Multi Platform Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

x_mlk3.jpg

کی میگه انتقام چیز قشنگی نیست ؟ یا اصلا این حرف از کجا اومده که لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست ...
می خوام بدونم این مضخرفات رو کی داخل مغزتون فرو کرده ؟ ..انتقام خیلی هم خوب و شیرین و لذت بخشه ..!! انتقام ممکنه شرورانه باشه ولی وقتی قدرتش رو داری و می تونی انتقام بگیری ، باید به بهترین روش و بدترین شکل این کارو انجام بدی ..

اصلا الان وقت ، وقت انتقامه ..انتقام از تمامی کسانی که طی 30 سال زخم بر دل طرفداران مجموعه لاک پشت های نینجا نهادند یا در این کار دخیل بودند ، خون به جگرشان کردند و خونابه از چشم هاشون روان ساختند... حالا این زخم کهنه سر باز کرده و بذر کینه 30 ساله جوانه زده ..و اینبار دست انتقام از آستین DOTEMU بیرون اومده تا به فضل خدا و نام نامی شردر کبیر ،انتقامی سخت توسط Tribute games گرفته بشه...

picture17-min_sbr4.png

ویژگی ها:

• داستان بازی از حمله بیباب و راکستدی به شبکه 6 خبر برای سرقت سر و جمع آوری قطعات یدکی بدن رباتیک کرنگ آغاز میشه و با مجاهدت برای گردآوری سایر اعضا و جوارح ایشون در سایر مناطق شهر ادامه می یابه..
  • 7 شخصیت دربازی قابل کنترل هستند...شامل لئوناردو, رافائل, مایکل آنجلو, دانوتلو ، استاد اسپلینتر ، آپریل اونیل و کیسی جونز ...
  • بازی به دستان هنرمند TRIBUTE GAMES واقع در مونترال ،سازنده عناوینی چون scott pilgrim و TMNT GBA ساخته میشه و ناشر DOTEMU هست که عناوین موفقی چون Street of rage 4 رو در کارنامه داره...
  • بازی از co op آفلاین و آنلاین تا سقف 6 نفر بهره می بره..
  • برای بازی بیش از 20 باس فایت از جهش یافته های معروف مجموعه انیمیشن در نظر گرفته شده..که بعضی از اونها برای اولین بار در بازی ها حضور می یابند...
  • تا این لحظه مبارزه با این شخصیت ها به عنوان غول آخر تایید شده است : Wingnut , Metalhead, , Tempestra, Bebop ,Rockstedy ,Tokka, Razhar, Rat king, dirtbag , leatherhead ,Shredder ,Krang, Baxter Stockman ....
  • برای هر یک از 7 شخصیت یک نوار انرژی یا اسپشیال در نظر گرفته شده که با وارد کردن ضربه به دشمنان تا 3 درجه شارژ خواهد شد.. که برای انجام اسپیشیال اتک ها و سوپر اتک ها مورد استفاده قرار میگیره..
  • در بازی چند نفره لاک پشت ها از تکنیک ها و ضربه های ترکیبی به کمک یکدیگر و بصورت همکاری استفاده می کنند تحت نام co op moves...
  • در بازی علاوه بر جعبه های پیتزای شفابخش! پیتزای افزایش قوای جنس..!.. جسمی و پیتزای فوق العاده انرژی زا با دوره کوتاه مدت در نظر گرفته شده است..به علاوه پیتزای مخصوص پارتی که همه رو سیر میکنه..
  • بازی به عمد بصورت پیکسلی و 16 بیت کار شده تا معنویت عناوین کلاسیک رو حفظ کنه و دنباله ای درخور برای اونها باشه..
  • برای اولین بار در بازی های مجموعه برای لاک پشت ها قابلیت taunt یا طعنه و تیکه انداختن به دشمن ها در نظر گرفته شده که با انجام صحیح و بجای اون یک نوار انرژی پر میشه..
  • سعی شده در بازی حال و هوای مجموعه انیمیشن 1987 تا حد امکان حفظ بشه برای همین مرحله ها در مکان های قدیمی و معروف انیمیشن مثل کانال 6 خبر ،فاضلاب و مترو نیویورک ، شهر بازی و باغ وحش مرکزی .. خیابان ها و پشت بام ها... در کل از منهتن و کُنی آیلند گرفته تا احتمالا Dimension X
  • بازی دارای دو حالت آرکید و داستانی است که برای حالت داستانی یک نقشه از نیویورک در نظر گرفته شده که میشه آزادانه درش حرکت کرد و مراحل رو انتخاب و تکرار کرد و برای هر مرحله چلنج ها و کالکتیبل های مخفی در نظر گرفته شده......
  • در حالت آرکید تعداد جونها محدوده و باید با توکل به خدا یک کله بازی رو تموم کنید و این مود به سبب سختی بیشتر بدرد رترو بازها می خوره ولی در حالت داستانی با پوینت هایی که بدست می آورید می تونید جان اضافی (هر 200 تا فونت نینجای ضایعاتی یک جون اضافی) سلامتی بیشتر و حرکات اضافی تهیه کنید..و جنبه مدرن قضیه خودشو نشون میده...
  • از صداپیشه های قدیمی انیمیشن برای صداگذاری محدود بازی استفاده شده..
  • کار موسیقی متن بازی به عهده برادر Tee Lopes بوده که دستی هم در موسیقی سونیک مانیا شورش در شهر 4 و متال اسلاگ تاکتیک داشته...
  • و آقای mike patton خواننده تصنیف های محلی امریکایی! یک دهن تم قدیمی و اصلی مجموعه رو دوباره به سبک خودش خونده..
  • بازی در روز 16 ژوئن 2022 مصادف با 26 خرداد عرضه میشه و در روز عرضه بر روی گیم پس قرار خواهد گرفت..

picture14-min_k9fg.png

picture13-min_lvic.png

picture10-min_(1)_ax4.png

nn-min_atqe.png

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
خدا پدر مادر اونیکه به ما سری ایکس فروخت سیزده میلیون نگهداره از روزی که گرفتم هی دارم سوپرایز میشم :*
چقدر بازی سگاش عالی بود هنوز که هنوزه پلی بدی جذبش میشی
یاد دوران کودکی زنده شد
راستی این کیسی جونز کیه دیگه؟

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
من با نسخه نینتندو یا همون میکرو زمان خودمون زندگی کردم
با داداشم co-op میزدیم واقعا سر هر حرکت باید مراقب بودی وگرنه هیچوت نمیشد تا آخرش بری

امیدوارم مثل Street of rage چیز خوبی از کار دربیاد
اصلا هر چی آتیشه از گور این شماره های میکرو بلند میشه...! :D
چند صفحه قبل با دوستان صحبت اون دوران دوست داشتنی بود..که چه مصیبت های شیرین و بلاهای دلنشینی رو برامون رقم زد...8->
نمی دونم شماره دوم منظورتونه یا سوم ..فرقی هم نمی کنه جفتشون سخت بودند حتی شماره دوم بیشتر ..
و دقیقا چه زیبا فرمودید و حق مطلب رو ادا کردید :x که سر هر حرکت باید مراقب می بودی ..یک اشتباه آخرین اشتباه بود و جبرانش خیلی سخت میشد و تعداد جون ها برای پایان بازی کفاف نمیداد...
ماهم امیدواریم چیز خوبی دربیاد که با این نمایش ها احتمالا دربیاد..با این حال امیدوارم! خداوند امید هیچ جوونی رو ناامید نکنه...![-o<

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سعید جان ' ینی ماشالله ت باشه واقعا :D این همه هیجان و انرژی برای عنوان مورد علاقه و انتظارت ستودنیه . من آخرین باری که همچین حسی داشتم واقعا یادم نمیاد . شاید 14 سال پیش سر عرضه mgs4 و یا gears of war 2 بود که هردوشونم 2008 منتشر شدن . بهرحال شور و اشتیاقت و آپدیت های پروپیمونت باعث شد من هم دنبال کننده اخبار بازی باشم و تو لیست خرید استیمم قرارش بدم تا در اولین فرصت خریداریش کنم .

تاپیک هم مهم میشه '
سپاس بیکران از شما یگانه ناظم الاطبای سرزمین پهناور بازی سنتر...^:)^^:)^
حمید رضا جان بسیار بسیار شرمنده ام کردید و خجالتم دادید ممنون از محبت شما ..:x
احتمالا شما به خاطر نمی آورید ولی من هیچ وقت فراموش نمی کنم ، دقیقا 6 سال پیش همچین روزهایی بود که اولین تاپیک عمرم رو زدم اتفاقا مربوط میشد به همین مجموعه لاک پشت های نینجا Mutants in Manhattan...
منتها از روی کم تجربگی و بیشتر کم خِردی و بهره هوشی پایین ! با قرار دادن تصاویر عریض و طویل و حجیم ، چنان گندی زدم که بیا و ببین، تو گویی هر آینه کمر سرور سایت موی برگیرد و در هم شکند..!
اون روزها دقیقا مثل این روزها شما بر اریکه قدرت تکیه و جامه ناظمین انجمن بر تن داشتید و چقدر بر تن شما خوش نشسته این ردا و چه زیبنده و برازنده شماست این قبا...:D
هیچی دیگه شما با عزمی راسخ و گام هایی استوار به پروفایل من قدم نهادید...! :-SS:-SS
حالا اینجاش قشنگه....اینو می گم که همه بدونن ،اگه هر ناظم دیگه ای بود با ترشرویی و غضب گوش فرد خاطی می گرفت ، ستون تاپیک بر سر او فرو می ریخت، سینه او می درید و استخوان جناغش در هم می شکست ..B-( و داغ ban بر پیشانی لاشه متأفن فرد خرابکار می نهاد و درب تاپیک گل میگرفت...!
امـــــا...امـا دریغ از کوچکترین نشانه ای از اخم که در چهره زیبای شما باشه، با مهربانی و روی گشاده، بدون اینکه به روم بیارید چه گندی زدم ، دست یاری به سمت من دراز کردید و دانش گرانبهای خویش در اختیارم نهادید و تا پایان کار چونان استادی دلسوز کنارم بودید و به ید قدرت خویش کار و جمع کردید و آبروی من رو خریدید...:x
هیچ گاه ادب و متانت و محبت اون روز شما رو فراموش نخواهم کرد و تا ابد به شما مدیون خواهم بود..و دوباره ممنون بابت لطفی که امروز به من داشتید و باز هم تشکر ویژه بابت نگاه پرمهر تون به این تاپیک حقیر و و مهم کردنش...🥰🥰

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
picture7-min_jbbt.png
خب تقریبا 5 روز به عرضه بازی مونده و تحمل دیگه برای من غیر ممکن شده ..
حالا چیکار کنیم که این روزها کمتر سخت بگذره ؟
در این موقع ها رویکردها متفاوته ولی به نظرم دیدن انیمیشن و بازی کردن عنوان های خوب و به یادماندنی گذشته مجموعه می تونه تسکینی باشه بر این درد کشنده فراق و دوری .. ..گویا انیمیشن قدیمی دوبله و زیرنویس اینا نداره ولی زبانش آسونه و کاملا قابل فهمه با این حال از انیمیشن 2012 هم غافل نشید که به نظرم حتی از اون قدیمیه هم بهتره..!! چون وقت نیست از فصل سوم هم شروع کردید مشکلی نیست...خب بدون مقدمه بریم سر اصل مطلب...

Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project

به عقیده خیلی از کارشناسان داخلی و خارجی این عنوان حالا نگم بهترین ولی یکی از بهترین های مجموعه هست.. بازی ای که با 8 مرحله و 13 باس فایت در سال 1992 عرضه شد....
کمتر کسی هست که اینجا ، بویژه داخل همین تاپیک این بازی رو انجام نداده باشه و لذتی وصف نشدنی گریبانش رو نگرفته باشه...!!

همونطوری که چند صفحه پیش گفتم من با همون بازی های گیم پسی که روی کنسولم بود! خوش بودم بی خبر از دنیای خارج ! یک روز مامانم می خواست بره خونه دوستش من رو هم زد زیر بغلش !برد اونجا..اونجا یک آقا پسری بود که عین کنسول من رو داشت گفت بیا بریم تو اتاقم با هم بازی کنیم..بعد دستمو گرفت برد تو اتاقش و یکدفعه دست کرد تو شلوارش یک چیزی درآوردکه من تا اون موقع همچین چیزی به اون بزرگی و زیبایی ندیده بودم..!! یک کارتریج زرد رنگ..که 4 تا موجود زشت سبز رنگ وسطش ایستاده بودند..
..انصافا بد مطاعی بود..هیچی دیگه رفیق بد و کارتریج خوب و... خلاصه دوره مون کردند یک دسته دادن دستمون و چشم باز کردیم دیدیم نشستیم پای بساط..!! اونجا بود که روزگار لامروت نالوطی، مهر گیمری رو زارب کوفوند رو پیشونیمون و از اون روز تا به همین الان نتونستیم این گیم پد کوفتی رو بزاریم زمین..

حالا از بحث دور نشیم...
این بازی اینقدر طولانی و پر محتوا بود یعنی هنوزم هست که داخل کارتریج های چند لبه جا نمی شد همیشه تک لبه بود...!!
لاک پشت ها داخل این بازی دوتا حرکت بیشتر ندارند یعنی سه تا.. یدونه اتک تک ضرب ، یکی دیگه به این صورت که مثلا راف نوک سای رو میکرد تو ناف طرف و یک فشار ریزی میداد و طرف رو بلندش میکرد ، همونGrab بود تقریبا و یک حرکت ویژه که با نگه داشتن دو دکمه صورت می پذیرفت و برای هر لاک پشت فرق میکرد و از نوار سلامتی شما هم کم میکرد
آها و اینکه میپریدن هوا و در هنگام فرود انگشت شصتِ کلفتِ پینه بسته و بدبوی پاشون رو میکردند داخل چشم یا حلق اولین فوت نینجای در دسترس ، همین...هیچ گونه کمبویی در کار نبود.. ولی با همین ساده ترین حرکات یکی از بهترین بیت ام آپ های تاریخ رو رقم زدند.

لحظه به لحظه بازی و جریان گیم پلی بدون اغراق از سرگرم کننده ترین بازی های بزن بزن هست ..تنوع و تعدد طراحی دشمن و محیط ها و باس فایت ها هم به کمک این گیمپلی درگیر کننده میاد ...

یکجا دارید اسکی روی آب رو تجربه میکنید چند لحظه بعد می بینید روی عرشه زیردریایی برای ترکوندن راکت اندازها به محاسبه زمانبندی پرتابه ها متوصل شدید..!.سپس روی پل منهتن با سربازهای سنگی و اسلش دیوانه پنجه در پنجه می افکنید .. تو فاضلاب با دوستتون سر ترکوندن بیشتر موزر ها کل می اندازید..یا داخل تکنودروم این قدر تله ،مکانیزم و دشمن جدید میبینید که ذوق مرگ میشید و در آخر هم روی پشت بوم توسط توکا به آنتن بی تی اس فوت نینجا ها کوفته و خوب که برق از بدنتون عبور کرد و برشته شدید بلعیده میشید...و نمی تونید بازی رو تموم کنید..

باور کنید اصلا بدون اینکه متوجه باشید دارید مینی گیم های درگیرکننده ای رو زیر پوسته اصلی بازی انجام میدید..
مثلا سیستم امتیاز دهی رو داشته باشید برای اون زمان ...اگر دشمن ها رو با ضربه ویژه و به راحتی می کشتید به شما 200 امتیاز تعلق میگرف..اگه یک ضرب سر شمشیر رو میکردید تو نافش 400 تا و اگه با دو ضربه سلاح یا لگد این کار رو میکردید 600 تا که اینجا کار سخت تر بود چون هوش مصنوعی فوت نینجا ها بسیار بالا بود و اگه یک ضربه شما میزدید قطعا اونم با مشت می گذاشت وسط صورتتون...حالا از ابتدای بازی بهتر بود سعی میکردید بیشتر دو ضرب بکشید و امتیاز بالا ببرید چون با رسیدن به عدد 50 هزار یک جون میگرفتید و به این جون ها و مدیریت continue ها برای اتمام بازی واقعا نیاز داشتید .. و با این کار ناخواسته تن به چالشی عمیق میدادید..

picture9-min_vq4h.png

از باس فایت ها نگم براتون که هر چی جهش یافته ها داخل انیمیشن خنگ و گاگول بودند داخل این شماره از هوش مصنوعی بالایی برخوردار بودند ..شماره های سگا و سوپر نینتندو رو نبینید که چندتا الگو خاص رو پیاده می کردند وبه راحتی از سر راه برداشته می شدند..اینجا شما می رفتید با این یقین که یک یا دو لاک پشت شهید بدید..!! می زدنا ..!! الگو ملگو هم حالیشون نبود ..چنان ضربه هایی سهمگینی به شما وارد میکردند که لاک پشت شما از یک طرف صحنه با قدرت پرتاب می شد و با شدت کوبیده می شد به دیوار اون ور صحنه و لاکش رگ به رگ می شد.. انیمیشنش هنوز هم دیدنی هست...
کامل ترین روستر جهش یافته های بدذات داخل همین شماره هست که تا حالا رو دستش به لحاظ تنوع نیومده مگه این بازی جدید رکوردشو بزنه...اون بالا تصویرشون هست..

یکی از نکات دیگه قابل توجه بازی موسیقی اون بود ..موسیقی دهه 80-90 هر مرحله فراموش نشدنیه و از اون مهم تر موسیقی باس فایت هاست ..داخل هر مرحله وقتی به صحنه رویارویی با غول آخر میرسیدید موسیقی مرحله قطع میشد و برای چند ثانیه سکوتی ترسناک همه جا رو فرا میگرفت بعد با وارد شدن اون باس عزیز چنان موسیقی ای با ضرب آهنگ تند نواخته می شد که من تا به امروز نمونه اش رو برای باس فایت ها تو هیچ بازی ای ندیدم..!! اینقدر این قطعه کوتاه با ریتم تندش زیبا بود که غیر قابل وصفه...!!و تمامی احساسات مثل ترس ,استرس , شور وهیجان, حتی شادی رو یکجا داخل خون شما تزریق میکرد...
سازندگان حتی سر شوخی با موسیقی رو یک جایی با شما باز میکردند باس مرحله چهارم dirtbag داخل مترو سوار یدونه گاری دستی..از یک طرف می اومد موسیقی باهاش شروع میشد ...و از طرف دیگه رد میشد و و با دور شدنش آهنگ هم دور و فید میشد باز دوباره برمیگشت موسیقی رو هم با خودش میآورد...تازه شم موسیقی مینی باس ها فرق داشت..بعد باز موسیقی مبارزه با شردر دوباره فرق داشت و اصلا شبیه صداهایی که تو این دنیا می شنوید نبود..

اوجش هم مرحله پنجم داخل فاضلاب بود که منتهی میشد به یک حموم نمره!! و شما باید یک مسافت چند متری رو در سکوت کامل همراه با صدای چند قطره آب طی میکردید ..کلا تنهایی رفتن حموم نمره ترسناکه..چه برسه که یک کروکدیل یک تنی هم توش ول داده باشند...!!

قبلا گفتم روی جلد تصویر ترایسرایتون هم هست ولی داخل بازی نه ، آخ اگه بود چی میشد..فکر کنم برنامه اش رو داشتند.. ، جـا نداشتند..!! این بازی و جاه طلبی سازنده ها از سر nes زیادی بود باید رو ps5 منتشر میشد!! بعضی جاها هنوز هم افت فریم داره و اسپرایت ها چشمک زن میشند..
اگه تا حالا این بازی رو انجام ندادید بنشینید بازی کنید ..خوش ندارم کسی بازی نکرده از این تاپیک بره بیرون..!! :D

picture2-min_n4hi.png

Teenage Mutant Ninja Turtles: Danger of the Ooze

در واپسین لحظات وقت های تلف شده نسل هفتم یک بازی خیلی بی سر و صدا برگرفته از مجموعه انیمیشنی 2012 راه خودشو به کنسول های 360 و ps3 و 3ds باز کرد...میشه اواخر 2014...

این شماره علاوه بر دوربین ، شباهت های عمدی ریز دیگه ای هم داره با اولین نسخه ای که همه به اتفاق ازش بدمون میاد ولی بازیش هم میکردیم!! سبک بازی اینجا برخلاف نسخ اجدادی و گذشته این مجموعه، مترویوانیاست . که توسط یکی از بهترین توسعه دهندگان این ژانر و دوبعدی سازها یعنی Wayforward ساخته شده و توسط اکتیویژن ایکس باکس اینا منتشر شد..

نقشه بازی وسعت نسبتا خوبی داره.. شهر ، فاضلاب ، ساختمان tcri،.. رو پوشش میده ،حتی برای اولین بار داخل بعد x هم قدم می گذارید..
داخل بازی شما قابلیت استفاده از ابزار و یراق الات دارید درست مثل اولین نسخه کوفتی! مثلا شوریکن علاوه بر رفتن داخل چشم و چال کرنک ها به عنوان در بازکن درب های الکتریکی مورد استفاده قرار میگیره یا بمب های دودزا برای عبور از لیزر ها..ژانر مترویدوانیاست دیگه می فهمید چی میگم دیگه...

یک مشت قدرت های کلیشه ای این ژانر رو هم از NPC ها می گیرید مثلا کیسی به شما دابل جامپ یاد میده بعد لئو ازش می پرسه از کجا یاد گرفتی کیسی با خون سردی میگه از داخل بازی های ویدئویی..یا اسلش قدرت ویژه بالقوه شما رو بالفعل میکنه..یا کله چرمی به شما حرکت نینجایی می آموزه..!

همه عناصر مترویدوانیایی مثل آپگرید های جون و مانا و تعداد شوریکن واینا تو بازی هست فقط تی ام ان تی نیزه شده ..وای خدا چقدر ادای این کلمه سخت بود..

شما هر 4 تا لاکپشت رو همزمان در اختیار دارید با قابلیت جابجایی بینشون در لحظه .باز مثل همون بازی اولیه بی همه چیز! و اگر خدایی ناکرده دور از جون ،دور از جون، خدا اون روز رو نیاره.. یکی شون بمیره ، میره داخل یکی از اتاق های مخصوصی که درون نقشه مشخصه و اونجا به بند کشیده میشه تا شما برید نجاتش بدید و دوباره در اختیار داشته باشیدش...

با ترکوندن دشمن ها xp میگیرید و با پوینت ها می تونید حرکت شخصیت ها رو آپگرید کنید...این کارها رو هم کیسی میکنه ..خدا خیرش بده ...بازی خیلی هم تنوع دشمن داره انواع فوت نینجاها و ربات ها به علاوه ارتش کرنک های کت و شلواری...دقت کنید داخل انیمیشن 2012 دیگه یدونه کرنک نداریم و با یک سازمان فاسد رباتیک روبرو هستیم که شبیه مردم عادی هستند و بینشون رخنه کردند...

ایراد بازی فقط اینه که یک مقدار کوتاهه برای این ژانر و باس فایت های ساده ای داره و دور ریز پیتزا همینطوری همه جا روی زمین ریخته..! البته حق بدید چون درجه سنی بازی پایینه و قشر نوجوان رو در نظر گرفته..نمی دونم اون قدیمیا چرا ما رو اصلا نمیدیدن و در نظر نمیگرفتند وبرای تعین سختی و درجه بندی بازی یک مرد بالغ روغن حیوانی خورده رو مد نظر قرار می دادند ..!!

آقایان Rahzar ، stockman ، tiger claw, Newtralizer و قبله عالم شردر ،در سمت غول آخر به نقش آفرینی در این بازی پرداختند..
این تایگر کلاو یکی از اون خوبای روزگاره که متاسفانه داخل شماره قدیمی نبوده و نمی دونم.. شاید تو بازی جدید سوپرایزمون کردند..

خلاصه که بازی خیلی قشنگه بویژه اگه مترویدوانیا دوست داشته باشید و فن انیمیشن 2012 هم باشید ..من یک مدتی ویار کرده بودم 3ds بخرم و این بازی رو در بستر تموم کنم...

اگه گول خوردید و خواستید بازی رو تجربه کنید و 360 یا ps3 کپی خور دارید حتما اونجا بازی رو انجام بدید ولی اگرنه ، نسخه 3ds همونه و کاملا با شبیه ساز citra قابل اجراست فقط چون پورت بوده از کیفیت سمعی و بصریش بسیار کاسته شده و با این حال باز هم روی خود 3ds مشکلات فنی داشته نمرات پایین گرفته ولی روی pc اوکی هست..

به نمره 5 IGN هم توجه نکنید من هم توجه نکردم، فقط هر روز صبح بعد از نماز صبح خارومادرمنتقدش رو یاد میکنم...:D

پ ن: عذر خواهی میکنم پست خیلی طولانی و منزجر کننده شد چندتا بازی دیگه موند که ..

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سعید...قیمت بازی برا ما کنسول دارا مشخص نشده؟! :D
نمی دونم ...آخه من کنسول ندارم...=((
ولی فکر کنم دور و بر $24.99 اینا باشه ...بازم من بلد نیستم...
آخه شریف تر از من پایرت پیدا نکردی ازش بپرسی ..؟ من یک عمره دزدم..!! :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
آخه شریف تر از من پایرت پیدا نکردی ازش بپرسی ..؟ من یک عمره دزدم..!!

آخه چون همش اخبار بازی رو دنبال میکنی، گفتم شاید همینه که داشتی رد میشدی، چشت به قیمت ها افتاده باشه! :D

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
سعید...قیمت بازی برا ما کنسول دارا مشخص نشده؟! :D
نمی دونم ...آخه من کنسول ندارم...=((
ولی فکر کنم دور و بر $24.99 اینا باشه ...بازم من بلد نیستم...
آخه شریف تر از من پایرت پیدا نکردی ازش بپرسی ..؟ من یک عمره دزدم..!! :D
قیمت بازی دقیقا همونیه که سعید خان گفتش + روی گیم پس هم همونطور که چند روز پیش اعلام شد از زمان عرضه در دسترسه. واقعا این حس رو دارم که با یکی از بهترین های سال طرفیم. :D

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
راستی این کیسی جونز کیه دیگه؟
من از توی کارتوناش یادمه یکی بودش که خودش میاد با جرم و جنایت مبارزه میکنه و با لاکپشت نینجاها آشنا میشه و اینو یادمه که با Raphael صمیمی میشه چون هر دوشون بی اعصابن :))

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,702
نام
امیر
هنوز مدرسه نمیرفتم که TMNT Turtles Hyperstone heist رو بازی کردم اولین ویدیوگیم رنگی که بازی کردم قبل از سونیک قبل از فیفا! و بعدشم Tournament fighters اولین فایتینگی بازی کردم قبل از تکن و MK!

حس عجیبیه که دوباره یک بازی در همون سبک و با همون آرت استایل داره میاد و من بعد از بیست و اندی سال میتونم بازیش کنم. به نظرم از نظر نوستالژی بهترین اسکین ها رو انتخاب کردند من رو میبره به اون دوران که با پسرخاله هام رو قالی مینشستیم همه جلو تلوزیون CRT زیر کولر کوآپ میزدیم :D

دوست دارم اسکین TMNT مربوط به سریال ساخت ۲۰۰۳ رو هم اضافه کنند به بازی. اون دیزاین TMNT بهترین دیزاین و شبیه ترینش به کامیک بوک هاش بود و از نظر من بهترین اثری هست که از TMNT ساخته شده. اون TMNT هم که کونامی ساخت سال ۲۰۰۵ از همین اسکین محبوب من استفاده میکرد. بعد از اون دیگه TMNT خوب نیومد.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
در راستای چند پست قبلی که چی کار کنیم تا این چند روز فشار نخوریم..! گفتم چرا نریم بشینیم بازی های قبلی این سازنده گران سنگ یعنی tribute games رو انجام بدیم... ، برای همین با کسب اجازه از بزرگان مجلس ، یدونه منبر کوچولو برم و کمی افاضات کنم...پس با اجازه ..

s3-min_8pr4.png

سال 2007 یادتونه یک انیمیشن سینمایی از مجموعه اومد، اون موقع امتیاز بازی دست یوبیسافت بود ،بعد باز یادتونه بازی tmnt کنسولی چقدر شبیه شاهزاده پارسی بود و لاک پشت ها از در و دیوار می جستند بالا پایین...خب اون که نه ولی نسخه Gameboy advance بازی TMNT 2007 کار اینا بود....آخ یادم رفت بگم اینا تا 2011 جزو یوبی سافت مونترال بودند بعد اومدن بیرون و مستقل شدند..

من خودم تا همین چند وقت پیش از وجود چنین نسخه ای ناآگاه بودم ولی دانلود کردم و بازی کردم...و باید بگم بهترین نسخه کنسول دستی همین بود برام، چون نسخه های psp و DS رو هم رفتم و اونا دوتا بازی رانر مضخرف بودند..در صورتیکه این بزن بزن خیابونی هست اونم با چه گرافیک و جزئیاتی روی کنسولی که قدرتش با یک ماشین حساب نوری برابری میکنه... بعد بازی وقتی اومده که تقریبا 3 سال بوده از سلطنت کنسول NDS می گذشته..
تقریبا داخل هر لیست بهترین بازی های GBA داخل بشید این بازی حضور داره...
بازی شون خیلی قشنگه همونو الان hd میکردند کافی بود..!! باور میکنید داخل این بازی برای اولین و آخرین بار لاک پشت ها علاوه بر سلاح های خودشون، جعبه، شوریکن, میله ..همین چیزهایی که زمین می افته هم بر میدارن و باهاش مبارزه میکنند.. هان و کارای هم به عنوان باس فایت داخلش هستند و چندتا موجود باستانی که مربوط میشه به انیمیشن ..ا

اینکه الان سازنده های مادرمرده هر جا میشینند میگن به والله ،به پیر، به پیغمبر ما قبلا tmnt ساختیم ...کاملا حق دارند.. ببینید اصلا باور پذیر نیست این کیفیت بصری و حتی ساختار بازی اونجا ، ولی اینها روی ضعیف ترین سخت افزار ها جادو کردند..یک تریلر ازش ببینید بد نیست متای بازی 80 هست...

s2-min_2p60.png

Scott Pilgrim vs. the World: The Game

اگه از اون دسته افرادی بدشانسی هستید که سال 2010 ایکس باکستون تگ جی نداشت یا ps3 تون کپی شو نمی خورد !! احتمالا موفق به تجربه یکی از بازی های خوب یوبی سافت که نتونست جلوی خوب بودنش رو بگیره نشدید.. یوبی سافت های چین و کانادا با هم روش کار کردن که افراد مورد نظر ما اون موقع جزئی از کاناداشون بودند..

اسکات پیلگرام یک گرافیک ناوله که همه کارهاش رو یک نفر کرده به نام آقای برایان لی اومالی (Bryan Lee O’Malley) یعنی خالق، نویسنده و طراح کمیک خودشه ..چون اینقدر باحال بود اومدن فیلمش رو ساختن با بازی Michael Cera ..چقدر از این یارو متنفرم با اون قیافش ، همه دخترهای نوجوون هم لخت میکنند میدن بهش تا تکنیک های بازیگریشو روشون پیاده کنه.!.. خدا شانس بده بخدا..

همزمان با عرضه فیلم بازیش هم اومد..منتها خدا رو شکر استایل بازی از روی کمیک بود ، داستان کاملا عشق و عاشقیه..!شما در نقش اسکات در 7 مرحله باید با 7 دوست پسر قبلی رومانا مبارزه کنید ..خدایی دختری که 7 تا دوست پسر داشته دیگه چیزی هم ازش مونده ...بعد میگن بنیان خانواده در غرب رو به انحطاطه شما بدتون میاد..!!

خلاصه یکی ازup beat 'em عالی در نسل 7 عرضه شد و بابی باز شد برای توجه دوباره سازندگان به این ژانر از خاطرها رفته..
دوباره سال 2021 یوبی سافت اومد ریمستر بازی رو عرضه کرد اینبار برای همه کنسول ها وکامپیوتر...ولی متاسفانه متاسفانه.. اومد دنوو ذلیل شده رو گذاشت روش.. الهی که دستش بشکنه...از اون بدتر بازی رو فقط گذاشت رو فروشگاه اپیک..اگه رو استیم بود میخریدیمش خو ..الان من عاشق این بازیم ولی نمی تونم برای عشقم کاری کنم .. گذاشتم تو ویش لیست قلعه شیطانی اپیک .. هر موقع اپیک بهم میگه بیا بازی نذری تو کنار گذاشتم ببر...!! این اسکات پیلگرام میاد بالا و جوری تو چشمام ملتمسانه نگاه میکنه جیگرم ریش میشه..
هیچ کس هم به هیج جاش نیست که چرا این بازی کرک نمیشه..این امپرس هم مثل شماها فقط دنبال بازی های تاریک AAA هست و از این بازی کارتونی و کودکانه ها !! (ای تف ..!!) کرک نمی کنه..ولی با yuzu نسخه سوییچ قابل اجراست..اگه بازی کنید هم متوجه شباهت هاش با این بازی جدید می شید و هم ته دلتون از کیفیتش قرص میشه..

خوب شد اینها از یوبی سافت اومدن بیرون وگرنه الان داشتند اساسین تحویلمون میدادن..
البته شاید هم روی یک شاهزاده پارسی دوبعدی خوشجل موشجل کار میکردند...یعنی میشد.. ..8->
نه بابا یوبی سافت بی شعور تر از این حرف هاست..

s4-min_pjeu.png

سال 2011 چند نفر از اینا میان بیرون و تریبیوت گیمز رو تاسیس میکنند..
بعد برای دست گرمی چندتا بازی خیلی خیلی کوچولو درست کردند مثل Curses 'N Chaos و Wizorb و Ninja Senki ...رو فرم که اومدند اولین بازی جدی شون رو به نام Mercenary Kings با کمک کیک استارتر ساختند...

(این 3 تا بازی بعدی رو فقط اشاره میکنم چون زیاد به سبک بیت ام آپ ربط نداره و مهمتر اینکه هیچ کس داخل این انجمن زواردررفته به این بازی ها اهمیت نمیده..!!..ولی من هر 4 تا چون رو تموم کردم و سوگند یاد میکنم بازی های ایندی خیلی خوبیند..)

اولین تصاویر ببینید متوجه شباهت های بی بدیلش با متال اسلاگ خواهید شد..ولی خب اینطوری نیست این بازی یک هاب داره و شما به عنوان چندتا مزدور ماموریت میگیرید تو هر مرحله منابع جمع میکنید و سلاح می سازید و می خرید و آپگرید و..خلاصه سرعت گیمپلی کند تر از متال اسلاگه و شلوغ پلوغی اون رو نداره و همینطور جنبه آرکید اون رو هم نداره وطولانی هست و لوت محور..ولی بازی بسیار زیبایی در سبک RUN & GUN هست ..

بازی بعدیشون Flinthook رو در سال 2017 دادن بیرون..
بازی روگ لایکه ولی خیلی بانمک و متفاوته از روگ لایک های دیگه..کاپتان فلینت که یک دزد بین کهکشانی هست به سه قلم کالا مجهزه تفنگ ،کمربند کنترل کننده زمان و مهم تر از همه هوک یا قلاب..گیمپلی اتاق به اتاق ولی fast pased ،چون همش باید با قلابتون پیچ وتاب بخورید تیر اندازی کنید و اینجا واقعا حقشه بگم ژانگولر بزنید و این داستانا..!! چون تمام لذت بازی حول محور همون هوکه هست..متاش 77 شده

بریم سراغ Panzer Paladin..اینو من خیلی دوست دارم چون خیلی قشنگه براش هم مفصل نوشتم ولی از ترس عکس العمل بعضی کاربرها منتشر نکردم..! فقط اینو بدونید با mech یا همین ربات گنده ها هم میشه کسلوانیای با کیفیت ساخت..بازی 8 بیته ولی اینقدر رنگارنگ و زیباست که میشه تا 9 بیت هم روش حساب کرد..!
شما داخل بازی یک دختره خلبان به نام flame رو کنترل میکنید که سرقفلی یدونه مِک یا پالادین به نامشه..یعنی در اصل این رباته رو کنترل میکنید ولی هر موقع بخواهید می تونید پیاده بشید ..معمولا جاهای تنگ می رسید یا سوخت تموم میکنید دست به دامن دختره میشید ، دختره دقیقا مثل کسلوانیا تازیانه داره... خود رباته هم با هرچیزی دستش بیاد میکوبه تو سر دشمن های بازی که همه موجودات شیطانی و افسانه ای غول پیکرند که به زمین حمله کردند..
شمشیر ، تیر چراغ برق ، درخت، تیرآهن، ویبراتور.. هر چی پیدا کنه برمیداره ..بهتره بگم هر دشمنی رو شکست بده سلاحش رو برمیداره و سلاح ها بعد مدتی خورد وخمیر میشند و اصلا یک بخش بازی همین مدیریت و تعمیر و آپگرید همیناست.. از Game spot و IGN نمره 8 گرفته..

s1-min_ewhn.png

Steel Assault

حالا جالبه که tribute گیمز که خودشون ایندی ساز هستند و دستشون پیش بقیه درازه و چپ و راست معطل نتیجه کیک استارترند اومدن تهیه کننده یک بازی ایندی شدند..تاکید می کنم ناشر هستند در ین مورد خاص..

اینو دیگه واقعا حوصله ندارم توضیح بدم چون داخل تاپیک بازی های ایندی مفصل در موردش نوشتم..ولی اینو نمی تونم نگم که این بازی اوج هنر پیکسل آرت وگیم پلی فست پیس هست ..و اینقدر محیط و دشمن متفاوت داره که کف تون می بره اونم با بکارگیری نفیس ترین و مرغوب ترین پیکسل ها و زیبا ترین طراحی ها... بازی حالت آرکید و کوتاه داره ولی گیمپلی به شدت سریع و هیجان انگیزه..

بازی ترکیبی هست از کنترا و کسلوانیا..یعنی دشمن ها کنترایی عمل میکنند ولی شما کسلوانیایی..
یعنی اینکه دشمن ها همگی از تیر و ترقه و موشک استفاده میکنند ولی آقای تاروتاکاهاشی که شوما باشی استفاده از اسلحه رو عین نامردی و نالوطی گری میدونه و قسم خورده فقط و فقط با تازیانه الکتریکی ملت رو سیاه و کبود کنه.. یک جور زیپ لاین هم داره که کاربردش محشره ..
این یدونه رو تو رو خدا بازی کنید یک ساعت بیشتر زمان نمی بره..

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
حالا که حرف از گیمپلی سریع و fast pacing شد..
........ ....... اوهوی کجا میرید ..آقا بنشین ..هنوز منبرم تموم نشده...
........ ..... یکی از برادر ها دربهای تاپیک رو ببنده...هیچکس حق نداره از جاش تکون بخوره..

باید به یک نکته هم اشاره کنم که همون طوری که احتمالا در گذشته حس کردیدTMNT های کلاسیک مثل بیت ام آپ های دیگه نبودند مثلا شورش در شهر و دابل دراگون یا فاینال فایت و تبر طلایی و حتی شخص بتل تودز ..که دو ساعت یارو رو بزنی، بندازی بالا، بندازی پایین اینور اون ور... تا خط عمرش تموم بشه ..تو این بازیهای ذکر شده،شما با چند نفر که وارد صحنه می شدند حداقل چند دقیقه ای درگیر بودید! منظورم اینه که باید کلی فن روشون پیاده میکردید و سریع نمی شد از شرشون خلاص شد..
..ولی بازی های تِرتِلِس ..اکشن سریع تر و نفس گیر تری داشت ..فوت نینجاها با دو سه تا ضربه یا نهایت یک اسپشیال در کسری از ثانیه ریق رحمت رو سر میکشیدند (مشخص نیست شردر به تغذیه این بیچاره ها رسیدگی نمی کرده و در قرار دادن ویتامینها و گوشت و سبزیجات تازه در جیره غذایی شون کوتاهی میکرده ، یا اینکه جهش یافته هاش جیره اینها رو میخوردند..آخه مثلا شکم راکستدی رو با سایز کمر یک فوت نینجا مقایسه می کنم.. )

یکی از سازنده ها داخل ویدئو تعبیر جالبی بکار میبره و از بازی های قدیمی به عنوان شوت اِم آپ بیت اِم آپ ها یاد میکنه ...برای همین این رویکرد در بازی جدید هم حفظ شده.. دیدید که چقدر سرعت بازی زیاده و اکشن از نفس نمی افته و شما رو به بیرون پرتاب نمیکنه..

اگه در تریلر گیمپلی دقت کنید مرحله زیر 5 دقیقه تموم میشه..حتی رکورد 3 دقیقه و خورده ای هم برای یک مرحله دیگه ثبت شده... ولی داخلش حدود 150 -160 تا فوت نینجا و ربات باید بزنید..اصلا شاید هم خیلی بیشتر از اینها ..چون سیستم امتیاز دهی این بازی مثل شماره دوم یا شماره های مگادرایو و سوپر نینتندو براساس واحد فوت نینجاست! یعنی امتیازتون با تعداد فوت نینجاهایی که زدید برابری میکنه و به ازای هر 200 فوت نینجای ضایعاتی! یک جون به شما تعلق میگیره ..حالا داخل گیمپلی های جدید که چند نفره هم هست این امتیاز برای پلیرها حدود 3500 به بالاست..دیگه خواهشا متوجه بشید با چه هیولایی طرفیم...

zzz-min_dnng.png

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,937
نام
محمد حسین
آخه چون همش اخبار بازی رو دنبال میکنی، گفتم شاید همینه که داشتی رد میشدی، چشت به قیمت ها افتاده باشه! :D
پیش خرید کنی ده درصد تخفیف داره، رو سوییچ شروع شده. قیمتم 24.99
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge for Nintendo Switch - Nintendo
گفتن برا بقیه پلتفرمها هم مثل اینکه پیش خرید میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر