Tecmo: پردازنده‌ Wii U ازXbox 360 و PS3 ضعیف‌تر است

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
orochi.jpg

آقای Akihiro Suzuki تهییه کننده‌ی بازی Dynasty Warriors به تازگی فاش کرد که پردازنده (CPU) استفاده شده در Wii U از Xbox 360 و PS3 ضعیف تر است؛ وی همچنین توضیح داد که این مسایل و مشکلات باعث سخت تر شدن ساخت بازی روی این پلتفرم می‌شوند.
Suzuki در مصاحبه با Eurogamer اذعان داشته است که پردازنده‌ی Wii U تیم ساخت بازی را با مشکل روبرو ساخته است. وی در این مورد می‌گوید: "یکی از ضعف های Wii U در مقایسه با PS3 و Xbox 360 پردازنده‌ی ضعیف تر آن است؛ بنابراین در بازی هایی مثل سری Warriors که Dynasty Warriors و Warriors Orochi را شامل می‌شوند، هنگامی که تعداد زیادی از دشمنان به سمت شما حمله ور می‌شوند، کارایی و اجرای بازی تحت تاثیر ضعف CPU قرار گرفته که یک چالش بزرگ را برای ما درست کرده است. ساخت بازی روی سخت افزاری جدید و مشخص نمودن تاریخی برای عرضه بر روی Wii U نیز، چالش های بعدی را پدید آورده اند. اما از دید بصری، Wii U گرافیک بهتری نسبت به Xbox 360 و PS3 دارد."
Suzuki همچنین اذعان داشت که Wii U جلوه های بصری بهتری نسبت به همتا های خود پدید می‌آورد؛ وی در این مورد می‌گوید: "اشتباه نکنید، از لحاظ جلوه های بصری، این دستگاه گرافیک بهتری را نمایش می‌دهد، بنابراین چالش دیگر ما این بود که سطح گرافیکی بالاتری را ایجاد کنیم و به خاطر مسایل گفته شده، این مورد را عملی ساختیم."
منبع

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
Wii U نواوري نداره و داره گيم پلي نسل اول دوم رو ارايه مي ده !

من از روز اولي كه معرفي شد ، حدث مي زدم كه همه چيش از Ps3 و X360 ضعيف تره.

---------- نوشته در 03:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:07 PM ارسال شده بود ----------

جناب Sackboy تازه عضو شدی یه بحث رو الکی داری کش میدی میخوای تعداد پست رو ببری بالا؟

تاييد مي شه;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
خوب این هم یک سازنده دیگه که به ضعف این کنسول اغرار کرد..من موندم چند نفر دیگه از سازنده های مطرح صنعت گیک باید نظر بدن تا فن های کنسول رازی بشن که این کنسول هیچ برتری خاصی نسبت به 360 و ps3 که 7 سال پیش عرضه شدن نداره..؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بخدا دارم روانی می شم
اقا جان کجای این سخت افزار برابری می کنه با 360 وps3
رمش می گم 2 گیگ هست
بازی های این نسل رو داره بهتر اجرا می کنه

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
حرف اکثریتی که منابع رو قبول ندارن رو قبول کنم عمرا
مگه نینتندو مثل سونی درباره ی ps3 دروغ می گفت اوایل نسل
نینتندو برای wii اومد گفت اقا دستگاه ما از لحاظر پردازشی زیاد قوی نیست و همینطور هم شد ولی گفت در عوض دستگاه ما ارزان هست و این که داره یک گیم پلی جدید رو ارائه می ده
در ضمن اصلی ترین عنصر یک بازی گیم پلی هست که wii u داره گیم پلی نسل بعد رو ارائه می ده
برعكس بنيامين جان اين نينتندو بود كه يك سال پس از معرفي Wii U وقتي نتونست در حد خوبي ظاهر بشه همه چي رو از بين برد و دوباره اين كنسول رو معرفي كرد.اين نينتندو بود كه براي فروش بيشتر و جلوافتادن از سوني يهو قيمت DS رو كاهش داد تا مبادا جا بمونه.
اين سوني و مايكروسافت بودن كه گيم پلي هاردكور رو تو اين نسل به ارمغان آوردند ولي نينتندو راه خودش رو متمايز كرد و رفت Wii رو زد.

البته نمي خوام بگم نينتندو بده نه چون قدمتش از اينا خيلي بيشتره و تحول بزرگي براي دنياي گيم به وجود آورده ولي باز نميشه به خاطرش سوني رو برد زير سوال;)

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خوب این هم یک سازنده دیگه که به ضعف این کنسول اغرار کرد..من موندم چند نفر دیگه از سازنده های مطرح صنعت گیک باید نظر بدن تا فن های کنسول رازی بشن که این کنسول هیچ برتری خاصی نسبت به 360 و ps3 که 7 سال پیش عرضه شدن نداره..؟
این همه سازنده گفتن قوی تر هست پس شد کشک

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان

بعضي ها فقط مي خوان تعداد ارسال هاشون بره بالا ، الكي بحث مي كنن;)

---------- نوشته در 03:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

بخدا دارم روانی می شم
رمش می گم 2 گیگ هست

روي 1080P اجرا مي كنه يعني بهتره؟!؟!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
برعكس بنيامين جان اين نينتندو بود كه يك سال پس از معرفي Wii U وقتي نتونست در حد خوبي ظاهر بشه همه چي رو از بين برد و دوباره اين كنسول رو معرفي كرد.اين نينتندو بود كه براي فروش بيشتر و جلوافتادن از سوني يهو قيمت DS رو كاهش داد تا مبادا جا بمونه.
اين سوني و مايكروسافت بودن كه گيم پلي هاردكور رو تو اين نسل به ارمغان آوردند ولي نينتندو راه خودش رو متمايز كرد و رفت Wii رو زد.

البته نمي خوام بگم نينتندو بده نه چون قدمتش از اينا خيلي بيشتره و تحول بزرگي براي دنياي گيم به وجود آورده ولي باز نميشه به خاطرش سوني رو برد زير سوال;)
برادر من این همه مهدی جان منبع اورد توی تاپیک های دیگه که چرا wii u کنسولی برای هاردکور ها هستش

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بخدا دارم روانی می شم
رمش می گم 2 گیگ هست

خسته نباشه ! ... بعد 7 سال کنسول دادن میخوای بهتر اجرا نکنه؟؟؟... مسلما کمبود ها و کاستی های قبلی رو نداره و بهینه شده هستش ...اما جهش آنچنانی نسبت به این 2 تا کنسول الان نداره .... بازی های همینا رو با کیفیت بهتر اجرا میکنه ... ولی با شروع نسل بعد منزوی میشه.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بعضي ها فقط مي خوان تعداد ارسال هاشون بره بالا ، الكي بحث مي كنن;)

---------- نوشته در 03:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

روي 1080P اجرا مي كنه يعني بهتره؟!؟!

بعضی ها من هستم عزیز من اگر پست ها بره بالا چه اتفاقی می افته
نه پس بدتره

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
برادر من این همه مهدی جان منبع اورد توی تاپیک های دیگه که چرا wii u کنسولی برای هاردکور ها هستش

خير ، Wii U براي نوب ها و بچه هاست;)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
من دارم می گم بازی هایی که روی کنسول های این نسل روی 720 اجرا می شن رو روی 1080 اجرا می کنه
ms3 روی ps3 فریم ریت داغونی داشت روی wii u روی 60 فریم هست این شد ضعیف
آخه قربونت تو خودت مردونه بگو اين كنسول نسل بعد نينتندو هست قراره تا 6،7 سال ديگه بمونه و در مقابل PS4 و Xbox دووم بياره بعد اينكه الان بياد يه بازي مثل Darksiders 2 رو روي 1080 بكشه يه مزيت بزرگ براش حساب ميشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر