Multi Platform The Crew Motorfest

TCM_KA_lowRez.jpg

سازنده: Ubisoft Ivory Tover
ناشر: Ubisoft
سبک: Racing
پلتفرم: xbox one, xbox series consoles, ps5, ps4, windows

از اونجایی که بحث های این بازی توی تاپیک نسخه دوم بود و اینکه بازی مورد استقبال اکثریت قرار گرفته لایق یه تاپیک هست این بنده خدا :D

دوستان گرافیک بازی چطوره ؟ من crew 2 رو خریده بودم دو سه سال پیش بعد از یه ساعت کنار گذاشتم به خاطر گرافیک خیلی ضعیف. تو یوتوب هم معمولا حق مطلب ادا نمیشه در این مورد. قابل قبوله فقط یا رو به بالا هست گرافیک ؟

گرافیک بازی خیلی خووبه. جزئیات ماشین‌ها واقعا خووبه. محیط بازی هم خوب دراوردن البته بالا پایین داره اما در کل قشنگه. ولی به لطف نورپردازی خیلی خوبش، تقریبا اکثر مواقع بازی از نظر بصری خیلی خوب و چشم‌نوازه. حالا من نمیدونم شما چقدر گرافیک بالا میخوای اما احتمال زیاد راضیت میکنه :D

• Like
  • Love
Reactions: AM!R and Arash.RG
گرافیک بازی خیلی خووبه. جزئیات ماشین‌ها واقعا خووبه. محیط بازی هم خوب دراوردن البته بالا پایین داره اما در کل قشنگه. ولی به لطف نورپردازی خیلی خوبش، تقریبا اکثر مواقع بازی از نظر بصری خیلی خوب و چشم‌نوازه. حالا من نمیدونم شما چقدر گرافیک بالا میخوای اما احتمال زیاد راضیت میکنه :D
حداقل یک نسل و نیم بالاتر نسخه قبلی باید باشه دیگه 😬 یه تخفیف خوب بخوره میرم تو کارش پس ممنون

حداقل یک نسل و نیم بالاتر نسخه قبلی باید باشه دیگه 😬 یه تخفیف خوب بخوره میرم تو کارش پس ممنون

نسبت به نسخه‌ی دوم کاملا برتری داره خیالت راحت. نه تنها گرافیک بلکه فیزیک و هندلینگ هم شدیدا بهتر شده. نمیدونم روی چه کنسولی بازی میکنی یا شایدم پی‌سی گیمری ولی در حاضر تو استور PSN بازی شده ۲۰$.

• Like
Reactions: Arash.RG
همین الان آف خیلی خوبی خورده ، نسبت به ۲ مخصوصا اگه روی ۴ رفته باشی قشنگ تو همه زمینه ها دو برابر بلکه بیشتر بهتر شده .
دوستان گرافیک بازی چطوره ؟ من crew 2 رو خریده بودم دو سه سال پیش بعد از یه ساعت کنار گذاشتم به خاطر گرافیک خیلی ضعیف. تو یوتوب هم معمولا حق مطلب ادا نمیشه در این مورد. قابل قبوله فقط یا رو به بالا هست گرافیک ؟

تازه بعد از کلی ساعت پلی دادن دارم میفهمم چی به چیه :دی
مخصوصا چلنج های هر پلی لیست چقدر لذت داره انجام دادنشون !

• Like
نسبت به نسخه‌ی دوم کاملا برتری داره خیالت راحت. نه تنها گرافیک بلکه فیزیک و هندلینگ هم شدیدا بهتر شده. نمیدونم روی چه کنسولی بازی میکنی یا شایدم پی‌سی گیمری ولی در حاضر تو استور PSN بازی شده ۲۰$.
Ps5 دارم.
آره دیدم تخفیفو جالب بود، میخرمش 👌

• Like
Reactions: NaViiDii
View attachment twittervid.com_TheCrewGame_b10759.mp4

الیت باندل سوم که فردا در دسترس قرار خواهد گرفت. پشم‌هایم حقیقتا :D
با هر باندل دارن بهتر میشن. اولی رو خیلی دوس نداشتم و نگرفتمشون، دومی رو زارت خریدم و این سومی هم عالیه. پول جمع کنید بخرید :D

خیلی وقته دور بودم از بازی. من فک میکردم دیگه تا الان باید ول کرده باشه بازی رو یوبی :دی
View attachment 344520

الیت باندل سوم که فردا در دسترس قرار خواهد گرفت. پشم‌هایم حقیقتا :D
با هر باندل دارن بهتر میشن. اولی رو خیلی دوس نداشتم و نگرفتمشون، دومی رو زارت خریدم و این سومی هم عالیه. پول جمع کنید بخرید :D

بازیو خریدم منم با تشکر از راهنمایی دوستان.
بخوام زودتر برسم به جایی که دستم باز باشه واسه خرید تو بازی چه راهیه ؟ کدوم مسابقا یا ایونتا الویت دارن ؟

بازیو خریدم منم با تشکر از راهنمایی دوستان.
بخوام زودتر برسم به جایی که دستم باز باشه واسه خرید تو بازی چه راهیه ؟ کدوم مسابقا یا ایونتا الویت دارن ؟

مبارکت باشه. اول پلی‌لیست‌هایی که نیاز به خرید ماشین ندارن رو تموم کن تا هم پول جمع کنی هم ماشین بهت میدن. بعد میتونی پلی‌لیست‌هایی که ماشین ارزون برای شروع کردنشون لازمه رو بری. اوایل بازی تا زمانی که مجبور نشدی ماشین نخر به نظرم چون پلی‌لیستای بازی خودشون بهت ماشین میدن برای مسابقه. الان البته چلنجای هفتگی رو داریم که میتونی تمومشون کنی و پول خوبی نصیبت میشه. جمع کردن کالکتیبل‌ها و عکس گرفتن هم فراموش نکن چون پول خیلی خوبی میدن. یکم تو بازی وقت بگذرونی اکثر چیزاش دستت میاد و اگه سوالی هم داشتی حتما بگو. ضمن اینکه گرند ریس که PvP هستش هم میتونی از همون اول بازی کنی چون خودش ماشین‌های لازم رو بهت قرض میده.

• Like
  • Love
Reactions: AM!R and Arash.RG
واقعا بازی حال خوب کنیه و دارم لذت میبرم.
فعلا یه پلی لیست رو رفتم. البته چلنجا و ساید اکتیویتیاش مونده که یه سریاش ماشین خاصی میخواد .

تنها مشکلش که نمیدونم تا آخر همینه یا من بلد نیستم اینه هروقت بازیو شروع میکنم، از نقطه اول مپ استارت میشه کار. اینجوری نصف راهی که میخوام برم تکراری میشه (فست تراول میدونم بعدا باز میشه که نمیخوام هم استفاده کنم) دوست دارم از مسیر های جدید رد شم و حالشو ببرم این زرتی همش از همون پیست اول شروع میکنه. باید اینجوری میبود حداقل آخرین جایی که چلنجی رفتیم یا آیتمی کالکت کردیم شروع میشد. حالا باز میگم شاید من نمیدونم چجوریه و راهی داره.

در کل بازی باحالیه از گرافیک هم راضیم، چنتا بازی ریسینگ اخیری که تست کردم بعد از یه ساعت ول کردم مثلا نید فور اسپید آنباند. ولی این خیلی حال میده. پیشنهاد میکنم منم اگه هنوز تخفیف داره و علاقه دارید بخرید ارزش داره.

پ.ن : همیشه من به نظرم حمله و دید منفی به یوبیسافت زیادی بوده و حقشون نیست. بیچاره ها در حد خودشون خوب بازی میسازن، تازه اینا نبودن شاید من یکی سالی یه بازی هم نداشتم واسه تجربه. از اساسین گرفته تا فار کرای و همین کرو با وجود مشکلات یا تکراری شدن من همیشه خوب کنار میام با بازیاشون 😬

تنها مشکلش که نمیدونم تا آخر همینه یا من بلد نیستم اینه هروقت بازیو شروع میکنم، از نقطه اول مپ استارت میشه کار. اینجوری نصف راهی که میخوام برم تکراری میشه (فست تراول میدونم بعدا باز میشه که نمیخوام هم استفاده کنم) دوست دارم از مسیر های جدید رد شم و حالشو ببرم این زرتی همش از همون پیست اول شروع میکنه. باید اینجوری میبود حداقل آخرین جایی که چلنجی رفتیم یا آیتمی کالکت کردیم شروع میشد. حالا باز میگم شاید من نمیدونم چجوریه و راهی داره.

اینو قراره درست کنن تو شروع سال دومش که جزیره‌ی جدیدم میاد. ولی خب فکر کنم هر بار یه جای رندوم اسپان میشی. اما من با این مورد خیلی مشکلی نداشتم چون مپ بازی خیلی خوشگل بود، خوشم میامد توش بچرخم. از این لحظات لذت ببر چون فست تراول باز شه دیگه کم پیش میاد که توی مپ چرخ بزنی مگر اینکه بخوای چلنج تموم کنی :D سامیت رو هم اگه تونستی برو، همون جایزه برنزش هم به دردت میخوره فعلا تا بعد ماشنیات بیشتر شن. Main Stage Legacy هم حتما برو اگه واست بازن چون ماشینای خوبی میدن.

• Like
اینو قراره درست کنن تو شروع سال دومش که جزیره‌ی جدیدم میاد. ولی خب فکر کنم هر بار یه جای رندوم اسپان میشی. اما من با این مورد خیلی مشکلی نداشتم چون مپ بازی خیلی خوشگل بود، خوشم میامد توش بچرخم. از این لحظات لذت ببر چون فست تراول باز شه دیگه کم پیش میاد که توی مپ چرخ بزنی مگر اینکه بخوای چلنج تموم کنی :D سامیت رو هم اگه تونستی برو، همون جایزه برنزش هم به دردت میخوره فعلا تا بعد ماشنیات بیشتر شن. Main Stage Legacy هم حتما برو اگه واست بازن چون ماشینای خوبی میدن.
نه فست تراولو که باز بشه هم نیستم، لذت اصلیش گشتن و دیدن محیطه زیباس. واسه یکی از عکسا با ماشین جیپ که بم داد رفتم اون سر مپ عشق کردم 😬 همون رندوم خوبه به نظرم بهتره همش یه جا اسپاون شدن هست. یا حداقل یجور گاراژ های مختلف داشتیم اونجاها شروع میشد

امیدوارم حل بشه ولی خوب درسته خیلی هم آزار دهنده هم نیست

Hawaii Scenic Tour رو رفتم اول، الان خودش پلی لیست ماشینا ژاپنو پیشنهاد داده . اونایی هم که شما گفتی باید چک کنم حتما. مرسی بابت کمکت 🌹❤️

• Like
Reactions: AM!R and NaViiDii

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or