System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

من اینو گرفتم وقتی میزنم به دستگاه میگه 3.72 که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o
چرااااااااااااا
2 بار هم دانلود کردم بد بختی

---------- نوشته در 08:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:00 PM ارسال شده بود ----------

این که 3.72
من بی خودی نشستم دانلود کردم بعد میگه 3.72:((

بابا من فکر کنم شما مشکلتم قبلا همین بود
به نظرم شما فایل رو جایگزین نمیکین با فایل جدید که گرفتی یعتی دانلود منیجرت همون فایل رو میده بهت یه چک بکن بعد ببین درست میشه؟
منم دانلودش کردم این نسخه 4 رو آپدیت میکنم

فهمیدم مشکل کجاست:-o:-o
اسم آپدیت رو عوض میکرد دانلود منیجر مثلا یه دونه 1 یا 2 بهش اضافه میکرد بعد خیلی جالبه که دستگاه آپدیت رو همون ورژن قبلی می شناخت:-o
بی خودی 2 بار دانلود کردمش
یه دفعه گفتم بزار اسمشو دقیق درست کنم بعد دستگاه به عنوان 4 شناختش
کشف جدیده:d:d

نه خیر دستگاه نمیشناخته دانلود منیجرت دانلود نمیکرده چون فایل موجود بوده و همون فایل رو بهت میداده در اصل همون 3.72 رو هی بهت میداده که داد شما رو در میاورده شما هم همون 3.72 رو میریختی تو فلش و بقیه ماجرا رو که همه میدونیم هر بار که آپدیت رو دانلود میکنید بریزید تو 1 فولدر و از پوشه ی دانلود ها تون خارج کنین تا این مشکل براتون پیش نیاد و بعدش اون فایل هم از لیست دانلود منیجرتون remove کنید تا 1 یا 2 تزاره جلو فایل و این مشکل تکرار نشه براتون

این اپدیت 4 چه قابلیت هایی داره از لحاظه امنیتی و...

والا بیشتر برای هماهنگی ps vita با ps3 هست تا امنیتی..!!!من نمیدونم اینا با لو گوی ps3 چه مشکلی داشتن که اونو از اول XMB خذف کردن عجب خر های هستن بخدا..!!بدرد بستن به گاری میخورن...!!بعد از اینهمه سال اول لوگوی بازی رو برداشتن حالا لوگوی XMB اینا دیگه کین بابا...!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or