The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
چه طور بود؟ ارزش خرید داره؟بین خرید این و یه KeyBoard توی همین رنج قیمت موندم!
بین چیز خوش دست و خوبیه ولی عادت کردن بهش مشکله مثلا من تو بازی های انلاین که میخواستم حین بازی چت کنم باید دستم را از اون بر میداشتم میزاشتم رو کیبورد تازه به نظر من تو همین رنج کیبرد بگیر مثل لاجیتک g105 یا Razer Lycosa انتخاب های خوبین

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام . میخواستم یک موس بیستم بخرم مخصوص بازی قیمت دیدم تو اینترنت خیلی گرون بود اصلا زیر 100 تومن چیز خوب نیست.!!!!
من هر موس که میخرم بعد یک سال سیمش پاره میشه البته موس معمولی همیشه داشتم.
الان میخوم بیسیم بخرم تا مشکل پارگی سیم نداشه باشم تا 100 میتونم هزینه کنم یکمم بالا پایین فرقی نداره لطفا چندتا موس مخصوص بازی بهم معرفی کنید بیشترم بازی cod,bf4 مولتی پلیر میزنم.
موس حرفه ای گیم حتما باید پد موس هم براش بخرم؟ شاید پولم نرسید موس حرفه ای بیسم مخصوص گیم بخرم البته نمیخوام یی چیز بی کیفیت بخرم که چند ماه دیگه خراب بشه
چندتا با سیم هم معرفی کنید زیر 50 مخصوص گیم.

این چطوره؟ E-3lue E-Blue Mazer

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام . میخواستم یک موس بیستم بخرم مخصوص بازی قیمت دیدم تو اینترنت خیلی گرون بود اصلا زیر 100 تومن چیز خوب نیست.!!!!
من هر موس که میخرم بعد یک سال سیمش پاره میشه البته موس معمولی همیشه داشتم.
الان میخوم بیسیم بخرم تا مشکل پارگی سیم نداشه باشم تا 100 میتونم هزینه کنم یکمم بالا پایین فرقی نداره لطفا چندتا موس مخصوص بازی بهم معرفی کنید بیشترم بازی cod,bf4 مولتی پلیر میزنم.
موس حرفه ای گیم حتما باید پد موس هم براش بخرم؟ شاید پولم نرسید موس حرفه ای بیسم مخصوص گیم بخرم البته نمیخوام یی چیز بی کیفیت بخرم که چند ماه دیگه خراب بشه
چندتا با سیم هم معرفی کنید زیر 50 مخصوص گیم.

این چطوره؟ E-3lue E-Blue Mazer
یکم بودجتو زیاد کن 130 بده یه Logitech G400 بخر حالشو ببر.
تا 100 تومن هر بی سیمی بگیری زیاد چیز بدرد بخوری نیست.
85 تومن هم میتونی بدی G100S logitech بخری.
ماوس پد هم مجبور نیستی بخری من چند سال با G5 روی میزم کار کردم ولی باعث شد اسکیت هاش از بین بره...ماوس پد معمولی میتونی بگیری اگه A4tech gaming پیا کردی 15 تومن ایناست خوبه.
باقی گرونن...
شما یه Logitech G400 بگیر چند سال راحتی 3 سالم گارانتی اواژنگ داره اگه سیمش پاره یا قطع شد برو عوضش کن.

- - -ویرایش - - -

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
یکم بودجتو زیاد کن 130 بده یه Logitech G400 بخر حالشو ببر.
تا 100 تومن هر بی سیمی بگیری زیاد چیز بدرد بخوری نیست.
85 تومن هم میتونی بدی G100S logitech بخری.
ماوس پد هم مجبور نیستی بخری من چند سال با G5 روی میزم کار کردم ولی باعث شد اسکیت هاش از بین بره...ماوس پد معمولی میتونی بگیری اگه A4tech gaming پیا کردی 15 تومن ایناست خوبه.
باقی گرونن...
شما یه Logitech G400 بگیر چند سال راحتی 3 سالم گارانتی اواژنگ داره اگه سیمش پاره یا قطع شد برو عوضش کن.

- - -ویرایش - - -
بیسم تا 200 چی گیرم میاد؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بیسم تا 200 چی گیرم میاد؟

داداش نمیدونم دقیق چون هیچ وقت پیگیرش نبودم سره تجربه ی بد قدیمم از وایرلس و مشکلات باتری و ...
برای گیمینگ تا 330 هست G700S logitech.توی گوگل یه سرچ بزن ببین چی گیرت میاد...ولی بازم من خودم سیم دار رو ترجیح میدم واقعیت. (نگران نباش اینا سیمش قطع نمیشه با استفاده ی درست)

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
داداش نمیدونم دقیق چون هیچ وقت پیگیرش نبودم سره تجربه ی بد قدیمم از وایرلس و مشکلات باتری و ...
برای گیمینگ تا 330 هست G700S logitech.توی گوگل یه سرچ بزن ببین چی گیرت میاد...ولی بازم من خودم سیم دار رو ترجیح میدم واقعیت. (نگران نباش اینا سیمش قطع نمیشه با استفاده ی درست)

بله اون G700S بیسم دیدم ولی خیلی گرونه اگه بخوام موس به این گرونی بخرم ترجیح میدم 100 هزار تومان بزارم روش موس Razer Ouroboros Wired/Wireless Ambidextrous Gaming Mouse بخرم که هم باسیم هست و هم بیسم.
در کل تا اونجایی که من فهمیدم موس خوب بیسم نیست اگه باشه چندتا هست که گرونه و باز هم موس بیسم برای بازی بهره.
همون موس با سیم میخرم تا 100 هزار تومان یکم بالا پایین تر مشکی نداره.
من این موس دیدم Gaming Mouse G300 بنظرتون خوبه؟ از قیافش خوشم میاد از حالتش هم خوشم میاد بگیرم یا نه DPI خوبه یا نه من خیلی وقت بازی کردن ندارم اونم با این وضع اینترنت!
بیشتر برای بازی های fps میخوام؟ دکمه واسم مهمه که اسلحه ها رو هر دونه کلید مشخص کنم و سریع بتونم بیارم . در کل اگه چیز دیگه ای میدونید بگید که اون بخرم کیفیت مهم تره تا قیمت. سرعت DPI موس تو بازی های MULTIPLAYER انلاین با این وضع پینگ اینترنت ایران چقدر تاثیر داره؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام . لطفا یک ماوس و کیبورد خوب معرفی کنید که بیشتر برای سرچ کردن تو اینترنت و کار کردن با کامپیوتر میخوامش .
قیمتشم معقول باشه کیفیتشم خوب باشه .
الان یه مشکلی با این ماوس قدیمی خودم دارم و اونم اینه که وقتی به پشت کیس وصلش میکنم یهویی کلا دیسکانکت میشه یا اصلا پوینترو دیگه نمیشه تکون داد و حتما باید یو اس بی ماوس رو در بیارم و دوباره وصل کنم . الانم به پورت های جلوی کیس وصلش کردم که دیگه اونجوری نمیشه .
مشکل چیه ؟
mouse pad هم یه خوبشو لطفا معرفی کنید

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
تا اونجایی که من فهمیدم موس خوب بیسم نیست اگه باشه چندتا هست که گرونه و باز هم موس بیسم برای بازی بهره.
اتفاقا اگر بخوای حرفه ای شوتر بزنی سیم دارش بهتره

بهترین MX518 بود که مثل سگ کار میکرد اما الان G400 بهترین گزینه ست

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام . لطفا یک ماوس و کیبورد خوب معرفی کنید که بیشتر برای سرچ کردن تو اینترنت و کار کردن با کامپیوتر میخوامش .
الان یه مشکلی با این ماوس قدیمی خودم دارم و اونم اینه که وقتی به پشت کیس وصلش میکنم یهویی کلا دیسکانکت میشه یا اصلا پوینترو دیگه نمیشه تکون داد و حتما باید یو اس بی ماوس رو در بیارم و دوباره وصل کنم . الانم به پورت های جلوی کیس وصلش کردم که دیگه اونجوری نمیشه .
مشکل چیه ؟
اگه با پورت های جلو کار میده مشکل از موس نیست احتمالا یه اتصالی تو پورت های عقب وجود داره احتمال این هم که مشکل از ویندوز باشه هست ! اگه با عوض کردن ویندوز مشکل حل نشد به یه متخصص سخت افزار نشون بده

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اگه با پورت های جلو کار میده مشکل از موس نیست احتمالا یه اتصالی تو پورت های عقب وجود داره احتمال این هم که مشکل از ویندوز باشه هست ! اگه با عوض کردن ویندوز مشکل حل نشد به یه متخصص سخت افزار نشون بده
باقی سوالتم رو هم میشه پاسخ بدید ؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
مشکل چیه ؟

خب می تونید از مدلهای ارزونقیمت Logitech یا مایکروسافت برای اینکار استفاده کنید، مثلا مدل Logitech K200 برای مدل سیمی یا K270برای مدل بی سیم انتخابای خوبی هستن.
از مایکروسافت هم مدل 2000 یا 3000 بسیار با کیفیت و ارگونومیک هستن، همه اینها هم زیر 100 تومن قیمت دارن

برای ماوس هم در این محدوده خود مایکروسافت مدلهای مناسبی داره که بهترین سازگاری رو با PC های جدید هم دارن. از مدل MS Wireless 1000/2000 گرفته تا مدل معروف Arc Touch و یا مدل گرون قیمت Sculp ergonomic که حدود 190 تومن هست.
مشکلی که با ماوس قدیمی دارید شاید از خود ویندوز یا بایوس مادربرد هم باشه و همیشه فقط خود دستگاه جانبی مقصر نیست.

Amir-HA

کاربر سایت
Jan 24, 2013
47
نام
AmirHossein
تفاوت کارایی Logitech G105 و G510s در حد اختلاف قیمتشون هست؟
قطعا تفاوت هایی داره
من خودم جی 510 اس دارم یک ماهی میشه
شاید عمده ترین تفاوتش اون مانیتورش باشه که خب خیلی مفیده برای مثال برنامه ای هست به نام ال سی دی سر رییل این برنامه مقدار استفاده رم و سی پی یو - فریم در بازی-پهنای باند در حال استفاده-میزان کل ارسال و دریافت از اینترنت و موارد دیگه ای رو نشون میده که توی بازی واقعا کار آمده باز شما می تونید از 18 جی کی در 3 پروفایل استفاده کنید در حالیکه توی 105 فقط 6 تا جی کی دارید
پالم رست رو فراموش نکنیم که در استفاده های طولانی مدت به کارتون میا و مچ دستتون درد نمی گیره
اسکرول صدا که 105 نداره
چیپ صوتی خیلی خوب (که هنوز نفهمیدم مدلش چیه در واقع هنوز دنبالش نرفتم ولی هر چی هست کیفیت عالی ای داره )
دکمه قفل کردن کلید های ویندوز که مثلا باعث میشه دیگه alt + tab یا مثلا دکمه استارت کار نکنه که خب وسط بازی پرت شید بیرون
ظاهر خیلی شیک و زیبا

درباره رنگشم بگم توی عکس ها خیلی به ظنر میاد وسطش سرمه ای هست ولی وقتی ببینیدش این رنگ سورمه ای اصلا معلوم نیم شه و به نظر میاد مشکی یا طوسی هست که با دقت زیاد معلوم میشه نه سورمه ای هست من که واقعا از خریدش راضیم 380 تومن خریدمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر