System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

اگر کسی اشتباهی دستگاه رو با ریجنی غیر از ریجن دستگاه اپدیت کنه چه مشکلی پیش میاد اگه مشکلی پیش میاد چجوری درست میشه ؟
ببین دوسته گرامی برای خوده بنده از وقتی که با دستگاه دیگه آپدیت نمی کنم 3تا مشکل برایم درست شده یعنی اوایل اشتباهی میرختم ولی دیگه اینگونه مشکلات دیگه نیست:love:
1-دستگاهم اف تصویر پیدا کرده البته یکمی نه زیاد :(
2-توی بازی بعضی اوقات گیر میکرد یعنی قفل میکرد متاسفانه:mad:
3-بعد خیلی هم کند شده و عکس العملش مثله قبل نیست :((
البته از وقتی که درست ابدیت را میذارم مشکل تا حدی حل شد و به نظر خودم این حتما با رایانه که دانلود میکنم این طوری شده ولی قبلا که این طوری نبود ولی اگر با خوده کنسول اپدیت کنی بهتر باشه :love:
حالا اگر شما اپدیت را اشتباهی ریختی مشکلی حاد نیست شما وقتی ایدیته جدید امد انوقت اپدیته قدیمی از بین میره:smile:

ببین دوسته گرامی برای خوده بنده از وقتی که با دستگاه دیگه آپدیت نمی کنم 3تا مشکل برایم درست شده یعنی اوایل اشتباهی میرختم ولی دیگه اینگونه مشکلات دیگه نیست:love:
البته از وقتی که درست ابدیت را میذارم مشکل تا حدی حل شد و به نظر خودم این حتما با رایانه که دانلود میکنم این طوری شده ولی قبلا که این طوری نبود ولی اگر با خوده کنسول اپدیت کنی بهتر باشه :love:
حالا اگر شما اپدیت را اشتباهی ریختی مشکلی حاد نیست شما وقتی ایدیته جدید امد انوقت اپدیته قدیمی از بین میره:smile:
از جوابت ممنون فقط یک سوال مشکلاتی که گفتی بعد از اپدیت درست کاملا حل شد یا نه

فکر کنم باید وایسن تا آپدیت بعدی بیاد.درسته؟
نه لازم نیست ! یادمه یکی از دوستان اشتباهی ریخته بود بعد امتحان کرد که ببینه با همون ورژن فریمور ریجن هماهنگ با کنسول خودش میشه روش ریخت یا نه که جواب مثبت بود و آپدیت کرد!

نه اما سونی 2.7 معرفی کرده که به زودی میاد . !
حامد میگم 2.70یا 2.7 کدامشه ولی مبینم که سونی ده تا ده میپره خدا میدونه که این اپدیته جدید دیگه چه چیزهایی داره :biggrin1::love:
ولی فکر کنم این اپدیت همزمان داخله بازی Resident Evil 5 هستش این جدیده اره:confused:

اومدم یه خبر خوب بدم و برم!
ورژن جدید divx ویدئو های mkv رو هم ساپورت میکنه و این بدین معناس که آپدیت جدیدی که برای ps3 بیاد این نوع ویدئوها رو که برای طرفدارای HD خیلی مهمه رو هم ساپورت میکنه!

اومدم یه خبر خوب بدم و برم!
ورژن جدید divx ویدئو های mkv رو هم ساپورت میکنه و این بدین معناس که آپدیت جدیدی که برای ps3 بیاد این نوع ویدئوها رو که برای طرفدارای HD خیلی مهمه رو هم ساپورت میکنه!
میشه بیستر توضیح بدی؟؟یا حداقل منبع خبرت رو هم بده ...

سلام...
مورد شماره 2 رو منم دارم...هر چند وقت یکبار سیستم فیریز میشه...حد اکثر 1 ماه و کم کم 2 هفته یکبار...
دوست عزیز شما هنوزم این مشکل رو دارید؟
دوستان عزیز دیگر اگر این مشکل رو دارن بگن یا اگه دلیلشو میدونن لطفا راهنمایی کنن...
ممنون از همه دوستان ....:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or