System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

عزیز من ps3 دارم. چه جوری میتونم مپ جدید نازی زامبی رو به صورت آنلاین برای ps3 دانلود کنم؟ من دستگاه ps3 رو به اینتر نت وصل کردم ورژن دستگاه رو بالا بردم. بعد سی دی call of duty5 رو گزاشتم پچ 1.4 رو دانلود کردم . نقشه ها به بازی اضافه شد ولی مپ های جدید اصلاً باز نمبشه.و فقط همون نقشه قدیمیش بازه. مبتونید کمکم کنید خیلی برام مهمه

اصلا ربطی به اپدیت نداره باید map pack هارو از PS store بخرید :smile:

عزیزان من با ps راحت کانکت میشم و سزعت خیلی خوبی هم دارم ولی وقتی میخوام یه psn sign یشم این eror زو میده
If It Is Taking a long time to sign in check your network conection.
هفته قبل راحت sign می شدم ولی الان 5 روزه که این eroor رو میده.

عزیزان من با ps راحت کانکت میشم و سزعت خیلی خوبی هم دارم ولی وقتی میخوام یه psn sign یشم این eror زو میده
If It Is Taking a long time to sign in check your network conection.
هفته قبل راحت sign می شدم ولی الان 5 روزه که این eroor رو میده.

این مشکل بعضی وقتها پیش میاد شما فقط کافیه حدود 2 یا 3 دقیقه صبر کنید تا آنلاین شوید

Firmware 3.10 بزودی خواهد امد
ای بابا اینا هم مارو مسخره کردنا!
هر ماه 150 مگ باید برای ps3 کنار بزاریم هیچ تغییریم تو هیچ چیزیش نمیدن! احتمالا تو این آپدیت سرعت لود بازیها 1 میلیونیوم ثانیه بهتر میشه:biggrin1:
مگه اکانت شبانه شما مفتی نیست ؟
ما شب میزاریم دانلود صبح بر میداریم
من نامحدود دارم اما قبول کن زور داره 150 مگ بزاریم آپدیت کنیم هیچ چیزی هم عوض نشه!

آخرین ویرایش:
ای بابا اینا هم مارو مسخره کردنا!
هر ماه 150 مگ باید برای ps3 کنار بزاریم هیچ تغییریم تو هیچ چیزیش نمیدن! احتمالا تو این آپدیت سرعت لود بازیها 1 میلیونیوم ثانیه بهتر میشه:biggrin1:

مگه اکانت شبانه شما مفتی نیست ؟
ما شب میزاریم دانلود صبح بر میداریم :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or