی کنم!!!
در رابطه با داستان بازی هم من فقط اينو ميتونم بگم که بازيرايانه نقدو تا حدودی اشتباه
نوشته بود..امکان نداره جکی کشته شده باشه...جکی از همون اولشم زنده بود
کاشکی يه داستان کامل از بازی میخونديم
من کلاً فکر کنم همش خوابو خيال بوده..اينطور نيست؟
دقیقا منم فکر می کردم همش خیال اما اون لحظه که جنی رو می بینی تنها خیال و درسته جکی میمیره و به کوجودات اهریمینی یعنی همون دارکنس ها نجاتش میدن از مرگ برا همین زنده موند
بله منم باهات موافقم حتما سری بعدی در کار خواهد بود اما با داستانی کاملا ساختگی یعنی از رو کتبا نمی گیرن و احتمالا جنی بر اثر تغییراتی زنده میشه

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من هم بازي رو خريدم واقعاً بازي قشنگي هست از (همه جهت) .

من هنوز اولايه بازي هستم .

ميشه يه توضيح مختصر از داستان بازي بدين .

آخه من انگلیسیم خوب نیست و اصلا نمی فهمم دارم چی کار میکنم .

این darkness ها همون دو تا جونور هستن ؟

اون جونور که مثل سگ میمونه چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر