System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

سلام
من چطور میتونم Divx رو اپدیت کنم

یه کد توی system setting بهم میده و بعد آدرس divx.com/vod رو بهم میده میگه برو اونجا ، ولی اونجا چیزی نیست

ممنون

اون گزینه برای آپدیت کردن Divx نیست برای فعال کردن VideoOnDemand که برای دیدن فیلم آنلاین هستش که در ایران کاربردی نداره
Codec Divx از طریق Firmware هایی که ریلیز میشن آپدیت میشه

سلام دوستان کسی خبر نداره اپدیته جدید کی میاد فکر کنم این دفعه میخواد پترکونه :love::eek:

بله شایعه شده سونی در اپدیت 2.7 بیشتر به امکانات PSN پرداخته و امکاناتی مثل PM کردن صدا یا همون voice messege رو اضافه کرده.
تغییر شکل پروفایل (همون گیمر کارد)
از اواتار HOME میشه به عنوان اواتار اصلی PSN استفاده کرد.
زمان لود کردن XMB در بازی خیلی کاهش پیدا میکنه
و در حین بازی Voice Chat امکانپذیر میشه.
و ...

در کل امیدوارم شایعه نباشه چون خیلی عالی میشه.:love:

آخرین ویرایش:
بله شایعه شده سونی در اپدیت 2.7 بیشتر به امکانات PSN پرداخته و امکاناتی مثل PM کردن صدا یا همون voice messege رو اضافه کرده.
تغییر شکل پروفایل (همون گیمر کارد)
از اواتار HOME میشه به عنوان اواتار اصلی PSN استفاده کرد.
زمان لود کردن XMB در بازی خیلی کاهش پیدا میکنه
و در حین بازی Voice Chat امکانپذیر میشه.
و ...

در کل امیدوارم شایعه نباشه چون خیلی عالی میشه.:love:

هرچی که هست باشه.. ولی اين ساعت لعنتی گوشه تصوير که با تاريخ هست رو بشه ورداشت ... هردفعه که ميرم توش احساس بدی بهم دست ميده... يعنی اختياری بشه... :sick:

هرچی که هست باشه.. ولی اين ساعت لعنتی گوشه تصوير که با تاريخ هست رو بشه ورداشت ... هردفعه که ميرم توش احساس بدی بهم دست ميده... يعنی اختياری بشه... :sick:

ای بابا شما هنوز با این تلریخ و ساعته کنار نیومدی؟ :دی
من از خدا میخوام اینم اضافه شه انگار خیلی داری اذیت میشی:smile:

ای بابا شما هنوز با این تلریخ و ساعته کنار نیومدی؟ :دی
من از خدا میخوام اینم اضافه شه انگار خیلی داری اذیت میشی:smile:

هنوز يادته ؟؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
آره به خدا... هردفعه روشن ميکنم اين بدنم مور مور ميشه :sick:... آخه چيه اون گوشه... XMB به اون خوشگلی رو گرفته خراب کرده... يه چيزی گوشه تصوير تکون ميخوره!!!! :biggrin1:

واقعاً ميره رو اعصاب ... اميدوارم ور دارن! :biggrin1::biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or