The Binding of Isaac | PC

developer: Team Meat
publisher: Team Meat
genre: Action RPG Shooter
platform: PC
release date: 28 September 2011

20799.JPG

با دیدن تصاویر این بازی به یاد کدوم بازی می افتید؟ بله درست حدس زدید, بازی معروف Super Meat Boy . شرکت سازنده ی آن بازی یعنی Team Meat با یک بازی جدید و انحصاریه PC بازگشته.

BoI یک بازی شوتر دوبعدیه که بر پایه ی دنیای سیاه چاله ای بازیه Zelda ساخته شده و دارای المان های RPG تصادفی همراه با تعداد زیادی آیتم گوناگون است.

البته در این بازی از سیستم لول گونه ی موجود در دیگر بازیهای RPG استفاده نشده و بجایش از سیستم آیتمی استفاده شده طوری که در هر مرحله تعدادی آیتم منحصربفرد در اتاقها و مغازه های های بازی وجود داره که با جمع آوری آنها می توان بر قدرت شخصیت بازی افزود.

در کل بیش از 70 مرحله ی متنوع شامل 6 سیاهچاله, 6 غولآخر, 36 دشمن و 4 شخصیت قابل بازی در انتظار شماست که ممکن است این تعداد تا زمان انتشار یازی بیشتر هم بشود.

بازی در همین ماه و احتمالا با قیمت 5 دلار در Steam بفروش میرسد.

وبسایت رسمی

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اگه بتونید کلاه معدنچی ها رو پیدا کنید خودش خودبخود جای اتاق های مخفی رو براتون بشکل یه علامت سوال نشون میده، قطب نما هم از همون اول مکان Boss و اتاق های طلایی و جاهای خاص رو مشخص میکنه! بنظر من هم یکی از بهترین چیزایی که برمیداشت همون تکنولوژی بود که تیرهاشو خیلی خفن میکرد یا مثلا اون تک شاخه که ضد ضربش میکرد میتونستی بری وسط دشمنا! غول هاش همه واقعا آسون بودند حتی آخریش و روششون رو که یاد میگرفتی بدون از دست دادن حتی یه نصفه قبل میشد راحت کشتشون. درکل باحال بود ولی SMB یه چیز دیگه بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
من دو سه روز پیش تمومش کردم و فعلآ دو تا شخصیت هم باز شده. فقط اون Judas رو باز نکردم ! :D یه سوال در مورد پایان بازی و دور دوم که میخوایم بریم :
بعد از اینکه توی دور اول مادرش رو شکست میدیم ، دورهای بعدی دو تا مرحله Womb باز شده. غول آخرش این دفعه قلب مادره هست !! :D اون رو که شکست بدیم دیگه چیزی می مونه یا کلآ تموم میشه ؟! :D من دو سه تا تیر دیگه میزدم تموم بود ولی مُردم !

در مجموع بازی فوق العاده عالی و اعتیادآوری بود (و هست چون میخوام بازم بازی کنم) بهش کمتر از 9 نمیتونم امتیاز بدم ! :D

مطمئنی ؟ من دقیقا نشمردم. ولی مثل اینکه واقعا معلوم نیست که گربه ها 7 جون دارن یا 9 جون. تو گوگل سرچ کنی بعضی ها نوشتن 7 تا بعضی ها 9 تا...
آره 9 تا هست ! :D
بهترین آیتم به نظرم برادر بابی هست ! :D میاد کنار می ایسته و وقتی تیر بزنی اونم تیر میزنه ! امروز یه شانس جالب آوردم و در کنار برادر بابی ، یه کله قرمز هم گیرم اومد که وقتی تیر میزدم هردوی اینا با هم تیر میزدن ! :D

ویرایش : Judas هم باز شد ! :D

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
درکل باحال بود ولی SMB یه چیز دیگه بود.

اتفاقا من اصلا با SMB حال نکرده بودم ولی معتاد این شدم :D
بهترین آیتم به نظرم برادر بابی هست ! :biggrin1: میاد کنار می ایسته و وقتی تیر بزنی اونم تیر میزنه ! امروز یه شانس جالب آوردم و در کنار برادر بابی ، یه کله قرمز هم گیرم اومد که وقتی تیر میزدم هردوی اینا با هم تیر میزدن ! :biggrin1:

کنار اینا یه تیر شارژی مثل تکنولوژی یا شیرکاکائو داشته باشی خدا میشه ! :D
===
راسی یه چیزی هم ست مثل نردبون (پل هستش فک کنم :D) اونم افتاد دم دستتون بخریدش حتما، تو 2 تا مرحله غار ها که چاله چوله هست باهاش میتونید از چاله ها رد شید !

بعد از کشتن باس هر مرحله هم دقت کنید شاید یه در مخفی باز شد که توی مپ نشون داده نمیشه! داخلش 2 تا آیتم هست که یه جورایی معامله با شیطان حساب میشه فکر کنم، ازتون قلب میگیره یه آیتم خدا میده مثل همون گربه هه :D

واسه پیدا کردن اتاق مخفی هم بیشتر عینک xray به درد میخوره تا وارد اتاقی میشید اگه در مخفی باشه نشونش میده.

ماشالله از بس آیتم داره اصلا هیچی تکراری نمیشه ! راسی مواظب اون قرص که هر 2 طرفش کرمی هستش باشید بیخودی مصرفش نکنید میتونه هلثتون رو تا آخر پر کنه!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
کنار اینا یه تیر شارژی مثل تکنولوژی یا شیرکاکائو داشته باشی خدا میشه ! :biggrin1:
===
راسی یه چیزی هم ست مثل نردبون (پل هستش فک کنم :biggrin1:) اونم افتاد دم دستتون بخریدش حتما، تو 2 تا مرحله غار ها که چاله چوله هست باهاش میتونید از چاله ها رد شید !

بعد از کشتن باس هر مرحله هم دقت کنید شاید یه در مخفی باز شد که توی مپ نشون داده نمیشه! داخلش 2 تا آیتم هست که یه جورایی معامله با شیطان حساب میشه فکر کنم، ازتون قلب میگیره یه آیتم خدا میده مثل همون گربه هه :biggrin1:

واسه پیدا کردن اتاق مخفی هم بیشتر عینک xray به درد میخوره تا وارد اتاقی میشید اگه در مخفی باشه نشونش میده.

ماشالله از بس آیتم داره اصلا هیچی تکراری نمیشه ! راسی مواظب اون قرص که هر 2 طرفش کرمی هستش باشید بیخودی مصرفش نکنید میتونه هلثتون رو تا آخر پر کنه!
آره اونا هم خیلی باحالن ! :D شیرکاکائوئه آخرشه ! :D
اون نردبونه یه بار بلای جون من شد ! :| الکی اومدم مسخره بازی درآوردم باهاش رفتم یه جایی که گیر کرد و دیگه بیرون نیومد ! اولین بار بود که رسیده بودم به اون مرحله و آیتم های خیلی خوبی هم داشتم ولی نتونستم ادامه بدم ! :| :D

یه آیتم توی اون معبد شیطونه هست که 666 نوشته. اون چیکار میکنه ؟! :D حیفم اومد قلب بدم بگیرمش ! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
این بازی چرا انقدر سخته ؟ :d روانم بهم ریخته :d مرحله ی 4 رو نمیتونم رد کنم :d (حداکثر جایی که میرم مرحله 4ـه وگرنه بعضی موقع ها تو 2 هم میترکم :d )
یکی از دوستان اگر بتونه لیست آیتم ها و کارایی هاشون رو بگه بسیار عالی میشه :d (اطلاعات رو از پست های دوستان استخراج بنماید :d )

بازم میرم ببینم میتونم ردش کنم یا نه :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
این بازی چرا انقدر سخته ؟ :d روانم بهم ریخته :d مرحله ی 4 رو نمیتونم رد کنم :d (حداکثر جایی که میرم مرحله 4ـه وگرنه بعضی موقع ها تو 2 هم میترکم :d )
یکی از دوستان اگر بتونه لیست آیتم ها و کارایی هاشون رو بگه بسیار عالی میشه :d (اطلاعات رو از پست های دوستان استخراج بنماید :d )

بازم میرم ببینم میتونم ردش کنم یا نه :d
بازی کنی عادت میکنی چشم بسته میری ! :D تازه Super Meat Boy از این خیلی سخت بود ! :D
اون آیتم ها رو هم به نظرم خودت تجربه کنی جالب تره ! البته انقدر آیتم داره که من امروز که بازی رو بازم تموم کردم و سومین شخصیت هم باز شد ، یه سری چیز جدید دیدم ! :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
مواظب کارت the emperor باشید ! من وضعم خیلی خوب بود فقط قلب نداشتم زدمش مستقیم بردتم پیش غول آخر یعنی مامانه ! نصف خونشم کم کرده بودما ولی یه قطره خون بهم خوردس فرت شدم :|

آره اونا هم خیلی باحالن ! :D شیرکاکائوئه آخرشه ! :D
اون نردبونه یه بار بلای جون من شد ! :| الکی اومدم مسخره بازی درآوردم باهاش رفتم یه جایی که گیر کرد و دیگه بیرون نیومد ! اولین بار بود که رسیده بودم به اون مرحله و آیتم های خیلی خوبی هم داشتم ولی نتونستم ادامه بدم ! :| :D

یه آیتم توی اون معبد شیطونه هست که 666 نوشته. اون چیکار میکنه ؟! :D حیفم اومد قلب بدم بگیرمش ! :D

=)) :D

666 2 تا قلب میگرفت دمیج رو زیاد میکرد فکر کنم :D در کل چیزه خوبیه ولی الان که فکر میکنم معامله با شیطان زیاد نمی ارزه ! کلا قلب داشتن مهم تر هستش تا اون آیتم هاش:D مگه اینکه خُب 7-8 تا قلب داشته باشی و یه آیتمی مثل شیر کاکائو ! من شیر کاکائو داشتم این 666 رو با اون ستاره 5 پر (که 2 تا شاخ میده) گرفتم دمیج شیر کاکائوم که زیاد شده بود هیچ اندازه گلوله هاش هم گنده تر شده بود خیلی حال میداد ! :D

آهن ربا هم خیلی باحاله، آیتم ها رو واستون جذب میکنه جاهایی که چاله یا تیغ هست خیلی خیلی مفیده !

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
دقیقا دموی Intro بازی همین هست. :D

یکی بود یکی نبود. یه مامانه بود با پسر کوچولوش که با هم شاد و خرم بودن. پسره همش با اسباب بازیهاش بازی میکرد. مامانه هم همش از طریق تلویزیون شبکه ی مسیحیهارو نگاه میکرد. یه روز یه صدا از آسمون به مامانه ندا میده که پسرت خیلی شیطون شده, حالشو بگیر. مامانه هم میگه چشم و اسباب بازیهای پسره رو میگیره. بعد از مدتی دوباره صداهه ندا میده به مامانه که پسرت گناهکاره, حالشو بگیر, مامانه هم پسررو توی اتاقش زندونی میکنه. ولی کار به اینجا ختم نمیشه و دوباره صداهه میگه که این کارا فایده نداره, باید پسرتو برام قربونی کنی. مادره هم بی چون و چرا قبول میکنه و با یه چاقو میره سمت اتاقه پسره. پسره که از شکاف درب موضوع رو میبینه, هی خودشو به این ور و اون ور میکوبه تا راه فراری پیدا کنه و ناگهان دربی چوبی زیر کفه اتاقش پیدا میکنه و میپره توش. ناغافل از اینکه وارد شهر غولها و آدمخورا شده و ...[/QUOTE
]

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
=)) آخر خنده بود !!!!!!!!!!!!! مرسی.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
بازي واقعا جالبه، با اشك هايي كه از چشمان مظلوم isaac مياد دشمنان را نابود مي كنيد!!
موسيقي هم واقعا قشنگه و باعث ميشه كاملا تو جو بازي قرار بگيريم.
تنها مشكلي كه ديدم همون مشكل سيو كردن بود كه اون هم اگه يه مقدار حرفه اي بشيد مشكل به حساب نمياد و
اينكه چه جوري ميشه صفحه را maximize كرد؟؟؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اینقدر تعریف کردید منم دان کردم ببینم چیه!:D خیلی سخت بود لامصب منم فعلا از پارت 4 بیشتر نتونستم برم !:D تنوع گیم پلی به خاطر وجود آیتمهای متنوع خیلی زیاده اول زیاد خوشم نیومد ولی بعد نظرم عوض شد! تقریبا میتونم بگم اعتیاد آوره! جالبه کلا:D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بازي واقعا جالبه، با اشك هايي كه از چشمان مظلوم isaac مياد دشمنان را نابود مي كنيد!!
موسيقي هم واقعا قشنگه و باعث ميشه كاملا تو جو بازي قرار بگيريم.
تنها مشكلي كه ديدم همون مشكل سيو كردن بود كه اون هم اگه يه مقدار حرفه اي بشيد مشكل به حساب نمياد و
اينكه چه جوري ميشه صفحه را maximize كرد؟؟؟

با زدن F

وقتی هم که داخل بازی هستید گزینه options توی منوی pause فعال هستش و میتونید ریزولشن و... رو تنظیم کنید.

• Like
Reactions: PrinceofPersiα

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
نـــــــــــــــــــه ! :d تا باس مرحله ی 5 رفتم! (یکی مونده به آخر میشه 5 دیگه ؟ :d ) یکمم بیشتر جونش نمونده بود ولی خوب ترکیدم دیگه :d با 2 تا و نیم قلب قرمز :d و 2 تا قلب آبیا رفتم جنگ :d نامرد هیچ جایی هم خون و قرص و اینا برای خرید نبود :d
اول کار یکم سوتی دادم وگرنه رد میشد غولش :d
هیچی دیگه! :d فعلا حس بازی کردن پرید :d
راستی 2 تا شخصیت دیگه(دزده و دختره) رو هم باز کردم :d با دختره تا اونجا رسیدم :d
این پایی که دزده داره به چه دردی میخوره ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر