System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
به به، گل و سنبل و شمع و گل و پروانه جمعن ...
عزيز جان،
اگه آپديت اشتباه دانلود كرده باشيم (ن000بيم ديگه!) آيا موقع نصب، سلطانت حاليش ميشه و يه warning اي ميده كه "آهاي مردكه bووN برو رجيون درست رو بيگير" ؟ يا همينطوري اوشگول ممدي نصب ميكنه و تا سيستان بايد به دنبال ره نورد، بنورديم؟

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,715
نام
امیر
اگه آپديت اشتباه دانلود كرده باشيم (ن000بيم ديگه!) آيا موقع نصب، سلطانت حاليش ميشه و يه warning اي ميده كه "آهاي مردكه bووN برو رجيون درست رو بيگير" ؟ يا همينطوري اوشگول ممدي نصب ميكنه و تا سيستان بايد به دنبال ره نورد، بنورديم؟

نه اینجا سلطان مقداری دچار ضعفه :D البته تقصیر سلطان چیه که صاحباش هر چی تو گوششون میخونی آقا ، آپدیت اشتباه نریز ، هی میریزه !!!!!!!!!!!!!!!

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
من یک سوال دارم اگه میشه جواب بدید ...
شما می گید که ورژن آپدیت مهمه که چی باشه و اگه مثلاَ دستگاه من j هستش حتماَ باید jبگیرم ولی من از همه ورژنی استفاده کردم و بیشتر هم uc زدم ولی هیچی نشده هم برای خودم هم برای دوستام بعد اگه این جوریه پس چرا وقتی یه بازی میزاریم که آپدیت می خواد با وجود اینکه ورژنش فرق میکنه نصب میکنه و مشکلی پیش نمیاد و از همه مهمتر دستگاه هیچ وقت ارور نمیده که ورژن آپدیت فرق داره و همیشه نصب می کنه ...
ممنون میشم یکی جواب بده ...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من یک سوال دارم اگه میشه جواب بدید ...
شما می گید که ورژن آپدیت مهمه که چی باشه و اگه مثلاَ دستگاه من j هستش حتماَ باید jبگیرم ولی من از همه ورژنی استفاده کردم و بیشتر هم uc زدم ولی هیچی نشده هم برای خودم هم برای دوستام بعد اگه این جوریه پس چرا وقتی یه بازی میزاریم که آپدیت می خواد با وجود اینکه ورژنش فرق میکنه نصب میکنه و مشکلی پیش نمیاد و از همه مهمتر دستگاه هیچ وقت ارور نمیده که ورژن آپدیت فرق داره و همیشه نصب می کنه ...
ممنون میشم یکی جواب بده ...
هیچ وقت ارور نمیده و قرار هم نیست که بده ولی اینکه میگی مشکلی نداشته؛ اولاً که مشکل داشتنش رو ممکن هست که شما نفهمی ( اونایی که مشکل داشتن یه افت فریم هایی (کم) تو بازی ها بوده )، ثانیاً در دراز مدت ممکنِ آسیب برسونه، مثلاً من خودم فکر میکنم که این اشتباه آپدیت کردن ها بی تاثیر در سوختن لنز نیست، ثالثاً چه لزومی داره ریسک کنی ؟ فرقی هم که ندارن در دانلود کردنشون ... تازه معمولاً واسه Japan زودتر از UC و PAL میاد.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
با تشكر از همه بچه هاي اينجا كه كمك كردن،
فريموير نصب شد و اون مشكل فايل هاي 2.3گيگي كه پخش نميشد هم باهاش حل شد.

دمتون غيژ

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من دیشب به 2.50 آپگرید کردم
فقط اگر از دوستان کسی اطلاعاتی از این فیرم ویر و تغییرات و کلا امکاناته جدیدش داره
لطفا یه توضیح مختصر بدید

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
ای بابا این سونی نمی زاره آدم نفس بکشه با این سرعت نفتی به زور 2.50 دان کردیم دوباره باید دان کنیم.

اقایون یه سوال داشتیم

از موقعی که فریمور 2.50 آپدیت کردم دیگه نمی تونم وارد پلی استوری بشم

تمام تنظیمات درسته

چکار کنم؟

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
يه سؤال
ديگه لازم نيست برای وصل شدن به پی اس ان حتماً دستگاهتون آپديت شده باشه به آخرين ورژن ؟
چرا باید اپدیت کنی . ولی فکر کنم چون این اپدیت 2.51 زیاد مهم نیست،لازم نیست اپدیت کنیم و میشه بدون اپدیت به PSN وصل شد...

آخرین ویرایش:

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
سلام. آقايون ببخشيد بنده اين سوال رو مي كنم و مي دونم خيلي ابتدايي هست پس شما به بزرگي خودتون ببخشيد.
مي خواستم بدونم بدون داشتن آخرين آپديت ها هم ميشه بازي هارو انجام داد يا نه. آخه من بيشتر PS3 رو ب هخاطر MGS4 گرفتم و اصلا به كنسول هيچ علاقه اي نداشتم. ولي خوب علاقه مند شدم و ps3 رو نگه داشتم. الان هم مي خوام بازي هايي مثل R2, RE5 , LBP ,... رو كه واسه pc نميان بازي كنم. وقتي adsl وصل بود هم متاسفانه به دليل تنبلي آپديت نكردم دستگاه رو. الان هم كه قطع شده كه كل حوصله ندارم. با كنسول هم فقط بازي مي كنم و بعضي وقت ها فيلم نگاه مي كنم. ميشه بگيد بدون داشتن آپديت ها هم ميشه بازي كرد يا نه؟ و آيا قابليت هاي وبژه و منحصر به فردي هم داره كه ارزش 100mb دانلود كردن رو داشته باشه يا نه.
در ضمن مي خواستم بگم كه من تا حالا 0يني از وقتي كنسول رو خريدم) آپديتش نكردم. مدل دستگاه هم NTCJ هست و رجيون دستگاه هم asia يا همون 3 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر