System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آقا چه گرفتاری شدیم از دسته این سونی
2 دقیقه امشب خواستیم بریم تو psn گفت
باید آپدیت کنی
نیم ساعت علافم کرد
حالا چی داره این آپدیته 2.43؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من امروز 2.43 برای ریجن 3 را دانلود کردم ولی چون ماشالله تو اصفهان بیشتر برق قطعه تا وصل ( اصفهان تو روز 2 ساعت برق میاد :evil: ) به خاطر اینکه دستگاه بی زیون سر زا نره مجبورم نصفه شب رو ps3 اجرا کنم .
تا ببینم تغییراتش چه و سونی چه خوابی برامون دیده :-" ;)

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,714
نام
امیر
تا ببینم تغییراتش چه و سونی چه خوابی برامون دیده

تغییراتی نداره عزیز ، این ورژن فقط برای جلوگیری از هک شدنه ، و توصیه من به دوستان اینه ، اگه بازی آنلاین نمیکنن ، اصلا نیاز نیست دستگاهشونو آپدیت کنن ، اگه تغییرات خاصی داشته باشه قطعا داخل همین تاپیک اون تغییرات اعلام میشه تا دوستان اطلاع پیدا کنن .

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
سلام

دوست عزیز پشت حعبه ی کنسولم نوشته 3

توی Bowrs انترنت هم که رفتم اولین ادرس asia.playstion بود من هم رجین اسیا رو دان کردم.تا به الان هیچ مشکلی نداشتم 1 بار هم دستگاه فریز نشد همه بازی ها رو به خوبی اجرا کرد.البته ورژن 2.42

الان واسه جی تی ای 4 افت فریم دارم وحشتناک

یکی از دوستان تو انجمن گفت احتمالآ فریمور اشتباه ریختی دباره دان کن

الان هم 2.43 امده می خواستم بدونم کدوم و باید دان کنم؟

جعبه ی کنسولم قرمز ه پشتش هم 2 تا 3 زده.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,714
نام
امیر
دوست عزیز پشت حعبه ی کنسولم نوشته 3

توی Bowrs انترنت هم که رفتم اولین ادرس asia.playstion بود من هم رجین اسیا رو دان کردم.تا به الان هیچ مشکلی نداشتم 1 بار هم دستگاه فریز نشد همه بازی ها رو به خوبی اجرا کرد.البته ورژن 2.42

الان واسه جی تی ای 4 افت فریم دارم وحشتناک

یکی از دوستان تو انجمن گفت احتمالآ فریمور اشتباه ریختی دباره دان کن

الان هم 2.43 امده می خواستم بدونم کدوم و باید دان کنم؟

جعبه ی کنسولم قرمز ه پشتش هم 2 تا 3 زده.

نه تا الان درست دانلود میکردی ، به همین رویه ادامه بده ، اون دیگه اشکال از بازیه که شما افت فریم داری توی بعضی از قسمتهاش !

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,687
من یه سوال داشتم که یکم شک دارم قبلا هم بود یا نه من الان آپدیت نکردم ولی تو psn میتونم برم.میخواستم بدونم قبلا هم بدون آپدیت میشد بریم تو psn یا نه؟

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
من یه سوال داشتم که یکم شک دارم قبلا هم بود یا نه من الان آپدیت نکردم ولی تو psn میتونم برم.میخواستم بدونم قبلا هم بدون آپدیت میشد بریم تو psn یا نه؟

منم آپديت نکردم ولی تو پی اس ان ميتونم برم ، خيلی جالبه , قبلاً نميشد
خدا کنه از اين به بعد اينجوری باشه ، ولی فکر کنم چون اين آپديت مهم نيست اينجوری

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
اون جا كه ps3 رو ازش خريدم بهم گفت اگه power رو چند ثانيه نگه داري دستگاه به تنظيمات اوليه بر ميگرده. ميخواستم بدونم اگه موقع نصب firmware برق قطع بشه ، با استفاده از اين قابليت ميشه دستگاه رو درست كرد و به حالت اوليه برگردوند؟؟؟؟ اگر نه ، هيچ راه ديگه اي وجود نداره؟

razps5

کاربر سایت
Mar 4, 2008
74
نام
Alireza
من فرمویرم 2.30 رودارم و میخوام xvid هم پخش کنه
کدموش پخش میکنه
کسی دستگاه پخشی رو میشناسه که مانند کامپیوتر بشه همه فایل ها رو پخش کنه + اچ دی ها و اگه کدک اضافی هم اومد بشه به اون اضاف کرد و زیرنویس فارسی و انگلیسی جدا هم نشون بده

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اون جا كه ps3 رو ازش خريدم بهم گفت اگه power رو چند ثانيه نگه داري دستگاه به تنظيمات اوليه بر ميگرده. ميخواستم بدونم اگه موقع نصب firmware برق قطع بشه ، با استفاده از اين قابليت ميشه دستگاه رو درست كرد و به حالت اوليه برگردوند؟؟؟؟ اگر نه ، هيچ راه ديگه اي وجود نداره؟
والا تو دفترچه راهنمای کنسول نوشته اگه دستگاهتون هنگام آپدیت ناگهان خاموش شد(بی‌چاره‌ها نمیدونن قطع برق چیه)باید ببرین به مراکز رسمی تعمیرات سونی
تو ایران که همچین چیزی پیدا نمیشه.
ولی جدی تاحالا کسی با این مشکل مواجه شده و کسی تونسته حلش کنه ؟

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,714
نام
امیر

اون حاج آقای فروشنده ممکنه 2 تا منظور داشته ، یکی میتونه تنظیمات خروجی تصویر باشه که با نگه داشتن 10 ثانیه کلید power ، میشه تنظمیات تصویر رو دوباره انجام داد ، اونم باید دستگاه خاموش باشه ، تازه در این حالت تنظیمات ریست نمیشه ! منظور دومش هم که به گفته شما میتونه این باشه که تنظیمات دستگاه به کلی ریست میشه که کاملا اشتباهه و اصلا همچین چیزی امکان نداره و اگه اون فروشنده واقعا منظورش این بوده که :-" ، در مورد خاموش شدن دستگاه در زمان install اه firmware ، بازم تاکید میکنم فقط و فقط در زمان install نه کپی کردن firmware روی HDD ، که زمانی حدود 3 دقیقه و خورده ای ثانیه هست ، اگه برق بره ، دستگاه باید بره نمایندگی های مجاز سونی تا تعمیر بشه ، اما به دلیل اینکه ما نمایندگی مجاز سونی در ایران نداریم ، پس باید به دست تعمیر کار بسپریم که اینجا متاسفانه تعمیر کارم نداریم ، میمونه تعویض کار که ماشاالله تعدادشون زیاده ، و اون جناب تعویض کار برای درست شدن دستگاه میاد main board رو عوض میکنه ! که هزینه سنگینی هم باید براش پرداخت ، تو تهران که برای این کار 150 تا 200 پول میگیرن ، اونجور که من شنیدم .
فکرشو بکنین مثلا یه قطعه از موتور یک ماشین خراب بشه ، تعمیر کارش بگه باید کل موتور ماشین عوض بشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر