Tecmo: پردازنده‌ Wii U ازXbox 360 و PS3 ضعیف‌تر است

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
orochi.jpg

آقای Akihiro Suzuki تهییه کننده‌ی بازی Dynasty Warriors به تازگی فاش کرد که پردازنده (CPU) استفاده شده در Wii U از Xbox 360 و PS3 ضعیف تر است؛ وی همچنین توضیح داد که این مسایل و مشکلات باعث سخت تر شدن ساخت بازی روی این پلتفرم می‌شوند.
Suzuki در مصاحبه با Eurogamer اذعان داشته است که پردازنده‌ی Wii U تیم ساخت بازی را با مشکل روبرو ساخته است. وی در این مورد می‌گوید: "یکی از ضعف های Wii U در مقایسه با PS3 و Xbox 360 پردازنده‌ی ضعیف تر آن است؛ بنابراین در بازی هایی مثل سری Warriors که Dynasty Warriors و Warriors Orochi را شامل می‌شوند، هنگامی که تعداد زیادی از دشمنان به سمت شما حمله ور می‌شوند، کارایی و اجرای بازی تحت تاثیر ضعف CPU قرار گرفته که یک چالش بزرگ را برای ما درست کرده است. ساخت بازی روی سخت افزاری جدید و مشخص نمودن تاریخی برای عرضه بر روی Wii U نیز، چالش های بعدی را پدید آورده اند. اما از دید بصری، Wii U گرافیک بهتری نسبت به Xbox 360 و PS3 دارد."
Suzuki همچنین اذعان داشت که Wii U جلوه های بصری بهتری نسبت به همتا های خود پدید می‌آورد؛ وی در این مورد می‌گوید: "اشتباه نکنید، از لحاظ جلوه های بصری، این دستگاه گرافیک بهتری را نمایش می‌دهد، بنابراین چالش دیگر ما این بود که سطح گرافیکی بالاتری را ایجاد کنیم و به خاطر مسایل گفته شده، این مورد را عملی ساختیم."
منبع

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اخه مردک Dynasty Warriorsگرافیک داره که میای درباره ی پردازنده ی کنسول نظر می دی:|برو گرافیک بازیت رو درست کن:|
دید بصری این حرف ها :|تهیه کننده ی بازی چه به گرافیک و بحث فنی :|تو پوست پیاز هم نیستی :|باز سازنده ها جوشون گرفت اومدن شروع کردن به حرف زدن تا اعلام رسمی خود نینتندو این ها کشک هستن:|
شما خواهشا منطقی صحبت كن، Dynasty Warriors گرافيكش عاليه و بخاطر فريم بالاش و تعداد زياد دشمنای تو صحنه يكم تكسچرهاش كم كيفيت تر از بقيه بازياس ولی با اين وجود علاوه به فريم بالا رو رزولوشن بالا هم اجرا می شه و جلوه های گرافيكی بسيار زيبایی داره (اون كوزه های قدرتی و پاور آپ شدن كاراكترها و فينيشر هاشون رو می گم)
بخاطر همينام هست كه واقعا از اين بازی لذت می برم مخصوصا رو درجه سختی بالا كه با فريم بالاش بدجور به آدم هيجان می ده.
سی پی يو دستگاه هم عاملی هست كه تو تمام بازی ها رو تعداد دشمنای تو صحنه اثر گذاره و اين بازيم مورد كليدیش همين تعداد زياد دشمناست پس نامكو دقيقا راست می گه.
قبلا هم سازنده ها و تسترها گفته بودن كه كلاك پردازنده اين كنسول نسبت به PS3 و 360 پايين تر هستش.

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
یک مقایسه ساده تر
توی bo2 بازی روی 1080 اجرا می شه
توی کنسول ها 720 هست
توی اسپلیت اسکرین بازی دستگاه باید یک تصویر رو برای دسته بدون کابل بفرسته و یک تصویر 1080 رو روی تلویزیون
خود اکتیوژن هم گفته تکسچیز های بهتری داره
خب حالا 360 وps3 می تونن همچین کاری بکنن:|
اصلا بحث این نیست
جهش قدرتی این کنسول نسبت به کنسول های حال حاضر هیچه

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
wii هم برای رقابت با ps3 و 360 بود درحالی که گرافیکش در حد ps2 بود ولی دیدیم که این نسل رو نینتندو برد
1.wii سخت افزار بهینه شده ی گیم کیوب بود که قوی تر هم بود گیم کیوب هم از ps2 و xbox قوی تر بودن
2-wii در زمان خودش گیم پلی نسل بعد رو داشت ارائه می داد زمانی که هنوز نیومده بود wii u هم داره همین کار رو می کنه اما با گرافیک بهتر

---------- نوشته در 03:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:48 PM ارسال شده بود ----------

اصلا بحث این نیست
جهش قدرتی این کنسول نسبت به کنسول های حال حاضر هیچه
اگر هیچ هستش پس چرا بازی هایی که روی کنسول ها 720 هستن دارن روی این روی 1080 اجرا می شن
رمش به طور کلی 4 برابر کنسول های این نسل هست این نشد جهش . ها

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
wii هم برای رقابت با ps3 و 360 بود درحالی که گرافیکش در حد ps2 بود ولی دیدیم که این نسل رو نینتندو برد
بله ولي تمركز Wii U بيشتر روي گرافيك و عناوين جديد هستش و ميدونه با همون كارا نمي تونه واسه اين كنسول هم طرفدار جمع بكنه پس صدالبته توقع خيلي بيشتري ميره در ضمن Wii از لحاظ سخت افزاري تقريبا دوبرابر PS2 بود ولي wii U نسبت به PS3 طبق گفته اينا حتي CPU ضعيف تري هم داره.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
1.wii سخت افزار بهینه شده ی گیم کیوب بود که قوی تر هم بود گیم کیوب هم از ps2 و xbox قوی تر بودن
2-wii در زمان خودش گیم پلی نسل بعد رو داشت ارائه می داد زمانی که هنوز نیومده بود wii u هم داره همین کار رو می کنه اما با گرافیک بهتر

خداییش از ایکس باکس اوریجینال قویتر تو زمان خودش نداشتیم!... گیم کیوب از پلی 2 کمی قوی تر بود ... هیچ کدومشون به ایکس باکس نمیرسیدن ...تنها کنسولی بود که میتونست خروجی HD 480P بده تو زمان خودش!.

رفیق من کاموای عزیز میتونم دلیل این همه جان فشانیتو بدونم؟؟؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
شما خواهشا منطقی صحبت كن، Dynasty Warriors گرافيكش عاليه و بخاطر فريم بالاش و تعداد زياد دشمنای تو صحنه يكم تكسچرهاش كم كيفيت تر از بقيه بازياس ولی با اين وجود علاوه به فريم بالا رو رزولوشن بالا هم اجرا می شه و جلوه های گرافيكی بسيار زيبایی داره (اون كوزه های قدرتی و پاور آپ شدن كاراكترها و فينيشر هاشون رو می گم)
بخاطر همينام هست كه واقعا از اين بازی لذت می برم مخصوصا رو درجه سختی بالا كه با فريم بالاش بدجور به آدم هيجان می ده.
سی پی يو دستگاه هم عاملی هست كه تو تمام بازی ها رو تعداد دشمنای تو صحنه اثر گذاره و اين بازيم مورد كليدیش همين تعداد زياد دشمناست پس نامكو دقيقا راست می گه.
قبلا هم سازنده ها و تسترها گفته بودن كه كلاك پردازنده اين كنسول نسبت به PS3 و 360 پايين تر هستش.
خیلی هوش مصنوعی سرباز ها رو دیدین با بیشتر انگار خل وچل هستن
توی ac3 هم همچین چیزی هست با گرافیک بهتر
بعدش هم مگه شما از cpu دستگاه خبر داری

---------- نوشته در 03:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

خداییش از ایکس باکس اوریجینال قویتر تو زمان خودش نداشتیم!... گیم کیوب از پلی 2 کمی قوی تر بود ... هیچ کدومشون به ایکس باکس نمیرسیدن ...تنها کنسولی بود که میتونست خروجی HD 480P بده تو زمان خودش!.
480 شد hd :|عزیز من گیم کیوب خیلی قوی بود زمان خودش

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
1.wii

اگر هیچ هستش پس چرا بازی هایی که روی کنسول ها 720 هستن دارن روی این روی 1080 اجرا می شن
رمش به طور کلی 4 برابر کنسول های این نسل هست این نشد جهش . ها
دوست من تو نسل بعد صحبت سر فعال شدن تکنولوژی Tessellation ه
صحبت سر میلیون های Poly Gon ه
صحبت سر ده ها تکنیک جدید بصریه که تا قبل از این فقط اونارو توی فیلما میدیدیم اما حالا قراره REal Time بشن
انوقت شما میگی TExture ش بهتره !!!!!!!!!!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بله ولي تمركز Wii U بيشتر روي گرافيك و عناوين جديد هستش و ميدونه با همون كارا نمي تونه واسه اين كنسول هم طرفدار جمع بكنه پس صدالبته توقع خيلي بيشتري ميره در ضمن Wii از لحاظ سخت افزاري تقريبا دوبرابر PS2 بود ولي wii U نسبت به PS3 طبق گفته اينا حتي CPU ضعيف تري هم داره.
خداییش امیرحسین برو حرف این همه سازنده رو ببین بعد ببین چطوری هست یکی می گه بیشتر هست یکی می گه کمتر هست یکی می گه برابری می کنه
تا اعلام رسمی نینتندو بهتر هست به حرف سازنده ها اعتماد نکنیم

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

دوست من تو نسل بعد صحبت سر فعال شدن تکنولوژی Tessellation ه
صحبت سر میلیون های Poly Gon ه
صحبت سر ده ها تکنیک جدید بصریه که تا قبل از این فقط اونارو توی فیلما میدیدیم اما حالا قراره REal Time بشن
انوقت شما میگی TExture ش بهتره !!!!!!!!!!
والا ما که هنوز کنسول نسل بعدی ندیدیم همش روی pc در حال اجرا بوده pc هم که بهش نمی گن نسل بعد فقط مشخصاتش عوض می شه و در ضمن از کجا معلوم wii u قابلیت پردازش این ها رو نداشته باشه

---------- نوشته در 03:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:55 PM ارسال شده بود ----------

اقا نامردی هستش من تک و تنها جواب این همه ادم رو بدم که قانع نمی شید صبر کنید دوستان من هم بیان فعلا بحث رو نگه دارید همین جا

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خیلی هوش مصنوعی سرباز ها رو دیدین با بیشتر انگار خل وچل هستن
توی ac3 هم همچین چیزی هست با گرافیک بهتر
بعدش هم مگه شما از cpu دستگاه خبر داری

---------- نوشته در 03:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

480 شد hd :|عزیز من گیم کیوب خیلی قوی بود زمان خودش
اصلا اينطور نيست. شما هم سربازها رو بذار كنار (البته همين سربازها هم تو درجه سختی بالا باهوش می شن) بشمار ببين چند نفر قهرمان تو لشكر خودت و دشمن هستن، مسلما خيلين و هر كدومم سبك جنگيدن خاص خودشون رو دارن.
تو AC3 مردم حركاتشون محدوده، ثانيا اكثر جاها تو كوچه و جاهای باريكن نه ميدون بزرگ جنگ، تازه فريمش هم مثل DW بالا نيست. تو DW همه اش ميدون وسيع جنگه و هر جا هم سربازا و قهرمانا دارن يه كاری انجام می دن.
در مورد CPU دستگاه هم كه تا الان چند نفر گفتن كلاكش پايين تره و الانم نامكو داره می گه ضعيفه.
اينم بگم كه ايكس باكس تا جایی كه من می دونم از Wii قوی تر بود چون از رزولوشن 720p پشتيبانی می كرد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
یکی می گه بیشتر هست یکی می گه کمتر هست یکی می گه برابری می کنه
دقیقا منم همینو میگم باید صبر کرد تا کنسول امتحانشو بعد ریلیز پس بده همینو بس
البته من که وی یو رو ذره ای برای گرافیکش نمیخوام

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اصلا اينطور نيست. شما هم سربازها رو بذار كنار (البته همين سربازها هم تو درجه سختی بالا باهوش می شن) بشمار ببين چند نفر قهرمان تو لشكر خودت و دشمن هستن، مسلما خيلين و هر كدومم سبك جنگيدن خاص خودشون رو دارن.
تو AC3 مردم حركاتشون محدوده، ثانيا اكثر جاها تو كوچه و جاهای باريكن نه ميدون بزرگ جنگ. تو DW همه اش ميدون وسيع جنگه و هر جا هم سربازا و قهرمانا دارن يه كاری انجام می دن.
در مورد CPU دستگاه هم كه تا الان چند نفر گفتن كلاكش پايين تره و الانم نامكو داره می گه ضعيفه.
اينم بگم كه ايكس باكس تا جایی كه من می دونم از Wii قوی تر بود چون از رزولوشن 720p پشتيبانی می كرد.

چرا من می گم 1080 دوستان می گن ربطی به قوی بودن نداره
بعد 720 داره
cpu دستگاه هم تا وقتی خود نینتندو نگه چی هست حرف سازنده ها الکی هست
توی ac3 هم همه مثل هم نمی جنگن

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
خداییش امیرحسین برو حرف این همه سازنده رو ببین بعد ببین چطوری هست یکی می گه بیشتر هست یکی می گه کمتر هست یکی می گه برابری می کنه
ببين بنيامين جان ما بايد به حرف اكثريت اعتماد كنيم تا به حال چندبار به گوش من و شما خورده كه گفتن CPU كنسول ضعيفه ولي از لحاظ ظاهري در حد قابل قبولي هستش واقعا تا به حال هم بازي قدرتمندي ازش نشون داده نشده كه از اين نسل بالاتر باشه. پس ما بدون حتي يك بازي كه گرافيكش حتي ذره اي هم بالاتر از بازي هاي اين نسل باشه نمي تونيم بگيم كه كنسول قوي هست يا نه.هرچند بايد صبر كنيم تا نتيجه نهايي كار رو ببينيم ولي بازم فكر نكنم Wii U بتونه يك گرافيك نسل بعدي رو به ارمغان بياره;)

---------- نوشته در 03:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:02 PM ارسال شده بود ----------

چرا من می گم 1080 دوستان می گن ربطی به قوی بودن نداره
بعد 720 داره
cpu دستگاه هم تا وقتی خود نینتندو نگه چی هست حرف سازنده ها الکی هست
بنيامين جان خود PS3 هم همون طور كه ميدوني تو بعضي بازي هاي مثل MS از 1080P ساپورت ميكنه پس نمي تونيم اينم يه جهش خيلي بزرگ بدونيم هرچند انتظار هم نميره تو نسل هاي بعدي اين مورد در حد نجومي پيشرفت بكنه;)

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
حرف اکثریتی که منابع رو قبول ندارن رو قبول کنم عمرا
مگه نینتندو مثل سونی درباره ی ps3 دروغ می گفت اوایل نسل
نینتندو برای wii اومد گفت اقا دستگاه ما از لحاظر پردازشی زیاد قوی نیست و همینطور هم شد ولی گفت در عوض دستگاه ما ارزان هست و این که داره یک گیم پلی جدید رو ارائه می ده
در ضمن اصلی ترین عنصر یک بازی گیم پلی هست که wii u داره گیم پلی نسل بعد رو ارائه می ده

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بنيامين جان خود PS3 هم همون طور كه ميدوني تو بعضي بازي هاي مثل MS از 1080P ساپورت ميكنه پس نمي تونيم اينم يه جهش خيلي بزرگ بدونيم هرچند انتظار هم نميره تو نسل هاي بعدي اين مورد در حد نجومي پيشرفت بكنه;)
من دارم می گم بازی هایی که روی کنسول های این نسل روی 720 اجرا می شن رو روی 1080 اجرا می کنه
ms3 روی ps3 فریم ریت داغونی داشت روی wii u روی 60 فریم هست این شد ضعیف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر