TGS 2019

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
tgs.png

شروع: 21 شهریور
پایان: 24 شهریور

در این تاپیک تمامی اخبار ناشرین و سازندگان حاضر در رویداد سالانه tokyo game show 2019 پوشش داده خواهد شد
Sony interactive entertainment

Square Enix

Capcom

Koei Tecmo
SE1.png
کمپانی Square Enix لاین اپ خود را برای این رویداد معرفی کرد باید گفت که در این
لاین اپ هیچ عنوان جدید و یا سورپرایزی مانند final fantasy 16 اما حضور final fantasy vii remake میتواند
برای طرفداران سری راضی کننده باشد

• Dragon Quest X: Ibara no Miko to Horobi no Kami Online (PS4, Switch, Wii U, 3DS, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition (Switch) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy VII Remake (PS4) – Playable, Mega Theater​
  • Final Fantasy XIV Online (PS4, PC, Mac) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy: Brave Exvius (iOS, Android, PC) – Studio​
  • Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition (PS4, Switch, iOS, Android) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Imperial SaGa: Eclipse (PC Browser, Smartphone Browser) – Mega Theater, Stage​
  • Marvel’s Avengers (PS4, Xbox One, PC, Stadia) – Mega Theater, Stage​
  • Octopath Traveler: Champions of the Continent (iOS, Android) – Mega Theater​
  • Romancing SaGa 3 (PS4, Xbox One, Switch, PS Vita, PC, iOS, Android) – Mega Theater, Stage​
  • Romancing SaGa Re: Universe (iOS, Android) – Stage​
  • Star Ocean: First Departure R (PS4, Switch) – Mega Theater, Stage​
  • Trials of Mana (PS4, Switch, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Tropico 6 (PS4) – Mega Theater, Studio​
  • War of the Visions: Final Fatnasy Brave Exvius (iOS, Android) – Mega Theater​
Family Game Park

• Dragon Quest Builders 2 (PS4, Switch)​
e-Sports X Stage

• Dragon Quest Rivals (Switch, PC, iOS, Android)​
Miscellaneous

• Final Fantasy Trading Card Game – Studio​
  • Square Enix Goods Shop​
  • Square Enix Music & Publishing​
  • Square Enix Partners​

ds.png

در حال حاضر کمپانی سونی تنها فقط حضور خود را در tokyo game show تایید کرده و چیزی از lineup خود ارائه نداده است
اما این را میدانم که بالااخره قرار است پس از مدت ها پرده از راز گیم پلی عنوان death stranding ساخته hideo kojima برداشته شود
این بخش با اطلاعات بیشتر بروز خواهد شد
آپدیت: سونی در نمایشگاه امسال livestream خواهد داشت و برنامه خود را اعلام کرد
استریم در روزهای 12.14 و 15 سپتامبر پخش خواهد عناوین قابل توجه استریم death stranding . nioh2 و project REsistance هستند(لیست کامل عناوین در اسپویلر)

Sony's Tokyo Game Show Plans Include Live Streamed Presentations on Upcoming Titles

509290_preview.png

شرکت capcom نیز حضور خود را در tgs 2019 با مسابقات street fighter v arcade تایید کرد

آپدیت CAPCOM به صورت رسمی از معرفی عنوان بعدی سری RESIDENT EVIL با رمز project REsistance خبر داد این عنوان در تاریخ 9سپتامبر معرفی و در
TGS قابل بازی خواهد بود

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
باورم نمیشه من این e3 منتظر فاینال ۱۶ بودم ! و دیگه کاملا هم قیدشو زدم! واقعا دلیل اینکه اسکوار ۱۴ سال هیچ نسخه جدیدی نتونستن بسازه چیه(حالا یکی میاد میگه ۱۴)

امسال هیچ انتظاری ندارم ، منتظر چیزیم نیستم ، اخبار بازیای و استودیو های ژاپنی رو هم زیاد دنبال نکردم فقط امیدوارم بعد ۷-۸ ماه یه خبری از granblue fantasy بشه

از این حرکت سایبرپانک و حضورشون تو tgs هم خیلی خوشم اومد ! کلا ژاپن مهد سایبر پانکه !

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
جالبه امروز خبر اومده که پروژه Ueda و استدیوش مراحل اولیه و پیش تولید پروژه جدیدش رو تموم کرده و داره دنبال ناشر میگرده!
فک نکنم حالا حالاها چیزی واسه نشون دادن داشته باشن ولی به هر حال ارزش خبری داشت :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اقا یه سوالی الان فقط se لاین اپش معرفی کرده؟ بقیه ناشرایی که هستن کین؟ من هرچی گشتم یافت نشد:D
Koei Tecmo هم هست...بقیه رو منم خبر ندارم :D
این از لاین آپ‌شون:
Koei Tecmo announces TGS 2019 lineup - Gematsu

• Atelier Online: Alchemists of Braceir (iOS, Android) – Trailer, Stage, Live Stream
  • Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout (PS4, Switch, PC) – Playable, Trailer, Stage, Live Stream
  • Daikou Kaijidai VI (iOS, Android) – Trailer
  • Dead or Alive 6 (PS4, Xbox One, PC) – Trailer, Stage
  • Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation (PC, Mac) – Trailer, Stage
  • Monster Rancher (Switch, iOS, Android) – Trailer
  • Nioh 2 (PS4) – Playable, Trailer, Stage, Live Stream
  • Romance of the Three Kingdoms XIV (PS4, PC) – Playable, Trailer, Stage, Live Stream
  • Shin Sangokushi (iOS, Android) – Trailer
  • Yo-kai Sangokushi: Kunitori Wars (iOS, Android) – Trailer

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
من فقط منتظرم کپکام ببینم کپکام امسال چکاره است و چی برای TGS تدارک دیده :D شایعات که حرف‌های خوبی میزنن در مورد لاین‌آپ کپکام:D

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
Koei Tecmo هم هست...بقیه رو منم خبر ندارم :D
این از لاین آپ‌شون:
Koei Tecmo announces TGS 2019 lineup - Gematsu

• Atelier Online: Alchemists of Braceir (iOS, Android) – Trailer, Stage, Live Stream
  • Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout (PS4, Switch, PC) – Playable, Trailer, Stage, Live Stream
  • Daikou Kaijidai VI (iOS, Android) – Trailer
  • Dead or Alive 6 (PS4, Xbox One, PC) – Trailer, Stage
  • Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation (PC, Mac) – Trailer, Stage
  • Monster Rancher (Switch, iOS, Android) – Trailer
  • Nioh 2 (PS4) – Playable, Trailer, Stage, Live Stream
  • Romance of the Three Kingdoms XIV (PS4, PC) – Playable, Trailer, Stage, Live Stream
  • Shin Sangokushi (iOS, Android) – Trailer
  • Yo-kai Sangokushi: Kunitori Wars (iOS, Android) – Trailer
یه Orochi Warriors 4 Ultimate هم لیک شد ازشون...قرار بود چند روز دیگه معرفی بشه...
با چند کاراکتر جدید و بخش داستانی جدید و مراحل و ....

---
باورم نمیشه من این e3 منتظر فاینال ۱۶ بودم ! و دیگه کاملا هم قیدشو زدم! واقعا دلیل اینکه اسکوار ۱۴ سال هیچ نسخه جدیدی نتونستن بسازه چیه(حالا یکی میاد میگه ۱۴)

امسال هیچ انتظاری ندارم ، منتظر چیزیم نیستم ، اخبار بازیای و استودیو های ژاپنی رو هم زیاد دنبال نکردم فقط امیدوارم بعد ۷-۸ ماه یه خبری از granblue fantasy بشه

از این حرکت سایبرپانک و حضورشون تو tgs هم خیلی خوشم اومد ! کلا ژاپن مهد سایبر پانکه !
گرنبلو فکر کنم یه مراسم تو دسامبر دارن اونجا قراره یه خبرایی بدن:|

جالبه امروز خبر اومده که پروژه Ueda و استدیوش مراحل اولیه و پیش تولید پروژه جدیدش رو تموم کرده و داره دنبال ناشر میگرده!
فک نکنم حالا حالاها چیزی واسه نشون دادن داشته باشن ولی به هر حال ارزش خبری داشت :D
سونی ... بشتاب و دست یاری برسان هرچه زودتر:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به به... اگه اینا نمایش داشته باشن عالیه

هر چی از نینتندو :D واقعا هر چی :D.... البته اینا قبلش یحتمل دایرکت بذارن و کل سپتامبر رو ببرن تو حاشیه ولی از حضور بازی ها و نمایش شون استقبال میشه

GG جدیده... تریلرش تو EVO هنوز رعشه اندازه
هر چی از اون دو تا بازی های Granblue ... هم اون فایتینگه... هم اون اکشن آر پی جی ـه
دث استرندینگ... بیاد ما رو امیدوار کنه :D
اف اف 7
طبق معمول ایندی ها

و این که یکی تو توییتر یه چیزایی در مورد پروژه جدید یوکو تارو Tease کرده بود... ممکنه یه خبرایی شه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
جدا این همه

• Atelier Online: Alchemists of Braceir(iOS, Android) – Trailer, Stage, Live Stream
  • Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout (PS4, Switch, PC) – Playable
خریدارم داره ؟ اصلا جریانشون چیه ! من که از ۴-۵ سال پیش دنبال میکنم حداقل ۲-۳ تا lol از این سری عرضه میکنن ! اصلا تفاوتی هم دارن ! من دلم به حال منتقدایی میسوزه که باید همشون رو بازی کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر