TGS 2019

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
tgs.png

شروع: 21 شهریور
پایان: 24 شهریور

در این تاپیک تمامی اخبار ناشرین و سازندگان حاضر در رویداد سالانه tokyo game show 2019 پوشش داده خواهد شد
Sony interactive entertainment

Square Enix

Capcom

Koei Tecmo
SE1.png
کمپانی Square Enix لاین اپ خود را برای این رویداد معرفی کرد باید گفت که در این
لاین اپ هیچ عنوان جدید و یا سورپرایزی مانند final fantasy 16 اما حضور final fantasy vii remake میتواند
برای طرفداران سری راضی کننده باشد

• Dragon Quest X: Ibara no Miko to Horobi no Kami Online (PS4, Switch, Wii U, 3DS, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition (Switch) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy VII Remake (PS4) – Playable, Mega Theater​
  • Final Fantasy XIV Online (PS4, PC, Mac) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy: Brave Exvius (iOS, Android, PC) – Studio​
  • Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition (PS4, Switch, iOS, Android) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Imperial SaGa: Eclipse (PC Browser, Smartphone Browser) – Mega Theater, Stage​
  • Marvel’s Avengers (PS4, Xbox One, PC, Stadia) – Mega Theater, Stage​
  • Octopath Traveler: Champions of the Continent (iOS, Android) – Mega Theater​
  • Romancing SaGa 3 (PS4, Xbox One, Switch, PS Vita, PC, iOS, Android) – Mega Theater, Stage​
  • Romancing SaGa Re: Universe (iOS, Android) – Stage​
  • Star Ocean: First Departure R (PS4, Switch) – Mega Theater, Stage​
  • Trials of Mana (PS4, Switch, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Tropico 6 (PS4) – Mega Theater, Studio​
  • War of the Visions: Final Fatnasy Brave Exvius (iOS, Android) – Mega Theater​
Family Game Park

• Dragon Quest Builders 2 (PS4, Switch)​
e-Sports X Stage

• Dragon Quest Rivals (Switch, PC, iOS, Android)​
Miscellaneous

• Final Fantasy Trading Card Game – Studio​
  • Square Enix Goods Shop​
  • Square Enix Music & Publishing​
  • Square Enix Partners​

ds.png

در حال حاضر کمپانی سونی تنها فقط حضور خود را در tokyo game show تایید کرده و چیزی از lineup خود ارائه نداده است
اما این را میدانم که بالااخره قرار است پس از مدت ها پرده از راز گیم پلی عنوان death stranding ساخته hideo kojima برداشته شود
این بخش با اطلاعات بیشتر بروز خواهد شد
آپدیت: سونی در نمایشگاه امسال livestream خواهد داشت و برنامه خود را اعلام کرد
استریم در روزهای 12.14 و 15 سپتامبر پخش خواهد عناوین قابل توجه استریم death stranding . nioh2 و project REsistance هستند(لیست کامل عناوین در اسپویلر)

Sony's Tokyo Game Show Plans Include Live Streamed Presentations on Upcoming Titles

509290_preview.png

شرکت capcom نیز حضور خود را در tgs 2019 با مسابقات street fighter v arcade تایید کرد

آپدیت CAPCOM به صورت رسمی از معرفی عنوان بعدی سری RESIDENT EVIL با رمز project REsistance خبر داد این عنوان در تاریخ 9سپتامبر معرفی و در
TGS قابل بازی خواهد بود

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
؟! رسما توش زاییدن دیگه بعد ۵ سال هنوز قابل بازی هم نیست قشنگ یک جای کار میلنگه اونم نسل قبل بود این نسل به جز یک اینفیموسی که بازم نصفه و نیمه بود چیز دیگه ای که ندادن بشه نتیجه گرفت
به هر حال هر چی هست ارتباطی با اوپن ورلد نداره، چون اولین بارشون نیست اوپن ورلد میسازن ! ولی مواردی هست مثلا چیزی که تو نمایش ها هم کامل مشهود بود ، گیم پلی بازی کاملا توهمی بود ! فاز فیلم ها کوروساوا برشون داشته بود بابت طراحی همچین گیم پلی و شمشیر زنی!

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
به هر حال هر چی هست ارتباطی با اوپن و بد نداره، چون اولین بارشون نیست اوپن و بد میسازن ! ولی مواردی هست مثلا چیزی که تو نمایش ها هم کامل مشهود بود ، گیم پلی بازی کاملا توهمی بود ! فاز فیلم ها کوروساوا برسون داشته بود بابت طراحی همچین گیم پلی و شمشیر زنی!
اگه قرار باشه چیزی مثل اینفیموس اخری باسه که اسمش فقط ow بود وگرنه گفتم انقدر ایرادات زیادی داشت از طراحی تکراری مراحل و کارهای تکراری مراحل جانبی نهایت ۲ ساعت سرگرم کننده تا کامل نبودن تغییرات اب و هوایی .. یک مثنویه اینم بعد این همه مدت یک تریلر معمولی دادن راضی کننده نیست اصلا دو تا تریلر کلا تا الان دادن ازش با این یکی

• Like
Reactions: vaan 2

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
راکستار کنفرانس E3 ادم حساب نمیکنه جه برسه به اینا که کوچولو ترن عملا کار درستی هم میکنه واقعا چندساله سطح این کنفرانس ها بدجور رفته تو دیوار اون از E3 که فاجعه بود اونم GAMESCAM ..
باو اینو خودمم میدونم لول:
اما کلا این ایام یعنی اواخر سپتامبر و اوایل اکتبر واسه راکستار یعنی اعلام آنونس یه تریلر حالا از یه بازی معرفی شده اما منتشر نشده مثل زمانی که رددد منتشر نشده بود یا کلا آنونس یه بازی جدید مثل بولی که احتمالش هست در دست ساخت باشه
یه وقت هم دیدی آنونس نسخه پی سی رددد
حالا اینو اینجا گفتم چون یکی دوبار بار تو TGS تریلرهای رددد را به زبان ژاپنی نشون دادن فقط همین یعنی میخوام بگم راکستار انقدری که تو TGS بوده تو E3 نبوده لول:

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
یعنی ببری فتوکپی سره کوچه تون میگه شرمنده آقا انحصاری سونیه! نمیزنیم؟
از لحاظ رزولیشن منظورمه، با کیفیتشون اصلا پیدا نمیشه.

حالا شما برو اصله این کاور هارو پیدا کن بعدش با کیفیت اسکن شده سره کوچه خودتو رازی کن که آره خیلی هم اکیه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
همین مونده بود کسی به کارهای ساکرپانچ گیر بده خدایش هرکی میخواین ترول کنید این یکی بی خیال بشین .=))

استدیوی که با عنوان های مثل Sly Cooper , Rocket مشهور بوده البته حق دارین زمان خودش اسم این بازی ها رو نشنیدین و بازی نکردین سن شما قد نمیده که بدونین زمانی که ناتی داگ داشت با کرش میترکوند این ها با Sly Cooper داشتن میترکوندن و وقتی ناتی داگ UC عرضه کرد اینها با ۵۰ نفر Infamous عرضه کردن نیازی نیست ساکرپانچ جو ناتی داگ شدن برداره خودش یک پا ناتی داگ برای خودش زمانی که ناتی داگ UC عرضه کرد اینها infamous عرضه کردن بعدشم که سونی کلی روی ناتی داگ هزینه کرد که استدیو بعد UC2 فاصله زیادی بینشون افتاد که سال ۲۰۱۷ یا ۲۰۱۸ بود که سونی ساکرپانچ تازه انتقال داد به استدیو جدید و نیروی جدید شروع کرد جذب کردن و بزرگ کردنش الان استدیو ۲۰۰ تا کارمند داره قبل از اون تیمش نصف ناتی داگ هم نبوده اما عنوان های Infamous عرضه کرده که قبل از Sp به نظر من بهترین سوپر هیرویی بوده.

ارزش استدیوی که ۵۰ تا کارمند Infamous عرضه میکنه یا Bend که با ۶۰ نفر Days Gone میسازه خیلی بیشتر هستش چون نشون میده استدیوی هستش که هم خلاقیت داره هم قدرت کسایی که انجا کار میکنن نشون میده .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
؟! رسما توش زاییدن دیگه بعد ۵ سال هنوز قابل بازی هم نیست قشنگ یک جای کار میلنگه اونم نسل قبل بود این نسل به جز یک اینفیموسی که بازم نصفه و نیمه بود چیز دیگه ای که ندادن بشه نتیجه گرفت

از کجا به این اطلاعات دسترسی پیدا کردی و فهمیدی پروسه ساخت تو چه مرحله ای هست؟

صرفا هرچیزی که به ذهنتون رو میرسه رو که نباید پست کنید.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
از کجا به این اطلاعات دسترسی پیدا کردی و فهمیدی پروسه ساخت تو چه مرحله ای هست؟

صرفا هرچیزی که به ذهنتون رو میرسه رو که نباید پست کنید.
شما مگه اطلاعات خاصی داری که خلافش ثابت بشه ؟! از اونجایی که اگهی استخدام داده بودن اگر ازلاعات خاصی داری بگو ما از گمراهی دربیایم وگرنه صرفا نباید نقل قول کنی

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
هورایزن آنلاین نداشت ولی هورایزن ۲ میتونه داشته باشه. KZ هم از نظر فروش از HZD خیلی ضعیفتر بود. همون HZD بسازن بهتره. FPS کنسولی هم ماشالله هر سال n تا میاد و نیازی بهش نیست.
والا افراد تیم دوم گوریلا متخصص fpsن و نابغه های پشت kz2 معلومه بازیشون fps نیازی به توضیح نداره اتفاقا مولتی پلیر رو هورایزن جواب نمیده

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
f67883_.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
شما مگه اطلاعات خاصی داری که خلافش ثابت بشه ؟! از اونجایی که اگهی استخدام داده بودن اگر ازلاعات خاصی داری بگو ما از گمراهی دربیایم وگرنه صرفا نباید نقل قول کنی

اطلاعاتی که من از GoT دارم چیزی هست که نمایش دادن و دیدم، یعنی بازی که باقی استدیوها (خصوصا سازنده ای کنسول مورد علاقه ات) باید سال ها بدوعن یه چیزی که نزدیک بهش باشه رو بسازن. تاریخ انتشارش رو هم که از قبل حدودا گفتن کی هست و داره به همون سمت هم میره. رزومه استدیو سازندش هم که مشخصه. شما که ترول میکنید باید بیایید بگید بر چه مبنی و اساسی یهو به این نتیجه میرسید که پروسه ساخت مشکل داره و فولان و بهمان. رو این حساب که بازی مورد علاقتون نمیتونه نمره خوب بگیره؟

و اینکه من هرچیزی رو که دلم بخواد رو نقل قول میکنم و اساسا به اجازه کسی نیاز دارم. به ترول های از رو شکمم به شدت حساسیت دارم.

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
اطلاعاتی که من از GoT دارم چیزی هست که نمایش دادن و دیدم، یعنی بازی که باقی استدیوها (خصوصا سازنده ای کنسول مورد علاقه ات) باید سال ها بدوعن یه چیزی که نزدیک بهش باشه رو بسازن. تاریخ انتشارش رو هم که از قبل حدودا گفتن کی هست و داره به همون سمت هم میره. رزومه استدیو سازندش هم که مشخصه. شما که ترول میکنید باید بیایید بگید بر چه مبنی و اساسی یهو به این نتیجه میرسید که پروسه ساخت مشکل داره و فولان و بهمان. رو این حساب که بازی مورد علاقتون نمیتونه نمره خوب بگیره؟

و اینکه من هرچیزی رو که دلم بخواد رو نقل قول میکنم و اساسا به اجازه کسی نیاز دارم. به ترول های از رو شکمم به شدت حساسیت دارم.
تاریخ انتشارش حدودا کیه؟ :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
همین مونده بود کسی به کارهای ساکرپانچ گیر بده خدایش هرکی میخواین ترول کنید این یکی بی خیال بشین .=))

استدیوی که با عنوان های مثل Sly Cooper , Rocket مشهور بوده البته حق دارین زمان خودش اسم این بازی ها رو نشنیدین و بازی نکردین سن شما قد نمیده که بدونین زمانی که ناتی داگ داشت با کرش میترکوند این ها با Sly Cooper داشتن میترکوندن و وقتی ناتی داگ UC عرضه کرد اینها با ۵۰ نفر Infamous عرضه کردن نیازی نیست ساکرپانچ جو ناتی داگ شدن برداره خودش یک پا ناتی داگ برای خودش زمانی که ناتی داگ UC عرضه کرد اینها infamous عرضه کردن بعدشم که سونی کلی روی ناتی داگ هزینه کرد که استدیو بعد UC2 فاصله زیادی بینشون افتاد که سال ۲۰۱۷ یا ۲۰۱۸ بود که سونی ساکرپانچ تازه انتقال داد به استدیو جدید و نیروی جدید شروع کرد جذب کردن و بزرگ کردنش الان استدیو ۲۰۰ تا کارمند داره قبل از اون تیمش نصف ناتی داگ هم نبوده اما عنوان های Infamous عرضه کرده که قبل از Sp به نظر من بهترین سوپر هیرویی بوده.

ارزش استدیوی که ۵۰ تا کارمند Infamous عرضه میکنه یا Bend که با ۶۰ نفر Days Gone میسازه خیلی بیشتر هستش چون نشون میده استدیوی هستش که هم خلاقیت داره هم قدرت کسایی که انجا کار میکنن نشون میده .
چرا تو این فروم هر کی فن یکیه طرف مقابل رو به بازی نکردن یا کم سن و سالی متهم می‌کنه ! باشه ، اصلا ناتی داگ باید بیاد از اینا بازی سازی یاد بگیره !

من سال پیش گفتم گیم پلی بازی شدید مشکل داره و به درد بازی اوپن ورلد نمیخوره ، همین حرفا رو بهم زدن ، در حالی که چند ماه پیش دنبال یه طراح ارشد گیم پلی بودن !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
تاریخ انتشارش حدودا کیه؟ :D

اعلام رسمی که نکردن، ولی از ابتدا گفته بودن اواخر 2020 و یه بازی بین نسلی هم میشه که لانچ PS5 هم در دسترسه. یعنی اگه شایعات درست باشه Last 2 اوایل 2020 میاد و GoT هم اواخرش. تو اون بازه زمانی. تو PSX امسال کلا سونی یه شفاف سازی در مورد این ها میکنه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من سال پیش گفتم گیم پلی بازی شدید مشکل داره

از کجا فهمیدی؟ بازی کردی؟ یا نمایش های بیشتری ازش دیدی؟

من کلا با این قضاوت کردن و تز دادن از روی ویدئو مشکل دارم. اونم ویدئویی که از یکی از ماموریت های جانبی بازی هست و اتفاقا به شدت هم خفن بود، طوری که کسی باور نمیکرد اصلا رو PS4 باشه! SP با InFamous تبحرش توی ساخت بازی های OW رو کامل نشون داده. iF:SS هم هرچند به خاطر اینکه لانچ تایتل بود اساسا پروداکشن عظیمی نداشت اما باز هرکی که بازی کره به اینکه چقدر بازی خوبی معترفه.

من میگم حالا یه مقدار صبر کنید حداقل یه 10 دیقه گیم پلی بدن بیرون، بعد نتیجه بگیرید بازی بدیه و گیم پلی برای یه بازی OW مشکل داره... البته من کلا این سوال هم برام وجود داره که اساسا این حرف یعنی چی؟ یعنی گیم پلی برای یه بازی OW مشکل داره رو میشه یکم باز تر کنی و توضیح بدی منظورت چیه؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من از اخبار عقب موندم یکی میتونه توضیح بده چی شد؟
-----------------------------------------
خبر بیشتر مربوط به سونی ولی میزارم اینجا به طراح اصلی کنترلر ps بعد مدت ها اعلام کرد که دکمه :X: در واقع اسم اصلیش cross
Poll: Sony Says the X Button Is Pronounced 'Cross', But What Do You Call It?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر