System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

شما وقتی چیزی نمیدونی اطلاعات غلط نده خواهشآ
EU , UK برای ریجن 2 یا پال هستش و مشکلی ایجاد نمیکنه که کدومو بگیریم

شما که مهندسِ Firmware پلی استیشین 3 هستین توضیح بدین چرا ایشون که UK رو دانلود کرده ارور میداده دستگاش؟;)

ببین مهندس اگر اشتباه گرفته باشی میریزه تو دستگاهت و بعدش واسه دستگاه مشکل ایجاد میشه
ایشون احتمالآ تو ریختن تو فلش مشکل ایجاد کردن و درست انجام ندادن

دوستان من uk رو برا pal دانلود کردم ... موقع کپی رو ps3 میگه error میده که فایل update خرابه...
نه فایل را بد دانلود کردی وقتی دانلود میکنی به هیچ عنوان پیست نزن به هیچ عنوان:-"

فريمور دستگاه من 3.15 هست چرا وقتي ميخوام از طريق خود PS3 آپديت كنم ميگه اين آخرين آپديت هست و 3.21 رو پيدا نميكنه ؟

نه فایل را بد دانلود کردی وقتی دانلود میکنی به هیچ عنوان پیست نزن به هیچ عنوان
آقا من تازه دانلود کردم میخوام بریزم میشه دقیق راهنمایی کنی...منظورت چیه که پیست نزنیم؟؟؟
بعد این مشکل Red Screen چیه که میگن با آپدیت فریمور جدید پیش میاد...
من فت 80 گیگ دارم سر این موضوع یه کمی نگران شدم...

آقا من تازه دانلود کردم میخوام بریزم میشه دقیق راهنمایی کنی...منظورت چیه که پیست نزنیم؟؟؟
بعد این مشکل Red Screen چیه که میگن با آپدیت فریمور جدید پیش میاد...
من فت 80 گیگ دارم سر این موضوع یه کمی نگران شدم...
منظورشون از پيست Pause ـه =))
آره حقيقتش. منم سر دوراهي ام. مثل اينكه چند مورد هم YLOD گزارش شده... بريزم يا نه؟ صاحب نظرا :d مثل مثلآ كيوان جان و آرش جان و ... نظرشون چيه؟

منظورشون از پيست Pause ـه =))
آره حقيقتش. منم سر دوراهي ام. مثل اينكه چند مورد هم YLOD گزارش شده... بريزم يا نه؟ صاحب نظرا :d مثل مثلآ كيوان جان و آرش جان و ... نظرشون چيه؟
update کنید بابا این حرفا چیه.؟؟!! YOD چه ربطی به فیم ویر داره.؟؟lol این YOD مشکل گرمائی و خمیر سیلیکون <از این حرفا... بعدشم ما 3 نفر هستم 2 تا مون 40 gig و یک مون 80 داره از همون lunch اول ها تا حالا هرچی فیم ویر اومده نه نگفتیم همه رو همون شب اول دانلود کردیم و تا حالا هیچ مشگلی نداشتیم و از فیم ویر 1.30 داریم update میکنیم چون همیشه فیم ویر ها یه سری امکانات بهتر و کامل تر دارن و نه اینکه بدتر بشن حالا اگه 1 یا 2% اتفاقی مشگل پیدا کردن دلیل بر این نمیشه که مشگل از فیم ویر باشه فقط توصیه میکنم از خود دستگاه این کار رو بکنید بزارید خودش update کنه به نظر من بهتره به دلتون هم بد راه ندین.موفق باشید

چرا هر کاری میکنم از طریق خود دستگاه آپ نمیشه و با توجه به اینکه الان 3.15 هست ولی وقتی Update رو میزنم بعد از چند لحظه پیغام میده که ورژن جدیدتری پیدا نمیکنه ؟

چرا هر کاری میکنم از طریق خود دستگاه آپ نمیشه و با توجه به اینکه الان 3.15 هست ولی وقتی Update رو میزنم بعد از چند لحظه پیغام میده که ورژن جدیدتری پیدا نمیکنه ؟
ایا شما به ایدیتان وصل میشد اگر وصل میشد دیگه احتیاجی نیست تا زمانی که پیام بده ابدیت کن هر وقت پیام داد ان وقت برو ابدیت کن

PS3 firmware 3.30 now live​

[LTR]Here is the complete list of changes via Sony:
* Trophy enhancements –- Now you can more easily sort trophies in the [Trophy Collection] and [Comparing Trophy] sections. Sorting can be done with [Trophy Collection] in the [Game Category] and also when comparing trophies with your friends in the [Friend Category]
o Trophy Folder (Title List) can be sorted by game name/ by title according to the date in which you earned your last trophy (ascending/descending)
o Add-on list (Group list) can be sorted by original/the date in which you earned your last trophy (ascending/descending)
o Trophy list can be sorted by original/trophy name/grade/date of obtaining the trophy (ascending/descending)

In addition, this update preps the PS3 system for some upcoming new features, including 3D stereoscopic gaming, which is coming soon to PS3, in time for the launch of Sony’s 3D BRAVIA TVs [/LTR]

Back