System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

عزيز دل برادر آخه PS3 كه Down Grade نداره . چرا عزيز دلاي ديگه رو به گمراهي ميكشوني :biggrin1:
من نمیدونم میگفتن میشه حالا اقا امیرخان شما بگی نه یعنی نه من حرفی ندارم ;)
ولی خوب شد من همه اش فکر میکردم میشه ولی شما منرا از گمراهی در اوردید ممنون:biggrin1:

من خواستم با خود PS3 دانلود کنم.. هر 10 دقیقه 1% جلو میرفت.. حالا منصرف شدم میخوام از طریق PC دانلود کنم..

میگم میشه دانلود رو بریزیم رویه CD و بعد بگزاریم تو دستگاه تا آپدیت کنه..؟

بعد دوتا لینک برای پال بود یکی اروپا و اونیکی انگلیس .. حالا فرقی داره با کدوم آپدیت کنم.. مشکلی که پیش نمیاد هر کدوم رو بریزم تو دستگاه..؟

من خواستم با خود PS3 دانلود کنم.. هر 10 دقیقه 1% جلو میرفت.. حالا منصرف شدم میخوام از طریق PC دانلود کنم..

میگم میشه دانلود رو بریزیم رویه CD و بعد بگزاریم تو دستگاه تا آپدیت کنه..؟

بعد دوتا لینک برای پال بود یکی اروپا و اونیکی انگلیس .. حالا فرقی داره با کدوم آپدیت کنم.. مشکلی که پیش نمیاد هر کدوم رو بریزم تو دستگاه..؟
خوب همین اگر بذاری با خوده کنسول بهتر
اره میشه با cd
شما ریجن کنسولت را اول ببین چیه بعد دانلود کن

خوب همین اگر بذاری با خوده کنسول بهتر
اره میشه با cd
شما ریجن کنسولت را اول ببین چیه بعد دانلود کن

ریجن دستگاه من 2 هست.. صفحه قبل دوتا لینک برای PAL بود

PlayStation 3 Firmware 2.7 for PAL (UK Server) Systems
PlayStation 3 Firmware 2.7 for PAL (EUROPE Server) Systems

حالا من کدومشو دانلود کنم..؟

ریجن دستگاه من 2 هست.. صفحه قبل دوتا لینک برای PAL بود

حالا من کدومشو دانلود کنم..؟
هر کدوم که دوست داری دانلود کن:cheesygri نظر منو میخوای اینو دانلود کن چون منم چند وقت پیش همین رو دانلود کردم PlayStation 3 Firmware 2.7 for PAL (EUROPE Server) Systems

اکانت PSN خودت رو هر جا ساختی از همون لینک دانلود کن

من چون اولین بار دارم ازش استفاده میکنم اجازه هیچ چیز رو نمیده میگه باید اول آپدیت کنی بعد اکانت و ....
بسازی..

هر کدوم که دوست داری دانلود کن:cheesygri نظر منو میخوای اینو دانلود کن چون منم چند وقت پیش همین رو دانلود کردم PlayStation 3 Firmware 2.7 for PAL (EUROPE Server) Systems

ممنون.. باشه من همینو میریزم .. گفتم یک وقت اشتباهی نریزم مشکل پیش بیاد..

PS3 Firmware (v2.76) Update !

This is a minor update that improves the playback quality of some PS3 format software
.
فعلا همين!من خودم امروز dl كردم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or