System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

ریجن 2 پاله
5 نمیدونم چه صیغه ایه
این سونی نامرد عجب موزیه ها تنها برتری که دستگاه های فت داشتن توانایی ریختن لینوکس روشون بود که اونم بعد از این که فریم ور 3.3 رو رو دستگاه ریختم دیدم پریده.اگه نمیخواید psn بزنید بهتره فریم ویرتون رو آپ نکنید

تا اونجا كه من اطلاع دارم ريجن 5 نداريم...
R1=آمريكاي مركزي
R2=اروپا
R3=آسيا
R4=استراليا
اون عدد 5 كه ميگي كنار يه لوگوي جهانِ؟
اره کنار یک لوگوی جهان هست . در ضمن یک علامت c هم کنار خودش داره . روی جعبه نوشته ها به روسی هست.

سلام.آقایون ورژن ps3 من الان 3.15 هستش و بازیه red ded رو تازه گرفتم.تا بازی رو میزارم میخواد آبدیت کنه به 3.21 .مشکل اینه که ps3 من پال هستش(ریجن 2) ولی بازی ریجن 3 هست.به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟خواهشا یکی بگه مردم از دودلی!
بهتره اول آخرین آپدیت رو دانلود ونصب کنید(3.40)، بعد میتونید با خیال راحت بازی کنید.

سلام.آقایون ورژن ps3 من الان 3.15 هستش و بازیه red ded رو تازه گرفتم.تا بازی رو میزارم میخواد آبدیت کنه به 3.21 .مشکل اینه که ps3 من پال هستش(ریجن 2) ولی بازی ریجن 3 هست.به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟خواهشا یکی بگه مردم از دودلی!
عزیز حتما باید ریجن خوده دستگاه باشه نه ریجن دیگری بذاری بعدم مشکل میشه
سعی کن ریجن خودش باشه ممنونb-)

سلام
پرى روز pc باىوس خالى کرد حالا هم آپدىت جدىد اومده تصمىم گرفتم آپدىت کنم فقط ىه مشکلى هست من الان با واىرلس گوشى به اىنترنت وصلم نمى دونم اگه با گوشى دانلود کنم مشکلى نىست؟ درضمن اگه با خود ps3 آپدىت کنم ps3 اول کامل دانلود مىکنه بعد نصب مىکنه ىا همزمان اىن کارو مى کنه ؟ درضمن من الان آپدىتم 3.15 اگه بخوام مى تونم ىه دفعه به 3.40 آپ کنم؟

سلام
پرى روز pc باىوس خالى کرد حالا هم آپدىت جدىد اومده تصمىم گرفتم آپدىت کنم فقط ىه مشکلى هست من الان با واىرلس گوشى به اىنترنت وصلم نمى دونم اگه با گوشى دانلود کنم مشکلى نىست؟ درضمن اگه با خود ps3 آپدىت کنم ps3 اول کامل دانلود مىکنه بعد نصب مىکنه ىا همزمان اىن کارو مى کنه ؟ درضمن من الان آپدىتم 3.15 اگه بخوام مى تونم ىه دفعه به 3.40 آپ کنم؟
با خود PS3 آپدیت کنی بهتره چون اون اول آپدیت میکنه بعد نصب میکنه !
با گوشی زیاد به صرفه نیست !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or