System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
سونی یا من و شما رو مسخره کرده یا خودش رو .
Firmware داده رنگ پروفایل رو عوض کنید ! مگه مهد کودکه که بیام رنگشو بزارم صورتی ! به جای اینکه بیاد به دستی روی XMB بکشه ، به جای اینکه بیاد Cross Chat اضافه کنه میاد عکس ها رو اونجوری میکنه ، حالا مگه نمایش عمودی با نمایش افقی در عمودی چه فرقی میکنه ؟ ! وقتی Photo Gallery به این کاملی هست دیگه این اداها واسه چیه ؟
دیگه خسته شدیم بابا ، یه Cross Chat رو 6 ماه دارن راجع بهش صحبت میکنن بعد میان چی اضافه می کنن .

آی گفتی !
مسخره کردن به خدا :sick:
بنظر من یه نامه سر گشاده بنویسیم به سونی این یارو Eric Lempel رو برکنار کنه ! :D

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سونی یا من و شما رو مسخره کرده یا خودش رو .
Firmware داده رنگ پروفایل رو عوض کنید ! مگه مهد کودکه که بیام رنگشو بزارم صورتی ! به جای اینکه بیاد به دستی روی XMB بکشه ، به جای اینکه بیاد Cross Chat اضافه کنه میاد عکس ها رو اونجوری میکنه ، حالا مگه نمایش عمودی با نمایش افقی در عمودی چه فرقی میکنه ؟ ! وقتی Photo Gallery به این کاملی هست دیگه این اداها واسه چیه ؟
دیگه خسته شدیم بابا ، یه Cross Chat رو 6 ماه دارن راجع بهش صحبت میکنن بعد میان چی اضافه می کنن .

سونی خیلی‌ وقت هست که مسخره کرده با این فریمور دادن
من که نمیگیرمش تا ۲ روز اگه مشکلی‌ باشه تو این ۲ روزی معلوم می‌شه ...:biggrin1:
بهتر بود مثلا MKV رو ساپورت میکرد، یه چندتا قابلیت خوب میذاشت!!!!!!!
واقعا لوس شده این فریمور دادنش:biggrin1:

----------

واقعا دوستان انتظار داشتن بشه FaceBook رو رفت ؟:biggrin1:

موضوع اینجاست که IP و سایت اینجا (IRAN) ف*ی*ل*ت*ر شده ... برای وصل شدن هم از پروتکل جدیدی که استفاده نمی‌کنه همونه ! قاعدتا نباید وصل میشد ... اگه مثلا اینکارو از طریق یک سرور وابسته انجام میشد مثلا یکی‌ از سرور‌های سونی نقش connection رو اجرا میکرد میشد ولی‌ با توجه به هزینه و دیگر مسائل نمیکنن همچین کاری رو !:biggrin1:

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام

سلام دوستان
من فایل آپدیتی که دانلود کردم resume شدس چون با mozilla دانلود میکردم کامپوترو خاموش کردم دوباره که روشن کردم دانلود resume شد به نظرتون استفاده کنم مشکل پیش میاد؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر