System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام 2 سوال
1.این آبدیتی که قرار بود بازیهای ps2رو اجرا کنه نیومد؟
2.اگه بیاد این بازی هایی که تو ایران هست رو اجرا می کنه؟(آخه ایناکه ارجینال نیستند)وآیا بازی باید هم ریجن کنسول باشه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
فکر نکنم دیگه چنین آپدیتی بیاد!به خاطر اینکه قراره بازی های ps2 توی store فروش بره!
حالا شایدم بیاد اطلاعی ندارم من!:biggrin1:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
من کاری به کار فروش بازی درstorندارم فقط می خوام ببینم این آبدیت میاد یا نه و آیا اگه بیاد این بازی هایی که تو ایران هست رو اجرا می کنه؟(آخه ایناکه ارجینال نیستند)وآیا بازی باید هم ریجن کنسول باشه؟.:biggrin1:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
من کاری به کار فروش بازی درstorندارم فقط می خوام ببینم این آبدیت میاد یا نه و آیا اگه بیاد این بازی هایی که تو ایران هست رو اجرا می کنه؟(آخه ایناکه ارجینال نیستند)وآیا بازی باید هم ریجن کنسول باشه؟.:biggrin1:

اگه این اپدیت بیاد

صد در صد ارجینال میخوره

کپی نمیخوره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
خوب منم نگفتم کاری داشته باشید ولی خوب با توجه به اون احتمالش کمه که بیاد!!!
اگرم بیاد به احتمال 99 درصد با بازی ارجینال باید بازی کرد یا یک برنامه ای بود که نمیدونم چیکار میکردن و میشد با اون بازی های کپی PS2 رو روی PS3 های قدیم اجرا کرد!(نمیدونم چی چی مجیک اسمش بود :d )

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
من اصلا قصد دعوا و بی احترامی نداشتم بازم ببخشید خوب این چی چی مجیک:biggrin1:قبلا فقط رو ps3های 60gigقدیمی بود آیا با آمدن این آبدیت این برنامه روی همه ی ps3ها کار می کنه؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من اصلا قصد دعوا و بی احترامی نداشتم بازم ببخشید خوب این چی چی مجیک:biggrin1:قبلا فقط رو ps3های 60gigقدیمی بود آیا با آمدن این آبدیت این برنامه روی همه ی ps3ها کار می کنه؟
آقا خوب وقتی هنوز این آپدیت نه به صورت رسمی تایید شده و نه معلوم هست که چی هست دوستان از کجا باید بدونند؟ بزارید بیاد بعد در موردش اطلاعات کافی داده خواهد شد

Ashkan.Sam

کاربر سایت
Oct 14, 2009
44
نام
Ashkan
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP

سايت بازي سنتر هيچگونه مسوليتي را در قبال پيش امدن مشکل براي دستگاه شما نمي پذيرد(اگر در هنگام اپديت کردن برق رفت براي پي اس 3 مشکلات متعددي پيش مي ايد.پس اگر ميتوانيد از طريق کامپيوتر يا بازيها،ورژن پي اس 3 خود را اپديت کنيد)

------------------------------------------------------
اگر ورژن دستگاه شما 2.00 است.ديگر نيازي به اين اپديت نداريد.اگر از ورژن دستگاه خود اطلاع نداريد به قسمت Settings (
icn_settings.gif
)برويد از انجا به System Settings(
icn_PS3_systemsettings.gif
)و از انجا به [System [Information عدد رو به روي System Software را ببينيد​

خوب در کل 3 راه براي اپديت کردن پي اس 3 وجود داره .
استفاده از کامپيوتر:

وسايل مورد نياز
  • PLAYSTATION®3
  • SIXAXIS™ يا Dual shock™ 3
  • يک کامپيوتر متصل به اينترنت
  • ديسکهاي سخت(®Memory Stick™, SD Memory Card, CompactFlash{فقط براي ps3 هاي رم ريدر دار(60 . 80} ) يا يک حافظه ي [FONT=&quot]USB (حداقل 120 مگابايت فضاي خالي داشته باشند)[/FONT]
1-ابتدا در ديسک سخت خود يه پوشه با نام PS3 ايجاد کنيد سپس در پوشه ي PS3 پوشه ي ديگري با نام UPDATE درست کنيد .در واقع مانند شکل زير ميشود.
PS3 ===> UPDATE <===ديسک سخت​

pc_update_clip_diagram_US.jpg

2-سپس اين (118 MB)فايل رو دانلود کنيد و در پوشه ي اپديت کپي کنيد.و البته اسم فايل اپديت بايد PS3UPDAT.PUP باشد.

3-سپس ديسک سخت يا حافظه ي [FONT=&quot]USB را به پي اس 3 بزنيد.[/FONT]

4-سپس بهSettings (
icn_settings.gif
)برويد از انجا به System Update (
icn_ntwkupdate.gif
)برويد .

sysupdate.jpg

5-از انجا به گزينه ي دوم يعني [Update via Storage Media] برويد .​

viamedia.jpg

6-سيستم به طور خودکار ورژن را پدا ميکند شما ok را بزنيد دستگاه اپديت ميشود.​

network_update.jpg

نکته:بعد از اپديت شدن ميتوانيد فابل اپديت را از روي ديسک سخت يا حافظه ي [FONT=&quot]USB پاک کنيد.[/FONT]​

[FONT=&quot]استفاده از اينترنت در پي اس 3:(پي اس 3 شما بايد حتما داراي اينترنت باشد چه واير لس و چه به صورت لن)[/FONT]​

[FONT=&quot]1-[/FONT]​

سپس بهSettings (
icn_settings.gif
)برويد از انجا به System Update (
icn_ntwkupdate.gif
)برويد .

[FONT=&quot]
sysupdate.jpg
[/FONT]​

[FONT=&quot]2-و گزينه ي [/FONT][Update via Internet] را انتخاب کنيد.

viainternet.jpg

[FONT=&quot]3-دستگاه به صورت خودکار اخرين ورژن را پيدا ميکند و سپس شما OK کنيد.[/FONT]​

[FONT=&quot]
network_update.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]اپديت از طريق بازي:البته بايد توجه شود که همه ي بازيهاي نيز داراي اپديت نمي باشند)[/FONT]​

[FONT=&quot]وقتي ميخواعيد بازي را اجرا کنيد اين پيغام طاهر ميشود[/FONT]​

[FONT=&quot]
disc_update.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]و شما اگر ميخواهيد دستگاهتان اپديت شود Yes را بزيند.(البته در صورت اپديت نکردن دستگاه شما نمي توانيد بازي کنيد!)[/FONT]​

امکانات اخرين ورژن

تم انتخابي :​

شما ميتوانيد در(XMB™ (XrossMediaBar بکگراندها و ايکونها را طراحي کنيد و قرار بديد يا انهايي که از قبل طراحي شدت​

Theme_EN.jpg

Playlists

شما ميتوانيد در 2 شاخه [Music] و [Photo] پلي ليست(Playlists) بسازيد​

m_editplaylist002_EN.jpg

Information board

شما ميتونين اخبار رو بال سمت چپ XMB مشاهده کنيد.يه جورايي همون RSS .
informationboard001_en.jpg

PLAYSTATION®Network

و اضافه شدن شاخه ي PLAYSTATION®Network
PSN_EN.jpg

Remote start

شما ميتوانيد با پي اس پي يک پي اس 3 استند باي شده را روشن کنيد.

Remote_EN.jpg

سلام دوستان
به من کمک کنید
من بهمث 3.01 رو برای UC دانلود کردم و اینکه توی FLASH USB مثل متن راهنما یه FOLDER به نام PS3 و بعد توی اون یه FOLDER به اسم UPDATE درست کردم بعدم اینکه این FILE که دانلود کرده بودم رو (150 مگ) رو ریختم توش
بعد توی PS3 هرچی میرم UPDATE WITH SRORAGE رو میزنم وروی صفحه میاد
NO APLICATION UPDATE DATA WAS FOUND
اساتید اور لطفا کمک کنن
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر