Tecmo: پردازنده‌ Wii U ازXbox 360 و PS3 ضعیف‌تر است

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
orochi.jpg

آقای Akihiro Suzuki تهییه کننده‌ی بازی Dynasty Warriors به تازگی فاش کرد که پردازنده (CPU) استفاده شده در Wii U از Xbox 360 و PS3 ضعیف تر است؛ وی همچنین توضیح داد که این مسایل و مشکلات باعث سخت تر شدن ساخت بازی روی این پلتفرم می‌شوند.
Suzuki در مصاحبه با Eurogamer اذعان داشته است که پردازنده‌ی Wii U تیم ساخت بازی را با مشکل روبرو ساخته است. وی در این مورد می‌گوید: "یکی از ضعف های Wii U در مقایسه با PS3 و Xbox 360 پردازنده‌ی ضعیف تر آن است؛ بنابراین در بازی هایی مثل سری Warriors که Dynasty Warriors و Warriors Orochi را شامل می‌شوند، هنگامی که تعداد زیادی از دشمنان به سمت شما حمله ور می‌شوند، کارایی و اجرای بازی تحت تاثیر ضعف CPU قرار گرفته که یک چالش بزرگ را برای ما درست کرده است. ساخت بازی روی سخت افزاری جدید و مشخص نمودن تاریخی برای عرضه بر روی Wii U نیز، چالش های بعدی را پدید آورده اند. اما از دید بصری، Wii U گرافیک بهتری نسبت به Xbox 360 و PS3 دارد."
Suzuki همچنین اذعان داشت که Wii U جلوه های بصری بهتری نسبت به همتا های خود پدید می‌آورد؛ وی در این مورد می‌گوید: "اشتباه نکنید، از لحاظ جلوه های بصری، این دستگاه گرافیک بهتری را نمایش می‌دهد، بنابراین چالش دیگر ما این بود که سطح گرافیکی بالاتری را ایجاد کنیم و به خاطر مسایل گفته شده، این مورد را عملی ساختیم."
منبع

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من متوجه منظور این طرف نمیشم.....:|

آخه معمولا هر چی جلوتر میریم معماری CPU پیشرفت میکنه و میتونه توی فرکانس های پایین تر محاسبات قوی تری انجام بده و این که کنسولی که هنوز عرضه نشده CPU از کنسول سال 2005 ماکروسافت ضعیف تره یه خورده به نظرم عجیبه.......!!!

به نظرم اونا نتونستن از قدرت CPU درست استفاده کنند......b-)
چيز عجيبی نيست، Wii هم از Xbox ضعيف تر بود، با اين كه 4-5 سال بينشون فاصله بود.
استفاده از قطعات ضعيف همينه ديگه.
هر كس حرف منو باورش نمی شه فاركرای Xbox رو با Conduit ویی يا هر بازی با گرافيك بالای ديگه ـش مقايسه كنه...يا CoD 3 ویی رو با Halo 2 ايكس باكس.
گرافيك Xbox هم يه سر و گردن بالاتر از Wii بود، چيز عجيبی نيست. حتی يكی از سازنده ها گفته بود Wii از آيفون هم ضعيف تره از بس كه قطعاتش ضعيف بودن...
اقا شما برید با سونی و مایکرو حال کنید ما هم با نینتندو حال می کنیم شما که اصلا نمی خوای بخری گیر الکی نده بابا مگه نا نینتندو فن ها میام گیر الکلی می دیم ول کنید
آروم تر! اين حرف ها رو چجوری بهشون رسيدی شما؟ من خودم بيشترين بازی كه سرگرم كرده SSB بوده!
اينكه می خوام بخرم يا نه اصلا به كسی مربوط نمی شه، ياد بگيريد منطق داشته باشيد تو بحث كردن!

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,354
نام
مــاکــان
من نمیدونم چرا هنوز دستگاهی که هیچ مشخصاتی ازش اعلام نشده چه جای اعتراض یا دفاع داره؟(البته اینکه اسم نسل بعد روش بذاریم خنده داره)
دوستان تموم کنین این بحث بی پایانو.وگرنه من قول میدم تاپیک تا صفحه 80-70 بره چون اظهار نظرهای این sackboy patcher بازیسنتر تمومی نداره.چه میشه کرد جوان استو جویای یه پا داره.
داداشم کسی شما رو مجبور نکرده بحث های این تاپیک رو دنبال کنین!اینقدرم جوون جوون نکنین حالمون بهم خورد.
شما؟؟
تو مثل اینکه خوشت میاد بحث الکی کش بیاد.بفرما کشش بده.حالا تو چرا به خودت گرفتی؟!!!
وقتی جائی اظهار نظرهای هسته ای میشه من حتما دنبال میکنم.شما خودتو ناراحت نکن.من نمیدونم این فنای نینتندو(طرفدار نماها) تا حالا کجا بودن؟
آقا جان من عاشق ماریو,زلدا,....الانم بایونتا هستم.هر کسیم بازی کنه احترام میزارم.اصلا بحث کژوال هاردکور نیست این بازیا سگش میارزه به 100 تا cod .اما اینکه یکی بیاد بگه wii u نسل بعد,کنسولای نسل بعد(ps, xbox) نباید خیلی ازwii u قویتر باشن یا نینتندو dev kit که توسعه داده هنوز کامل نشده!!!(پس ناشرا دارن رو هوا بازی میسازن؟) و امثال اینها... جالب که همه این فرضیه هارو هم که از روی حدسیات خودش ساخته رو به عنوان قانون ششم نیوتون اعلام میکنه(آخه به این sackboy patcher من چی بگم؟)

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
هر كس حرف منو باورش نمی شه فاركرای Xbox رو با Conduit ویی يا هر بازی با گرافيك بالای ديگه ـش مقايسه كنه...يا CoD 3 ویی رو با Halo 2 ايكس باكس.
گرافيك Xbox هم يه سر و گردن بالاتر از Wii بود، چيز عجيبی نيست. حتی يكی از سازنده ها گفته بود Wii از آيفون هم ضعيف تره از بس كه قطعاتش ضعيف بودن...

آروم تر! اين حرف ها رو چجوری بهشون رسيدی شما؟ من خودم بيشترين بازی كه سرگرم كرده SSB بوده!
اينكه می خوام بخرم يا نه اصلا به كسی مربوط نمی شه، ياد بگيريد منطق داشته باشيد تو بحث كردن!
:angry:میای از نینتندو بد می گی بعدش می گی من با ssb حال می کنم خب حال کن اقا جان این بحث تا زمانی که نینتندو نگه از چه cpu استفاده کرده و کنسول نیومده و کنسول های نسل بعد دیگه پابرچاست و بی فایدست

---------- نوشته در 01:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 PM ارسال شده بود ----------

شما؟؟
تو مثل اینکه خوشت میاد بحث الکی کش بیاد.بفرما کشش بده.حالا تو چرا به خودت گرفتی؟!!!
وقتی جائی اظهار نظرهای هسته ای میشه من حتما دنبال میکنم.شما خودتو ناراحت نکن.من نمیدونم این فنای نینتندو(طرفدار نماها) تا حالا کجا بودن؟
آقا جان من عاشق ماریو,زلدا,....الانم بایونتا هستم.هر کسیم بازی کنه احترام میزارم.اصلا بحث کژوال هاردکور نیست این بازیا سگش میارزه به 100 تا cod .اما اینکه یکی بیاد بگه wii u نسل بعد,کنسولای نسل بعد(ps, xbox) نباید خیلی ازwii u قویتر باشن یا نینتندو چند تا dev kit با هم توسعه داده و هنوزم کامل نشده!!! و امثال اینها... جالب که همه این فرضیه هارو هم که از روی حدسیات خودش ساخته رو به عنوان قانون ششم نیوتون اعلام میکنه(آخه به این sackboy patcher من چی بگم؟)
الکی رو من اسم نذارید من دارم حقیقت رو می گم خب ما طرفدار نما هستیم عزیز من اگر ما ها طرفدار نما بودیم که نمی رفتیم کنسول های نینتندو رو بخریم اگر ما طرفدانما بودیم که نمی رفتیم بخش کنسول های نینتندو یک انجمنی رو کامل کنیم اگر طرفدار نما بودیم که نمی رفتیم کلوب بزنیم اگر طرفدارنما بودیم که نمی رفتیم دفاع کنیم برادر من شما خبر نداری چرا الکی تهمت می زنی ما طرفدار نما بودیم
این فن های نینتندو هم بودن فقط من به پیشنهاد دوستم مهدی یک کلوب به اسم کلوب فن های نینتندو زدیم که الان حدود 30 نفر هستن تا بتونیم از حرف های الکی بر ضد نینتندو یک کاری بکنیم خواستی من تمام چیزهایی رو که می گم با مدرک توضیح بدم به نظرت اگر سونی و مایکرو بخوان یک کنسول بسیار قوی بزنن قیمت کنسول بالا نمی ره نسل قبل شما اگر روز لانچ wii رو دیده باشید ملت ریخته بودن بیرون همونجا منتظر بودن تا برن wii بخرن هیچ کدومشون هم بچه نبودن دلیل موفقیت wii جدب گیمرهی کژوال نسیت دلیل اصلی ترش قیمت پایین تر و نواوری هست خب حالا به نظرت مایکرو سافت و سونی دوست دارن مثل این نسل نسل بعد رو ببازن ادم از تجربیاتش درس می گیره نه این که بره تکرارشون کنه

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
شما؟؟
آقا جان من عاشق ماریو,زلدا,....الانم بایونتا هستم.هر کسیم بازی کنه احترام میزارم.اصلا بحث کژوال هاردکور نیست این بازیا سگش میارزه به 100 تا cod .اما اینکه یکی بیاد بگه wii u نسل بعد,کنسولای نسل بعد(ps, xbox) نباید خیلی ازwii u قویتر باشن یا نینتندو dev kit که توسعه داده هنوز کامل نشده!!!(پس ناشرا دارن رو هوا بازی میسازن؟) و امثال اینها... جالب که همه این فرضیه هارو هم که از روی حدسیات خودش ساخته رو به عنوان قانون ششم نیوتون اعلام میکنه(آخه به این sackboy patcher من چی بگم؟)
ببین ماکان جان شما اون بالا اومدی گفتی که دیگه تاپیک کش ندین و از این جور حرفا منم عرض کردم کسی شما رو ملزم نکرده بیای بحث رو ادامه بدی همین!من نارحت نیستم:D
بحث به خود گرفتن نیست بحث اینه شما یه خورده بی منطق و احساسی داری حرف میزنی!بحث الکی کش نمیاد اگه شما چشم و گوشتون رو باز کنید ودلایل ما رو قبول کنید!این که یه ریز نیومدیم اظهار نظر الکی بکنیم و سر GOW و هیلو و چه میدونم برتری گرافیک cod رو ایکس باکس و PS3 بحث نکردیم گناه کردیم؟؟
دادا شما چه اسراری دارین که نسل بعد نسل گرافیک های آنچنانیه؟؟نسل بعد شاهکار کنن بتونن بازی ها رو رو ۶۰ فریم اجرا کنن!چون اگه بخوان یه چی از این قوی تر و بالاتر بدن نمی صرفه واسشون.الان سال ۲۰۱۲ و مردم مثه سال ۲۰۰۵ ۲۰۰۶ قدرت خرید ندارن اوضاعا اقتصادی و در کل بازار دنیا اون کشش رو نداره که یه کنسول ۴۰۰ ۵۰۰ دلاری بدن دست ملت!

---------- نوشته در 02:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 PM ارسال شده بود ----------

داداشم اگه خاطرت باشه نسل قبل خود نینتندو گفت که wii دنبال گرافیک hd و این جور حرفا نیست.بیشتر دنبال دغدغه اصلی گیم یعنی سرگرمیه!.اون تحقیقاتی که سونی و مایکروسافت(البته مایکروسافت که کاری نکرد:)) )صرف ساختن کنسولی با گرافیک hd کرد رو نینتندو اومد تو دسته و سنسور های حرکتی کرد و و موفق هم شد! بحث نسل قبل و این نسل رو با هم قاطی نکنین لطفا

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,354
نام
مــاکــان
الکی رو من اسم نذارید من دارم حقیقت رو می گم خب ما طرفدار نما هستیم عزیز من اگر ما ها طرفدار نما بودیم که نمی رفتیم کنسول های نینتندو رو بخریم اگر ما طرفدانما بودیم که نمی رفتیم بخش کنسول های نینتندو یک انجمنی رو کامل کنیم اگر طرفدار نما بودیم که نمی رفتیم کلوب بزنیم اگر طرفدارنما بودیم که نمی رفتیم دفاع کنیم برادر من شما خبر نداری چرا الکی تهمت می زنی ما طرفدار نما بودیم
این فن های نینتندو هم بودن فقط من به پیشنهاد دوستم مهدی یک کلوب به اسم کلوب فن های نینتندو زدیم که الان حدود 30 نفر هستن تا بتونیم از حرف های الکی بر ضد نینتندو یک کاری بکنیم خواستی من تمام چیزهایی رو که می گم با مدرک توضیح بدم به نظرت اگر سونی و مایکرو بخوان یک کنسول بسیار قوی بزنن قیمت کنسول بالا نمی ره نسل قبل شما اگر روز لانچ wii رو دیده باشید ملت ریخته بودن بیرون همونجا منتظر بودن تا برن wii بخرن هیچ کدومشون هم بچه نبودن دلیل موفقیت wii جدب گیمرهی کژوال نسیت دلیل اصلی ترش قیمت پایین تر و نواوری هست خب حالا به نظرت مایکرو سافت و سونی دوست دارن مثل این نسل نسل بعد رو ببازن ادم از تجربیاتش درس می گیره نه این که بره تکرارشون کنه
خیلی خوب تو نینتندو فن خون جیگر خورده.اما لطفا کمی منطق داشته باش.اتفاقا سونی و مایکروسافت تو نسل قبلم خیلی حرکت درستی کردن و یه کنسول op بیرون ندادن.سخت افزار هر دو حتی از pc های زمان خودش هم عقبتر بود.این نینتندو بود که یه سخت افزار کهنه و یکی دو نسل قبلو فقط با یه نوآوری(گیم پد) انداخت به ملت.از همون اول هم داشت سود میکرد هم رو کنسول هم نرم افزار.ماکرو رو نمیدونم اما سونی تا چند وقت به خاطر اینکه از قیمت واقعی پائینتر میفروخت داشت ضرر میداد.امسال نینتندو هم همون روش در پیش گرفته مطمئنا ایندفعه هم برنده فروش میشه.اما اونائی که این کنسولو خریدن هم برنده بودن؟ گیمری که تو این نسل بازیهائی مثل ,mgs,portal,uncharted,gow,geow,halo,skyrim,witcher,kz,heavy rain,bioshock,last of us,beyond... به خاطر طرفداری از نینتندو نتونسته یا نمیتونه تجربه کنه هم برنده بوده؟ آیا نینتندو به طرفداراش اون بهائی رو داد که ماکروسافت به طرفداراش داد؟(البته که سونی بهترین بود تو این قضیه با کلی انحصاری).این wii u ,wii u گفتنم مال همین 1 سالست.ps4,720 که بیان دهن همه بسته میشه.
تو این نسل هم 2باره اینا تکرار میشه و شما دنبال این باش که نینتندو بیشتر فروش میکنه یا نه؟شاید بخشی از این درصد فروش نسیبت شد.ما هم میریم با مولتی ها و انحصاریهائی که شما باید خوابشو ببینی حال میکنیم.

ببین ماکان جان شما اون بالا اومدی گفتی که دیگه تاپیک کش ندین و از این جور حرفا منم عرض کردم کسی شما رو ملزم نکرده بیای بحث رو ادامه بدی همین!من نارحت نیستم
biggrin1.gif

بحث به خود گرفتن نیست بحث اینه شما یه خورده بی منطق و احساسی داری حرف میزنی!بحث الکی کش نمیاد اگه شما چشم و گوشتون رو باز کنید ودلایل ما رو قبول کنید!این که یه ریز نیومدیم اظهار نظر الکی بکنیم و سر GOW و هیلو و چه میدونم برتری گرافیک cod رو ایکس باکس و PS3 بحث نکردیم گناه کردیم؟؟
دادا شما چه اسراری دارین که نسل بعد نسل گرافیک های آنچنانیه؟؟نسل بعد شاهکار کنن بتونن بازی ها رو رو ۶۰ فریم اجرا کنن!چون اگه بخوان یه چی از این قوی تر و بالاتر بدن نمی صرفه واسشون.الان سال ۲۰۱۲ و مردم مثه سال ۲۰۰۵ ۲۰۰۶ قدرت خرید ندارن اوضاعا اقتصادی و در کل بازار دنیا اون کشش رو نداره که یه کنسول ۴۰۰ ۵۰۰ دلاری بدن دست ملت!
اتفاقا من بحث خیلی رو منطق بردم جلو.این شمایین که رو فرضیات خودتون کوهی از قانون میسازین.درمورد قیمت که wii u همین الان 350 تاست انتظار داری ps4,720 کمتر باشن؟(299 تاییش با هارد 8 گیگ).خداییش تو بحث هارد کنسول هم دارن کمکاری میکنن.الان سونی داره باندل 160 یا 250 ps3 با uncharted3 میده 270 $.(سوپر اسلیم با هارد 500داره میاد299$)تازه با اینهمه بازی شاهکاری که ریلیز شده.اونوقت باندل پرمیوم wii u با 32 گیگ هارد $ 350!!!!.از لحاظ بازی هم که همش بازیهای همین نسل قرار براش بیاد.من اگه بودم میرفتم ps3 میگرفتم.تو اون نسل هم شاید یه سالی بتونه پا به پای بقیه بیاد ولی در ادامه میشه همین wii خودمون.اگه بحثت چیزی غیر این بود بالاتر جوابت هست

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
این که مشخص بود
فرقی نداره هم سونی هم مایکرو هم نینتدو قبل از اومدن کنسلوشون عمرهای نجومی و قدرتهای خارق العاده بهش میدن !
ولی مطئنن از لحاظ قدرتی سونی و مایکروسافت حرف اول می زنن و نینتدو بیشتر به خدمات جانبیش دقت می کنه ! تا گرافیک و قدرت !

البته خیلی ضایعه اس اگه کنسول حدیدش قدرتش از PS3 و Xbobx کمتر باشه

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بله این همه فن سونی و مایکرو که توی ایم صفحات پست دادن
کل 11 صفحه رو گشتم.
ندیدم کسی بگه:
"شما غلط میکنین با کنسول نینتندو بازی کنین.ادامه بدین میام میکشمتون."
شما اگه یه جمله ای شبیه این دیدین بیاین بگین;)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
کل 11 صفحه رو گشتم.
ندیدم کسی بگه:
"شما غلط میکنین با کنسول نینتندو بازی کنین.ادامه بدین میام میکشمتون."
شما اگه یه جمله ای شبیه این دیدین بیاین بگین;)
همین مونده دیگه!!!
دوستان چرا اینقد خشن بحث میکنین تو رو خدا یکم مراعات کنین

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
خیلی خوب تو نینتندو فن خون جیگر خورده.اما لطفا کمی منطق داشته باش.اتفاقا سونی و مایکروسافت تو نسل قبلم خیلی حرکت درستی کردن و یه کنسول op بیرون ندادن.سخت افزار هر دو حتی از pc های زمان خودش هم عقبتر بود.این نینتندو بود که یه سخت افزار کهنه و یکی دو نسل قبلو فقط با یه نوآوری(گیم پد) انداخت به ملت.از همون اول هم داشت سود میکرد هم رو کنسول هم نرم افزار.ماکرو رو نمیدونم اما سونی تا چند وقت به خاطر اینکه از قیمت واقعی پائینتر میفروخت داشت ضرر میداد.امسال نینتندو هم همون روش در پیش گرفته مطمئنا ایندفعه هم برنده فروش میشه.اما اونائی که این کنسولو خریدن هم برنده بودن؟ گیمری که تو این نسل بازیهائی مثل ,mgs,portal,uncharted,gow,geow,halo,skyrim,witcher,kz,heavy rain,bioshock,last of us,beyond... به خاطر طرفداری از نینتندو نتونسته یا نمیتونه تجربه کنه هم برنده بوده؟ آیا نینتندو به طرفداراش اون بهائی رو داد که ماکروسافت به طرفداراش داد؟(البته که سونی بهترین بود تو این قضیه با کلی انحصاری).این wii u ,wii u گفتنم مال همین 1 سالست.ps4,720 که بیان دهن همه بسته میشه.
تو این نسل هم 2باره اینا تکرار میشه و شما دنبال این باش که نینتندو بیشتر فروش میکنه یا نه؟شاید بخشی از این درصد فروش نسیبت شد.ما هم میریم با مولتی ها و انحصاریهائی که شما باید خوابشو ببینی حال میکنیم.

اتفاقا من بحث خیلی رو منطق بردم جلو.این شمایین که رو فرضیات خودتون کوهی از قانون میسازین.درمورد قیمت که wii u همین الان 350 تاست انتظار داری ps4,720 کمتر باشن؟(299 تاییش با هارد 8 گیگ).خداییش تو بحث هارد کنسول هم دارن کمکاری میکنن.الان سونی داره باندل 160 یا 250 ps3 با uncharted3 میده 270 $.(سوپر اسلیم با هارد 500داره میاد299$)تازه با اینهمه بازی شاهکاری که ریلیز شده.اونوقت باندل پرمیوم wii u با 32 گیگ هارد $ 350!!!!.از لحاظ بازی هم که همش بازیهای همین نسل قرار براش بیاد.من اگه بودم میرفتم ps3 میگرفتم.تو اون نسل هم شاید یه سالی بتونه پا به پای بقیه بیاد ولی در ادامه میشه همین wii خودمون.اگه بحثت چیزی غیر این بود بالاتر جوابت هست

هارد کنسول و کم کاری؟؟؟سیستم Eshopنینتندو هنوز اون قدر محتوا نداره که بخوان واسش هارد ۱۲۰ ۲۵۰ ۳۲۰ بزارن شک نکنید اگه نیاز داشت میزاشتن!سونی که رسما داره با فروختن این باندل ملتو تیغ میزنه!wii u
از لحاظ بازی قراره بازی های همین نسل براش بیاد؟؟؟حالا دوتا عنوان ثرد پاری مثل بتمن واسش تایید شده شد بازی های همین نسل؟؟؟:)) شما برو برو PS3 بگیر اگه فک میکنی اینجوری به صرفه س.الان wii خودمون:D مشکلش چیه؟؟کم فروخت؟؟؟کم بازی واسش اومد؟؟بدون هیچ شک و تردیدی برنده این نسل wii بود!تو نسل بعدی هم اگه سونی و مایکروسافت همین روال رو برن میبازن به نینتندو!
دیگه من بیشتر از این اینجا پست نمیدم!
I'm out!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

اگر نینتندو به مردم انداخته بود و مردم راضی نبودن چه جوری ها هست انقدر پیش فروش دستگاه خوب هستش دیگه ملت یک اشتباه رو دوبار که تکرار نمی کنن گفتی مولتی و انحصاری والا نینتندو قرار هست شبکه ی nintendo network رو راه اندازی کنه که ea هم همکاری داشته باهاش
اگر به مولتی و انحصاری باشه مطمئن باشه ما بیش تر کیف می کنیم ما دنبال گرافیگ نیستیم ما می خوایم از گیم پلی لذت ببریم
اولا wii u قیمتش 299 دلار هست ما هم می تونیم قیمت اون باندل های خوشگل سونی رو بگیم خب عزیز وقتی کنسول wii نداشتی چرا درباره ی هارددیسک اظهاد نظر می کنی هر کی wii داشت هاردیسک نمی خواست در ضمن شما می تونید تا 3 ترابایت بهش هارد اضافه کنید هارد دستگاه هم ssd هم که نیازی به توضیح نیست عزیز من wii u دستش 173 دلار هست بعدش هم قوی تر هست انتظار داری برابری کنه قیمتش با این نسل توی باندا پرمیوم هم یک باندل دیگه داریم که بازی زامبی یو و یک کنترل pro هم هست چیز کمی نیستش کی گفته همه بازی هاش مال این نسل هستن ما بازی های داریم که اختصاصی هستش و برای نسل بعد هستن درضمن وقتی کنسول نسل بعد معرفی نشده انتظار داری این ها بیان بازی نسل بعد براش معرفی کنن چه حرف ها

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اقا این بحث تا 1 قرن دیگه هم به نتیجه نمی رسه هی ما پست می دیم هی شما پست می دیدن ول کنید بابا الکی خودتون رو خسته کنید بعدش هم به نتیجه نمی رسید

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
امیر حسین تبریک میگم بهت !!

داغ ترین تاپیک خبری قرن رو زدی :d

دوستان 11 صفحه ، یه مساله رو کش دادن !!!

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,354
نام
مــاکــان
هارد کنسول و کم کاری؟؟؟سیستم Eshopنینتندو هنوز اون قدر محتوا نداره که بخوان واسش هارد ۱۲۰ ۲۵۰ ۳۲۰ بزارن شک نکنید اگه نیاز داشت میزاشتن!سونی که رسما داره با فروختن این باندل ملتو تیغ میزنه!wii u
از لحاظ بازی قراره بازی های همین نسل براش بیاد؟؟؟حالا دوتا عنوان ثرد پاری مثل بتمن واسش تایید شده شد بازی های همین نسل؟؟؟:)) شما برو برو PS3 بگیر اگه فک میکنی اینجوری به صرفه س.الان wii خودمون:biggrin1: مشکلش چیه؟؟کم فروخت؟؟؟کم بازی واسش اومد؟؟بدون هیچ شک و تردیدی برنده این نسل wii بود!تو نسل بعدی هم اگه سونی و مایکروسافت همین روال رو برن میبازن به نینتندو!
دیگه من بیشتر از این اینجا پست نمیدم!
I'm out!
داداش داری میری بیزحمت درم ببند.
منظورت از 4 تا بازی ایناست دیگه نه؟
TitleDeveloper(s)Publisher(s)JapanEuropeAustraliaNorth AmericaExclusive
007 Legends[SUP][1][/SUP]EurocomActivisionTBALaunch WindowTBALaunch WindowNo
Aliens: Colonial Marines[SUP][2][/SUP]Gearbox Software
Demiurge Studios[SUP][3][/SUP]
Sega2013Launch Window2013February 12, 2013[SUP][4][/SUP]No
Assassin's Creed III[SUP][5][/SUP]Ubisoft QuebecUbisoft2012Launch Window20122012 (Launch Title)No
Batman: Arkham City - Armored Edition[SUP][6][/SUP]Rocksteady Studios
WB Games Montreal
Warner Bros. Interactive2012Launch Window2012November 18, 2012Yes
Untitled ***********[SUP][7][/SUP]EA Digital Illusions CEElectronic ArtsTBATBATBATBA
Bayonetta 2[SUP][8][/SUP]Platinum GamesNintendoTBATBATBATBAYes
Ben 10: Omniverse[SUP][9][/SUP]Vicious Cycle SoftwareD3 Publisher201220132012Launch WindowNo
Call of Duty: Black Ops II[SUP][10][/SUP]TreyarchActivision2012November 30th 20122012November 18, 2012No
Cabela's Dangerous Hunts 2013[SUP][11][/SUP]TBAActivisionTBATBATBALaunch Window
Darksiders II[SUP][12][/SUP]Vigil GamesTHQTBALaunch Window20122012 (Launch Title)No
Demon Tribe[SUP][13][/SUP]SegaSegaTBATBATBATBA
Dirt[SUP][14][/SUP]TBACodemastersTBATBATBATBA
Dragon Quest X: Rise of the Five Tribes Online[SUP][15][/SUP][SUP][16][/SUP]
Square EnixSquare EnixTBATBATBATBAYes
Epic Mickey 2: The Power of Two[SUP][17][/SUP]Junction Point StudiosDisney Interactive StudiosTBALaunch Window2012November 18, 2012No
ESPN Sports Connection[SUP][18][/SUP]TBAUbisoftTBALaunch WindowTBALaunch Window
Untitled F1 / Formula OneTBACodemastersTBATBATBATBA
Family Party: 30 Great Games Obstacle Arcade[SUP][19][/SUP]Torus GamesD3 Publisher201220122012Launch WindowNo
FIFA 13[SUP][20][/SUP]
FIFA Soccer 13[SUP]NA[/SUP]
EA CanadaElectronic Arts2012November 30th 201220122012 (Launch Title)No
Fist of the North Star: Ken's Rage 2'[SUP][21][/SUP]KoeiTecmo KoeiDecember 2012TBATBADecember 2012
Funky Barn[SUP][22][/SUP]TBA505 GamesTBATBATBALaunch WindowYes
Game Party Champions[SUP][23][/SUP]Phosphor GamesWarner Bros. Interactive2012Launch Window2012Launch WindowYes
Game & Wario[SUP][24][/SUP]Intelligent SystemsNintendoTBALaunch WindowTBALaunch WindowYes
Homefront 2Crytek UKTHQTBATBATBATBANo
Injustice: Gods Among Us[SUP][25][/SUP]NetherRealm StudiosWarner Bros. InteractiveTBATBATBA2013No
Jeopardy[SUP][26][/SUP]Pipeworks SoftwareTHQTBATBATBALaunch Window
Jett Tailfin[SUP][19][/SUP]TBAMaximum GamesTBATBATBALaunch Window
Just Dance 4[SUP][27][/SUP]Ubisoft ParisUbisoftUnreleasedLaunch Window2012 (Launch Title)2012 (Launch Title)No
Lego City Undercover[SUP][28][/SUP]Traveller's TalesNintendoTBALaunch WindowTBAHoliday 2012Yes
Madden NFL 13[SUP][29][/SUP]EA TiburonElectronic ArtsUnreleasedLaunch WindowUnreleased2012 (Launch Title)[SUP][30][/SUP]No
Marvel Avengers: Battle for Earth[SUP][31][/SUP]Ubisoft QuebecUbisoftTBALaunch WindowTBALaunch WindowNo
Mass Effect 3: Special Edition[SUP][32][/SUP]BioWare
Straight Right[SUP][33][/SUP]
Electronic ArtsTBANovember 30th 2012TBA2012 (Launch Title)Yes
Medium[SUP][34][/SUP]Bloober TeamTBATBATBATBATBAYes
Monster Hunter 3 Ultimate[SUP][35][/SUP]TBACapcomDecember 8th 2012March 2013TBAMarch 2013Yes
NBA 2K13[SUP][36][/SUP]Visual Concepts2K SportsTBALaunch WindowTBALaunch WindowNo
New Super Mario Bros. U[SUP][37][/SUP]Nintendo EADNintendoDecember 8 2012November 30th 20122012November 18, 2012Yes
Ninja Gaiden 3: Razor's Edge[SUP][38][/SUP]Team Ninja/Tecmo KoeiNintendo[SUP][39][/SUP]2012Launch Window [SUP][38][/SUP]20122012 (Launch Title)[SUP][38][/SUP]Yes
Nintendo LandNintendo EADNintendoDecember 8 2012November 30th 20122012November 18th 2012Yes
Pikmin 3[SUP][40][/SUP]Nintendo EADNintendo2013201320132013Yes
Project CARSSlightly Mad Studios[SUP][41][/SUP]TBATBATBATBATBANo
Project Nova (working title)Vicarious Visions[SUP][42][/SUP]ActivisionTBATBATBATBA
Rabbids Land[SUP][43][/SUP]Ubisoft ParisUbisoftTBALaunch WindowTBALaunch WindowYes
Rapala Pro Bass Fishing[SUP][44][/SUP]TBAActivisionTBATBATBALaunch Window
Rayman Legends[SUP][45][/SUP]Ubisoft MontpellierUbisoft2012November 30th 201220122012Yes
Rise of the Guardians: The Video Game[SUP][19][/SUP]Torus GamesD3 Publisher2012Launch Window2012Launch WindowNo
Romance of the Three Kingdoms XIITBATBADecember 2012TBATBATBANo
Sacrilegium[SUP][46][/SUP]Reality Pump StudiosTopWare Interactive2013201320132013No
Scribblenauts Unlimited[SUP][47][/SUP]5th CellWarner Bros. Interactive2012Launch Window2012Launch WindowNo
Sing Party[SUP][48][/SUP]FreeStyleGamesNintendo2012Launch Window2012Launch WindowYes
Skylanders: Giants[SUP][49][/SUP]Toys For Bob
Vicarious Visions
Activision

TBA2013TBALaunch WindowNo
Sniper: Ghost Warrior 2[SUP][50][/SUP]City InteractiveCity Interactive2013January 18, 20132013January 15, 2013No
Sonic & All-Stars Racing Transformed'[SUP][51][/SUP]Sumo DigitalSega2012Launch Window2012November 20, 2012 [SUP][52][/SUP]No
Untitled Super Smash Bros. sequel[SUP][53][/SUP]Sora Ltd.
Namco Bandai
NintendoTBATBATBATBA[SUP][54][/SUP]Yes
Tank! Tank! Tank![SUP][55][/SUP]Namco BandaiNamco BandaiTBATBATBA2012 (Launch Title)Yes
Tekken Tag Tournament 2: Wii U Edition[SUP][56][/SUP]Namco BandaiNamco BandaiTBALaunch WindowTBALaunch Window[SUP][57][/SUP][SUP][58][/SUP]Yes
Untitled The Legend of Zelda[SUP][59][/SUP]Nintendo EADNintendoTBATBATBATBAYes
The Wonderful 101[SUP][60][/SUP]Platinum GamesNintendoTBA2013TBA2012 (Launch Window)Yes
Transformers: Prime – The Game[SUP][61][/SUP]NowPro, AltronActivisionFall 2012, early 2013Fall 2012, early 2013Fall 2012, early 2013Fall 2012, early 2013No
Warriors Orochi 3 Hyper[SUP][62][/SUP]KoeiTecmo KoeiTBATBATBALaunch WindowNo
Wheel of Fortune[SUP][63][/SUP]TBATHQTBATBATBALaunch Window
Wii Fit U[SUP][64][/SUP]NintendoNintendoTBA20132012Launch WindowYes
Wii U Panorama View (working title)[SUP][65][/SUP]TBANintendoTBATBATBATBAYes
Wipeout 3[SUP][66][/SUP]TBAActivisionTBATBATBALaunch WindowNo
Your Shape Fitness Evolved 2013[SUP][18][/SUP]Blue ByteUbisoftTBALaunch WindowTBALaunch WindowYes
ZombiU[SUP][67][/SUP]Ubisoft MontpellierUbisoftTBANovember 30th 20122012 (Launch Title)November 18 2012Yes
Zumba Fitness Core[SUP][68][/SUP]TBAMajescoTBATBATBALaunch WindowNo

توام که داری حرفای منو تکرار میکنی.نینتندو اصلا به طرفداراش اهمیت نمیده که بخواد براش نتورک بزنه.اگه برا wii u هم نزنه (که میزنه زیر فشار) دیگه واقعا این کنسول ارزشی نداره.بعدشم کی گفته هارد فقط برا محتوای آنلاین؟ تو فکر میکنی همه بازیهای نسل بعد از رو دیسک اجرا میشن؟نیاز به هارد ندارن؟خیلی از بازیهای این نسل به هارد نیاز دارن چه برسه نسل بعد!!
البته که ماریو به هارد نیاز نداره شما هم ندیدی.
منم که گفتم تو بحث فروش نینتندو اول هست این نسل هم اول خواهد شد. اما دیگه خواهشا بازیهای نینتندو رو با اینور مقایسه نکن.نینتندو تنها کاری که تو این نسل کرد این بود که اونایی که گیمر نبودن و چیزی از گیم نمیدونستنو وارد گود کرد وبهشون کنسولو نرم افزار فروخت و اینطوری از ms و sony پیشی گرفت.اینجارو واقعا عالی کار کرد همین.

اگر نینتندو به مردم انداخته بود و مردم راضی نبودن چه جوری ها هست انقدر پیش فروش دستگاه خوب هستش دیگه ملت یک اشتباه رو دوبار که تکرار نمی کنن گفتی مولتی و انحصاری والا نینتندو قرار هست شبکه ی nintendo network رو راه اندازی کنه که ea هم همکاری داشته باهاش
اگر به مولتی و انحصاری باشه مطمئن باشه ما بیش تر کیف می کنیم ما دنبال گرافیگ نیستیم ما می خوایم از گیم پلی لذت ببریم
اولا wii u قیمتش 299 دلار هست ما هم می تونیم قیمت اون باندل های خوشگل سونی رو بگیم خب عزیز وقتی کنسول wii نداشتی چرا درباره ی هارددیسک اظهاد نظر می کنی هر کی wii داشت هاردیسک نمی خواست در ضمن شما می تونید تا 3 ترابایت بهش هارد اضافه کنید هارد دستگاه هم ssd هم که نیازی به توضیح نیست عزیز من wii u دستش 173 دلار هست بعدش هم قوی تر هست انتظار داری برابری کنه قیمتش با این نسل توی باندا پرمیوم هم یک باندل دیگه داریم که بازی زامبی یو و یک کنترل pro هم هست چیز کمی نیستش کی گفته همه بازی هاش مال این نسل هستن ما بازی های داریم که اختصاصی هستش و برای نسل بعد هستن درضمن وقتی کنسول نسل بعد معرفی نشده انتظار داری این ها بیان بازی نسل بعد براش معرفی کنن چه حرف ها
شما برو از گیم پلی لذت ببر کی جلوتو گرفته؟ البته که گیم پلی و داستان مهمتر هست تا گرافیک.کی صحبت از گرافیک کرد؟ اتفاقا گیم پلی به واسطه قدرت سخت افزاریه که پیشرفت میکنه.وقتی به قول خودت نسل بعد هنوز شروع نشده و بازیهایی که برا wii u قرار بیاد همینایی هستن که برا بقیه میان خوب منم با ps3 مقایسش میکنم!!!
درمورد هارد هم باز پچر بازی درآوردی!! صحبت از قابلیتهای کنسول وقیمت تموم شدش هست نه اینکه میشه براش هارد خرید!!lol
این بازیهای اختصاصی نسل بعد کو؟
در ضمن یه چیزی یاد گرفتی نسل بعد نسل بعد میکنی.نکنه نینتندو منتظر ms و سونی که اونا شروع کنن.یعنی تو هیچ بازی لانچش نباس یدونه باشه؟ اگه هست چرا روش تبلیغ نمیکنه؟ نکنه zombie u نسل بعده؟ استودیوهای first party کجان؟
قبلا هم گفتم بازیهای به اصطلاح نسل بعد هم که بیان این کنسول با این مشخصات عمرش برای اون بازیها 1 سال بیشتر نیست.نینتندو هم همینو میخواد.میشه همین تجربه ای که با وی داشتی.
اینم بگم همونطور که قبلا گفتم من به همه نینتندو داران عزیز احترام میزارم.اما وقتی یکی میاد پچر بازی در میاره و میگه ps4 و 720 نباس از wii u قویتر باشن واز این دست نظریه ها... دیگه چی باید گفت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر