System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

همین الان تو سایت خود playstation دیدم که نوشته تو ورژن 3.30 قابلیت بازیهای 3d stereoscopic اضافه شده البته نوشته هنوز بازی وجود نداره که بخواید با 3d بازی کنید ولی گفته بزودی تاریخ عرضه بازیها معلوم میشه

عددی سوال مینماییم :
به هنگام به روز نمودن قند و عسل (پس این ویرگول کجای کی بورده ؟) طلا پسر (همون قبلی ) کلاه به سر اگر از دستگاه راینه ی خویشتن استفاده نماییم زمان کمتری محض به روزرسانی میشود یا آن که به صورت خود کار این عمل انجام شود ؟؟
بالایی رو ول کن اگر آپدیت firmware رو با کامپیوتر انجام بدی بیشتر طول میکشه یا بزاری رو اتوماتیک که خود کنسول آپ کنه ؟؟؟

عددی سوال مینماییم :
به هنگام به روز نمودن قند و عسل (پس این ویرگول کجای کی بورده ؟) طلا پسر (همون قبلی ) کلاه به سر اگر از دستگاه راینه ی خویشتن استفاده نماییم زمان کمتری محض به روزرسانی میشود یا آن که به صورت خود کار این عمل انجام شود ؟؟
بالایی رو ول کن اگر آپدیت firmware رو با کامپیوتر انجام بدی بیشتر طول میکشه یا بزاری رو اتوماتیک که خود کنسول آپ کنه ؟؟؟
معمولا با pc سریع تره ولی نباید بینش pause بزنی چون ممکنه فایلت خراب بشه و مجبور بشی دوباره دانلود کنی

عددی سوال مینماییم :
خوب معلومه اگر با پلی 3 بزاری بهتر و چون ما توی کشورمان هیچی حساب کتاب نداره یک دفعه دیدی برق رفت یا برق ها کم و زیاد شدند که اونم خوب به دستگاه اسیب جدی میرسه
اگر زیاد اینترنتت پر سرعت نیست پیشنهاد میکنم با کامپیوتر ابدیت کنی چون کامپیوتر سرعتش بیشتر از پلی3 (البته سرعته اینترنتش را میگم)خوب
پس اگر با کامپیوتر انجام بدی سریعتر تمام میشه تا با پلی3

دوستان لینک ورژن جدید نیومده؟
چرا امده بگو ببینم چه ریجنی میخواهی تا برایت بزارم :confused:

خوب معلومه اگر با پلی 3 بزاری بهتر و چون ما توی کشورمان هیچی حساب کتاب نداره یک دفعه دیدی برق رفت یا برق ها کم و زیاد شدند که اونم خوب به دستگاه اسیب جدی میرسه
اگر زیاد اینترنتت پر سرعت نیست پیشنهاد میکنم با کامپیوتر ابدیت کنی چون کامپیوتر سرعتش بیشتر از پلی3 (البته سرعته اینترنتش را میگم)خوب
پس اگر با کامپیوتر انجام بدی سریعتر تمام میشه تا با پلی3

چرا امده بگو ببینم چه ریجنی میخواهی تا برایت بزارم :confused:
ممنون از جوابتون همین طور از اون یکی دوستمون
سرعتشون خیلی فرق داره ؟
اگر با pc آپ کنم دستگاه یه وقت red screen نده ؟؟
فقط اگر میشه لینک آپدیت NTSC / J رو هم برای من قرار بدین (همون 3 )
بعدم چجوری باید این کارو بکنم ؟؟
ps3 فلش دیسک میخونه ؟؟؟

ممنون از جوابتون همین طور از اون یکی دوستمون
سرعتشون خیلی فرق داره ؟
اگر با pc آپ کنم دستگاه یه وقت red screen نده ؟؟
فقط اگر میشه لینک آپدیت NTSC / J رو هم برای من قرار بدین (همون 3 )
بعدم چجوری باید این کارو بکنم ؟؟
ps3 فلش دیسک میخونه ؟؟؟
نه ماله شما هم مثله من هم ریجن خیالت راحت صحفه قرمز نمیشه همون اول هم گفتم فقط پال ها این طوری میشن که اونم دلیل قانع کنندای نداره که چرا این جوری شده
برای گذاشتن هم میتوانید
شما فقز کافی داخله فلش این جوری درست کنید پوشه
File name: Save as file name "PS3Updat.PUP".
اینم برای ریجن جی
http://dsa01.ps3.update.playstation...6bdf1b2409d705a0136c40746c62e85d/PS3UPDAT.PUP

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or