System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
دوستان توی اون لینک های بالا اگه چای us یا jp یا eu بنویسید sa ،لینک دانلود برای ریجن 3 یعنی NTSC ASIA بدست میاد.
http://deu01.ps3.update.playstation.net/update/ps3/image/sa or us or jp or eu/2009_1119_70296b36d559e35752ae6efd04f702c0/PS3UPDAT.PUP
کلا کافیه یه لینک از فریمور جدید رو داشته باشید فقط کافیه توی لینک حروف اختصاری منطقه رو عوض کنید.
لینک دانلود ریجن 3 NTSC ASIA
http://deu01.ps3.update.playstation...70296b36d559e35752ae6efd04f702c0/PS3UPDAT.PUP

آخرین ویرایش:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
یه چیز دیگه هم هست که هنوز اینا نفهمیدند و من امروز صبح فهمیدم .
اگر PS3 به طور غیرمعمول خاموش بشه مثلا وقتی Freez میشه یا هر چیز دیگه ، دفعه بعد که روشن میکنید میگه PS3 شما حالت معمولی خاموش نشده اگر میخواید میتونید به SCE گزارش بدید .
خب اگه گزارش بدیم چیکار میکنن؟:smile:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,916
نام
نـــــــویـــــــــد
الان فيس بوك اضاف شده ؟! آخه من چيزي نديدم . :biggrin1: فقط يه جا بود ميتونستي 3 تا گزينه رو ON يا Off كني !

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
برای من facebook نداره! باید جای خاصی برم؟
باید برید قسمت Acount Management فیس بوک اونجاست.
حالا یه چیزی من میخام فیس بوک سازم,معمولی که میری نمیاره فیس بوکو اگه با ف!لتر شکن هم میری نمیشه Sign Up کرد.باید چکار کنم؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
باید برید قسمت Acount Management فیس بوک اونجاست.
حالا یه چیزی من میخام فیس بوک سازم,معمولی که میری نمیاره فیس بوکو اگه با ف!لتر شکن هم میری نمیشه Sign Up کرد.باید چکار کنم؟
ممنون
یه سئوال من دستگاهم j اسیا هست ولی اشتباهی با اپدیت دوستم که us بود اپدیتش کردم حالا میتونم با مال اسیا دوباره اپدیتش کنم؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
این اونی که شما فکر می کنی نیست . سایت Facebook رو که با Browser خود PS3 هم میشه رفت .
این Facebook کارهایی که شما با اکانت خودتون مثل گرفتن Trophy ، خرید از PSN انجام میدید به صورت رسمی با عکس و اطلاعات کامل توی پروفایل Facebook شما قرار میده .
Event ها رو هم اطلاع میده !

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
این اونی که شما فکر می کنی نیست . سایت Facebook رو که با Browser خود PS3 هم میشه رفت .
این Facebook کارهایی که شما با اکانت خودتون مثل گرفتن Trophy ، خرید از PSN انجام میدید به صورت رسمی با عکس و اطلاعات کامل توی پروفایل Facebook شما قرار میده .
Event ها رو هم اطلاع میده !
منم منظورم همونجا بود خوب :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
کسی نیست جواب بده
هیچ کاری نمیشه کرد باید صبر کنی ابدیت بعدی که امد :-"
چون خوده منم اشتباهی ریختم قبلا و درباره از اول که درباره ابدیت جدید امد ابدیت خوده ریجن را ریختم توش :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر