The CREW 2

dv1g_tc2b-main-header-v3-desktop_ncsa.wdp_(2).jpg

نام بازی: The Crew 2
سازنده و ناشر: Ubisoft
سبک: MMO Racing
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 29 JUN 2018 ( 8 تیر 1397 )

یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که توسط Ivory Tower طراحی شده و توسط Ubisoft برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس منتشر شده است. این دنباله ای برای The Crew 2014 است. بازی دارای ویژگی یک محیط باز در جهان باز برای گردش ازاد در محیطی سراسر تفریحی کوچک شده ایالات متحده است. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا انواع وسایل نقلیه شامل اتومبیل، موتور سیکلت، قایق و هواپیما را کنترل کنند. این بازی در تاریخ 29 ژوئن 2018 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
تریال 5ساعته موتورفست که تازه اومده امتحان کردم، باید بگم سورپرایز شدم، گیمپلی بازی عالیه! اول بگم من با دید یک کلون از فورتزا به سراغش رفتم، با این که نوتهای زیادی از هورایزن برداشته منتها بازی کاملا از فورتزا جداست و اصلا یک کلون حساب نمیشه و دنیای خودش رو داره، اصلا گیمپلی شبیه فورتزا نیست بیشتر به NFS میخوره، یجورایی بین این دوتا ست. تنها قسمت ناامید کنندش گرافیک بازی بود، انگار برا نسل 7هه :D مخصوصا که از FM بپری روی این بازی. ولی واقعا خوب بود. اگر کسی دلش ریسینگ میخواد نباید از دستش بده.

• Like
Reactions: SMM9 and m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
تریال 5ساعته موتورفست که تازه اومده امتحان کردم، باید بگم سورپرایز شدم، گیمپلی بازی عالیه! اول بگم من با دید یک کلون از فورتزا به سراغش رفتم، با این که نوتهای زیادی از هورایزن برداشته منتها بازی کاملا از فورتزا جداست و اصلا یک کلون حساب نمیشه و دنیای خودش رو داره، اصلا گیمپلی شبیه فورتزا نیست بیشتر به NFS میخوره، یجورایی بین این دوتا ست. تنها قسمت ناامید کنندش گرافیک بازی بود، انگار برا نسل 7هه :D مخصوصا که از FM بپری روی این بازی. ولی واقعا خوب بود. اگر کسی دلش ریسینگ میخواد نباید از دستش بده.
حالا که از FM پریدی توش ، نمای کاکپیتش رو مقایسه کن که چقدر زندست.
همونطور که گفتی بازی کلا آرکیده ولی اینکه با فرمون تو مسیر مستقیم بازی میکنه + حرکات دوربین یک سر و گردن از Forza+GT احساس واقعی تری میده.
واقعا بازی خوبیه.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
در مورد گرافیکش به نظرم کم لطفی میکنی یکی از بهترین گرافیک بازی های ریسنگی هست که من تا الان دیدم :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
حالا که از FM پریدی توش ، نمای کاکپیتش رو مقایسه کن که چقدر زندست.
همونطور که گفتی بازی کلا آرکیده ولی اینکه با فرمون تو مسیر مستقیم بازی میکنه + حرکات دوربین یک سر و گردن از Forza+GT احساس واقعی تری میده.
واقعا بازی خوبیه.

به خدا اگر این نمای کاکپیت تو هر ریسینگ دیگه‌ای بود صبح تا شب تو این فروم ازش حرف میزدن حتی کسانی که بازی رو ندارن و در آینده هم سراغش نمیرن :D ولی چون یوبی بدبخت پشت این بازیه کسی توجهی نمیکنه بهش. به معنای واقعی حس کاملا متفاوت و بهتری داره نسبت به باقی ریسینگا. به شدت توش راحتی و دید خیلی خوبی هم داری رو محیط اطرافت ضمن اینکه حس سرعت رو به خوبی القا میکنه. واقعا بچه‌ها قدر این بازی رو نمیدونن خصوصا کسانی که به هورایزن دسترسی ندارن. این بازی معدن طلاس قشنگ :D امروز اولین آفش رو خورده و احتمال زیاد دیگه واقعا بزنم تو گوشش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر