System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

بچه ها شرمنده ولی من نمی دونم Ps3 م رو چه رجیونیه چون رو جعبش عکس یه کره اس که روش 5 نوشته می شه راهنمایم کنید خواهشن به خودم پیغام بدید اگه خواستید عکس شو هم میزارم :confused:

سلام بچه ها.فکر کنم بیچاره شدم.از وقتی که frimware 3 رو ریختم,هر وقت که ps3 رو روشن میکنم اون لوگوی اول ps3 رو میاره و بعدش هنگ میکنه,ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام بچه ها.فکر کنم بیچاره شدم.از وقتی که frimware 3 رو ریختم,هر وقت که ps3 رو روشن میکنم اون لوگوی اول ps3 رو میاره و بعدش هنگ میکنه,ممنون میشم راهنمایی کنین
عزیز یه بار پست بده جواتبنو میدیم . نه بیچاره نشدی هیچ مشکلی به وجود نیومده فقط Firmware ات بد ریخته شده و باعث میشه PS3 خوب کار نکنه .
شما اول باید به منوی Recovery دسترسی پیدا کنی :

1. PS3 رو خاموش کن .
  2. دکمه پاور رو نگه دار تا PS3 روشن بشه و همینطور نگه دار تا خامشو بشه .
  3. دوباره پاور رو نگه دار تا صدای دو تا Beep بیاد .
  4. وقتی صدای بوق رو شنیدی دستت رو از روی پاور بردار .
  5. بعدش ازت میخواد دستت رو با USB صل کن و دکمه PS رو بزنی .
حالا رفتی توی منو ریکاوری ، چند تا گزینه هست ، اول یه بار دیگه Firmware رو Download کن و گزینه آخر رو که System Update هست رو بزن و بزار دوباره Update بشه .

بچه ها نمیشه 1 نامه اعتراض آمیز به سونی بنویسیم که چرا صدای ding ding و لوگوی ps3 هنگام اجرای باری تو این update جدید برداشته ؟ خیلی مسخره شده :(

با با بی خیال گیرش دادید به لو گو حتما چیزی میدونسته که بر داشته شاید بهترش رو بزاره :cheesygri
همه عشق دیلنگ دارن :laughing:یه نوار میکس کن هی بگه دیلینگ البته کسی نارحت نشه :love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or