System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

سلام به همه بزرگان
آقا ما این Update رو دانلود کردم وقتی گزاشتیم تو فلش وصلش میکنم به ps3 کار نمیکنه ، یعنی میگه update وجود نداره !!!

سلام به همه بزرگان
آقا ما این Update رو دانلود کردم وقتی گزاشتیم تو فلش وصلش میکنم به ps3 کار نمیکنه ، یعنی میگه update وجود نداره !!!

درود
دوست عزیز باید داخل فلش فولدری به اسم PS3 بسازی و داخل اون فولدری به اسم UPDATE سپس این فایل رو داخل اون بریزی

PS3>>UPDATE>>File

من ريجن دستگاهم پاله ولي روش نوشته5 من بايد كدومو دان كنم؟
پ.ن:من ريجن 2 رو دان كردم كار نكرد

دوست عزيز شما ماله هر جا رو دانلود كنيد پي اس 3 ميشناسش ، نميشه گفت مثلا چون دستگاهه من رجين يكه ماله 2 رو دانلود كنم نشناسه !

نوشته قبلي يكي از بچه ها طريقه ريختن آپديت رو فلش رو توضيح داده ، همون كارو انجام بده .

دوستان بالاخره این آپدیت خیلی مورد نیاز یعنی حتما باید دانلود کنیم.چون من تا حالا دانلود نکردم آخه یه سری میگفتن مشکل به وجود میاد.

دوست عزيز شما ماله هر جا رو دانلود كنيد پي اس 3 ميشناسش ، نميشه گفت مثلا چون دستگاهه من رجين يكه ماله 2 رو دانلود كنم نشناسه !

نوشته قبلي يكي از بچه ها طريقه ريختن آپديت رو فلش رو توضيح داده ، همون كارو انجام بده .

دوست عزيز من هم همين كارو ميكنم ولي كار نميكنه.PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP
كمك كنيد

دوستان بالاخره این آپدیت خیلی مورد نیاز یعنی حتما باید دانلود کنیم.چون من تا حالا دانلود نکردم آخه یه سری میگفتن مشکل به وجود میاد.
اگر آنلاین نمیشی که نمیخواد کلا فکر کنم این بیخود ترین آپدیت سونی تا به حال بوده...

دوستان کسی آپدیت پال رو روی کنسول NTSC UC نصب کرده؟
اینترنت محدوده نمیتونم آپدیت UC رو بگیرم. اگه همین رو بریزم مشکلی پیش میاد؟ :d

من دیروز آپدیت کردم فکر کنم تنها فرقی که کرده هر بازی را که قرار میدی وقتی بروی گزینه بازی میری بکگراند اون بازی و تصویر متحرکش نمایش داده میشه

من دیروز آپدیت کردم فکر کنم تنها فرقی که کرده هر بازی را که قرار میدی وقتی بروی گزینه بازی میری بکگراند اون بازی و تصویر متحرکش نمایش داده میشه
این قابلیت که قبلاً هم بود:confused:

Back