System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
سلام. آقايون ببخشيد بنده اين سوال رو مي كنم و مي دونم خيلي ابتدايي هست پس شما به بزرگي خودتون ببخشيد.
مي خواستم بدونم بدون داشتن آخرين آپديت ها هم ميشه بازي هارو انجام داد يا نه. آخه من بيشتر PS3 رو ب هخاطر MGS4 گرفتم و اصلا به كنسول هيچ علاقه اي نداشتم. ولي خوب علاقه مند شدم و ps3 رو نگه داشتم. الان هم مي خوام بازي هايي مثل R2, RE5 , LBP ,... رو كه واسه pc نميان بازي كنم. وقتي adsl وصل بود هم متاسفانه به دليل تنبلي آپديت نكردم دستگاه رو. الان هم كه قطع شده كه كل حوصله ندارم. با كنسول هم فقط بازي مي كنم و بعضي وقت ها فيلم نگاه مي كنم. ميشه بگيد بدون داشتن آپديت ها هم ميشه بازي كرد يا نه؟ و آيا قابليت هاي وبژه و منحصر به فردي هم داره كه ارزش 100mb دانلود كردن رو داشته باشه يا نه.
در ضمن مي خواستم بگم كه من تا حالا 0يني از وقتي كنسول رو خريدم) آپديتش نكردم. مدل دستگاه هم NTCJ هست و رجيون دستگاه هم asia يا همون 3 هست.

کلا این آپدیت ها Firmware فواید زیادی داره که قبلا خیلی توضیح داده شده
ضمن اینکه اگر آخرین آپدیت PS3 رو نداشته باشید نمیتونید به PSN دسترسی پیدا کنید و اگر با Firmware قدیمی به PSN وصل بشید پیغام میده که باید دستگاه آپدیت بشه و به راحتی از همون طریق آپدیتش میکنید

ضمنا ریجن درسته نه رجیون
بهتره که Firmware ـی که روی کنسولتون میریزن با ریجن دستگاهتون یکی باشه
مثلا اگه کنسول J آسیا(3) دارید آپدیت ریجن pal روی کنسول نریزید
معمولا Firmware ها داخل BD هر بازی هستند و میتونید از اون طریق هم آپدیت کنید

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام. آقايون ببخشيد بنده اين سوال رو مي كنم و مي دونم خيلي ابتدايي هست پس شما به بزرگي خودتون ببخشيد.
مي خواستم بدونم بدون داشتن آخرين آپديت ها هم ميشه بازي هارو انجام داد يا نه. آخه من بيشتر PS3 رو ب هخاطر MGS4 گرفتم و اصلا به كنسول هيچ علاقه اي نداشتم. ولي خوب علاقه مند شدم و ps3 رو نگه داشتم. الان هم مي خوام بازي هايي مثل R2, RE5 , LBP ,... رو كه واسه pc نميان بازي كنم. وقتي adsl وصل بود هم متاسفانه به دليل تنبلي آپديت نكردم دستگاه رو. الان هم كه قطع شده كه كل حوصله ندارم. با كنسول هم فقط بازي مي كنم و بعضي وقت ها فيلم نگاه مي كنم. ميشه بگيد بدون داشتن آپديت ها هم ميشه بازي كرد يا نه؟ و آيا قابليت هاي وبژه و منحصر به فردي هم داره كه ارزش 100mb دانلود كردن رو داشته باشه يا نه.
در ضمن مي خواستم بگم كه من تا حالا 0يني از وقتي كنسول رو خريدم) آپديتش نكردم. مدل دستگاه هم NTCJ هست و رجيون دستگاه هم asia يا همون 3 هست.

دوست عزیز برای اپدیت حتما شما نباید به اینترنت وصل باشی و اپدیت جدید دانلود کنی هر بازی جدید که بگیری همراه بازی اپدیت هست ! فقط دوستانی که به PSN وصل میشن و برای وصل شدن احتیاج به اپدیت دارن میتونن دانلود کنن شما که offline بازی میکنی هر بازی جدید که بیاد همراه بازی جدید ترین اپدیت هست و شما میتونید از طریق بازی کنسول اپدیت کنی !

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
با سلام:

دوستان فریمور 2.50 میشه از پی سی بازی ریخت تو هارد پی اس3

کسی اینکارو انجام داده؟
از طریق Folding home نمیتونی باید از داخل psn این کار و انجام بدی !

razps5

کاربر سایت
Mar 4, 2008
74
نام
Alireza
اینهایی که افلاین هستن و میخوان دموی بازی بریزن چون که فقط از پی اس ان میشه و فولدینگ هوم نمیشه پس اصلا آپدیت نکنن؟؟؟
آپدیت جدید چه فرمتایی به غیر از divx که اونم همشو نمیخوره و Wmv میخوره؟؟

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اين گوگل رو ببين
اينطور كه اينجا نوشته، رو دستگاه هاي جديد اين آپديت اومده ولي واسه دانلود هنوز نيومده، بله حق با شما بود، من اشتباه كردم.

والا اونجا نوشته 27 اوکتبر میاد خیلی دیره ای کاش زودتر بیاد بعد اگر هم امد اول برای کنسولها میاد:cool::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر