The Crew | PC

بازی The Crew که چندی پیش اطلاعات مربوط به آن لو رفته بود به طور رسمی در E3 امسال معرفی شد و بازی توسط Ubisoft Reflections ساخته می شود.بازی در سبک ریسینگ آرکید قرار می گیرد و محل بازی کشور آمریکا است.بازیکنان در بازی قابلیت تعویض قطعات ماشینهای خود را دارا خواهند بود و برای تصاحب مناطق شهرها باید با دار و دسته های رقیب به رقابت بپردازند.
بازی تمرکز بسیار زیادی بر روی تعویض قطعات ماشینها دارد و به نوعی که میتوان یک ماشین را از پایه تغییر داد.
همچنین تمام مراحل بازی هم در حال تک نفره و چند نفره قابل بازی خواهد بود.
یوبی سافت از این بازی به عنوان بزرگترین بازی که تا بحال ساخته شده یاد کرده است بنابراین می توان نتیجه گرفت امیدهای زیادی به این عنوان بسته است.

ناشر
Ubisoft
توسعه دهندهUbisoft Reflections
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر The Crew
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
دوستان من بازیو خریدم از uplay الان میخوام دانلود کنم.اگه از این سایتای ایرانی دانلود کنم فایلهارو بریزم تو فولدر گیم uplay بازیرو میشناسه؟
من تو اورجین همه بازیامو از جاهای دیگه دان کردم ریختم توش ومشکلی نداشت .این یکی هم همینجوری میشه کرد؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دوستان من بازیو خریدم از uplay الان میخوام دانلود کنم.اگه از این سایتای ایرانی دانلود کنم فایلهارو بریزم تو فولدر گیم uplay بازیرو میشناسه؟
من تو اورجین همه بازیامو از جاهای دیگه دان کردم ریختم توش ومشکلی نداشت .این یکی هم همینجوری میشه کرد؟

یکی از دوستان آموزش این کار رو گذاشته بوده!

http://forum.bazicenter.com/thread77869/page6/#post3559257

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
یکی از دوستان آموزش این کار رو گذاشته بوده!

http://forum.bazicenter.com/thread77869/page6/#post3559257

ممنون از شما و bacheh mosbat براحتی انجام شد. اسم پروفایل من : IIIHAMIDROGIII هست از دوستان کسی هست تو uplay ادد کنه.

امروز بازی کردم و برای من خیلی لذت بخش بود و امتیاز من هم بازی 9 از 10 هست. و فکر میکنم حالا حالا ها بازی سرگرم کننده باشه به دلیل open world بودنش و تیونینگ های خوب بازی که تو این چند سال بعد underground از اینجور ریسینگ ها خبری نبود.

یه سوال دارم از دوستان تو اکانت uplay نمیشه آواتار اپلود کرد ؟ تا الان هر چی چک کردم فقط ازین آدمک ها انگار میشه قرار داد!!

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
اصلا معلوم نیست این بازی چی شد؟چرا هیچکی خبری نمیزاره ازش؟کرک شده؟نشده؟
الان نسخه 15گیگی که بعضی سایتا برای دانلود گذاشتن قابل بازی کردنه؟یعنی بدون خریدن Key؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اصلا معلوم نیست این بازی چی شد؟چرا هیچکی خبری نمیزاره ازش؟کرک شده؟نشده؟
الان نسخه 15گیگی که بعضی سایتا برای دانلود گذاشتن قابل بازی کردنه؟یعنی بدون خریدن Key؟

به احتمال 90 درصد به خاطر انلاین بودنش کرک نمی شه نمراتشم که جالب نیست کمتر کسی هم توی ایران پول پاش می ده به احتمال زیاد تاپیکش به زیر خاک می ره هر چند قطعا بیشترین ضرر برای یوبی خواهد بود که ip جدیدش رو کاملا انلاین کرده که نه تنها باعث می شه شناخته نشه و ضرر مالی براش داشته باشه چون racing این سبکی طرفدارهای کمتر از سبک های دیگه داره بیش از پیش ضرر می کنه کلا حماقت کرده

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
به احتمال 90 درصد به خاطر انلاین بودنش کرک نمی شه نمراتشم که جالب نیست کمتر کسی هم توی ایران پول پاش می ده به احتمال زیاد تاپیکش به زیر خاک می ره هر چند قطعا بیشترین ضرر برای یوبی خواهد بود که ip جدیدش رو کاملا انلاین کرده که نه تنها باعث می شه شناخته نشه و ضرر مالی براش داشته باشه چون racing این سبکی طرفدارهای کمتر از سبک های دیگه داره بیش از پیش ضرر می کنه کلا حماقت کرده

اخه گروه کرک 3dm معتبره و این بازی کرک کرده برا همین برام سواله کسی بازیو دانلود کرده ببینه واقعا کرک شده میشه بازی کرد؟؟؟:-/

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اخه گروه کرک 3dm معتبره و این بازی کرک کرده برا همین برام سواله کسی بازیو دانلود کرده ببینه واقعا کرک شده میشه بازی کرد؟؟؟:-/
کی کرکش کرده؟ من بازی رو دانلود کردم اگه کرکی بیاد حتما تستش می کنم خودمم خمار این بازیم تعداد بازی های ریسینگ به شدت کم شده. البته این بازی تا ابد که انلاین نمی مونه فقط تا زمانی که مشتری داشته باشه بعدش به احتمال زیاد 1 پچ برای حالت افلاین عرضه می کنن تا بقیه بتونن در اینده افلاین بازی کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر