The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena | PC

Insomniac-3.gif

شرکت سازنده : Starbreeze AB
شرکت پخش کننده : Atari
تاریخ عرضه : April 7, 2009
ژانر : Shooter
اسکرین شات | تریلر

در ادامه بازی پرفروش Riddick این شماره گیم پلی و قابلیت های جدیدی را به پلتفرم های نسل آینده ( Next-gen ) می آورد. شخصیت اصلی بازی Vin Diesel ، یک ضد قهرمان که از قابلیت شنوایی و بینایی بسیار بهتری نسبت به انسان های معمولی می باشد، است. شما باید از خطرناک ترین و مرگبار ترین زندان کهکشان با دیدی اول شخص فرار کنید.

در تاریخ 18 فروردین 88 آماده فرار از زندان باشید...

m3222656

کاربر سایت
Apr 7, 2009
21
سلام دوستان . ظاهرا حق با من بود که گفته بودم Darkc0der این بازی رو کرک میکنه . به نظرم می شد حدس زد چون وقتی یه بار تونسته این کار رو انجام بده میتونه بازم تکرارش کنه .الان که فروم سایتها رو میدیدم همه از کار کردن این کرک صحبت میکردن. ما هم میریم که تست کنیم .:cheesygri

condemned

کاربر سایت
Jul 21, 2006
12
دم این Darkc0der گرم ، واقعا خیلی دلم می خواست Riddick رو بازی کنم و بالاخره امروز بعد از گرفتن کرک بازی واقعا حال کردم
برین حالشو ببرین، بازی خیلی قشنگیه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بچه ها يه چيزي
يكي اينكه چرا فول اسكرين نميشه؟ :confused:
يكيث هم اينكه چرا يه سري اپشن ها مثل refresh rate رو هر چي عوض ميكنم از منو ميام بيرون ميرم تو دوباره مياد روي 59 ؟

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
بچه ها يه چيزي
يكي اينكه چرا فول اسكرين نميشه؟ :confused:
يكيث هم اينكه چرا يه سري اپشن ها مثل refresh rate رو هر چي عوض ميكنم از منو ميام بيرون ميرم تو دوباره مياد روي 59 ؟

دوستانی که refresh rate بازی براشون پایینه و چشم درد میگیرن این برنامه رو دانلود کنن تا رفرش ریت بازی بشه رفریش ریت دسکتاپ یعنی شما رزولیشن و رفرش ریتی که میخاید بازی کنید رو اول تنظیم کنید بعد تشریف ببرید برنامه رو Enable بفرمایید و دوباره تشریف ببرید تو گیم:biggrin1:
دان کنید
http://forcex.parsaspace.com/refreshlock.zip

پ.ن :خوب آرسنالو سوراخ کردیم خوب:biggrin1:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستانی که refresh rate بازی براشون پایینه و چشم درد میگیرن این برنامه رو دانلود کنن تا رفرش ریت بازی بشه رفریش ریت دسکتاپ یعنی شما رزولیشن و رفرش ریتی که میخاید بازی کنید رو اول تنظیم کنید بعد تشریف ببرید برنامه رو Enable بفرمایید و دوباره تشریف ببرید تو گیم:biggrin1:
دان کنید
http://forcex.parsaspace.com/refreshlock.zip

پ.ن :خوب آرسنالو سوراخ کردیم خوب:biggrin1:

باشه دمت گرم :biggrin1:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
چند ساعت بازی کردی ؟
تا اونجا که من خبر دارم بازی قرار بود 18 ساعت گیم پلی داشته باشه و کسرا هم بازی کرده بود همون قدر داشت :D

يعني انقدر بهم خوش گذشته كه احساس كردم زود تموم شده ؟ :biggrin1:
ولي نه . در مجموع شايد هشت نُه ساعتم وقت نگرفت
البته من الان نگاه كردم ديدم يه سري از ماموريت هاي جانبي رو نرفتم ( هشت نه تا نهايتا ) ولي بعيد ميدونم اين چند تا ماموريت گيم پلي رو از ده ساعت به هيجده ساعت برسونه :biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ي
عني انقدر بهم خوش گذشته كه احساس كردم زود تموم شده ؟
ولي نه . در مجموع شايد هشت نُه ساعتم وقت نگرفت
البته من الان نگاه كردم ديدم يه سري از ماموريت هاي جانبي رو نرفتم ( هشت نه تا نهايتا ) ولي بعيد ميدونم اين چند تا ماموريت گيم پلي رو از ده ساعت به هيجده ساعت برسونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر