The CREW 2

dv1g_tc2b-main-header-v3-desktop_ncsa.wdp_(2).jpg

نام بازی: The Crew 2
سازنده و ناشر: Ubisoft
سبک: MMO Racing
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 29 JUN 2018 ( 8 تیر 1397 )

یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که توسط Ivory Tower طراحی شده و توسط Ubisoft برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس منتشر شده است. این دنباله ای برای The Crew 2014 است. بازی دارای ویژگی یک محیط باز در جهان باز برای گردش ازاد در محیطی سراسر تفریحی کوچک شده ایالات متحده است. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا انواع وسایل نقلیه شامل اتومبیل، موتور سیکلت، قایق و هواپیما را کنترل کنند. این بازی در تاریخ 29 ژوئن 2018 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
بتای موتور فست رو امروز بازی کردم.
مشکلات پرفورمنس و... که بزاریم کنار ، بازی واقعا پیشرفت داشته.

گرافیکی واقعا پیشرفت داشته ، صداهای ماشینها هم همینطور.
مورد خیلی خوب دیگه هندلینگ ماشینهاست که پیشرفت خیلی محسوسی داشته و واقعا جذابتر شده.

چقدر نمای کاکپیتش خفنه :x
تو این نما حرکات دوربین و احساس سرعت و... خیلی به جذاب شدن بازی کمک کرده.
برای مقایسه برید گیم پلی فورتزا موتوراسپورت که اخیرا اومده رو از نمای داخل کابین ببینید.
نمای کاکپیت اینجا خیلی احساس هیجان انگیزتری نسبت به اون بازی میده (منظورم از لحاظ ظاهری و دیداریه)
مخصوصا بازی با فرمون کرکتر حین رانندگی و حرکات دوربین و ترکیبش با فیزیک/مدل رانندگی جدید عالی شده.
البته FM هنوز گیم پلی نهاییش نیست -امیدوارم- ، صرفا برای درک بهتر مطلب گفتم.

تا اینجا بر اساس این ویژگیها بهترین نسخه Crew بود که بازی کردم و واقعا یک رقیب با شخصیت برای هورایزن.

فعلا همین تا برم بیشتر بازی کنم.
وضعیت سروراش به چه صورته؟ تحریمی چیزی نیست؟
در مقایسه با بازیی مثل FH5 میتونه سرگرم کننده باشه برای طولانی مدت؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
وضعیت سروراش به چه صورته؟ تحریمی چیزی نیست؟
در مقایسه با بازیی مثل FH5 میتونه سرگرم کننده باشه برای طولانی مدت؟
بدون vpn میشه بازی کرد ، مشکلی نداره.
بازی واقعا سرگرم کنندست ، اما خب تو لول FH5 نیست.

من کلا Crew هارو بیشتر از هورایزن دوست دارم چون تجربه پر چالش تری ارائه میده ، مخصوصا تو بخش سیستم پیشرفت و...
هورایزن برای من بعد چند ساعت خسته کننده میشه بس که راه میری بدون چالش ماشین و... میندازه تو جیبت ، من این مدل رو اصلا باهاش حال نمیکنم.
ولی تو این سری بیشتر میتونم انگیزم رو برای بازی کردن حفظ کنم.

میگم برای من اینطوره که این سری رو ساعات بیشتری میتونم بازی کنم به نسبت FH.
ممکنه برای هر کسی اینطور نباشه و از بازی جنبه های دیگش براش مهم باشه.

در مقایسه با نسخه های قبلی Crew این نسخه پکیج کاملتری ارائه میده.
از اسکیل عظیم مپ تو نسخه های قبلی ازش کاسته شده تا کیفیت کلی گیم پلی بیشتر بشه.

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
میشه گفت تو یوتوب همه عاشق موتورفست شدن! من از دیروز هرچی ویدیو میبینم همه کف کردن از این بازی!
بماند که گیم‌پلی هایی که میذارن هم شدیدا جذاب و لذت بخشه. انگار که یوبیسافت سنگ تموم گذاشته و بازی نسبت به نسخه دوم گویا تو یه لول و سطح دیگه‌ای سیر میکنه.
من همون نمایش اول شیفته بازی شدم و درجا هم پیش خریدش کردم ولی نشد بتاشو بازی کنم. طبق نظر دوستان اینجا و ویدیوهای یوتوبرا خیالم راحته که با یه بازی خیلی خفن طرفیم امسال. امیدوارم یوبیسافت ساپورت خوبی از بازی کنه برای چند سال.
ای کاش میشد بازی تاپیک خودشو داشته باشه الان ظلمه به موتورفست این وضعیت :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
بدون vpn میشه بازی کرد ، مشکلی نداره.
بازی واقعا سرگرم کنندست ، اما خب تو لول FH5 نیست.

من کلا Crew هارو بیشتر از هورایزن دوست دارم چون تجربه پر چالش تری ارائه میده ، مخصوصا تو بخش سیستم پیشرفت و...
هورایزن برای من بعد چند ساعت خسته کننده میشه بس که راه میری بدون چالش ماشین و... میندازه تو جیبت ، من این مدل رو اصلا باهاش حال نمیکنم.
ولی تو این سری بیشتر میتونم انگیزم رو برای بازی کردن حفظ کنم.

میگم برای من اینطوره که این سری رو ساعات بیشتری میتونم بازی کنم به نسبت FH.
ممکنه برای هر کسی اینطور نباشه و از بازی جنبه های دیگش براش مهم باشه.

در مقایسه با نسخه های قبلی Crew این نسخه پکیج کاملتری ارائه میده.
از اسکیل عظیم مپ تو نسخه های قبلی ازش کاسته شده تا کیفیت کلی گیم پلی بیشتر بشه.
دقیقا همین حسو با هورایزن 5 داشتم، راه به راه گردونه میچرخید دوتا ماشین میداد، هیچ چالش خاصی نداشت

ولی Crew با اینکه بازیش نکردم اما از اولین تریلر اولین نسخه توی E3 و اون انیمیشن و اون موسیقی، شدیدا عاشقش شدم. این سری رو حتما بازی میکنم

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
خب ما هم به بتا دسترسی داشتیم با اینکه از سبک آرکید خوشم نمیاد و شبیه ساز مثل گرن توریسمو...بیشتر خوشم میاد(جز nfs که هیجانیه)

از نکات مثبتش بخوام بگم گراف خیلی خوب. طراحی مپ عالی. صدا گذاری واقعا خوب یا بگم عالی کار شده. هندلینگ هم خیلی لذت بخشه.موزیکاشم خوب بودن.کاستومایز ماشین هم خوبه. همینطور هوش مصنوعی هم خوب بود مجبور شدم چند دفه مسابقه از اول برم تا بلاخره سوم شدم. تو نسخها قبلی دیدم اشاره کرده بودن خیلی فاجعه بودAI. (فقط گراف آبش بنظرم خیلی بی کیفیت بود که امیدوارم تو نسخه نهایی درستش کنن)
یجا خونده بودم مپ انگاری کوچیکتر نسخه دو که خودش خبر خوبیه بنظرم الان بهتر میتونن رو کیفیت و تنوع مپ کار کنن.

جالبیش اینه پرفومنسش عالی با اینکه مپ عظیم فریم ثابت بود و جالبتر اینکه با اینکه بتاس من هیچ باگی تو این ۵ ساعت ندیدم(ps5) یوبی ریلی؟ :D

فک کنم متا ۸۰ راحت بگیره

پ.ن:یادم رفت بگم با رایتل راحت وصل شد ولی با شاتل نه
189822d5b1c57-screenshotUrl.jpg
1897f18a44830-screenshotUrl.jpg 1897d1db0a758-screenshotUrl.jpg 1897d1c113b58-screenshotUrl.jpg 1897d1c113b7-screenshotUrl.jpg 189822ce6d771-screenshotUrl.jpg 1897d1db0a821-screenshotUrl.jpg
189822d5b1d70-screenshotUrl.jpg
1897f17b97847-screenshotUrl.jpg 189822ce6d779-screenshotUrl.jpg

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بازی با این که به شدت هورایزون شده اما به شدت هم خوبه. این کوچیک شدن نقشه باعث شده تا دیگه کیفیت رو فدای کمیت نکنن و تا تونستن تو همون محیط نسبتا کوچیک نسبت به دو شماره قبل به جزییات توجه کردن. تقریبا میشه گفت طراحی تمام جاده ها با یک ایده و فکری انجام شده و نتیجه اون شده جاده هایی که رانندگی در اون ها به شدت لذت بخش دنبال میشه.
از اون مسابقات با تم ژاپنی و نور های نئون گرفته تا مسابقات معرفی هاوایی و نمایش طبیعت بکر و و محیط های به شدت جذابش.
من خوشبختانه هم شانس این رو داشتم تا در آلفا و فاز تستینگ بازی شرکت کنم و هم بتا رو بازی کردم. وضعیت فاز تستینگ خیلی معمولی بود به حدی که همه به سازنده ها این انتقاد رو داشتیم که بازی به شدت فورتزا هورایزون شده و هیچ هویتی از خودش نداره و اون حس و حال بازی های ivory tower از بین رفته. خوشبختانه از اون موقع تا بتا به نظر میاد خیلی رو فیدبک ها کار کردن و حالا کمی امضای ivory داخلش دیده میشه.
البته همچنان بازی کپی مستقیم از هورایزون در اومده. از بخش انتخاب شخصیت گرفته، انتخاب مسابقات با تم های مختلف تا اون شخصیت های مسخره و آزار دهنده که وسط مسابقه با هم جر و بحث میکنند اینجا هم دیده میشه. البته هورایزون اون هارو محدود به یک سری مسابقه خاص کرده بود اما تو این شماره crew به خصوص تو اون مسابقات بخش ژاپن صحبت شخصیت ها به شدت آزار دهنده میشه.
در خصوص هندلینگ و فیزیک هم با این که بازی بدون نقص نیست، اما نسبت به شماره قبل پیشرفت چشمگیری داشته و وزن اتومبیل ها بیشتر احساس میشه. دوربین cockpit بازی هم اگر نگیم در نوع خودش بهترین محسوب میشه، قطعا میتونیم بگیم یکی از بهترین هاست. یک چیزی مثل درایور سانفرانسیسکو که حضور راننده رو میشد حس کرد.

اما برسیم به یکی از مشکلاتی که سری هورایزون هم به اون گرفتار شده و به نظر میرسه crew هم پا تو همون مسیر گذاشته و اونم ارائه بخش وسیعی از بخش ها و اتومبیل ها از همون شروع بازی باشه. تو این شماره میتونیم تمام اتومبیل های نسخه دوم رو به اینجا منتقل کنیم (اون هایی رو که در شماره دوم خریدیم) و در عمل از همون اول من بهترین اتومبیل هارو با خودم به همراه دارم. هر چند مسابقات بازی به اجبار گیمر رو مجبور می‌کنه که با یک اتومبیل خاص مسابقه بده، اما این موضوع می‌تونه در نسخه نهایی ارزش end game بازی رو تا حد زیادی کاهش بده.
دوباره مثل هورایزون، اینجا اول شدن اهمیتی نداره. تو یک سری از مسابقات فقط تموم کردن مسابقات تهمیت داره و تو باقی مسابقه کسب زده اول تا سوم. چیزی که من به صورت کلی دوستش ندارم.
مورد بعدی هم این که بازی به شدت عالی شروع میشه و با کلی مسابقه متنوع نوید یک عنوان به شدت سرگرم کننده رو میده، اما سوال این جاست که بقیه مسابقات هم آیا همین سطح کیفیت رو با خودشون به همراه دارند یا نه؟
هوش مصنوعی هم همچنان مالی نیست واقعا. بعید هم می دونم حرکتی زده بشه برای بهتر کردنش.

در کل امیدوارم بازی به شدت موفق باشه چون به ریسینگ های خوب نیاز داریم.

این نکته هم از قلم افتاد. گرافیک بازی عجیب و غریب خوبه. چرخه شب و روزش یک صحنه های فوق العاده رو ایجاد می‌کنه.

آخرین ویرایش:

KVN

عضو جدید
Mar 31, 2023
2
موتورفست ترکیبی از فورتزا هورایزن و نید فور اسپید هست. من به شخصه توی فورتزا هورایزن ممکنه یکی دو ساعت بدون اینکه مسابقه ای بدم با ماشین توی نقشه گشت و گذار کنم و ریلکس کنم ولی توی نیدفوراسپید فقط دنبال هیجان و دریفت و نیترو زدنم. تجربه‌ی بتا بهم ثابت کرد موتور فست ترکیبی از این دو بازیه واسم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
من بعد بتا برگشتم دارم Crew 2 بازی میکنم.
جدا هندلینگ/مدل رانندگی ، صداگذاری ، موزیکها و AI تو موتورفست خیلی پیشرفت داشته.

تو ویدئو مشخص نیست ، بازی که میکنی کاملا احساس میکنی که یک بازی دیگست.
این گفتم چون یکسری تو نت میگن موتورفست مثل اکسپنشن نسخه دوم میمونه ولی کاملا این حرف اشتباست.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یوبی سافت طی یک حرکت انقلابی ریویو کد های بازی رو چند روز زودتر ارسال کرده اما سرور هارو تا روز عرضه بسته نگه خواهد داشت.
عملا هیچ کس تا روز عرضه نسخه ارلی اکسس نمیتونه بازی کنه. (چند ساعت دیگه عرضه میشه)

بعد اون اول که کد هارو داده بودن یکی از منتقد ها تو NeoGAF اومده بود تعریف که یوبی ایمبارگو نذاشته کلا برای بازی و به کیفیت نهایی اطمینان داره. نگو که کلا تا روز عرضه نمی‌خوان بازی کنیم :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
Motorfest تماما آنلاین هست؟ با نت ایران که مشکلی نداره ؟

آره باید همیشه وصل باشی. بتا که هیچ مشکلی نداشت پس خود بازی اصلی هم نباید دووشواری وجود داشته باشه.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
خب ما هم به بتا دسترسی داشتیم با اینکه از سبک آرکید خوشم نمیاد و شبیه ساز مثل گرن توریسمو...بیشتر خوشم میاد(جز nfs که هیجانیه)

از نکات مثبتش بخوام بگم گراف خیلی خوب. طراحی مپ عالی. صدا گذاری واقعا خوب یا بگم عالی کار شده. هندلینگ هم خیلی لذت بخشه.موزیکاشم خوب بودن.کاستومایز ماشین هم خوبه. همینطور هوش مصنوعی هم خوب بود مجبور شدم چند دفه مسابقه از اول برم تا بلاخره سوم شدم. تو نسخها قبلی دیدم اشاره کرده بودن خیلی فاجعه بودAI. (فقط گراف آبش بنظرم خیلی بی کیفیت بود که امیدوارم تو نسخه نهایی درستش کنن)
یجا خونده بودم مپ انگاری کوچیکتر نسخه دو که خودش خبر خوبیه بنظرم الان بهتر میتونن رو کیفیت و تنوع مپ کار کنن.

جالبیش اینه پرفومنسش عالی با اینکه مپ عظیم فریم ثابت بود و جالبتر اینکه با اینکه بتاس من هیچ باگی تو این ۵ ساعت ندیدم(ps5) یوبی ریلی؟ :D

فک کنم متا ۸۰ راحت بگیره

پ.ن:یادم رفت بگم با رایتل راحت وصل شد ولی با شاتل نه
View attachment 302254
View attachment 302255View attachment 302256View attachment 302257View attachment 302258View attachment 302259View attachment 302260
View attachment 302261
View attachment 302262View attachment 302263
درود از قابلیتهای دول سنس استفاده کردند؟

• Like
Reactions: porfesor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر