System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

سلام

یه بار با برنامه orbit downloade و یه بار با برنامه downloader خوده موزیلا فایر فوکس ! هر دوبارم مشکل داره !

دفعاته قبلیم که آپ دیت کردم با اُربیت دانلود کردم ولی این بار .....:confused:

اگه میشه راهنماییم کنید دوستان :love:

ای بابا بازم که خبری از MKV نیست . اخه چرا سونی این کانتینر رو پشتیبانی نمیکنه .
البته با توجه به اینکه PS3 حامی رسمی Divx هست و با توجه به عرضه Divx 7 میشه یه سری امیدهایی داشت چون Divx 7 از MKV ساپورت میکنه .
ولی کی این عملی میشه خدا میدونه .
من که دیگه خسته شدم .

مگه در مورد ساپورت MKV سوني وعده اي داده ؟ اگر واقعا اينطور هست فعلا بيخيال خريد mkv Player بشم . موفق باشي

از طريق flash اينکار رو انجام بده

از طريق اينترنت دانلود کن...
يه folder بساز به نام : PS3 ... داخل اين folder يک folder ديگه بساز به نام UPDATE... بد اون فايل و که دانلود کردی رو بريز توش و update کن!

سلام.
من تا حالا UP نکردم.
version ps3 من 2.5 هست . [NTSC / J [3
می خوام up کنم به 2.7 . بهترین راه با flash هست ؟ 2.7 مشکلی نداره ؟ !
در http://www.bazicenter.com/forums/sho...&postcount=680 گذاشتید
NTSC/J (KOREA و NTSC/J (JAPAN هست .
هر کدوم رو که دانلود کنم فرق نداره ؟

و روش کار هم فقط :
يه folder بساز به نام : PS3 ... داخل اين folder يک folder ديگه بساز به نام UPDATE... بد اون فايل و که دانلود کردی رو بريز توش و update کن!
هست ؟
ممنون. :thanks:

سلام.
من تا حالا UP نکردم.
NTSC/J (KOREA و NTSC/J (JAPAN هست .

و روش کار هم فقط :
هست ؟
من پیشنهاد میکنم با خود کنسول آپ کنی !

سلام.
من تا حالا UP نکردم.
NTSC/J (KOREA وNTSC/J (JAPAN هست .

و روش کار هم فقط :
هست ؟
پیشنهاد من اینه با flash آپدیت کنی.آره همون کارایی که میگی انجام بده بریز تو flash يه folder بساز به نام : PS3 ... داخل اين folder يک folder ديگه بساز به نام UPDATE... بد اون فايل و که دانلود کردی رو بريز توش و update کن! اینم آدرس دریافت آپدیت

PS3 firmware خودتون رو از لینک های زیر دانلود کنید (2.70)
NTSC/J Asia (3) - NTSC/J Japan (2) - NTSC/UC - PAL

من يه آپديت اشتباه ريختم حالا ديگه كنسولم هيچ آپديتي رو نميشناسه:eek:
بايد چيكار كنم؟

اگه آپدیت جدید رو با ریجن اشتباه ریختی و می خوای همون آپدیت رو ولی با ریجن درست بریزی... این نمی شه
یعنی اگه آپدیت جدید ریخته باشی حالا با هر ریجنی فرقی نمی کنه همون آپدیت رو دیگه نمی تونی بریزی باید صبر کنی تا آپدیت جدید بیاد

من يه آپديت اشتباه ريختم حالا ديگه كنسولم هيچ آپديتي رو نميشناسه:eek:
بايد چيكار كنم؟
شما این کار را کردید حالا باید فرمت کامل کنید تا تمامه اپدیت ها پاک بشه بعد یک آپدیت جدید بریزید بعد درست میشه
فقط یادت باشه که باید فرمت کامل انجام بشه تا انوقت تمامه اپدیتها پاک بشه :-"

ولی تو مطمعنی من یادمه که یکی از بچه داخله همین تاپیک گفت میشه کاملا فرمت کنی بعد اپدیت قبلی پاک میشه خودم یادم هست بعد از اول آپدیت جدید بریزی :confused:

ولی تو مطمعنی من یادمه که یکی از بچه داخله همین تاپیک گفت میشه کاملا فرمت کنی بعد اپدیت قبلی پاک میشه خودم یادم هست بعد از اول آپدیت جدید بریزی :confused:

عزيز دل برادر آخه PS3 كه DownGrade نداره . چرا عزيز دلاي ديگه رو به گمراهي ميكشوني :biggrin1:

ولی تو مطمعنی من یادمه که یکی از بچه داخله همین تاپیک گفت میشه کاملا فرمت کنی بعد اپدیت قبلی پاک میشه خودم یادم هست بعد از اول آپدیت جدید بریزی

همون طور که گفتم باید برای آپدیت بعدی صبر کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or