The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

abas.dinari

کاربر سایت
Jun 6, 2008
33
سوال مهم و مشکل

سلام به تمامی دوستان

خواهش می کنم هرکسی که death adder داره در مورد کاراییش ومقدار زمانی که اونا داره یا داشته یک توزیح بده

واقعا از همه شما دوستان خوبم منونم :love:

HaMaNN

کاربر سایت
Mar 2, 2008
32
سلام
دوستان این مطلبی که میخوام عرض کنم شاید باعث اعتراض خیلیها بشه
ولی چون نمیخوام دوستان اسیر همچین ادمایی بشین میگم
اول اینکه ماوس razer البته مدل کاپر هد بقیه مدلها رو کار ندارم فوق العاده اشغاله من 10 تاشو خریدم باورتون نمیشه به مرور همشون خراب شدن مشکل اینه که به طرفین حرکت نمیکنه و در خیلی از موارد قابل تعمیر هم نیست حالا نکته اصلی
شرکت پارسی گیم وقتی میبینه این موس اینقدر خرابی داره با شخصی که کارشون تعمیرات قطعات سخت افزاری تماس میگیره و خواستار تعمیر اونا میشه تا وقتی مشتریهاش واسه گارانتی مراجعه میکنن بتونه جواب گو باشه ولی وقتی اون تعمیر کار میگه خیلی از اینا قابل تعمیر نیست با اینکه این موس گارانتی 1 ساله داره همه اونارو از گارانتی خارج و وقتی بنده تماس گرفتم برای گارانتی میگه ما تو فلان مجله اعلام کردیم که اینا دیگه گارانتی نداره حالا 10 ماه از گارانتی من مونده (ترو خدا تا اینجاشو با خودتون تجزیه تحلیل کنید عجب م م ل ک ت ی گل بلبلی ) و اگه شما موست خرابه بندازش سطل اشغال (این بجای گارانتیشون) حالا بی احترامی دری وری بعدش بماند خلاصه اینکه خواستم بگم اماری از این پارسی گیم دارم که تو اون شرکتشون چکار میکنن و چطور مردم بدبخت فریب میدن یا اینکه....... بماند
نمیدون شاید این پستم پاک بشه ولی دوستان از من و از همکارانم که گیر این بابا افتادن بشنوید خواهشن گوش کنید از پارسی گیم و اقای پارسا مدیر پارسی گیم (که نهایت ...... ز ا د س ) چیزی نخرید که خیلی خیلی خیلی ضرر میکنید حالا خود دانید
یا حق

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
سلام
کسی می تونه یک پد خوب با قیمت مناسب در اندازه ای حدود 220x180 یا نهایت 240x200 میلیمتر معرفی کنه ؟
قابلیت چسبندگی به میز هم داشته باشه دیگه چه بهتر !
ماوسم هم Logitech MX518 هست.
محل فروشش هم بگید...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
سلام
کسی می تونه یک پد خوب با قیمت مناسب در اندازه ای حدود 220x180 یا نهایت 240x200 میلیمتر معرفی کنه ؟
قابلیت چسبندگی به میز هم داشته باشه دیگه چه بهتر !
ماوسم هم Logitech MX518 هست.
محل فروشش هم بگید...
عباس جان یه سری به سایت www.steelpad.com بزن. و مدل مورد نظرتو انتخاب کن.
توی پایتخت میتونی پیدا کنی. طبقه‌ی دوم و همکف.
باتشکر....

abas.dinari

کاربر سایت
Jun 6, 2008
33
سلام
دوستان این مطلبی که میخوام عرض کنم شاید باعث اعتراض خیلیها بشه
ولی چون نمیخوام دوستان اسیر همچین ادمایی بشین میگم
اول اینکه ماوس razer البته مدل کاپر هد بقیه مدلها رو کار ندارم فوق العاده اشغاله من 10 تاشو خریدم باورتون نمیشه به مرور همشون خراب شدن مشکل اینه که به طرفین حرکت نمیکنه و در خیلی از موارد قابل تعمیر هم نیست حالا نکته اصلی
شرکت پارسی گیم وقتی میبینه این موس اینقدر خرابی داره با شخصی که کارشون تعمیرات قطعات سخت افزاری تماس میگیره و خواستار تعمیر اونا میشه تا وقتی مشتریهاش واسه گارانتی مراجعه میکنن بتونه جواب گو باشه ولی وقتی اون تعمیر کار میگه خیلی از اینا قابل تعمیر نیست با اینکه این موس گارانتی 1 ساله داره همه اونارو از گارانتی خارج و وقتی بنده تماس گرفتم برای گارانتی میگه ما تو فلان مجله اعلام کردیم که اینا دیگه گارانتی نداره حالا 10 ماه از گارانتی من مونده (ترو خدا تا اینجاشو با خودتون تجزیه تحلیل کنید عجب م م ل ک ت ی گل بلبلی ) و اگه شما موست خرابه بندازش سطل اشغال (این بجای گارانتیشون) حالا بی احترامی دری وری بعدش بماند خلاصه اینکه خواستم بگم اماری از این پارسی گیم دارم که تو اون شرکتشون چکار میکنن و چطور مردم بدبخت فریب میدن یا اینکه....... بماند
نمیدون شاید این پستم پاک بشه ولی دوستان از من و از همکارانم که گیر این بابا افتادن بشنوید خواهشن گوش کنید از پارسی گیم و اقای پارسا مدیر پارسی گیم (که نهایت ...... ز ا د س ) چیزی نخرید که خیلی خیلی خیلی ضرر میکنید حالا خود دانید
یا حق

من از پارسی گیم تازه 1 موس خریدم .شمارا هم کاملا درک میکنم چون شما گیر پارسی گیم افتادی
و من گیره آواژنگ واسه موسه 518 حالا بماند چی شد تهش موسا انداختم دور و حالا به جاش
intelli 3.0 خریدم امیدوارم مشکل پیدا نکنه

ElMiNo21

کاربر سایت
May 6, 2007
52
راهنمايي كنيد

سلام ;
همه صفحاتو مرور كردم اما هنوز گيج ميزنم/

راستش با موس و پدم عجيب مشكل دارم, كمي راهنمايي ميكنم تا بدونيد من چي ميخوام.

من Copperhead دارم با پد هاي مانتيس كنترل , اسپييد و همچنين ExactMat مدتها بازي كردم.

موسم كه واقعا بدرد نخوره, نوع بازي من طوري هستش كه دوست دارم موسو بكشم واسه همين

ExactMat بدردم نميخوره چون ليز ميخوره , يادمه قديم با MX310 و پد پارچه اي راحت بودم راحت موس

كنترل ميشد. نتيجه
N_aggressive%20(4).gif
: پد پارچه اي يا تو اين مايه ها چي هست. (پد هاي Qck چطوره)5L

موس هم معرفي كنيد (دست چپم )

هدست خوب چي تو بازار پيدا ميشه,ايا محصولات Steel گير مياد؟

Steel Series Siberia NeckBand موجود هست. از اين مدل ها كه مو خراب نكنه
N_aggressive%20(4).gif

اگر ميشه مكان خريد و اگر امكان داره شماره بديد, چون من مشهد هستم.

سپاسگذارم
N_aggressive%20(17).gif

خواهش ميكنم اينبار ديگه كمك كنيد.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من که مثل همیشه میگم ماوس لاجیتک بگیر. از MX-518 تا G5 همه خوبن اما چون دست چپی میرسی به G9 که زیادی گرونه. میتونی از ماوس های مایکروسافت استفاده کنی همین intellimouse و Habu. چون قالبشون یکیه من تست کردم.
از نظر پد که اگه پارچه‌ای میخوای همون QCK خوبه. 5L واسه خودش خوبه! ولش کن.
هدست هم صد در صد Steel Sound 5H خوبه. اینجا هست. یعنی کلا همه‌ی محصولات لاجیتک و استیل پد رو میتونی بیابی. (من هنوزم تو شوکم که اینجا چجوری دارن Logitech Presenter رو میفروشن!!!)
تهران بیا پایتخت. طبقه همکف و طبقه‌ی دوم. زیر همن! از پله برقی که اومدی بالا بری سمت چپ مشخصه.
باتشکر...

ElMiNo21

کاربر سایت
May 6, 2007
52
من که مثل همیشه میگم ماوس لاجیتک بگیر. از MX-518 تا G5 همه خوبن اما چون دست چپی میرسی به G9 که زیادی گرونه. میتونی از ماوس های مایکروسافت استفاده کنی همین intellimouse و Habu. چون قالبشون یکیه من تست کردم.
از نظر پد که اگه پارچه‌ای میخوای همون QCK خوبه. 5L واسه خودش خوبه! ولش کن.
هدست هم صد در صد Steel Sound 5H خوبه. اینجا هست. یعنی کلا همه‌ی محصولات لاجیتک و استیل پد رو میتونی بیابی. (من هنوزم تو شوکم که اینجا چجوری دارن Logitech Presenter رو میفروشن!!!)
تهران بیا پایتخت. طبقه همکف و طبقه‌ی دوم. زیر همن! از پله برقی که اومدی بالا بری سمت چپ مشخصه.
باتشکر...

خيلي خيلي ممنون :love:
Hubo چطور موسيه؟ قيمت؟
G9 رو پسنديدم , اما مگه دست چپ هم داره چون يك سري كليد سمت راستش هستش؟
رو پد QCK جواب ميده؟ **كدام مدل QCK خوبه؟**

هدست هم اون Siberia Neck Band كيفيتش پايينه؟چون اون موهاتو اذيت نميكنه خيلي عاليه. اما اگه تفاوت بالا باشه من قبول ميكنم.

حالا اگه تلفن بديد كه ديگه.. :blushing: راحت سفارش بدم.

بازم مرسي:smile:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
خوب شد این تاپیک اومد بالا:D
این موس های X7 های A4TECH چطوریاست؟! این گیمینگ ها رو میگم!
قیمت کردم یه جا با کیبورد مخصوص گیمش میداد 24 تومن یه جا موس تنهاش رو میداد 20 تومن!
2500dpi هست!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام
خوب شد این تاپیک اومد بالا:D
این موس های X7 های A4TECH چطوریاست؟! این گیمینگ ها رو میگم!
قیمت کردم یه جا با کیبورد مخصوص گیمش میداد 24 تومن یه جا موس تنهاش رو میداد 20 تومن!
2500dpi هست!
دیگه اینقدر هم ارزون نیست...! :D
من خودم X-750F دارم خیلی هم راضی ام حدود 8 ماه پیش خریدم 26 تومن... کیبردش خودش 22 تومن هست ...
احتمالا قیمت بهت اشتباه دادن.:D

کلا کیس خوبی ـه اگر میخوای از قیمت های فضایی لاجیتک راحت باشی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر