TearAway

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
20 پوند و توصیه می کنم اگه تصمیم خرید داری حتما پیش خریدش کنی. حجمش هم که گفتم 1.3 هست و با PS3 می تونی دانلود کنی و وقتی که ریلیز شد به ویتا منتقلش کنی و تموم!

من از قبل تو حسابم داشتم :D اما به نظر من نقدها خیلی خیلی مثبت خواهد بود چون هم خیلی ها از بازی تعریف کردن و هم برای اولین بار اینقدر گسترده از قابلیت های ویتا تو یه بازی داره استفاده میشه و خیلی به چشم میادش و از همه مهم تر MM پشت بازی هست :D اینم ببینید:

Tearaway Video - Preview | GameTrailers
خریدش که شکی نیست D: بازیش Top میزنه ! MM درسته کارش اما خب این سبکی تا حالا طرفش نرفته بود برای همینم منتظرم ببینم به جز این همه هنر زیبا و حلاقیت از نظر gameplay در چه حدی D:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
تو استور امارات که برای پیش خرید نگذاشتن! پس کی میخوان بذارن؟ کمتر از یک هفته مونده:-/
منم دیگه امروز تصمیم رو برای خریدش قطعی کردم
ویرایش: بازی تو استور امارات هم هست برای پری اردر! به قیمت 25 دلار!:|.
یادم نیست خبرشو که گفته باشن تو استور اومده

آخرین ویرایش:

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
آمریکا هم برای پیش فروش قرار نداده بازیرو ولی گویا اگه بازی رو در هفته ی اول خریداری کنید از اون محتواهایی که واسه پیش فروش بقیه منطقه ها هست بهره مند میشین.
تو منو ها اصلی استور نیست. باید سرچ کنی اسم بازی رو
؟

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
آمریکا هم برای پیش فروش قرار نداده بازیرو ولی گویا اگه بازی رو در هفته ی اول خریداری کنید از اون محتواهایی که واسه پیش فروش بقیه منطقه ها هست بهره مند میشین.

تو منو ها اصلی استور نیست. باید سرچ کنی اسم بازی رو

- - -ویرایش - - -

تو استور که رفتی گزینه سرچ رو بزن و اسم بازی رو سرچ کن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
تو استور آمریکا برا پیش فروش نیس که.....تو سرچ هم که می کنیم فقط تریلرشو میاره.......

دیگه اینو نمیدونم از چه قراره! برای اروپا و امریکا همزمان ریلیز میشه (22نوامبر) میمونه ژاپن که فکر کنم 5-6 دسامبر ریلیز بشه! الان برای اروپا پیش خریدش موجوده و عجیبه چرا برای امریکا نیست!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
America's store :D
یادته سر کیلزونم همین بود :D
ملا ریجن 1 ـی های= یکم باید خیلی صبور باشند :D

کیلزونم اینجوری بود؟ یادم نیست. استور امریکا که خیلی فعاله عجیبه این اوضاع
من که فردا لینک پری لود ام میاد ایشالا مثه کیلزون تو 5ثانیه اول ریلیز جهانی بازی، بازی رو شروع میکنم:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر