System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
ای مرض خواستیم ساعت 2 نیمه شب با کلی ذوق بریم بازی کنیم فرتی آپدیت جدید تازه از 12 به بعد نت میترکه سرعت میکشه پایین:| ..
برداشتن گند زدن به Voice Chat هی آپدیت میدن ای خدا ..

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
ای مرض خواستیم ساعت 2 نیمه شب با کلی ذوق بریم بازی کنیم فرتی آپدیت جدید تازه از 12 به بعد نت میترکه سرعت میکشه پایین:| ..
برداشتن گند زدن به Voice Chat هی آپدیت میدن ای خدا ..

دقیقا الان اومدم دارم دانلود می کنم با سرعت ... 30 کیلوبایت در ثانیه!
تازه دانلودش تموم بشه و بزارمش تویه کنسول و آپدیتش کنم از کجا معلوم تا تموم شد 4.12 نیاد!
یعنی می خواستیم شب جمعه ای چند دست فیفا بزنیم! زد توو حالموون!

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان 3.73 ریجن 3 میخوام از کجا میتونم بگیرم.
لینکای صفحه های قبلو زدم اما 4.11 دانلود میشه.

من فقط از قدیم 3.30 و 3.40 رو دارم :d
کلا وقتی فریمور جدید می یاد جایگزین لینکهای قدیمی مستقیم از سرور اصلی می شه تو نت سرچ کنی فک کنم پیدا بشه .

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
دقیقا الان اومدم دارم دانلود می کنم با سرعت ... 30 کیلوبایت در ثانیه!
تازه دانلودش تموم بشه و بزارمش تویه کنسول و آپدیتش کنم از کجا معلوم تا تموم شد 4.12 نیاد!
یعنی می خواستیم شب جمعه ای چند دست فیفا بزنیم! زد توو حالموون!

اینم مثلا" توضیحات سایت playstation در رابطه با آپدیت جدید:
:))
:))

System software stability during use of some features has been improved.

---------- نوشته در 01:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:23 PM ارسال شده بود ----------

میگم اینا اگر میخوان یه جایی از این کنسول رو درست کنن چرا فقط برای همون قسمت یه آپدیت نمیدن؟ چرا آپدیت میریزن رو آپدیت های قبلی که چی؟ خوب همونو بدین آپدیت کنیم بره دیگه...!:|

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
دوستان سوالم یکم مسخره هست چون تازه میخوام کنسول سونی رو بگبرم قبلا XBOX داشتم ... برای وصل شدن به PSN میشه از 3.55 استفاده کرد ؟
سلام عزیزم خوش اومدی.
مسخره چیه سواله دیگه.
خیر برای وصل شدن به psn حتما باید آخرین فریمور روداشته باشید.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
جدا این آپدیت آخریه رو اعصابه ! کلا هدست رو صاف کرده رفته ! صداش داغون شده.هم بلندی صدا هم کیفیت صدا.حالا حتما دو روز دیگه هم یه آپدیت میزنن که این یکی مشکل رو حل کنن

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
دوستان من PS3یم ریجن 2 هست و میخواستم اپدیتش کنم...
سوال:فرقی نداره بین FW ها که ریجنشون چی باشه؟یعنی برای هر ریجنی FW مخصوصی هست؟
ممنون

سلام رفیق
برای هر ریجنی فرمویر مخصوص خودش وجود داره و هیچ گونه مشکلی پیش نمیاد اگر آپدیت ریجن دیگه ای را روی دستگاهتون بریزید ولی در کل پیشنهاد میشه این کار رو انجام ندین ولی اگر هم بکنید مشکلی به وجود نمیاد.من خودم تا جایی که بشه آپدیت همون ریجن رو میگیرم ولی خیالت راحت مشکلی پیش نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر