TearAway

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
Tearaway-Preview1.jpg

اما ما پس از اینکه تشویق شدیم تا خلاقیت را در یک نقطه از بازی ایجاد کنیم که نقطه ای شروع برای درمان شما باشد و شما این خلاقیت را ادامه بدهید-این قسمتو ترجمه ـشو مطمئن نبودم گذاشتم اینجا اگه مشکلی بود بگین B

ادامه ترجمه بزودی....
{درصورت تمایل میتوانید به منبع مراجعه کنید و کارمو ادامه بدید یک مقدار کار پیش اومد متاسفانه}
Tearaway interview | PlayStation Vita | Pocket Gamer

ترجمه قسمتی که مطمئن نبودید:
بعد ما خلاقیت رو تا جایی مورد تشویق قرار می دیم که شما[خلاقیت در] بازی رو به عنوان یک نقطه شروع در نظر می گیرید و سپس شما اون خلاقیت رو در دنیای بیرون از بازی ادامه می دهید.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
گیم پلیE3 بازی فوق العاده بود یکی از بهترین استفاده از تاچ پشت رو دیدم تو این بازی واقعا بچه ها MM خلاق و خوش فکر هستند
صبر واسه این دیگه از انتظار بیاند هم داره سختتر میشه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
یک ماه تاخیر! خیلی هم زیاد نیست کلا هرچی از Mm آید، خوش آید:d
قطعا بعنوان اولین پروژه هندهلدشون روش حساس هستن و چیز کاملی تحویل میدن پس یک ماه صبر خیلی سخت نیست

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
y__o__u__t__u__b__e/watch?v=UZ7Oby2R6zE

این ویدئو Behind The Scenes به شدت پیشنهاد میشه :d هم کلی صحنه از Tearaway داره هم جاهای مختلف استدیو رو نشون میده و با افراد مختلف حرف میزنه

عجب استدیو خداییه این MM :d

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
پیش خرید دیجیتالی بازی شروع شده

34005570343124842327.png

محتویات پک بالا:
Pre-order Tearaway™ today and unwrap The Jukebox Pack – containing the game soundtrack with exclusive bonus track, PlayStation®Network avatars of iota and atoi, and a colourful Tearaway™ PlayStation®Vita home screen skin.

09869736539709284352.png

محتویات این یکی:
Pre-order Tearaway™ today and unwrap The Special Delivery Pack – containing iota and atoi costumes for LittleBigPlanet™ 2, LittleBigPlanet™ Karting and LittleBigPlanet™ PlayStation®Vita. You will also get an exclusive skin and papercraft plan for the famous Tearaway™ piggy pal.
نکته ای که وجود داره قیمت فوق العاده بازی هست!فقط 20 پوند!و در آخر
برید کنار بهترین بازی ویتا داره میاد:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من بازی رو پیش خرید کردم از استور و پک اول که اواتار داره رو گرفتم. حجم بازی هم 1.3 گیگ هستش و قابلیت pre download هم داره که من روی ویتام بازی رو آماده ریختم که تا ریلیز شد بتونم بازی کنم. این بازی رو به هیچ وجه از دست ندید :D

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
دوستان من بازی رو پیش خرید کردم از استور و پک اول که اواتار داره رو گرفتم. حجم بازی هم 1.3 گیگ هستش و قابلیت pre download هم داره که من روی ویتام بازی رو آماده ریختم که تا ریلیز شد بتونم بازی کنم. این بازی رو به هیچ وجه از دست ندید :D

چند گرفتی؟

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان

یا خدا بحث داره جدی میشه حضرت نیل دراکمن الکی از چیزی تعریف نمیکنه من چقدر این بشر رو دوست دارم از همه لحاظ دوست داشتنیه شخصیت قیافه تریپ اخلاق بازی سازی
ولی جدا از این حرفا چند تا دمو از این بازی دیدم به شحصه میگم شاهکاریه که دومی نداره(چرا داره لیتل بیگ)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چند گرفتی؟
20 پوند و توصیه می کنم اگه تصمیم خرید داری حتما پیش خریدش کنی. حجمش هم که گفتم 1.3 هست و با PS3 می تونی دانلود کنی و وقتی که ریلیز شد به ویتا منتقلش کنی و تموم!

به نظره من باید در انتظار Review ها موند !
من که فعلا $$$ موجود ندارم D: همه رفت پای 4 لول D:
من از قبل تو حسابم داشتم :D اما به نظر من نقدها خیلی خیلی مثبت خواهد بود چون هم خیلی ها از بازی تعریف کردن و هم برای اولین بار اینقدر گسترده از قابلیت های ویتا تو یه بازی داره استفاده میشه و خیلی به چشم میادش و از همه مهم تر MM پشت بازی هست :D اینم ببینید:

Tearaway Video - Preview | GameTrailers

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر