The Darkness

x360-ps3-ps2

کاربر سایت
May 11, 2007
102
مقایسه بین نسخه 360 و PS3 منبع از فروم رسمی PS3

bscap0044.jpg

bscap0045.jpg

bscap0046.jpg

bscap0047.jpg

bscap0048.jpg

bscap0049.jpg

bscap0050.jpg

bscap0051.jpg

bscap0052.jpg

bscap0053.jpg

bscap0054.jpg

bscap0055.jpg

چه فرقي داره فقط كمي نور تو بازي 360 بيشتر است

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بخ نظر من هیچ فرقی نداره و گیم اسپات نمره کاملا درستی داده به این بازی ب
منظورم اینه که باید به هر دو کنسول یه نمره می داد

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
میشه یکی کامل بشینه داستان رو تا اینجایی که اومده توضیح بده؟
اصلا چی میشه این یارو مثه ضحاک میشه؟
ماجرای رومانتیک که بچه ها میگفتن چی بود؟ :cheesygri

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من خودم هنوز بازی نکردم ولی فکر کنم که داستان این باشه:::
شب تولدش میکشنش و تو همون شب نیرو های تاریکی با اون مامله میکنن که با کمک اون روی زمین بیان و به کهرهای خود برسند در عوض اون رو زنده کنن

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من خودم هنوز بازی نکردم ولی فکر کنم که داستان این باشه:::
شب تولدش میکشنش و تو همون شب نیرو های تاریکی با اون مامله میکنن که با کمک اون روی زمین بیان و به کهرهای خود برسند در عوض اون رو زنده کنن

اصلش به خاطر این بوده که این 2 مار یا دارکنس ها باید در جشن تولد 20 سالگی یک جوون روی دوش هاش قرار بگیرن تا بتونن با نیروی جوانیه اون قلب آدم های کثیف رو بخورن تا زنده بمونن و اون جوون دیگه حق عاشق شدن رو نداره اما جکی میتونه به این نیرو غلبه کنه و با خود کشی بتونه این نیرو رو از خودش دور کنه(این نصف داستان بود اون قضیه ی عشقی بودن بازی هم نمیشه اینجا گفت چون اون اصل داستانه و جکی از اونجا تصمیم میگیره که خودکشی کنه و این نیرو رو از بین ببره)

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
من دوباره میخوام ۳۶۰ بګیرم این بازی اینقدر ارزش داره که من الان ۳۶۰ بګیرم؟؟ اګه با بازیهای قبلی ۳۶۰ مقایسش کنید اونقدر بازی تفاوت داره با بقیه بازیهای Fps ؟؟؟ اګه زیاد تفاوتی نداره یکی به من بګه که بی خودی الان ۵۰۰ تومن پول خرج نکنم!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من دوباره میخوام ۳۶۰ بګیرم این بازی اینقدر ارزش داره که من الان ۳۶۰ بګیرم؟؟ اګه با بازیهای قبلی ۳۶۰ مقایسش کنید اونقدر بازی تفاوت داره با بقیه بازیهای Fps ؟؟؟ اګه زیاد تفاوتی نداره یکی به من بګه که بی خودی الان ۵۰۰ تومن پول خرج نکنم!
یعنی می خوای برای یه بازی 8 تومنی 360 بگیری که دیگه خوبه
بگیر واسه همه ی بازی هاش

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
میشه کسی کمک کنه؟؟؟؟

باید بری تو دستشوی مردونه تو ایستگاه falut satation روی یکی از در ها نوشته out of order بالقد میشکونیش کلید را ور میداری بعد میری کناره ریلها میبینی یه در اون جاست با کلید واز میکنیش ومیری
اقا من یه سوال در مورد داستان بازی داشتم
این جنی اخر مرد یا نه اخه وقتی از مرحله ی جهنم میخوای بیای بیرون darkness بهت میگه تو امتحانت را پس دادی یه رویا بیشتر نبود ولی من دیگه جنی را ندیدم

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
یعنی می خوای برای یه بازی 8 تومنی 360 بگیری که دیگه خوبه
بگیر واسه همه ی بازی هاش

الان به خاطر این بازی جدیداش میګم ! خوب اګه الان این بازیا که تو این ۳ هفته اخیر اومده ارزش ندارن نمیګیرم تا وقتی یه بازی با ارزش بیاد من چون فکر میکنم این بازی با بقیه FPS ها فرق داره ګفتم الان بګیرم . مثل بازی Condemned !!! که با بقیه بازیها خیلی فرق داره ! حالا با اومدن این بازی موقش هست که بګیرم یا نه؟! آخه ۲ ماه پیش فروختم

bocelli

کاربر سایت
Jun 23, 2007
282
سایت گیم اسپات در مورد ویژگی های خوب و بد این بازی توضیحاتی داده که براتون میزارم ویژگی های بد بیشتر قراردادهای اسلحه هاش بی فایده است وقتی دشمنها بطرف شما حمله میکنند خیلی بیحال هستند و شما هوش مصنوعی کمی رو احساس می کنید در بخش چند نفره یا همان multi player کمترین روشنایی را احساس می کنید ویژگی های خوب با فشار یک دکمه میتونی قلب انسان ها رو حریصانه بخوری کار شگفت انگیز صدا مکالمه یکدست حالت درست از محیط خارجی گرافیک حیرت اور و نیز فنی و هنرمندانه قدرت برجسته تاریکی هست که بسیار جالب استفاده شده دوباره و دوباره

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اقا من یه سوال در مورد داستان بازی داشتم
این جنی اخر مرد یا نه اخه وقتی از مرحله ی جهنم میخوای بیای بیرون darkness بهت میگه تو امتحانت را پس دادی یه رویا بیشتر نبود ولی من دیگه جنی را ندیدم

من فكر كنم مرده چون جكي 2 هدف داشت براي خودكشي
يكي اينكه از دست داركنس ها راحت شه كه نشد
يكي هم برگردون جني كه بازم نشد ولي جكي براي هدف اولي مصمم هست
البته هنوز راه زياده براي بازي:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر