Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
حالا که بازی کرک شد یه چند تا سایت نقد بازی و همین چند صفحه آخر این تاپیک رو مرور کردم،کمتر بازی یادم میاد که اینقدر نقد متضاد داشه باشه!!!
یکی میگه یکی از بهترین بازیهای سالش بوده یکی دیگه میگه افتضاح به تمام معنا!!..قسمت جالبش هم اینه که یکی در میون نقدها مثبت و منفی هست،یعنی حتی کفه ترازو به سمت هیچ کدوم هم نیست!!
نظرات برای این بازی ضد و نقیض و خیلی سلیقه ای هستش

من خودم لذت وافری بردم . سبک فضایی ترسناک بقا خیلی کم ساخته می شود . جواهرش دد اسپیس هست . این بازی یک ادای دین معنوی به دد اسپیس می باشد . خلاصه که مهمترین نکته مثبت بازی اتمسفر فوق العاده و مکان های مرموز و گرافیک خفنش هست . مبارزاتو گیمپلی خوب هستند و نه بیشتر . داستانش هم خوبه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
مشکل اینجا بود همه انتظار dead space داشتن .
بعد یه بازی جدید شد دوباره ملت با فکر dead space بازیش کردن اینجا بود که برای یه عده مسخره شد و برای یه عده عالی.
مثلا من همین که اسمش رسما اعلام شد دیگه فکر dead space رو انداختم دور و به عنوان یه ip جدید بازیش کردم و خیلی لذت بردم و جالبیش اینجا بود داستان قشنگ و بدون پیچیدگی خاصی بود سطح زبان بالایی هم نمیخواست .

• Like
Reactions: Taha75 and hitman68

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,005
نام
اسماعیل
حالا که بازی کرک شد یه چند تا سایت نقد بازی و همین چند صفحه آخر این تاپیک رو مرور کردم،کمتر بازی یادم میاد که اینقدر نقد متضاد داشه باشه!!!
یکی میگه یکی از بهترین بازیهای سالش بوده یکی دیگه میگه افتضاح به تمام معنا!!..قسمت جالبش هم اینه که یکی در میون نقدها مثبت و منفی هست،یعنی حتی کفه ترازو به سمت هیچ کدوم هم نیست!!
من نسخه دنوو دار رو رفتم پرفورمنس افتضاح بود
ولی خدایی بازی بدی نبود میتونست خیلی بهتر باشه ابهت کالیستو رو نشون بده اسم بازی برای من خیلی جذاب بود ولی بازی ناقص بود مشخصه میخواستن دنیای بازی رو بزرگ بسازن ولی انگار محدودیت داشتن هول هولکی مراحل رو ساختن و تکمیلش نکردن
داستان بازی متوسط بود ولی با dlc که دادن اون داستان متوسط رو چند level برد بالا واقعا عالی بود کیف کردم
کاش نسخه بعدی قشنگ روش وقت بزارن حتی دیر هم شد مهم نیست پلیرها صبر میکنن همونطور که از سال ۲۰۱۳ برای سایبرپانک صبر کردن یا همین gta vi
اینجور بازیها دنیای فوق‌العاده قشنگی دارن واقعا حیفه روشون کم کاری بشه

• Like
Reactions: mehdy.z and Taha75

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
بازی رو تموم کردم .
گرافیکش بهترینه .
صدا گذاریش خیلی خوبه .
طراحی لوکیشن ها خیلی خوبه .
گیم پلیش خیلی سریع تکراری میشه ولی چون خشونت زیادی داره میچسبه .
داستانش سادس .
بدترین مورد بازی این هست که هر 2 3 دقیقه یا باید سینه خیز بری یا در باز کنی یا از لای دیوار رد بشی و همین باعث میشه بازی کسالت آور بشه .
دارم DLC ش رو میرم .

• Like
Reactions: mehdy.z and Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
من نسخه دنوو دار رو رفتم پرفورمنس افتضاح بود
ولی خدایی بازی بدی نبود میتونست خیلی بهتر باشه ابهت کالیستو رو نشون بده اسم بازی برای من خیلی جذاب بود ولی بازی ناقص بود مشخصه میخواستن دنیای بازی رو بزرگ بسازن ولی انگار محدودیت داشتن هول هولکی مراحل رو ساختن و تکمیلش نکردن
داستان بازی متوسط بود ولی با dlc که دادن اون داستان متوسط رو چند level برد بالا واقعا عالی بود کیف کردم
کاش نسخه بعدی قشنگ روش وقت بزارن حتی دیر هم شد مهم نیست پلیرها صبر میکنن همونطور که از سال ۲۰۱۳ برای سایبرپانک صبر کردن یا همین gta vi
اینجور بازیها دنیای فوق‌العاده قشنگی دارن واقعا حیفه روشون کم کاری بشه
DLC بازی چند ساعت هست ؟

می شود بدون انجام بازی اصلی رفت یا بعد از پایان بازی اصلی UNLOCK می شود ؟؟

• Like
Reactions: GPSY

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
811
نام
رضا
دوستان dlc بازی رایگان هست ؟ میشه رو پلاس زد یا باید جدا بخریم؟ چند ساعت هستش؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
  • Like
Reactions: GPSY

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
811
نام
رضا
4-3 ساعت بود.
از تو منو میتونی بری نیاز نیست به تموم کردن بازی.
==========

نه.
تشکر. من نسخه استاندارد رو به صورت دیجیتالی دارم همون موقع اومد هم تموم کردم و پاک کردم . تو لایبراری کنسول ولی هست الان می‌خوام dlc رو بازی کنم تو همون نسخه استاندارد میاد یا باید دیجیتال دولوکس خریداری بشه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
تشکر. من نسخه استاندارد رو به صورت دیجیتالی دارم همون موقع اومد هم تموم کردم و پاک کردم . تو لایبراری کنسول ولی هست الان می‌خوام dlc رو بازی کنم تو همون نسخه استاندارد میاد یا باید دیجیتال دولوکس خریداری بشه؟
خب DLC رو باید بخری.
ببین کدوم حالت ارزونتره ، DLC جدا یا نسخه دیلاکس.

• Like
Reactions: reza11

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر