System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
[h=2][/h]
اقا من میخوام PS3 خودمو با استفاده از فلش مموری اپدیت 4.11 کنم...فایل اپدیت رو دانلود کردم و توی فلش مموری یه فایل با نام PS3 و بعد درون اون فایل فایلی به نام UPDATE ساختم و فایلی رو که دانلود کرده بودم ریختم توش اما وقتی به PS3 متصل میکنم و روی گزینه مورد نظر برای اپدیت OK میکنم پیغام زیر رو میده
NO APPLICABLE UPDATE DATA WAS FOUND
خواهشا هر کی میتونه کمک کنه​

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
اقا من میخوام PS3 خودمو با استفاده از فلش مموری اپدیت 4.11 کنم...فایل اپدیت رو دانلود کردم و توی فلش مموری یه فایل با نام PS3 و بعد درون اون فایل فایلی به نام UPDATE ساختم و فایلی رو که دانلود کرده بودم ریختم توش اما وقتی به PS3 متصل میکنم و روی گزینه مورد نظر برای اپدیت OK میکنم پیغام زیر رو میده
خواهشا هر کی میتونه کمک کنه​

فکر کنم بعد از 4.11 هم یه دونه دیگه اومده ها!مطمئن نیستم.
اما اگه مطمئنیکه این آخریش هست، همون روشی که گفتی درسته.
تو فلش مموریت یه فولد بساز به نام PS3 و بعد داخل اون یکی با نام UPDATE بساز و بعد فایل رو بریز تو اون فولدر.
نام همه فولدر ها باید با حروف بزرگ باشه ها وگرنه نمیخونه

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اقا این مشکلش از یه جای دیگست..........اصلا فلش مموری رو نمیشناسه....چون اگه فلش وصل باشه و اگر هم وصل نباشه ای پیغام رو میده
میخواستم بدونم واسه شناسایی شدن فلش توسط ps3 کار خاصی باید انجام بدیم؟؟؟؟؟؟اخه من هرچقدر موزیک و عکس و فیلم میریزم تو فلش و متصل میکنم به ps3 اصلا انگار نه انگار هیچی رو نشون نمیده تا بخواد اجرا کنه!!!!!!
بنظرم به خاطر شناسایی نشدن فلش هست مطمئنا..... اگه راه حل خاصی داره متصل کردن فلش به ps3 لطفا یکی کمک کنه

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
مواظب کنسولت باش چون با این فکرات زیاد دووم نمیاره :D
بهتره هم ریجن کنسولت باشه تا با مشگل بر نخوری.

جونم ؟ :biggrin1: ینی چی مشکل ؟ :biggrin1: والا من کنسولم ریجن 3 ـه و تا الان ریجن 1 رو میزدم رو کنسول ! :biggrin1:
خوشبختانه تا الان انفجاری صورت نگرفته :biggrin1:

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
اقا این مشکلش از یه جای دیگست..........اصلا فلش مموری رو نمیشناسه....چون اگه فلش وصل باشه و اگر هم وصل نباشه ای پیغام رو میده
میخواستم بدونم واسه شناسایی شدن فلش توسط ps3 کار خاصی باید انجام بدیم؟؟؟؟؟؟اخه من هرچقدر موزیک و عکس و فیلم میریزم تو فلش و متصل میکنم به ps3 اصلا انگار نه انگار هیچی رو نشون نمیده تا بخواد اجرا کنه!!!!!!
بنظرم به خاطر شناسایی نشدن فلش هست مطمئنا..... اگه راه حل خاصی داره متصل کردن فلش به ps3 لطفا یکی کمک کنه
راه دیگه ای نداره و همونطور که گفتی مشگل از فلش.
با یه فلش دیگه تست کنید.

موسیقی و فیلم هم باید فرمتایی باشه که PS3 ساپورت میکنه و بعد وصل کردن رو مثلث میزنی بعد رو display all .

جونم ؟ :biggrin1: ینی چی مشکل ؟ :biggrin1: والا من کنسولم ریجن 3 ـه و تا الان ریجن 1 رو میزدم رو کنسول ! :biggrin1:
خوشبختانه تا الان انفجاری صورت نگرفته :biggrin1:
یه جواب منطقی داره :D
به نظرت سونی انقدر احمقه که بیاد برای هر ریجن یه آپدیت بده بیرون ؟

سونی فقط یه جا کودن تشریف دارن که اجازه ساپورت فرمتای جدید و زیرنویسارو نمیده که اعصاب منو ریخته بهم از بس کانورت و استریم کردم.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
درود

بچه ها من یه سه ماهی می شه کلا دست به ps نازنینم نزدم :( الان 3.73 ام . می شه لینک دانلود اخرین فریموری که اومده رو یکی لطف کنه بده ؟ :d برای ریجن 2 البته . ممنون

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان

اگر فلشت سالم باشه و فرمتش هم Fat 32 باشه نباید مشکلی پیش بیاد.اگر فلش یا هارد اکسترنالت رو نمیشناسه یعنی یا مشکل از فلش یا هاردتونه یا فرمتش NTFS هست.ولی چون فلش ها حجم کمی دارن اکثرا Fat 32 هستد پس باید مشکل از فلشتون باشه.میتونید آپدیت رو بریزید توی گوشی ای چیزی و وصل کنید

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اگر فلشت سالم باشه و فرمتش هم Fat 32 باشه نباید مشکلی پیش بیاد.اگر فلش یا هارد اکسترنالت رو نمیشناسه یعنی یا مشکل از فلش یا هاردتونه یا فرمتش NTFS هست.ولی چون فلش ها حجم کمی دارن اکثرا Fat 32 هستد پس باید مشکل از فلشتون باشه.میتونید آپدیت رو بریزید توی گوشی ای چیزی و وصل کنید

نفهمیدم چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان من با گوشی چطور میتونم اپدیت کنم؟؟؟؟داداش یه راهنمایی بکن همه چی حله......دمت گرم

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
نفهمیدم چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان من با گوشی چطور میتونم اپدیت کنم؟؟؟؟داداش یه راهنمایی بکن همه چی حله......دمت گرم

منظور آرمان جان این بود که بریز تو حافظه گوشیت و یا مموری کارت گوشیت و بعد گوشی رو با یو اس بی وصل کن به کنسول اون وقت میشه مثل فلش مموری.
فقط اسم فولدر ها باید حروفبزرگ باشه و به قول آقا حامد اسم فایلت رینیم هم نباید شده باشه.

heathledger

کاربر سایت
May 23, 2008
27
سلام من الان 2 هفته هست که کنسول خریدم فریم ور دستگاه 3.55 هست میخواستم بازی need for speed:the run رو دانلود کنم گفته احتیاج به فریم ور بالاتر داره الان بهترین فریم ور هک شده برای دستگاه که بخوام اپدیت کنم کدوم هست چطور باید مراحل آپدیت رو پشت سر گذاست میشه لطفا تصویری راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر