System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

farshadmeshkat

کاربر سایت
Mar 11, 2012
16
سلام دوستان
2 تا سوال دارم كه اگه جوابشو بديد بسيار بسيار ممنون ميشم
كنسول من كپي خور نيست و به آخرين ورژن آپديت شده حالا
1- آيا روشي هست كه مثل XBOX بازيهاي اورجينال رو توي هارد instal كرد تا بازي از روي هارد خونده بشه و فشار كمتري به لنز كنسول بياد و بلوري بازي صرفا نقش قفل امنيتي رو بازي كنه؟
2-كنسول من هارد اكسترنال رو نميخونه...(فلش و دوربين ديجيتال و... رو ميخونه) و وقتي وصل ميكنم به هارد هيچ اتفاقي نميوفته...كسي دليلشو ميدونه؟

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سلام دوستان
1- آيا روشي هست كه مثل XBOX بازيهاي اورجينال رو توي هارد instal كرد تا بازي از روي هارد خونده بشه و فشار كمتري به لنز كنسول بياد و بلوري بازي صرفا نقش قفل امنيتي رو بازي كنه؟
2-كنسول من هارد اكسترنال رو نميخونه...(فلش و دوربين ديجيتال و... رو ميخونه) و وقتي وصل ميكنم به هارد هيچ اتفاقي نميوفته...كسي دليلشو ميدونه؟
1- اگه بازی نیاز به Install داشته باشه قبل از وارد شدن به بازی خودش Install میکنه .
2- فرمت هارد شما باید FAT32 باشه ، اگه NTFS باشه PS3 اون رو نمیشناسه !

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
سلام دوستان

سوال دوم رو امیر حسین جواب داد
فقط در تکمیل حرفها امیر حسین باید در مورد سوال اولتون بگم که بازی های PS3 کلا از لحاظ نصب شدن روی هارد 3 دسته اند:
1-بازیهایی که نصب اجباری دارن:مثل Devil My Cry 4 یا Batman Arkham Asylum

2-بازیهایی که نصب اختیاری دارن:مثل Tekken 6 یا Ninja Gaiden Sigma 1-2

3-بازیهایی که اصلا قابلیت نصب ندارن:مثل سری Call Of Duty و اکثر بازیها

مرتضی موسوی

کاربر سایت
Jul 3, 2007
86
اقایون من دستگاه رو اپدیت کردم مستقیم بعد همه چی درست پیش رفت اما وقتی که دستگاه میاد بالا یه پیغام میده راجب نمیدونم سلامتی دستگاه چی هست بعد دستگاه میاد بالا مال چیه این پیغام؟

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
اقایون من دستگاه رو اپدیت کردم مستقیم بعد همه چی درست پیش رفت اما وقتی که دستگاه میاد بالا یه پیغام میده راجب نمیدونم سلامتی دستگاه چی هست بعد دستگاه میاد بالا مال چیه این پیغام؟
این برا همه میاد چیز خاصی نیست.

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
بعد از آچدیت به 4.11 بعد از خاموش کردن دستگاه چراغ وایرلس روشن می مونه فن هم کار میکنه تا حالا کسی این مشکل رو داشته؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بعد از آچدیت به 4.11 بعد از خاموش کردن دستگاه چراغ وایرلس روشن می مونه فن هم کار میکنه تا حالا کسی این مشکل رو داشته؟
شما ریموت پلی رُ روشن کردی و گزینه REMOTE START رُ فعال گزاشتی به خاطر همون روشن میمونه
به این آدرس برو تو کنسولت
Settings > Remote Play Settings > Remote Start
اگه on هست OFF کن

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام دوستان من میخوام اپدیت کنم تا 12 درصد میره بعد قطع میشه بعضی موقع ها هم تا 100 درصد میره تو صفحه ی نصب ارور میده میگه the data is coruupted 8002f157 چی کار کنم؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان من میخوام اپدیت کنم تا 12 درصد میره بعد قطع میشه بعضی موقع ها هم تا 100 درصد میره تو صفحه ی نصب ارور میده میگه the data is coruupted 8002f157 چی کار کنم؟

شما باید یک دفعه دیگه دانلود کنی و نه stop کنی نه اینترنتت قطع بشه (یه سره بگیر)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر